💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

طراحی سایت فارسی رایگان با هوش مصنوعی در دو دقیقه

اگر می‌خواهید سریع‌ترین راه طراحی سایت با هوش مصنوعی را به صورت رایگان و در کمتر از دو دقیقه آموزش ببینید، جای درستی آمده‌اید. ما در این مقاله شما را با یکی از بهترین سرویس‌های هوش مصنوعی در زمینه ساخت و طراحی سایت آشنا کرده‌ایم. همچنین تمام مسیر را قدم به قدم و به ساده‌ترین شکل ممکن به شما توضیح داده‌ایم. در نهایت هم استفاده از این سرویس‌های هوش مصنوعی را بررسی کرده‌ایم.
در این مقاله می‌خوانید:

اگر شما درباره این موضوع کنجکاو هستید و می‌خواهید سایت خود را خیلی سریع با هوش مصنوعی بسازید، به شما پیشنهاد می‌دهیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سریع‌ترین راه ساخت سایت رایگان با هوش مصنوعی

اگر در سطح اینترنت در حال جستجو بودید و به مقاله ما رسیدید، باید به شما بگوییم در این مقاله یکی از سریع‌ترین راه‌های ساخت سایت رایگان با استفاده از هوش مصنوعی را معرفی می‌کنیم. برای این کار باید از سرویس سایت Hocoos استفاده کنید و تمام مراحل ساخت سایت شما در مجموع به دو دقیقه هم نمی‌رسد. ما در ادامه ساخت سایت با این سرویس را به شکل مرحله به مرحله توضیح داده‌ایم.

طراحی سایت با هوش مصنوعی

1- ورود به سایت و ورود ایمیل

همان ابتدا که وارد سایت می‌شوید، فضای سایت این سرویس را می‌بینید که به زیبایی طراحی شده است. در وسط صفحه فیلدی برای ورود ایمیل دارد. ایمیل خود را در آن وارد کنید و روی گزینه "Get Your AI Website!" کلیک کنید.

آموزش hocoos

2- انتخاب زمینه کاری

در این بخش شما می‌توانید زمینه کاری سایت خود را انتخاب کنید. برای این کار می‌توانید از قسمت جستجوی بالای صفحه استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از دسته‌بندی‌هایی که در پایین صفحه قرار داده شده‌اند، زمینه کاری خود را پیدا کنید. مثلا من در این بخش دسته‌بندی فروشگاه آنلاین (Online Stores) و زمینه کاری فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی (Cosmetic Stores) را انتخاب کردم.

توجه داشته باشید که همه گزینه‌ها به انگلیسی هستند و اگر در فهم گزینه‌ها مشکل دارید، می‌توانید با استفاده از ابزار translate گوگل آن‌ها را به فارسی ترجمه کنید. همچنین می‌توانید روی صفحه کلیک راست کنید و اگر گزینه "translate to" را بین گزینه‌ها دیدید، با انتخاب آن صفحه را به فارسی ترجه کنید.

طراحی سایت با ai

3- انتخاب خدماتی که ارائه می‌دهید

در این قسمت شما می‌توانید خدماتی که در زمینه کاری خود ارائه می‌دهید را انتخاب کنید. در این بخش محدودیتی در تعداد انتخاب‌های خود ندارید و هرچه اطلاعات بیشتری در اختیار این سرویس قرار دهید، سایت شخصی‌سازی شده بهتری تحویل خواهید گرفت.

سایت تخصصی با هوش مصنوعی

4- هدف خود از ساخت سایت را مشخص کنید

در ادامه باید هدف یا اهداف خود را از طراحی چنین سایتی مشخص کنید. در این بخش نیز شما محدودیتی در تعداد انتخاب گزینه‌ها ندارید.

سایت فروشگاهی با ai

5- لوکیشن یا محل فعالیت خود را انتخاب کنید

در این مرحله شما سه انتخاب دارید:

  • گزینه "Online Business Only" زمانی که کسب و کار شما کلاً آنلاین و روی بستر اینترنت باشد.
  • گزینه "Service Area" زمانی که تنها محدوده خاصی را تحت پوشش خود قرار می‌دهید.
  • گزینه "Business Address" زمانی که دفتر یا فروشگاه فیزیکی هم دارید.

استفاده هوش مصنوعی در سایت

6- اسم سایت خود را انتخاب کنید

در این قسمت هر اسمی می‌خواهید، می‌توانید برای سایت یا کسب و کار خود انتخاب کنید.

اسم سایت هوش مصنوعی

7- سه ویژگی بارز سایت یا کسب و کار خود را انتخاب کنید

در این مرحله شما باید از بین گزینه‌هایی که در اختیار شما قرار داده می‌شود، سه ویژگی بارز را انتخاب کنید. 

ویژگی سایت با هوش مصنوعی

8- برای سایت خود یک راه ارتباطی قرار دهید

در این مرحله شما می‌توانید یک راه ارتباطی در سایت خود قرار دهید. این راه ارتباطی می‌تواند شماره یا ایمیل باشد. همچنین می‌توانید فرم اطلاعات برای کاربر قرار دهید تا بعدا شما بتوانید با وی تماس بگیرید

تماس با ما سایت هوش مصنوعی

9- قالبی مناسب برای سایت خود انتخاب کنید.

در این مرحله سه قالب پیشنهادی به شما ارائه می‌شود که می‌توانید هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنید.

قالب سایت با هوش مصنوعی

بعد از اینکه قالب مدنظر خود را نیز انتخاب کردید، به صفحه بعد می‌روید و می‌توانید قالب را به شکل کامل ببینید. همچنین می‌توانید پالت رنگی و فونت مدنظر را برای قالب خود انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه Create Website، سایت شما ساخته می‌شود.

پالت رنگی سایت با hocoos

پنل کاربری سایت طراحی شده شما توسط Hocoos

هنگامی که مراحل ساخت سایت با هوش مصنوعی را گذراندید، باید کمی صبر کنید تا طراحی سایت شما انجام شود. همان‌طور که می‌بینید، سایت شما به همان شکلی که در مراحل ثبت نام دیده بودید طراحی شده است و شما می‌توانید آن را شخصی سازی کنید. همچنین روی هر بخشی کلیک کنید می‌توانید اطلاعات و وضعیت مختلف آن را تغییر دهید. از طرفی می‌توانید از اسلایدر سمت چپ صفحه، برای مدیریت بهتر سایت خود استفاده کنید.

بخش‌های مختلف اسلایدر سمت چپ صفحه، شامل موارد زیر هستند؛

  • Section: ایجاد قالب و ابزارک‌های جدید
  • All Pages: نمایش، ایجاد و مدیریت تمام صفحات سایت
  • Store: ایجاد محصول
  • Blogs: بخش مقاله‌های سایت
  • Design: طراحی سایت؛ تغییر قالب، پالت رنگی، فونت و فاوآیکون
  • Upload: بخشی برای آپلود فایل‌های مربوط به سایت

مدیریت سایت hocoos

آیا طراحی سایت رایگان با هوش مصنوعی کاربردی است؟

مسئله‌ای که وجود دارد این است که آیا این سرویس‌ها می‌توانند پاسخ کاملی به نیازهای ما بدهند؟ اگر واقعیت را بدون جانب‌داری خاصی بگوییم، جواب در حال حاضر خیر است.

هوش مصنوعی، AI یا Artificial Intelligence علمی دانشگاهی و به شدت جذاب است و ابزارهای هوش مصنوعی که اکنون در بازار می‌بینیم، چکیده‌ای از تلاش و تحقیق سخت در سال‌های گذشته هستند. با این حال این ابزارها هنوز پاسخگوی تمام نیاز کاربران خود نیستند.

این ابزارها به تازگی در دسترس عموم قرار گرفته‌اند و نمی‌توانند پاسخ کامل و جامعی را به کاربران خود بدهند. از طرف دیگر از آن‌جایی که کاربران ایرانی محدودیت‌هایی در استفاده از سرویس‌های بین‌المللی دارند، در استفاده از ابزارهای پولی یا نیمه رایگان هوش مصنوعی نیز به مشکل می‌خورند.

ساخت سایت با هوش مصنوعی

سرویس Hocoos نیز یک سرویس بسیار جالب و کاربردی است اما استفاده از آن سختی‌هایی را برای شما دارد. در وهله اول باید بگوییم که اگر بخواهید دامنه یا آدرس اینترنتی خود را به سایتی که ساخته‌اید متصل کنید و از سرورهای این سرویس استفاده کنید، باید ماهانه ۱۵ دلار پرداخت کنید. از طرفی امکان اتصال درگاه‌های پرداخت ایرانی به این سرویس را نیز ندارید.

جایگزین ایرانی برای این سرویس خارجی

حال اگر می‌خواهید به سریع‌ترین شکل ممکن سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را بسازید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از سایت‌ساز پرتال  استفاده کنید. ما در پرتال تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هر آنچه شما از یک سایت نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین ما به عنوان یکی از سرویس‌های دانش بنیان ایرانی مفتخریم که بگوییم سرویس ما با تمام شرایط داخل کشور سازگاری تمام دارد. شما می‌توانید همین حالا فروشگاه خود را زیر ۵ دقیقه در پرتال بسازید و یک هفته از آن استفاده کنید. همچنین در صورت داشتن سوالات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان مجرب ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

سوالات متداول

آیا سرویس رایگان خارجی برای ساخت سایت با هوش مصنوعی وجود دارد؟

بله. سرویس‌های هوش مصنوعی زیادی برای طراحی سایت وجود دارند. با این حال سرویس Hocoos یکی از بهترین سرویس‌ها است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

آیا می‌توان تمام سایت را با هوش مصنوعی طراحی کرد؟

هوش مصنوعی هنوز به آن اندازه‌ای پیشرفت نکرده است که بتوانید یک سایت را به شکل تمام و کمال و رایگان با استفاده از آن طراحی کنید. از طرفی سرویس‌هایی که اکنون وجود دارند، مشکلاتی مانند عدم اتصال به درگاه پرداخت را برای سایت‌های ایرانی فراهم می‌کنند. با این حال سرویس Hocoos به عنوان به صرفه‌ترین سرویس هوش مصنوعی برای ساخت سایت شناخته می‌شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

آیا امکان آپ لود کردن سایت طراحی شده در محیط hocoos در هاست و دامین اختصاصی هست ؟

سلام خدمت شما
لطفا به خود پشتیبانی سایت Hocoos پیام بدید تا بهتر راهنمایتون کنن

در این سایتی که ساختیم میتونیم دو زبانه کنیم؟ فارسی و انگلیسی؟

سلام دوست عزیز
اکثر این سایت ها امکان پشتیبانی از زبان فارسی رو ندارن حتی برای ساختش هم باید زبان انگلیسی بلد باشید

سلام.
اگه بخوام با این هوش مصنوعی سلیقه ای سایتی بسازم و بعد پی دی اف یک کتاب همراه با محتوای ویدیویی رو داخلش قرار بدم و بعد بخوام برای اون کتاب هزینه ی دلاری و حتی ریالی تعیین کنم که برام درآمد داشته باشه، مشکلی نداره؟ میتونم توی ایران از این سایت درآمد داشته باشم؟ یا که مجبورم خودم با وورد پرس یه سایت بسازم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام دوست عزیز
بله میتونید از طریق ساخت سایت و فروش پی دی اف در ایران هم درآمد داشته باشید.

یعنی با ساخت سایت با اینبرنامهبه سرویس ایرانی وصل میشه

سلام دوست عزیز همون طور که داخل سایت گفتیم این نوع سایت ها نمیتونن به درگاه پرداخت متصل بشن و برای ایرانی ها محدودیت دارند.
البته زمانی که بخواید سایتتون رو گسترده تر کنید باید هزینه دلاری پرداخت کنید و در اصل محدودیت زیادی دارید.

سلام ممنونم از معرفی این سایت
سرویس های دیگه ای هم برای طراحی سایت با هوش مصنوعی وجود دارن؟

سلام خدمت شما
Hostinger Website Builder
Jimdo Dolphin
Durable
Wix ADI
این ۴ سایت برای ساخت سایت با هوش مصنوعی هستند. اما ساخت سایت با این ابزارها هزینه دارد و به سرویس های ایرانی هم متصل نمیشن.

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2