معرفی قالب آموزشگاه سایت ساز پرتال

در قالب آموزشگاه پرتال، تلاش کرده ایم تمام امکاناتی که یک وب سایت آموزشگاهی به آن نیاز دارد را در اختیار علاقمندان پرتال قرار دهیم.
در این مقاله می‌خوانید:

در مقاله قبلی، قالب جدید رستوران سایت ساز پرتال را به شما معرفی کردیم. در این مقاله قصد داریم قالب جدید دیگری که توسط تیم طراحی سایت پرتال طراحی شده است را به شما معرفی کنیم: قالب آموزشگاه.

در قالب آموزشگاه پرتال، تلاش کرده ایم تمام امکاناتی که یک وب سایت آموزشگاهی به آن نیاز دارد را در اختیار علاقمندان پرتال قرار دهیم. فرقی ندارد که آموزشگاه موسیقی را اداره می کنید یا دروس کنکوری را تدریس می کنید، قالب آموزشگاه پرتال می تواند تمامی نیازهای شما را برآورده کند.

قالب آموزشگاه پرتال هم اکنون در مراحل پایانی طراحی است و به زودی بر روی سامانه پرتال قرار می گیرد. بنابراین اگر برای آموزشگاه خود قصد راه اندازی وب سایت دارید یا می خواهید قالب سایت فعلی خود را تغییر دهید، قالب آموزشگاه سایت ساز پرتال گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود.

در ادامه ویژگی ها و امکانات قالب آموزشگاه پرتال را بررسی می کنیم:

صفحه نخست قالب آموزشگاه پرتال

صفحه نخست قالب آموزشگاه پرتال از 9 بخش تشکیل شده است که صاحب وب سایت می تواند با استفاده از این بخش ها، امکانات و سرویس های خود را به دیگران معرفی کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در بخش بالای سایت، منوی ناوبری قالب آموزشگاه قرار دارد. شما می توانید لوگوی سایت خود را در سمت راست منو بارگذاری نمایید. در کنار محل مشخص شده برای لوگو، لینک دیگر صفحات سایت قرار دارد. در قسمت بالای منو، نوار ابزاری جهت جستجوی کاربر در وب سایت شما قرار دارد. همچنین، در کنار ابزار جستجو محلی برای قرارگیری شماره تماس، آدرس ایمیل و صفحات شبکه های اجتماعی آموزشگاه تعبیه شده است.

قالب آموزشگاه پرتال، به صورت پیش فرض دارای 7 صفحه اصلی است که البته 3 صفحۀ ثبت نام، درباره ما و تماس با ما هر کدام به ترتیب دارای 4، 6 و 3 زیر صفحه هستند. البته این صفحات به صورت پیش فرض در قالب قرار گرفته اند و شما قادر هستید بر اساس نیاز آموزشگاه خود برخی از صفحات را حذف کنید یا صفحاتی را به سایت خود اضافه نمایید. صفحات قالب آموزشگاه عبارتند از:

 • صفحه نخست
 • دوره های آموزشی
 • ثبت نام
  • شهریه
  • قوانین و شرایط ثبت نام
  • نحوه ثبت نام
  • انواع تخفیف ها
 • وبلاگ
 • گالری تصاویر
 • درباره ما
  • اساتید و معلمان
  • اهداف آموزشی
  • مجوزهای آموزشی
  • استانداردهای جهانی
  • افتخارات
  • شعبه ها
 • تماس با ما
  • پیشنهادات و انتقادات
  • فرم استخدام
صفحه اول قالب آموزشگاه پرتال
 
قالب کد 021
رایگان

بنر قالب آموزشگاه

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در اولین بخش از صفحۀ نخست سایت، بنر قالب سایت قرار می گیرد. شما می توانید با قرار دادن تصویری زیبا از محیط و کادر آموزشی خود علاوه بر معرفی محیط آموزشگاه به بازدیدکنندگان، جلوۀ زیبایی به وب سایت تان ببخشید. در قدم بعدی می توانید نام آموزشگاه خود یا هر عنوانی که برای سایت خود مناسب می دانید را به همراه توضیحاتی مختصر بر روی بنر وب سایت تان قرار دهید.

بنر قالب آموزشگاه

خبرنامه سایت

همانطور که مشاهده می کنید در بخش پائین بنر قالب، باکسی با عنوان خبرنامه سایت قرار گرفته است. کاربران علاقمند می توانند با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن به راحتی عضو خبرنامه وب سایت تان شوند.

 بخش خبرنامه قالب آموزشگاه

برترین دوره های آموزشی

بخش دوم صفحۀ نخست به معرفی برترین دوره های آموزشگاه اختصاص یافته است. شما در این قسمت می توانید برخی از دوره هایی که در آموزشگاه خود برگزار می کنید را به کاربران معرفی نمایید.

 بخش دوره‌های آموزشی قالب آموزشگاه

چرا آموزشگاه ما

در این بخش از صفحه نخست؛ ویژگی ها و امکانات خاصی که آموزشگاه شما نسبت به دیگر موسسات آموزشی دارد را به کاربران معرفی می کنید. سعی کنید در این بخش اطلاعاتی از تجربیات، تجهیزات و افتخارات آموزشگاه خود در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید.

