همیشه همه چیز آنطور که می‌خواهیم پیش نمی‌رود (پست موقت)

خودتان در جریان هستید، که متأسفانه اتفاقات اخیر باعث ایجاد شوک به زندگی و کسب و کارها شده است. از قطعی اینترنت چند ماه پیش، تا ماجرای اخیر یعنی شیوع بیماری کرونا! با این حال، ما تمام تلاشمان را کردیم تا کمترین وقفه در روند کاری‌مان ایجاد شود. 

ورود این مهمان ناخوانده‌، یعنی کرونا به کشورمان، آخرین داستانی است، که شرایط را تحت تأثیر خودش قرار داده است. چون خودتان هم حتما می‌دانید که این بیماری مسری است و امکان انتقال آن به افراد دیگر وجود دارد. از طرفی، اغلب ما زمان زیادی را در خارج از منزل می‌گذرانیم. از مکان‌های عمومی مانند وسایل نقلیه عمومی و خیابان گرفته تا محل کار. 

ما اعضای تیم پرتال نیز مانند شما، از این قاعده مستثنا نیستیم. صبح‌ها با عبور از مکان‌های عمومی و گاهی با وسایل نقلیه عمومی خود را به شرکت می‌رسانیم. سپس چندین ساعت را در کنار هم و با افراد دیگر وقت می‌گذرانیم. پس این خطر ما و مهم‌تر از آن، دیگران را نیز تهدید می‌کند. 

با این وجود، تا الان سعی کردیم، کارها را به‌صورت حضوری در شرکت دنبال کنیم. هر چند تمام این مدت، در استفاده از روش‌های پیشگیری و مراقبت (ژل و اسپرس ضدعفونی کننده، الکل، دستکش و ماسک)، وسواس کامل را به‌خرج داده‌ایم و کم نگذاشته‌ایم!

تا اینکه، با پیشرفت و شیوع بیشتر این مهمان ناخوانده، به تصمیم مدیریت شرکت، قرار بر این شد، که برای مدت کوتاهی (امیدواریم که همینطور باشد!) کارها را به‌صورت دورکاری دنبال کنیم.

 کسب و کارهای دیجیتالی مثل شرکت ما "پرتال"، این مزیت را دارند، که تا حدی می‌شود کارها را از راه دور یا ریموت هم انجام داد. حالا اگر یک شرکت تولیدی داشتیم، احتمالا انجام این کار نشدنی بود. (شما هم اگر می‌خواهید کسب و کاری راه بیندازید، بد نیست به این طرف قضیه هم نگاه کنید و کارتان آمادگی لازم در این شرایط را داشته باشد.) 

به قولی: «اوضاع همیشه آنطور که می‌خواهیم، پیش نمی‌رود» مثل الان که ناچار شده‌ایم برای مدتی کارها را به خانه ببریم. اما این تصمیم قرار نیست اختلالی در مسئولیت‌های ما ایجاد کند. چون همۀ کارهای شرکت، دقیقا مثل قبل، کامل به قوت خود باقیست.

همۀ بخش‌های شرکت از جمله تیم پشتیبانی و فنی، فروش و محتوا مثل روزهای دیگر به کار خود ادامه می‌دهند. تیم پشتیبانی همواره و 24 ساعته در کنار شماست؛ تا به هر مشکل و سؤالی که برخورد کردید، پاسخگوی شما باشد. حتی تماس تلفنی که مثل قبل برقرار خواهد بود.

کاش می‌دانستیم که این برنامه تا چه زمانی قرار است ادامه داشته باشد. اما تنها تصمیمی که فعلا قطعی شده است، این است، که تا شنبه یعنی 11 اسفند، در منزل به کار خود ادامه می‌دهیم. ادامه این روند، به شرایط بستگی دارد. ما قطعا خوشحال خواهیم شد، که هر چه زودتر به وضع سابق برگردیم. 

می‌خواهیم خیال شما را از این جهت، راحت کنیم که مثل گذشته و بدون هیچ کمی و کاستی، همواره در کنار شما هستیم. تیکت‌ها، تماس‌ها و درخواست‌های شما را پاسخ می‌دهیم؛ محتوای تازه به بلاگ اضافه خواهد شد و خلاصه اینکه به‌جز تغییر موقعیت جغرافیایی، هیچ تغییری دیگری را نمی‌بینیم. امیدوارم که هر چه زودتر، به روال قبل برگردیم و با قدرت بیشتر به کار و زندگی‌مان ادامه دهیم. 

در آخر، از شما می‌خواهیم، بدون اینکه نگران اوضاع باشید، به زندگی کاری و شخصی خود ادامه دهید و اجازه ندهید، شرایط خارجی کنترل شما را کاملا در دست بگیرد. امیدواریم که این داستان خیلی زود به پایان برسد...

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

چقدر این پست زیبا و انگیزشی بود ممنونم

خواهش می‌کنم، لطف دارید

اتفاقا پست خیلی فضای خوبی داشت چرا موقت

سلام
چون فکر می‌کردیم کرونا زودتر از این حرفا از بین بره

مرسی که هستین.

مخلصیم بخدا :)

ایشالا خدا تک تکتون رو برامون حفظ کنه و همیشه سالم باشید جدا از کاری که دارید تک تک شماها یه سرمایه بزرگ هستید.

ممنون از شما و پیام زیبایی که دادین بهنام عزیز :)
سرمایه ما هم شما کاربرای مهربان هستین.

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2