گوگل تگ منیجر(Google Tag Manager) چیست؟

گوگل تگ منیجر(Google Tag Manager) ابزاری راحت و در عین حال مناسب برای بازاریابان می‌باشد که می توانند از طریق گوگل تگ منیجر از انواع مختلف تگ‌ها استفاده و کارایی سایت خود را به طور چشمگیری افزایش دهند.

گوگل تگ منیجر(Google Tag Manager) چیست؟

گوگل تگ منیجر(Google Tag Manager) ابزاری راحت و در عین حال مناسب برای بازاریابان می‌باشد که می توانند از طریق گوگل تگ منیجر از انواع مختلف تگ‌ها استفاده و کارایی سایت خود را به طور چشمگیری افزایش دهند.

دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ مانند بازاریابی سنتی نیست، بلکه در دنیای مدرن با استفاده از ابزارهای دیجیتال و تولید رسانه های اجتماعی و ... رشد کرده و بستری که راه این نوع بازاریابی را هموارتر کرده است اینترنت می باشد.

ایمیل مارکتینگ چیست؟ کدام سرویس مناسب است؟

ایمیل مارکتینگ چیست؟ سوالی است که همواره برای افرادی که قصد استفاده از بهترین سرویس‌های تبلیغات ایمیلی را دارند پیش می‌آید. در این مقاله به آموزش ایمیل مارکتینگ می‌پردازیم.

شاخص کلیدی عملکرد(KPI) یا Key Performance Indicator چیست؟

شاخص کلیدی عملکرد(KPI) یا Key Performance Indicator روشی برای سنجش میزان خوب بودن عملکرد افراد و یا در سطح کلان‌تر میزان خوب بودن عملکرد سازمان و یا یک واحد است.

روش‌های گرفتن اسکرین شات از صفحه سایت

در این مقاله به معرفی بهترین افزونه‌های اسکرین شات در مرورگرهای کروم و فایرفاکس می‌پردازیم که به کمک آنها می‌توانید با نحوه گرفتن اسکرین شات از سایت‌ها آشنا شوید.

معرفی بهترین جایگزین‌های گوگل مپ(Google Maps)

در این مقاله به معرفی بهترین جایگزین‌های گوگل مپ(Google Maps) برای استفاده از نقشه می‌پردازیم که به کمک آنها می‌توانید از سرویس نقشه در سایت خود یا استفاده شخصی بهره‌مند شوید.

آموزش تخمین آمار بازدید سایت با این 5 ابزار حرفه‌ای

در این مقاله به معرفی 5 ابزار حرفه‌ای برای تخمین بازدید روزانه سایت و نحوه به دست آوردن آمار بازدید سایت به صورت تقریبی معرفی می‌کنیم که با استفاده از آنها می‌توانیم رقبا را آنالیز کنید.

آموزش صفر تا صد کار با گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس(Google Analytics) بهترین ابزار برای مشاهده آمار بازدید سایت است. در این مقاله به نحوه اتصال آمارگیر گوگل به سایت می‌پردازیم که به کمک آن می‌توانید رفتار کاربرانتان را رصد کنید.

آموزش تست سرعت سایت با بهترین ابزارها

در این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین ابزارهای آنلاین تست سرعت سایت می‌پردازیم که به کمک آنها می‌توانید به بررسی سایتتان بپردازید.

گوگل وبمستر چیست؟ + آموزش راه اندازی و استفاده از آن

کنسول جست و جوی گوگل یک رابط رسمی میان گوگل و صاحبان وبسایت‌ها است که ابزارهایی برای برقراریِ ارتباط در مورد مسائل و مشکلات وبسایت با گوگل فراهم کرده است.

ساخت وب‌سایت / فروشگاه

پرتال، ابزاری حرفه‌ای برای حضور و رشد اینترنتی
شروع راه‌اندازی
7 روز تست رایگان