وبینار "مالیات فروشگاه اینترنتی"
رایگان

وبینار "مالیات فروشگاه اینترنتی"

طبق قانون کشور، هر کسب و کاری که درآمد دارد باید مالیات پرداخت کند. فرقی ندارد که کسب و کار شما فیزیکی باشد یا مجازی، در هر صورت وظیفه شماست که مالیاتتان را پرداخت کنید. سؤال اصلی اکثر صاحبان کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی این است که مالیات فروشگاه اینترنتی چقدر است، چطور محاسبه می‌شود و چگونه باید آن را پرداخت کنیم؟ ما در یک وبینار حدوداً 3 ساعته، در مورد مالیات کسب و کارهای آنلاین توضیحات کاملی دادیم و به سؤالات پرتکرار صاحبان فروشگاه اینترنتی هم پاسخ دادیم. بعد از تماشای این وبینار، اطلاعات کامل در مورد مالیات کسب و کارهای اینترنتی را به دست می‌آورید.
آموزش بسته بندی محصولات
رایگان

آموزش بسته بندی محصولات

یکی سؤالات پرتکرار اکثر صاحبان فروشگاه اینترنتی این است که چطور محصول فروخته شده را برای ارسال به مشتری بسته‌بندی کنم؟ بسته‌بندی محصولات، بیشتر برای سفارش‌هایی که قرار است با پست ارسال شوند اهمیت دارد. چون محصولات قرار است کیلومترها مسیر را طی کنند و باید سالم و بدون مشکل به دست مشتری برسند. به همین دلیل اگر قصد دارید محصولات را از طریق پست برای مشتری بفرستید، باید مواردی که در این دوره گفتیم را رعایت کنید.
دوره "افزایش فروش با یکتانت"
رایگان

دوره "افزایش فروش با یکتانت"

راه‌های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. یکی از بهترین روش‌های تبلیغ سایتتان این است که از سرویس یکتانت استفاده کنید. یکتانت یک پلتفرم تبلیغات آنلاین است که انواع مختلف تبلیغات اینترنتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از تبلیغات یکتانت می‌توانید برای افزایش فروش، آگاهی از برند، جذب لید و... استفاده کنید. در این دوره آموزشی از صفر تا صد ثبت‌نام در یکتانت و کار با پنل آن را به شما آموزش می‌دهیم. بعد از مشاهده این دوره، می‌توانید هر کمپینی را در یکتانت ایجاد کرده و تبلیغات سایتتان را در وب‌سایت‌های پربازدید ایران منتشر کنید.
دوره "رایگان" کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات
رایگان

دوره "رایگان" کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات

این دوره اولین قدم شما برای کسب درآمد از اینترنت است. ابتدا درباره بایدها و نبایدهای فروش اینترنتی صحبت می‌کنیم. سپس بررسی می‌کنیم که در این شرایط اقتصادی، فروش اینترنتی واقعا کمکی به ما می‌کند یا نه. همچنین در رابطه با اینکه چه چیزهایی را می‌توانید در اینترنت بفروشید هم صحبت می‌کنیم. در نهایت، روش آنلاین کردن کسب کار سنتی را به شما یاد می‌دهیم.
دوره "رایگان" آموزش ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی
رایگان

دوره "رایگان" آموزش ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در این دوره با انواع روش‌های ساخت سایت فروشگاهی آشنا می‌شوید. هزینه‌ها، مزایا و معایب هر روش را به‌صورت کامل و دقیق بررسی می‌کنیم تا بتوانید بهترین روش ساخت سایت را انتخاب کنید. بعد از آن، مراحل ساخت یک سایت فروشگاهی را مرحله به مرحله توضیح دادیم تا به‌سادگی و بدون نیاز به دانش فنی بتوانید یک سایت فروشگاهی بسازید.
دوره "رایگان" پیامک چطور به فروشگاه من کمک می‌کند؟
رایگان

دوره "رایگان" پیامک چطور به فروشگاه من کمک می‌کند؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که دوران استفاده از پیامک برای جذب مشتری تمام شده است. این یک باور به شدت اشتباه بوده و باید بدانید که ارسال پیامک، همچنان یکی از بهترین روش‌ها برای تبلیغات و بازاریابی است. در این دوره آموزشی، روش‌هایی که خود ما از آن نتیجه گرفتیم را به شما معرفی کردیم و روش‌های جذب مشتری با استفاده از پیامک را آموزش می‌دهیم.

راهنمای پرتال

ما همچنین یک بخش راهنمای متنی آماده کردیم و در مورد همه بخش‌های پنل پرتال، با جزئیات کامل‌تر توضیح دادیم.
مشاهده راهنما
وبلاگ آموزشی پرتال
اطلاعات لازم برای مدیریت سایت و کسب درآمد از آن را به دست آورید.
آکادمی نوین
در دوره‌های حرفه‌ای و کامل دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید.
02191003383 داخلی 2