وبلاگ، آشنایی با کسب و کار اینترنتی، آموزش طراحی سایت

طراحی سایت و کسب درآمد از آن

03 آبان 1395

هدف بیشتر شرکت ها از طراحی سایت ایجاد پایگاه اطلاعاتی قوی و کسب درآمد از است. کسب درآمد از سایت معمولاً با جذب مشتریان جدید به مجموعه صورت می گیرد. امروزه، به روند جذب مشتری برای سایت، بازاریابی اینترنتی می گویند. طراحی سایت جزو فعالیت های تبلیغاتی شرکت ها است و از طریق آن شرکت های قادر هستند فعالیت ها، خدمات و محصولات خود را معرفی کنند و به این ترتیب مشتریان جدیدی به دست آورند.

شرکت ها معمولاً با کمک طراحان سایت یا شرکت های طراحی سایت اقدام به راه اندازی وب سایت خود می کنند و باید گفت بسیاری از آنها هزینه های بسیاری را نیز پرداخت می کنند. اما در نهایت هدف اولیه کار، یعنی جذب مشتریان جدید، در این روند به فراموشی سپرده می شود و وب سایت شرکت در نهایت یک کاتالوگ آنلاین خواهد بود. به این ترتیب زمانی که یک مشتری از شرکت مورد نظر تقاضای کاتالوگ می کند، صاحبان شرکت وب سایت خود را به ایشان معرفی می کنند. بازاریابی اینترنتی کار ساده ای نیست و نیازمند برنامه ریزی، تعیین اهداف، پشتکار و صرف هزینه و زمان بسیار است.

اگر شما هم چنین شرکتی هستید و می خواهید از طریق سایت خود کسب درآمد کنید، باید موارد زیر را رعایت نمایید:

اگر بتوانید موارد بالا را به درستی انجام دهید کاربران متقاعد می شوند که خدمات  محصولات شما را برایشان مناسب است و از شما خرید خواهند کرد.

همچنین، اگر می خواهید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید و ترافیک زیادی را به سایت خود روانه کنید به موارد زیر دقت کنید.

مطمئناً هر چه بیشتر صرفه هزینه های تبلیغاتی خود کنید، درآمد شما از اینترنت نیز بیشتر خواهد بود.

برای آنکه بتوانید از سایت خود کسب درآمد کنید باید وبسایتی فعال داشته باشید که به صورت مرتب مطالب جدید به آن اضافه می شود. همچنین کیفیت مطالب شما باید بالا بوده و ظاهر سایتتان باید زیبا باشد. همچنین می بایست با انجام تبلیغات به برند سازی خود در محیط اینترنت کمک نمایید تا همگان شما را به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات مورد نظر شما و فعال در اینترنت بشناسند.

برای آنکه بتوانید از بودجه خود نهایت استفاده را نمایید قبل از هر چیز می بایست هدف درست و واقع بینانه ای داشته باشد که حتما می بایست با متخصصان و مدیران موفق وب مشاوره نمایید. پیشنهاد می کنم از سامانه سایت ساز پرتال و قالب های آن دیدن کنید و در صورت نیاز با مشاوران ما تماس بگیرید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *