💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

آموزش کامل نحوه محاسبه تا پرداخت مالیات فروشگاه آنلاین

وبینار "مالیات فروشگاه اینترنتی"

طبق قانون کشور، هر کسب و کاری که درآمد دارد باید مالیات پرداخت کند. فرقی ندارد که کسب و کار شما فیزیکی باشد یا مجازی، در هر صورت وظیفه شماست که مالیاتتان را پرداخت کنید. سؤال اصلی اکثر صاحبان کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی این است که مالیات فروشگاه اینترنتی چقدر است، چطور محاسبه می‌شود و چگونه باید آن را پرداخت کنیم؟ ما در یک وبینار حدوداً 3 ساعته، در مورد مالیات کسب و کارهای آنلاین توضیحات کاملی دادیم و به سؤالات پرتکرار صاحبان فروشگاه اینترنتی هم پاسخ دادیم. بعد از تماشای این وبینار، اطلاعات کامل در مورد مالیات کسب و کارهای اینترنتی را به دست می‌آورید.

شروع دوره آموزشی

مسیر آموزشی

در این بخش سعی شده سرفصل‌های آموزشی و توضیحات بیش‌تری در مورد آن‌ها به شما ارایه شود.

در این وبینار استاد فرشید رستگار در مورد مالیات فروشگاه اینترنتی توضیح می‌دهند و تمام ابهامات کسب و کارهای اینترنتی را برطرف می‌کنند. استاد این وبینار مشاور مالیاتی کسب و کارها و استارت‌آپ‌های بزرگ ایران هستند و در مدت زمان حدود 3 ساعت، تمام نکات لازم در مورد مالیات کسب و کارهای آنلاین را به شما توضیح داده‌اند.

بعضی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی تصور می‌کنند که فروشگاه‌های اینترنتی لازم نیست مالیات پرداخت کنند. این تصور کاملاً اشتباه است و هر نوع کسب و کاری که درآمد دارد، لازم است مالیات پرداخت کند. در ایران 3 قانون مالیاتی وجود دارد:

 1. قانون مالیات‌های مستقیم
 2. قانون مالیات برارزش افزوده
 3. قانون پایانه‌های فروشگاهی

شما به‌عنوان صاحب یک کسب و کار اینترنتی باید ازاین قوانین مطلع باشید و در زمان مقرر شده از طرف دولت، مالیات را پرداخت کنید. در مورد مالیات فروشگاه‌های اینترنتی معمولاً سؤالات پرتکراری از قبیل موارد زیر وجود دارد:

 • آیا کسب و کار من می‌تواند از مالیات معاف باشد؟
 • چطور باید برای پرداخت مالیات اقدام کنم؟
 • چقدر باید مالیات بپردازم؟
 • اگر فروشگاه اینترنتی من هنوز درآمد ندارد، باز هم باید مالیات بدهم؟
 • چطور باید مالیات فروشگاه اینترنتی را پرداخت کنم؟
 • مالیات برارزش افزوده چیست؟
 • اگر کسب و کار من مجوز ندارد، باز هم باید مالیات بدهم؟

در این وبینار، استاد فرشید رستگار به تمام این سؤالات و سایر مواردی که صاحبان مشاغل اینترنتی پرسیده‌اند، پاسخ داده است. به همین دلیل هر کسی که کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دارد، باید این وبینار را بادقت مشاهده کند تا متوجه شود چه تکالیف مالیاتی برعهده او قرار دارد.

در وبینار "مالیات فروشگاه اینترنتی" به زبان ساده و قدم به قدم توضیح دادیم که باید چه کارهایی انجام دهید و تمام اطلاعات لازم در مورد مالیات کسب و کارهای مجازی به شما داده شده است. در ابتدا توضیح می‌دهیم که بعد از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی باید چه مراحلی را طی کنید و چقدر فرصت دارید تا کارهای مالیاتی سایتتان را انجام دهید. در مراحل بعد هم در مورد انواع مالیات فروشگاه اینترنتی و روش محاسبه و پرداخت آن به‌صورت کامل توضیح دادیم. علاوه‌بر این موارد، در پایان وبینار، به پرسش‌های پرتکرار کاربران و صاحبان فروشگاه اینترنتی پاسخ داده شده است.

همچنین می‌توانید این وبینار را در آپارات تماشا کنید. برای تماشا در آپارات روی دیدن ویدئو در آپارات کلیک کنید.


پرسش و پاسخ

سلام . ممنونم از اطلاعات ارائه شده در وبینار و تشکر از شرکت پرتال که در راستای مشتری مداری وبینار فوق را هماهنگی و ارائه نموده است .

بسیار عالی جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم

کدرهگیری مالیاتی رامیخواستم برای فروشگاه اینترنتی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پورتال و البته استاد محترم جناب آقای فرشید رستگار.
من خواستم یک تشکر ویژه کنم از شما که با ارائه این وبینار خیلی از سوالات و دغدغه‌های ذهنی مرا مرتبط با کسب و کارم برطرف ساختید.
خداقوت و درود بر شما.

سوالی دارید؟ بپرسید
 • {{value}}
این متن به عنوان پاسخ شما به پرسشی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
متن خود را بنویسید.
02191003383 داخلی 2