 بخش امکانات سایت قالب آموزشگاه

جدول کلاس های در حال برگزاری

در این بخش از صفحه نخست، جدولی برای نشان دادن اطلاعات کلاس های در حال برگزاری ایجاد شده است. شما می توانید در این جدول نام دوره، توضیحات، روزهای برگزاری، ساعات برگزاری کلاس، نام استاد و مبلغ شهریه شرکت در هر دوره را وارد نمایید. به این ترتیب کاربران می توانند برنامه کلی کلاس های شما را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

 جدول کلاس‌ها قالب آموزشگاه

دیدگاه دانش آموختگان

در این قسمت از قالب آموزشگاه می توانید دیدگاه دانشجویان درباره موسسه آموزشی خود را با کاربران در میان بگذارید. استفاده از نظرات و پیشنهادات در قالب سایت، گامی مثبت به سمت شفاف سازی کاری است.

 نظرات دانش آموختگان قالب آموزشگاه

اساتید و معلمان آموزشگاه

در این بخش از صفحه نخست می توانید کادر آموزشی خود را معرفی کنید. مطمئناً اگر اساتید و معلمان سرشناسی در آموزشگاه شما مشغول به فعالیت هستند، معرفی آنها می تواند اعتبار آموزشگاه تان را افزایش دهد.

 بخش معرفی اساتید قالب آموزشگاه

جدیدترین مطالب وبلاگ

در بخش جدیدترین مطالب وبلاگ، آخرین مقالاتی که در وب سایت خود منتشر کرده اید، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

بخش مقالات قالب آموزشگاه 

فوتر قالب آموزشگاه

در پائین قالب آموزشگاه، فوتر ساده ای قرار دارد که در آن آدرس آموزشگاه به همراه شماره تلفن و ایمیل قرار می گیرد.

 فوتر قالب آموزشگاه

صفحه دوره های آموزشی

در این صفحه شما می توانید دوره های آموزشی که برگزار می کنید را به همراه نام، تاریخ شروع، مبلغ شهریه و توضیحات مرتبط درج نمایید. به این ترتیب کاربران می توانند با مشاهده این صفحه از تمامی دوره هایی که در آموزشگاه خود برگزار می کنید، مطلع شوند.

 صفحه دوره آموزشی قالب آموزشگاه

صفحه ثبت نام قالب آموزشگاه

همانطور که در بالا اشاره کردیم، صفحه ثبت نام قالب آموزشگاه دارای 4 زیر صفحه است. با کمک این صفحات می توانید شهریه، شرایط ثبت نام، نحوه ثبت نام و تخفیف کلاس های آموزشگاه خود را به طور دقیق به کاربران نمایش دهید.

بخش ثبت نام قالب آموزشگاه 

وبلاگ قالب آموزشگاه

همانطور که می دانید، امروزه وبلاگ به یکی از مهم ترین قسمت های هر وبسایت تبدیل شده است. با کمک وبلاگ می توانید مقالات آموزشی، اخبار و اطلاعیه های سایت خود را به راحتی در اختیار کاربران قرار دهید.

سعی کنید به طور منظم وبلاگ سایت خود را بروزرسانی کنید. بروزرسانی مداوم وبلاگ سبب افزایش رتبه شما در نتایج جستجو و بالطبع بالا رفتن بازدید از سایت تان می شود.

 بخش وبلاگ قالب آموزشگاه

صفحه گالری تصاویر

در صفحه گالری تصاویر سایت خود می توانید تصاویری از محیط آموزشگاه خود قرار دهید. به این ترتیب کاربران می توانند پیش از ثبت نام با محیط و امکانات آموزشگاه شما آشنا شوند.

 صفحه گالری تصاویر قالب آموزشگاه

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما قالب آموزشگاه، دارای 6 زیر صفحه است. شما می توانید با کمک این صفحات اساتید و معلمان، اهداف آموزشی، مجوزهای آموزشی، افتخارات و در کل آموزشگاه خود را به صورت دقیق به کاربران معرفی کنید.

 درباره ما قالب آموزشگاه

صفحه تماس با ما

در صفحه تماس با ما فرمی جهت دریافت پرسش های کاربران تعبیه شده است. همچنین، این صفحه دارای دو زیر صفحه انتقادات و پیشنهادات و فرم استخدام است که کاربران می توانند با تکمیل این دو فرم با شما در تماس باشند.

 تماس با ما قالب آموزشگاه

نتیجه گیری

با استفاده از قالب آموزشگاه پرتال می توانید وب سایتی زیبا برای موسسه آموزشی خود ایجاد کنید. مطمئن باشید، سایت ساز پرتال تمامی ابزار و امکاناتی که برای مدیریت یک وب سایت آموزشگاهی نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد. اگر قصد دارید برای آموزشگاه خود یک وب سایت ایجاد کنید، همین الان در پرتال ثبت نام کنید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید
ارسال دیدگاه
 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2