💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

آموزش نحوه بسته بندی کردن محصولات

آموزش بسته بندی محصولات

یکی سؤالات پرتکرار اکثر صاحبان فروشگاه اینترنتی این است که چطور محصول فروخته شده را برای ارسال به مشتری بسته‌بندی کنم؟ بسته‌بندی محصولات، بیشتر برای سفارش‌هایی که قرار است با پست ارسال شوند اهمیت دارد. چون محصولات قرار است کیلومترها مسیر را طی کنند و باید سالم و بدون مشکل به دست مشتری برسند. به همین دلیل اگر قصد دارید محصولات را از طریق پست برای مشتری بفرستید، باید مواردی که در این دوره گفتیم را رعایت کنید.

شروع دوره آموزشی

مسیر آموزشی

در این بخش سعی شده سرفصل‌های آموزشی و توضیحات بیش‌تری در مورد آن‌ها به شما ارایه شود.

اگر قرار است محصول را با پیک ارسال کنید، بسته‌بندی آن خیلی مهم نیست و می‌توانید سفارش‌ها را هرطور که خواستید بسته‌بندی کنید. برای ارسال با پست خیلی مهم است که سفارش‌ها بسته‌بندی محکم و مقاومی داشته باشند. شما خیلی راحت می‌توانید به اداره پست مراجعه کنید و جعبه‌های مخصوص ارسال پستی را با قیمت خیلی خوبی بخرید. بعد از تهیه جعبه، باید محصولات را داخل آن طوری قرار دهید که کالاها موقع حمل خیلی جابه‌جا نشوند. برای این کار می‌توانید از روزنامه، ابر یا پلاستیک‌های حبابی استفاده کنید. در نهایت جعبه را با چسب می‌بندید و اطلاعات فرستنده و گیرنده را روی آن می‌نویسید. در این ویدیو به‌صورت کامل و جامع به شما یاد دادیم که چطور محصولات فروشگاهتان را برای ارسال از طریق پست بسته‌بندی کنید.

همچنین شما می‌توانید همین ویدئو را در آپارات تماشا کنید. برای تماشا در آپارات روی دیدن ویدئو در آپارات کلیک کنید.


سوالی دارید؟ بپرسید
  • {{value}}
این متن به عنوان پاسخ شما به پرسشی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
متن خود را بنویسید.
02191003383 داخلی 2