وبلاگ، اخبار پرتال، آشنایی با علم طراحی سایت

طراحی سایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی

02 دی 1394

نمایندگان و نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس، به علت نیاز به تعامل با مردم و حوزه های انتخابی خود به پایگاه یا مرکزی احتیاج دارند. وجود چنین پایگاه ها و مراکزی این امکان را به مردم می دهد تا بتوانند به راحتی با کاندیدای انتخابات یا نماینده انتخابی خود ارتباط برقرار کنند.

همانگونه که اطلاع دارید امروزه بخش مهمی از زندگی ما به تکنولوژی وابسته است. بسیاری از کارهای اداری دیگر نیازمند کاغذ بازی های گذشته نیست و می توان آنها را از طریق اینترنت و وب سایت سازمان مربوطه به راحتی به انجام رسانید. داشتن یک وب سایت اینترنتی برای نمایندگان مجلس نیز چنین حکمی را دارد. مردم می توانند از طریق وب سایت نمایندگان، در خواست ها و نیازهای شهر، شهرستان و روستای خود را به راحتی با نماینده انتخابی خود در میان بگذارند و نمایندگان نیز می توانند در اولین فرصت پاسخگوی این نیازها باشند.

همچنین نامزد های انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز می توانند از طریق وب سایت خود اهداف و برنامه های خود را با مردم به اشتراک بگذارند، کمپین های مختلف خود را با یکدیگر هماهنگ کنند، سخنرانی های خود را به اشتراک بگذارند، اطلاعیه ها  و اخبار جدید را به اطلاع برسانند و ... را در وب سایت خود درج سازند و در صورت تمایل شخصا وب سایت خود را مدیریت نمایند.

سایت ساز پرتال مفتخر است اعلام کند در چندین ماه گذشته، با مطالعه و بررسی کارشناسی دقیق، نیازهای نامزدهای انتخاباتی را برآورد ساخته و بر اساس آنها قالب های خود را طراحی کرده است. هم اکنون سایت ساز پرتال تمام بسته های پیشنهادی خود را با 5% تخفیف به نامزدهای انتخاباتی عرضه می کند. همچنین، نامزدها و نمایندگان انتخابات مجلس می توانند با استفاده از سامانه پرتال تنها در طی 5 دقیقه وب سایت خود را ایجاد و راه اندازی نمایند. مدیریت وبسایت های ساخته شده توسط سایت ساز پرتال بسیار آسان می باشد و نیازمند هیچ گونه دانش تخصصی برنامه نویسی نمی باشد.

سایت ساز پرتال در اینجا آمادگی خود را برای طراحی و راه اندازی وب سایت نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اعلام می دارد. نامزدهای انتخاباتی می توانند از وب سایت های خود برای فعالیت های گفته شده در زیر استفاده نمایند:

امکانات و مزایای سایت ساز پرتال برای نمایندگان مجلس

احتمالا هم اکنون این سوال برای شما پیش آمده است که سایت ساز پرتال چه مزایایی نسبت به دیگر افراد مشغول در زمینه طراحی سایت دارد و شما چرا باید از سامانه سایت ساز پرتال استفاده نمایید؟

در این قسمت سعی می کنیم برخی از مزایا و امکانات سامانه پرتال را به صورت فهرست برایتان بیاوریم. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به صفحه امکانات وب سایت پرتال از تمامی امکانات سایت ساز پرتال مطلع گردید.

اگر تصمیم دارید برای انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی کاندید شوید و می خواهید برای خود وب سایت طراحی کنید، پرتال بهترین گزینه شما خواهد بود. پرتال با ارائه 5% تخفیف در پنل های خود به  تمامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت، به استقبال انتخابات می روید. نامزدهای انتخاباتی می توانند پس از ثبت نام در سامانه پرتال، به مدت 14 روز به صورت آزمایشی از سایت ساز پرتال استفاده کنند و در صورت رضایت کافی هزینه خود را پرداخت نمایند. امیدواریم این انتخابات را هرچه با شکوه تر برگزار نماییم.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار سایت ساز پرتال با شماره 63404-021 تماس حاصل نمایید.

http://www.portal.ir

برچسب ها: ایجاد سایت برای نمایندگان انتخابات مجلس, ایجاد سایت برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی, ایجاد سایت در چند دقیقه برای نمایندگان مجلس شورای, ایجاد وب سایت انتخاباتی ایجاد وب سایت برای انتخابا, ایجاد وب سایت برای انتخابات مجلس شورای اسلامی, تبلیغ اینترنتی برای انتخابات مجلس, تبلیغات اینترنتی برای نماینده مجلس شورای اسلامی, تبلیغات اینترنتی کاندیدا های انتخابات مجلس, چرا برای شرکت در انتخابات مجلس به وب سایت احتیاج د, چگونه در انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران پیروز شو, خدمات طراحی سایت ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی, راه اندازی سایت انتخاباتی در چند دقیقه, راه اندازی سایت برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی, ساخت سایت انتخاباتی در چند دقیقه, ساخت سایت برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی, سایت آماده برای نماینده مجلس, سایت ساز مجلس شورای اسلامی, سایت ویژه مجلس شورای اسلامی, سایت ویژه نماینده مجلس شورای اسلامی, ضرورت وب سایت برای نامزدهای انتخاباتی مجلس, طراحی سایت آسان برای نامزدهای انتخابات مجلس, طراحی سایت آنی ویژه نمایندگان مجلس, طراحی سایت انتخابات, طراحی سایت انتخابات مجلس دهم, طراحی سایت انتخاباتی, طراحی سایت برای انتخابات مجلس دهم, طراحی سایت برای انتخابات مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت کاندیداهای انتخابات مجلس, طراحی سایت کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت نمایندگان مجلس, طراحی سایت نمایندگی مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت نماینده مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت ویژه کاندیداهای انتخابات مجلس, طراحی وب سایت برای انتخابات مجلس شورای اسلامی, طراحی وب سایت مجلس دهم شورای اسلامی, طراحی وب سایت و انتخابات مجلس شورای اسلامی, مشاوره و طراحی وب سایت ویژه نمایندگان مجلس, وب سایت آماده برای نمایندگان مجلس, وب سایت های آماده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلام, ضرورت داشتن سایت برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی, سایت آماده برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلام, تبلیغ برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی, طراحی سایت مجلس, طراحی سایت مجلس دهم, طراحی سایت برای نماینده مجلس, مجلس دهم و طراحی سایت, انتخابات و طراحی سایت, طراحی سایت انتخابات مجلس, مجلس و طراحی سایت, طراحی سایت و مجلس خبرگان
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *