امدادینو، مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و ال جی

امروزه با توجه به دغدغه‌های کاری و اجتماعی ،که گریبان وقت و زمان ما را گرفته‌، وجود ابزاری مثل ماشین‌های ظرفشویی امری اجتناب ناپذیر است.
در این مقاله می‌خوانید:

ماشین ظرفشویی جزو پرکارترین لوازم خانگی است. امروزه با توجه به دغدغه‌های کاری و اجتماعی ،که گریبان وقت و زمان ما را گرفته‌، وجود ابزاری مثل ماشین‌های ظرفشویی امری اجتناب ناپذیر است. در زندگی امروزی، شما فرصت شستن ظرف‌ها آن‌هم چند مرتبه در شبانه روز را ندارید. این‌جاست که ماشین ظرف‌شویی به کمک شما ‌می‌آید، اما اگر ماشین ظرفشویی با مشکل روبه‌رو شد چه می‌کنید؟ فرصت آن را دارید که در خیابان و محله به‌دنیال یک تعمیر‌کار بگردید؟ اصلا اگر فرصت گشتن را هم داشته باشید، آیا از کیفیت و تجربه تعمیرکاری که یافت می‌شود اطمینان دارید؟

به تمام پرسش‌های بالا باید یک حقیقت نیز اضافه شود. برندهای سامسونگ و ال جی جز گران‌ترین لوازم در بازار است. پس برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و ال‌جی، بهترین گزینه استفاده از نمایندگی‌های معتبر و تخصصی تعمیر این برندهاست. برای ذخیره‌ی وقت، اطمینان از تبحر تعمیرکار و برای جلوگیری از صرف هزینه‌ی اضافه چند دقیقه‌ای با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و ال جی بپردازیم.

نگاهی به متداول‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی و هزینه‌ی تمام شده برای تعمیر

پیش از معرفی، نگاهی به مشکلات متداول ماشین‌ها بیاندازیم. به طور کلی، هنگامی که شما بر طبق دستورالعمل‌های لازم موادشوینده، نمک و سایر مواد مورد نیاز شست‌شو را در ماشین ریخته‌، اما ظرف‌ها کاملا تمیز نمی‌شود، نیاز است که اقدام به سرویس ماشین ظرفشویی کنید. علاوه براین، مشکلات تخصصی‌تری وجود دارد که باهم‌ نگاهی به آنها می‌اندازیم:

1- نشست و آبریزی؛ از اصلی‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی

اکثرا این مشکل به دلیل ایراد در درب ماشین بوجود می‌آید. اگر تعمیرکار تخصص لازم را داشته‌باشد، ابتدا به نشت‌یابی و یافتن دلیل نشستی می‌پردازد. هزینه ی تمام شده برای انجام نشت‌یابی و تعمیر بیشتر از 400 هزار تومان نخواهد شد.

2- عدم تخلیه درست آب

هنگامی که کار شستشو انجام شده، اما هم‌چنان مقدار قابل توجهی آب درون ماشین ظرفشویی موجود است، یعنی پمپ تخلیه دچار ایراد شده‌است. اگر پمپ سوخته باشد تنها در صورتی اجازه‌ی تعویض بدهید که تعمیرکار شما لایسنس لازم از شرکت ال جی و سامسونگ را اخد نموده‌باشد. هزینه‌ی تعمیر پمپ به تنهایی 400 هزار تومان است.

همان‌طور که گفته شد، در صورت نیاز به تعویض قطعه تنها به مراکز تخصصی و تعمیرکاران دوره دیده اعتماد کنید تا از اورجینال بودن قطعه اطمینان داشته‌باشید. یکی از مراکز معتبر، امدادینو است. شرکت امدادینو با وجود متخصصین دوره دیده و لایسنس شده از طرف ال‌جی و سامسونگ می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای ماشین ظرفشویی خراب شما باشد. هم‌چنین این شرکت با ارئه پیش‌فاکتور قیمت تمام‌شده حتی پیش از انجام تعمیر، باعث اطمینان شما از قیمت و کیفیت تعمیر خواهد شد.

3- خرابی برد؛ تعمیری حساس برای ماشین ظرفشویی

خرابی برد مخل کار ماشین است. در صورتی خرابی برد، یا ماشین روشن نشده، یا ظرف‌ها کامل شسته نخواهد شست. هزینه ی تعویض یا تعمیر برد، 600 هزار تومان است. در صورت نیاز به تعمیر، به نکته ‌ی ذکر شده در بالا، داشتن اطمینان به استفاده‌ی تعمیرکار از قطعه‌ی اصلی، توجه نمایید.

4- استفاده مداوم و جرم گرفتن ماشین

وجود باقی‌مانده غذا، سختی بالای آب، جرم موجود در آب و استفاده‌ی مدام از ماشین باعث تولید جرم در بدنه و اتصالات ماشین ظرفشویی می‌شود. بهتر است در دوره‌های شش ماهه یا یکساله اقدام به جرم‌گیری و سرویس ماشین بنمایید. هزینه‌ی تمام شده برای جرم‌گیری، 100 هزار تومان است.

5- نصب و راه‌اندازی؛ بهترین نصاب را انتخاب کنید!

درست که نصب ماشین، جزو مشکلات متداول آن نیست، اما چون برای نصب و راه اندازی نیاز به تعمیرکار است، ذکر قیمت این مورد خالی از لطف نیست. هزینه‌ی تمام شده برای نصب توسط یک تعمیر‌کار مجرب بیشتر از 150 هزار تومان نخواهد بود.

6- خرابی آکوا

آکوآ استاپ قطعه ای است که باعث می‌شود در صورت وجود نشتی در ماشین، خانه شما را آب نبرد! آکوآ قطعه‌ای است که در صورت وجود نشتی در ماشین سامسونگ یا ال‌جی، آب ورودی را قطعه کرده و فرآیند شسته‌شو را متوقف می‌نماید. اگر این قطعه دچار ایراد شود، آب به داخل ماشین نیامده و شستشو آغاز نخواهد شد. برای تعمیر آکوا نباید بیش از 200 هزار تومان هزینه نمایید.

7- خرابی موتور؛ مشکل شایع اکثر ماشین های ظرفشویی

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که در روز سه یا چهار مرتبه ماشین خود را روشن می‌کنید باید منتظر بروز این مشکل باشید. هزینه‌ی مورد نیاز برای تعمیر یا تعویض موتور بیش از 600 هزار تومان نیست.

8- خرابی سنسور

ماشین لباسشویی انواع مختلفی سنسور دارد که خرابی هرکدام از آنها باعث توقف کار آن می‌شود. سنسور نمک، آکوآاستاپ، المنت، شناور و... سنسورهای مختلف ماشین لباسشویی‌های مدرن است که هر کدام وظیفه‌ی نظارت بر یک بخش از عملکرد ماشین را دارند. میانیگن قیمت تمام شده برای تعویض سنسور، بیش از 400 هزار تومان نیست.

البته ذکر یک نکته الزامی است. قیمت تمام شده وابسته به کیفیت تعمیر است. همان‌طور که خواندید قیمت‌های ذکر شده در بالا عموما ماکزیمم قیمت تمام شده‌هستند. خبر خوب این است که شرکت امدادینو با وجود متخصصین دوره ‌دیده و مشاوران تلفتنی با‌تجربه و با شفاف سازی قیمت خدمات ارائه شده‌ی خود باعث آسودگی خیال مشتری از هزینه‌ی تمام شده ‌می‌شود. این شرکت با پشتیبانی دائم از مشتریان خود، تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات است.

چرا استفاده از خدمات آنلاین ‌امدادینو

  1.  مشاوره‌ی تلفنی با متخصصان بدون دریافت هزینه
  2.  ارائه پیش‌فاکتور از هزینه‌ها
  3.  وجود تعمیرکاران باسابقه و دوره دیده برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ و ال‌جی
  4.  پشتیبانی دائم و 24 ساعته از مشتریان
  5.  ارسال تعمیرکار زمان تعیین شده توسط مشتری

امدادینو، مرکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و ال جی

امدادینو Emdadino مفتخر است که اعلام نماید باتوجه به وجود تعمیرکاران حرفه‌ای و با سابقه آماده ارائه انواع خدمات در محل است. این شرکت با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم راحتی دسترسی مشتریان به خدمات مختلف، اقدام به ارائه خدمت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و ال‌جی در محل و منزل نموده است.

برای دریافت خدمات امدادینو کافی است به وب‌سایت این شرکت به نشانی emdadino.com مراجعه و یا با شماره تلفن  87700770 – 021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

ممنون، بهترین سرویس موجود برای تعمیر امدادینو هست.

سلام جناب شمس
روزتون بخیر :)
مرسی از نظری که ثبت کردین:)

واقعا مطلب خیلی زیبایی بود ممنون

خواهش می کنم :)

مرسی از مطالبتون

مرسی از شما :)

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2