۳۰٪ تخفیف ویژه حمایت از کسب و کارها در کرونا

بهترین منبع آموزش ساخت سایت

طبق آمار، 60درصد از مردم، تحقیقات آنلاین برای خرید را از طریق موتورهای جستجو انجام می‌دهند و 61درصد قبل از خرید، نظرات دیگران درباره محصول را مطالعه می‌کنند. البته ذکر این موارد برای شما که به‌دنبال آموزش ساخت سایت هستید، ضرورتی ندارد؛ ولی با توجه به رشد روز‌افزون این آمار به نظر می‌رسد لحظاتی طلایی را برای رسیدن به اهدافمان طی می‌کنیم. 

همه می‌دانیم که انسان‌های اولیه تمام امور خود را به‌تنهایی انجام می‌دادند ولی با گذشت زمان ثابت شد که هر کار را باید به دست کاردان سپرد. آموزش ساخت سایت نیز از آن اموری است که حتی پس از یادگیری‌اش نیاز به تمرین خواهید داشت. بنابراین درست کردن سایت، آن هم فقط با چند کلیک، از جمله زیباترین اتفاقاتی است که می‌توانید تجربه کنید. 

با وجود پیشرفت بی‌حد دنیای دیجیتال، طبق قاعده نیازی مانند ساخت سریع سایت نیز باید به‌سرعت رفع شود و این رفع نیاز را در سایت‌های معتبری چون سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز پرتال، به‌وضوح مشاهده می‌کنیم. چنین مراکزی، این امکان را برای‌تان به وجود می‌آورد تا فقط با چند حرکت انگشت و در زمانی کمتر از چند دقیقه، سایت خود را راه‌اندازی کنید. فرقی ندارد که کجا و کی تصمیم می‌گیرید، این سایت‌ها در هر لحظه، هر مکان و با هر وسیله‌ای قابلیت ساخت وب سایت را فراهم می‌کنند. برای درک بهتر مطلب، در این مقوله آموزش ساخت سایت و انتخاب منبعی معتبر را بررسی می‌کنیم.

از کجا منبعی معتبر برای آموزش ساخت سایت پیدا کنیم؟

این روزها واقعا سخت است که با وجود انواع تبلیغات در زمینه‌های مختلف، بهترین را انتخاب کنیم. این امر مخصوصا در زمینه‌هایی که از آن سررشته نداریم بیشتر خودنمایی می‌کند. از طرف دیگر با درک اهمیت ثانیه‌ها در مسیر پیشرفت، بسیار مهم است که در طول مسیر منحرف نشده و انرژی خود را در یک زمینه متمرکز کنیم. 

عنوان‌هایی مانند «ساخت سایت فروشگاهی»، «ساخت سایت شخصی» و مواردی از این دست را به‌وفور مشاهده می‌کنیم؛ اما به نظر شما چطور می‌توانیم از اعتبار این‌گونه تبلیغات مطمئن شویم؟

اگر از ما می‌شنوید بهترین راه، بررسیِ کیفیت خدمات چنین سایت‌هایی است که می‌توان به اختصار به آن اشاره کرد. 

  1. سازگاری با موبایل: طبق قاعده برنامه‌هایی که قابل استفاده در موبایل هستند، از برنامه‌های محبوب ما بوده و روزانه زمان بیشتری با آن‌ها می‌گذرانیم. این قضیه، هم در ساخت سایت و هم در استفاده از آن اهمیت به‌سزایی دارد. فرقی ندارد که شما، قصد دارید با موبایل سایت شخصی خود را بسازید یا بازدید‌کنندگان، می‌خواهند از طریق موبایل به سایتتان وارد شوند، در هر صورت با چنین ساختاری، امور به آسانی جلو می‌رود.
  2. طراحی زیبا: ۸۴ درصد از مردم طراحی زیبای سایت را برای ادامه کار خود موثر می‌دانند. استفاده از سایت‌سازهایی که قابلیت انتخاب طرح‌های زیبا را به شما می‌دهند، واقعا نعمت است.
  3. سرعت مطلوب: سایت‌هایی که با حداقل سرعت پاسخ‌گوی نیاز بازدیدکننده‌ها هستند همیشه با استقبال بیشتری مواجه می‌شوند. 
  4. بودجه مناسب نسبت به خدمات ارائه شده: قطعا بودجه مناسب برای ساخت سایت از شیرین‌ترین نکات مثبت یک سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز است؛ بنابراین نباید از آن غافل شد. 
  5. پشتیبانی و پاسخ‌گویی در حداقل زمان: سایت‌ها در تمام لحظات شبانه‌روز فعال هستند و در نتیجه ایرادهای احتمالی در ساخت و پیشبرد امور سایت نیز هر لحظه امکان دارد که پیش بیاید. پشتیبانی و پاسخگویی هرروزه، حتی در روزهای تعطیل، در این زمینه اهمیتی اساسی دارد. 
  6. سهولت: ۹۴ درصد از مردم عقیده دارند کاربری آسان بهترین ویژگی یک سایت است. باید بپذیریم که تمام افراد بازدیدکننده از سایت ما افرادی متخصص نیستند، پس بسیار مهم است که پس از ورود با کمترین سختی به پاسخ نیاز خود برسند. 
  7. قابلیت استفاده رایگان و امتحان: با استفاده از امکانات و قابلیت‌های یک سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز ممکن است به این نتیجه برسید که با نیازهای شما مطابقت ندارد. استفاده رایگان در این زمینه برای انتخاب دقیق کمک شایانی است.

در سایت‌ساز و فروشگاه‌سازی مانند پرتال، می‌توانید کلیه این امکانات را به دست بیاورید. پرتال این اطمینان را به شما می‌دهد که با استفاده رایگان در ۷ روز اول نیازهای خود و قابلیت‌های پرتال را بسنجید.

بهترین منبع برای آموزش ساخت سایت چیست؟

استفاده از سایت‌ساز و فروشگاه‌سازی مانند پرتال به‌معنای آموزش ساخت سایت فقط با چند کلیک است. شاید برای ساخت یک پیج در اینستاگرام وقت بیشتری بگذارید؛ ولی با این روش تمام ابزارها در دسترستان بوده تا بدون توقف، رشدی به‌روز و امن را در وب‌سایت خود داشته باشید. 

کافی است پرتال را در گوگل، به‌وسیله موبایل یا لپ‌تاپ سرچ کنید و روی گزینه «همین حالا شروع کنید» کلیک کنید. از اینجا به بعد در عرض چند ثانیه، با ارسال شماره، ایمیل، انتخاب پسورد و اسم سایت کار تقریبا به انتها می‌رسد. سایت شما آماده است و انواع فیلم‌های آموزشی و پشتیبانی پرتال هم در دسترستان است تا کمترین مشکلی نداشته باشید. 

فراموش نکنید، مهم این است با کمترین هزینه و کمترین زمان، بیشترین و بهترین سایت را داشته باشید. سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز پرتال، تمام این مزایا و نیز امکانات فراوان دیگری را در دسترستان قرار می‌دهد تا شما فقط و فقط به هدف نهایی خودتان فکر کنید. این یعنی تمام نیروی شما قرار است صرف رسیدن به هدف شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید
ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2