از راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی تا رسیدن به فروش

وبینار "راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی"

می‌دانستید فروش لوازم خانگی جزو 10 شغل پردرآمد در ایران به حساب می‌آید؟ لوازم خانگی بازاری پررونق و پرسود است؛ به همین دلیل پرتال یک وبینار جامع برای این موضوع برگزار کرد تا از پایه تمام مواردی که برای مدیریت فروشگاه لوازم خانگی تا به فروش رساندن محصولات به آن نیاز دارید را در این وبینار توضیح دهد.

شروع دوره آموزشی

مسیر آموزشی

در این بخش سعی شده سرفصل‌های آموزشی و توضیحات بیش‌تری در مورد آن‌ها به شما ارایه شود.

در این وبینار وحید سلیمی مدیر پشتیبانی پرتال به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی و بدون نیاز به هیچ پیش‌زمینه‌ای فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی خودتان را راه اندازی کنید. با تماشای این وبینار متوجه می‌شوید چرا برای فروش لوازم خانگی به سایت فروشگاهی نیاز دارید. همچنین مراحل ساخت یک فروشگاه اینترنتی را از صفر تا رسیدن به اولین درآمد به شما آموزش دادیم.

از بزرگترین دغدغه‌های اکثر افرادی که هنوز فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی نکرده‌اند این است که نمی‌توانند آن را مدیریت کنند و محیط اینترنت را بلد نیستند.


جای نگرانی نیست!

  1. به شما یاد می‌دهیم چطور فروشگاه خود را راه اندازی کنید.
  2. به شما یاد می‌دهیم چطور محصول را وارد فروشگاه کنید.
  3. به شما یاد می‌دهیم چطور فروشگاه خود را مدیریت کنید.
  4. یاد می‌دهیم که چطور بفروشید.
  5. و یاد می‌دهیم که چطور محصولات خود را ارسال نمایید.


اگر یک فروشگاه فیزیکی لوازم خانگی دارید، همین الان شروع کنید؛ چون بازار اینترنت همان‌طور که در وبینار بررسی شد به شدت داغ است و اگر الان شروع نکنید، قطعا در آینده نزدیک این بازار را از دست خواهید داد!


در این وبینار، آقای وحید سلیمی به تمام ابهامات مربوط به راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی جواب داده است و سعی شده تمامی موارد بررسی و شفاف شود. با مشاهده این وبینار بدون شک به بسیاری از سؤالات و دغدغه‌های شما در خصوص ایجاد فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی پاسخ داده می‌شود.


در وبینار "راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی" به زبان ساده و قدم به قدم توضیح دادیم که باید چه کارهایی انجام دهید و تمام اطلاعات لازم برای مدیریت تا به فروش رسیدن محصولات گفته شده است.

همچنین می‌توانید این وبینار را در آپارات تماشا کنید. برای تماشا در آپارات روی دیدن ویدئو در آپارات کلیک کنید.


سوالی دارید؟ بپرسید
  • {{value}}
این متن به عنوان پاسخ شما به پرسشی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
متن خود را بنویسید.
02191003383 داخلی 2