وبلاگ، آشنایی با کسب و کار اینترنتی، مزایای کسب و کار اینترنتی، آشنایی با علم طراحی سایت

چرا دانشجویان باید وبسایت داشته باشند؟

17 شهریور 1394

مهمترین ابزاری که شما به عنوان یک دانشجو میتوانید در زرادخانه خود داشته باشید چیست؟ در ابتدا به شما میگویم که رزومه شما نیست. رزومه خسته کننده است. کارشناسان حرفه ای به شما میگویند رزومه خود را در یک صفحه، با فونت خاص، چاپ شده با جوهر سیاه و بدون تصویر آماده کنید. جدی؟ چطور قراره شما خودتان را با آن متفاوت معرفی کنید؟


بعلاوه، رزومه استاتیک است و زمانی که آن را به شخصی میدهید از رده خارج میشود. شما نمیتوانید رزومه خود را به روز کنید برای اینکه قبلا آن را تحویل داده اید، شما باید نسخه جدید آماده کنید.

به این خاطر است که شما نیاز به وب سایت دارید.

وب سایت دقیقا نقطه مقابل رزومه است. هر نکته بدی راجع به رزومه، دقیقا در وب سایت قابل حل است. من پا را فراتر گذاشته و ادعا میکنم، نداشتن وب سایت به منزله شلیک به پای خود است- اینقدر قابل استفاده است.

۴ دلیل که شما باید خودتان وب سایت ایجاد کنید

با این حال اگر وب سایت داشته باشید، مخاطبان گسترده تری میتوانند شما را بیابند و کنترل آنچه آنها ابتدا میبینند در دست شماست. این کلیدی برای ایجاد نام تجاری شما و برجسته کردن موفقیت های آتی شما است.

به من شغل های متفاوتی پیشنهاد شده، با مشتریان متعددی برای طراحی وب سایت ملاقات کرده ام و با من مصاحبه های شغلی شده است. فقط به خاطر اینکه وب سایت داشته ام. اگر من زمان کافی برای طراحی آن نمیگذاشتم، مطمئنم کسی هم من را نمی یافت.

مطمئن شوید شما را میتوان یافت!

برای داشتن یک وب سایت شما باید مراحل زیر را انجام دهید

برچسب ها: چرا شما به عنوان یک دانشجو نیاز به داشتن وب سایت د, چرا دانشجویان باید وبسایت داشته باشند, مزایای داشتن وبسایت برای دانشجویان, وبسایت رزومه کاری دانشجویان, دریافت پروژه از طریق داشتن وبسایت, فرق رزومه با داشتن وبسایت چیست, آیا دانشجویان باید وبسایت داشته باشند, ایجاد وبسایت دانشجویی, اهمیت داشتن وبسایت برای دانشجویان, امکانات وبسایت دانشجویی, روش های راه اندازی وبسایت برای دانشجویان, داشتن فرصت های شغلی پس از ادامه تحصیل, آشنایی دانشجویان با بازار کار از طریق داشتن وب سای
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *