20% تخفیف بهاری برای شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی (مدت محدود)

روش‌های کاهش رتبه الکسا ایران

یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان کسب و کار اینترنتی و وب مسترها کاهش رتبه الکسا سایت می باشد. روش های متنوعی جهت کاهش رتبه الکسا سایت وجود دارد که در این مقاله به روش‌های کاهش رتبه الکسا ایران در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌پردازیم.

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟

یکی از سوالاتی که در زمینه کسب و کار اینترنتی همواره در ذهن افراد وجود دارد این است که چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟ در این مقاله به معرفی روش کسب درآمد از اینترنت با ساخت فروشگاه اینترنتی می‌پردازیم.

نحوه انتخاب نام مناسب برای کسب و کار

داشتن یک نام تجاری قوی، یک نقطه قوت فوری برای شروع کسب و کار شماست. نام مناسب، با ارزش‌ترین دارایی یک برند است که موجب تفاوت‌ها شده و پذیرش آن را شتاب می دهد. یک نام اشتباه می تواند میلیونها واحد پولی هزینه ایجاد کند؛ چه در کار روزانه و چه در کاهش درآمد طی دوران کاری.

پیدا کردن محصول مناسب برای فروش

یکی از معظل‌های راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی این است که چه محصولی را برای فروش انتخاب کنیم. در این مقاله به معرفی روش‌های پیدا کردن محصول مناسب برای فروش می‌پردازیم.

66 ایده برای راه‌اندازی کسب و کار با سرمایه کم

خیلی از افراد سرمایه اندکی را در دستان خود دارند که قصد دارند آن را روی یک کار سرمایه‌گذاری کرده و از آن کسب درآمد کنند. در این مقاله به معرفی 66 ایده و اینکه چه کارهایی میتوان با سرمایه کم انجام داد می‌پردازیم.

بهترین درگاه‌های پرداخت واسط کدامند؟

دریافت پول از طریق اینترنت نیاز به تهیه درگاه پرداخت دارد. اگر نمی‌دانید که درگاه پرداخت واسط چیست؟ تا انتها این مقاله با ما باشید تا به معرفی بهترین درگاه پرداخت واسط بانکی بپردازیم.

‌افزایش فروش به مشتری‌های فعلی و وفاداری سازی آنها

در مورد مفهوم زمان بسیار شنیده اید. ترغیب مشتریان فعلی به تکرار خرید، ارزانتر از یافتن مشتریان جدید تمام می شود. در این مقاله به نحوه افزایش فروش مشتری‌های فعلی و وفاداری سازی آنها می‌پردازیم.

معرفی بهترین سرویس‌های آمارگیری سایت

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین سرویس‌های آمارگیری سایت بپردازیم که به کمک آنها می‌توانید آمار سایت خود را با استفاده از بهترین آمارگیر سایت مشاهده کنید.

آموزش کامل ثبت مکان در گوگل مپ

در این مقاله به آموزش کامل ثبت مکان در گوگل مپ می‌پردازیم که به کمک آن می‌توانید مکان تجاری خود مانند فروشگاه، مغازه، دفتر خدماتی و هر چیز دیگری را در نقشه گوگل ثبت کنید.

روش‌های افزایش بازدید سایت

در این مقاله به معرفی بهترین روش‌های افزایش بازدید سایت به صورت رایگان می‌پردازیم که به کمک آنها می‌توانید ترافیک سایت خود را افزایش داده و روی فروش بیشتر محصولات و خدمات خود تمرکز کنید.

راهنمای اتصال فروشگاه اینترنتی به اینستاگرام

در این مقاله به راهنمای کامل اتصال فروشگاه اینترنتی به اینستاگرام و نمایش تگ قیمت در اینستاگرام می‌پردازیم که به کمک آن می‌توانید تگ قیمت محصولات اینستاگرام را در صفحه خود نمایش دهید.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ مانند بازاریابی سنتی نیست، بلکه در دنیای مدرن با استفاده از ابزارهای دیجیتال و تولید رسانه های اجتماعی و ... رشد کرده و بستری که راه این نوع بازاریابی را هموارتر کرده است اینترنت می باشد.

02163404 داخلی 2