وبلاگ، اخبار پرتال

80% تخفیف پنل نمایندگی برای سامانۀ پیامک و سایت ساز

25 بهمن 1394

شرکت رسانۀ تجارت نوین در سال 1383 در ایران تاسیس شد و از آن زمان تا کنون یکی از موفق ترین شرکت های ارائه دهندۀ خدمات دیجیتال در ایران به شمار می آید. وب سایت های موفق بسیاری هم اکنون به عنوان زیر مجموعۀ شرکت رسانۀ تجارت نوین فعالیت می کنند که سایت های ملی پیامک و پرتال از جملۀ این سایت ها هستند. ملی پیامک در زمینۀ ارسال پیامک انبوه فعالیت دارد و پرتال سامانۀ سایت سازی است که با در اختیار گذاشتن پنلی ساده امکان ایجاد وب سایت را به هر شخصی می دهد.

هر کدام از این دو وب سایت به صورت جداگانه به افرادی که علاقه دارند به صورت اینترنتی کسب درآمد کنند، نمایندگی اعطا می کنند. به این ترتیب هر کدام از این دو وب سایت سامانۀ مشابهی را در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید با نام تجاری و لوگوی شخصی خود به فعالیت بپردازید. نمایندگان هر کدام از این دو وب سایت می توانند از تمام خدماتی که در هر دو وب سایت وجود دارد استفاده کنند و تمام این امکانات را در اختیار مشتریان یا نمایندگان خود قرار دهند و از این طریق کسب درآمد کنند. مطمئن باشید شرکت رسانۀ تجارت نوین واسطی بین شما و مشتریانتان نخواهد بود و همۀ سود حاصل از فروش برای خودتان خواهد بود.

اگر علاقه دارید که از طریق اینترنت کسب درآمد کنید، این فرصت استثنایی را از دست ندهید. به مناسبت نوروز 95، نمایندگی هر دوی این برندها در یک پکیج ویژه و با قیمتی شگفت انگیز به فروش می رسد. شما می توانید تا پایان اسفند ماه، پنل نمایندگی ملی پیامک به همراه پنل نمایندگی پرتال را با 80% تخفیف خریداری نمایید.

نکتۀ قابل توجه دیگر این است که با دریافت نمایندگی این دو برند، دو وب سایت به همراه قالب رایگان به شما دوستان اعطا خواهد شد. به این ترتیب می توانید بلافاصله پس از اخذ نمایندگی فعالیت خود را آغاز نمایید.

نمایندگی پیام کوتاه

یک سامانۀ ارسال پیامک با امکاناتی مشابه با سامانۀ ملی‌پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد و از طریق سایت ساز وب سایتی ویژه برایتان راه می اندازی خواهد شد. به این ترتیب نیازی نیست هیچ مهارت خاصی داشته باشید، بلافاصله می‌توانید کار خود را شروع کنید و با فروش پنل اس ام اس درآمد داشته باشید. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور، تضمینی بر درآمد ثابت شما خواهد بود. همچنین از طریق فروش پیامک، خطوط اختصاصی و اعطای نمایندگی به درآمد شما افزوده خواهدش شد.

نمایندگی سایت ساز

یک سامانۀ سایت‌ساز با امکاناتی مشابه با سامانۀ پرتال و یک وب‌سایت آماده با دامنه و نام مورد نظرتان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از همان ابتدا کلیۀ امکانات لازم در اختیارتان خواهد بود، به تخصص و مهارت کامپیوتری نیازی نیست و می‌توانید بلافاصله فروش وب‌سایت را آغاز کنید. اگر با فضای اینترنت آشنایی داشته باشید، حتماً می‌دانید تقاضا برای طراحی سایت تا چه حد بالاست.

با اخذ نمایندگی سایت ساز پرتال نیز شما می توانید با فروش پنل به مشتریان خود کسب درآمد کنید. قیمت این پنل ها توسط خودتان تعیین می شود و سود حاصل از فروش این پنل ها نیز تماماً متعلق به خودتان است. همچنین می توانید با اعطای نمایندگی نیز به کسب درآمد بپردازید.

اگر علاقه مندید که به صورت اینترنتی کسب درآمد کنید، این تخفیف استثنایی را از دست ندهید. تنها تا پایان اسفند ماه می توانید یک نمایندگی پیامک+یک نمایندگی سایت ساز را با 80% تخفیف دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهدۀ تمامی امکانات و تعرفه ها به به این صفحه مراجعه نمایید.

برچسب ها: تخفیف نوروزی نمایندگی سایت ساز, 80 تخفیف نمایندگی پیامک و سایت ساز, تخفیف 80 درصدی پنل نمایندگی پیامک, تخفیف 80 درصدی پنل نمایندگی سایت ساز, تخفیف نوروزی نمایندگی سایت ساز پرتال, 80 تخفیف نمایندگی پیامک به مناسبت نوروز95, 80 تخفیف نمایندگی سایت ساز به مناسبت نوروز 95, نمایندگی سایت ساز, پنل نمایندگی سایت ساز, تخفیف نمایندگی طراحی سایت, تخفیف پنل نمایندگی سایت ساز
عضو خبرنامه شوید.
1 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

در 24 آبان 1395 ساعت 10:15

سلام.مطلب خوبی بود ممنون .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *