وبلاگ، آموزش سئو و بهینه سازی وب‌سایت

اهمیت انتخاب کلمات کلیدی مناسب در سئو

01 آذر 1395

با طراحی سایت شما می توانید تجارت خود را در دنیای اینترنت آغاز کنید. با آغاز فعالیت در دنیای اینترنت، قادر هستید با فعالیت هدفمند درآمد بهتری را نسبت به فعالیت های حقیقی داشته باشید.

در دنیای مجازی از آنجاییکه مخاطبان شما از همه جای ایران هستند، برآیند کاری تان بسیار فراتر از کسب و کارهای قدیمی خواهد بود. طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی، یکی از موضوعات هیجان انگیزی است که بیشتر صاحبان کسب و کار به دنبال آنها هستند.

پیش از راه اندازی سایت، از خود بپرسید کاربران و مشتریان شما چه کلماتی را جستجو می کنند؟ برای اینکه بتوانیم به این سوال پاسخ دهیم، باید تجربه و شناخت کافی از روش های عملکرد تجارت الکترونیک داشته باشیم.

در این مقاله ار پرتال به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید، بهترین کلمات کلیدی را برای وب سایت و تجارت خود پیدا کنید. با ما همراه باشید.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب در سئو

سئو فاکتور بزرگ بازاریابی اینترنتی است که روی وب سایت انجام می گردد و راهکار افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجوی اینترنتی است. سئو بر روی کلمات کلیدی یک وب سایت تجاری یا هر وب سایتی که قصد تجارت الکترونیک دارد انجام می شود .تا وب سایت در این کلمات به رتبه های بالای نتایج جستجو حرکت کند.

آیا از هر کلمه کلیدی می توان در وب سایت استفاده کرد؟

خیر. انتخاب کلمات کلیدی بر اساس جستجوی کاربران اینترنت باید معین شود. هر کلمه کلیدی که شما در نتایج جستجو بالا باشید لزوما برای شما کسب در آمد نخواهد داشت لذا برای انتخاب کلمات کلیدی در حوزه فعالیت خود حتما با یک مشاوره سئو و بهینه سازی و همچنین یک بازاریابی اینترنتی راهنمایی بخواهید.

ابزارهای گوگل برای انتخاب کلمات کلیدی

گوگل برخی از ابزارها را در اختیار کاربران برای انتخاب کلمات کلیدی قرار داده مثل گوگل پلنر. در سئو اینتن بهترین راهکار را برای انتخاب کلمات تجاری داریم. برای این کار ابزارهای زیادی طراحی شده ولی هر یک از آنها باگهای خودشان را دارند و نمیتوان دقیقا نتیجه گرفت که درست کار می کنند یا خیر.

آیا کلمات کلیدی به طور مستقیم بر روی سئو تاثیر دارد؟

سئو یک راه کار است یعنی رعایت برخی از فاکتورهای مورد نیاز برای جستجوگرها با اصول و قواعد خودش تا بتواند وب سایت را به راحتی تجزیه و تحلیل کند. مطمئناً کلمات کلیدی از مهم ترین فاکتورهای سئو و رتبه بندی سایت محسوب می شوند. بدون داشتن کلمات کلیدی موتورهای جستجو نمی توانند موضوع وب سایت شما را بفهمند.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *