۳۰٪ تخفیف ویژه حمایت از کسب و کارها در کرونا

FOMO چیست؟ چطور با آن مقابله کنیم؟

FOMO یا فومو در واقع مخفف عبارت انگلیسی fear of missing out است که در فارسی به ترس از دست دادن ترجمه می‌شود. به زبان ساده FOMO پاسخ احساسی انسان نسبت به این باور است که من دارم فرصت‌هایی را از دست می‌دهم.

لیست ابزارهای ضروری و مهم سئو برای وبمستران

کارشناسان سئو و وبمستران از ابزارهای مختلفی برای بررسی و بهبود سایت استفاده می‌کنند. در این مقاله با بهترین ابزارهای رایگان و پولی سئو آشنا می‌شویم.

تجارت اجتماعی چیست و چه مزایایی دارد؟

تجارت اجتماعی یا Social Commerce به نوعی از تجارت گفته می‌شود که در بستر شبکه‌های اجتماعی در جریان است. این دسته از بیزینس‌ها با استفاده از محبوبیت و رواج شبکه‌های اجتماعی، برای کسب و کارشان مشتری جذب می‌کنند.

آموزش قرار دادن لینک در بیوی اینستاگرام

اگر سایت اینترنتی دارید یا در شبکه‌های اجتماعی دیگری فعالیت می‌کنید، برای ارجاع کاربران به آن‌ها باید از لینک‌های اینستاگرام استفاده کنید. در ادامه به شما نحوه قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام را توضیح دادیم.

گوگل ترندز چیست؟ به چه دردی می‌خورد؟

گوگل ترندز ابزاری است که به پیدا کردن موضوعات محبوب بین کاربران کمک می‌کند. با این ابزار متوجه می‌شوید که کدام کلمات بیشتر جستجو می‌شوند. سپس در مورد این کلمات تولید محتوا کنید.

آموزش ثبت سایت در گوگل به ساده‌ترین روش ممکن

با ثبت سایت در گوگل کاربرانی که در این موتور جستجو به دنبال محصول یا محتوایی هستند سایت شما را می‌بینند و وارد آن می‌شوند. به همین راحتی سایت شما به هزاران کاربری که در اینترنت هستند معرفی می‌شود. در این مطلب به شما یاد می‌دهیمکه چطور سایت‌تان را در موتور جستجوی گوگل نمایش دهید.

ریلز اینستاگرام چیست و چطور آن را فعال کنیم؟

ریلز اینستاگرام یا Reels یکی از بخش‌های جدید این شبکه اجتماعی است که به شما امکان می‌دهد ویدیوهای کوتاه 15 تا 60 ثانیه‌ای در پیج‌تان قرار دهید. این قابلیت برای همه کاربران فعال نیست و در ادامه به شما یاد می‌دهیم که چطور ریلز اینستاگرام را فعال کنید.

خرید ورودی گوگل کمکی به کسب و کارمان می‌کند؟

گوگل یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌توانید از آن برای جذب مشتری استفاده کنید. این خیلی خوب است که ورودی سایت شما از گوگل زیاد باشد اما این ورودی‌ها باید واقعی و طبیعی باشند. خرید ورودی گوگل تاثیری روی رشد کسب و کارتان ندارد و حتی ممکن است نتیجه عکس هم بدهد.

چطور مشتریان مناسب کسب و کارمان را پیدا کنیم؟

بازار هدف یا target market به مشتریانی گفته می‌شود که به محصولات یا خدمات شما نیاز دارند و هدف‌تان جذب این مشتریان است. در ادامه به شما می‌گوییم که چطور بازار هدف خودتان را پیدا کنید.

چطور برای تولید محتوا برنامه ریزی کنیم؟

برای این که سایت شما بیشتر دیده شود باید به صورت مداوم در آن تولید محتوا کنید. یکی از اصول تولید محتوا این است که باید برای این کار یک برنامه خوب داشته باشید. این برنامه معمولا در قالب تقویم محتوایی ارائه می‌شود و در ادامه به شما یاد می‌دهیم که چطور تقویم محتوایی تهیه کنید.

با برند شخصی خودتان از اینترنت کسب درآمد کنید

هرکسی یکسری مهارت‌ها و توانایی‌های خاص خودش را دارد. حالا اگر در این مهارت‌ها بتوانید خودتان مطرح کنید، یعنی برند شخصی خودتان را ساخته‌اید. برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ باعث می‌شود که به راحتی درآمد بالایی داشته باشید.

نرخ تعامل چیست و چطور درآمد شما را بیشتر می‌کند؟

نرخ تعامل یا اینگیجمنت نسبت تعدادی از دنبال کنندگان که با محتوای شما ارتباط برقرار می‌کنند با کل دنبال کنندگان شما است. نرخ تعامل معیار مهمی برای بررسی روند رشد پیج شما در شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

02191003383 داخلی 2