💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

از راه اندازی کتاب فروشی آنلاین تا رسیدن به فروش

وبینار "راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب"

کتاب، لوازم التحریر و محصولاتی از این دست در اینترنت فروش خوبی دارند. به همین دلیل می‌توانید با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب به درآمد بالایی برسید. در این وبینار رایگان، روش ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی کتاب تا به فروش رساندن محصولات را به شما توضیح دادیم تا به‌راحتی از این طریق کسب درآمد کنید.

شروع دوره آموزشی

مسیر آموزشی

در این بخش سعی شده سرفصل‌های آموزشی و توضیحات بیش‌تری در مورد آن‌ها به شما ارایه شود.

در این وبینار، وحید سلیمی (مدیر پشتیبانی پرتال) توضیحاتی بسیار کاربردی در مورد صفر تا صد راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب می‌دهد. مشاهده این وبینار به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی و بدون نیاز به هیچ پیش‌زمینه‌ای، فروشگاه اینترنتی کتاب خودتان را راه اندازی کنید. در ابتدای وبینار در مورد لزوم فروش اینترنتی کتاب توضیحات کاملی به شما داده می‌شود تا متوجه شوید که چرا باید فروش اینترنتی کتاب را هرچه زودتر شروع کنید.


در ادامه وبینار، مراحل ساخت یک فروشگاه اینترنتی کامل را از صفر تا رسیدن به اولین درآمد به شما آموزش دادیم. به کمک روشی که به شما یاد می‌دهیم در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای بسیار به‌صرفه می‌توانید فروشگاه اینترنتی کتابتان را ایجاد کنید.


بعد از دیدن این وبینار:

  • از مزایای فروش اینترنتی کتاب آگاه می‌شوید؛
  • با نیچ مارکتینگ و فعالیت جاویژه برای موفقیت کسب و کارتان آشنا می‌شوید؛
  • می‌دانید چه محصولاتی را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی کتاب بفروشید؛
  • از حاشیه سود و درآمد فروشگاه اینترنتی کتاب مطلع می‌شوید؛
  • یاد می‌گیرید که چطور اعتماد مشتریان آنلاین شاپ کتاب را جلب کنید؛
  • نحوه راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب را یاد می‌گیرید؛
  • با هزینه‌های راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب آشنا می‌شوید؛
  • بهترین روش‌های افزایش فروش کتاب از طریق فروشگاه اینترنتی را یاد می‌گیرید.


بازار فروش آنلاین کتاب همچنان جای خالی زیادی دارد و بدون شک می‌توانید بخشی از این بازار را جذب کنید. حتی اگر همین الان فروشگاه فیزیکی برای فروش کتاب دارید، باید هرچه زودتر و تا دیر نشده فروش آنلاین را شروع کنید. چون خیلی از مشتریان شما کتاب‌های موردنیازشان را اینترنتی می‌خرند و اگر در اینترنت حضور نداشته باشید، مشتریان زیادی را از دست می‌دهید.


در این وبینار، آقای وحید سلیمی به زبان ساده و با ارائه مثال‌های واقعی و شفاف به شما توضیح می‌دهد که چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب، می‌توانید به درآمد برسید. با مشاهده این وبینار بدون شک به بسیاری از سؤالات و دغدغه‌های شما در خصوص ایجاد فروشگاه اینترنتی کتاب و نوشت افزار پاسخ داده می‌شود.


در وبینار "راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب" به زبان ساده و قدم به قدم توضیح دادیم که باید چه کارهایی انجام دهید و تمام اطلاعات لازم برای مدیریت تا به فروش رسیدن محصولات گفته شده است.

همچنین می‌توانید این وبینار را در آپارات تماشا کنید. برای تماشا در آپارات روی دیدن ویدئو در آپارات کلیک کنید.


سوالی دارید؟ بپرسید
  • {{value}}
این متن به عنوان پاسخ شما به پرسشی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
متن خود را بنویسید.
02191003383 داخلی 2