💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

دراپ شیپینگ و راه اندازی کسب و کار با کم‌ترین سرمایه!

یکی از مشکلات اصلی اکثر ما برای راه‌اندازی کسب و کار این است که در ابتدای راه بودجه خیلی محدودی داریم. در این مقاله به شما روشی معرفی می‌کنیم که با سرمایه کم، یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنید.
در این مقاله می‌خوانید:

یک سوال، اگر همین الان بخواهید یک فروشگاه راه‌اندازی کنید، چقدر سرمایه نیاز دارید؟ خب در کم‌ترین حالت برای اجاره مغازه، تامین محصول، استخدام نیرو و... نیاز به چیزی بین 50 تا چند صد میلیون تومان بودجه دارید. خیلی از ما چنین پولی را نداریم و به همین دلیل هم قید راه‌اندازی کسب و کار را می‌زنیم.

اما اگر یک روش به شما آموزش بدهم که با کم‌تر از 5 میلیون تومان بتوانید کسب و کار شخصی‌تان را راه‌اندازی کنید چه؟! دراپ شیپینگ دقیقا همین روش جادویی است که در این مقاله همه چیزش را به شما آموزش می‌دهم.

دراپ شیپینگ چیست؟

دراپ شیپینگ چیست؟

دراپ شیپینگ یکی از روش‌های راه‌اندازی کسب و کار فروشگاهی است. در این روش، خرده‌فروش محصولی که به مشتری می‌فروشد را در انبار ندارد. در واقع محصول او را یک تولیدکننده یا تامین‌کننده دیگر برای مشتری می‌فرستد. این یعنی چه؟

تصور کنید من علاقه دارم یک فروشگاه در زمینه فروش لوازم کوهنوردی داشته باشم، اما خب نه هزینه کافی برای اجاره انبار دارم و نه اصلا آنقدر سرمایه که بتوانم محصولات را بخرم و در انبار موجود کنم. پس به سراغ آقای سعادت می‌روم که خودش یک فروشگاه بزرگ محصولات کوهنوردی دارد. حالا با او قرارداد می‌بندم و تعیین می‌کنم که در صورت فروش هر مقدار از محصولاتش، درصدی سود به من بدهد.

بعد، از محصولاتش عکس می‌گیرم و در وب سایت اینترنتی خودم قرار می‌دهم. در ادامه به‌محض اینکه مشتری محصولی را از من خرید، با فروشگاه آقای سعادت تماس گرفته و اطلاعات مشتری مثل شماره تماس، آدرس و... را برای او ارسال می‌کنم. به این ترتیب آقای سعادت محصول را برای مشتری ارسال می‌کند. در مورد نحوه پرداخت هزینه محصول به آقای سعادت هم طبق توافق قبلی، همان زمان سفارش محصول یا بعد از رسیدن تعداد محصولات به یک عدد مشخص، بدهی تسویه می‌شود. این دقیقا یک مدل دراپ شیپینگ است!

بنابراین تفاوت این مدل فروش با مدل عادی این است که عملا به سرمایه‌ای برای اجاره انبار نیاز نداریم و لازم نیست برای خرید محصول هزینه کنیم.

آیا Dropshipping در فروشگاه حضوری هم ممکن است؟

اصولا دراپ شیپینگ در کسب و کارهای آنلاین، هم درآمد زیادی دارد و هم فرآیند اجرایش آسان است. اما خب در هر حال در یک فروشگاه حضوری هم می‌توانید به‌شکل دراپ شیپینگ فعالیت کنید. البته در این روش باید یک هزینه برای اجاره مغازه و سپس بودجه برای خرید محصول یا محصولات مورد نظر در تعداد کم برای نمایش به مشتری و همینطور فروش حضوری داشته باشید.

مثلا یکی از دوستان من کسب و کارش به همین شکل است. دوست یک مغازه لوازم خانگی دارد و فقط یک نمونه از هر محصول را برای نمایش به مشتری در مغازه دارد. وقتی مشتری مثلا یک یخچال می‌خرد، دوست من با تامین کننده‌ای که دارد تماس می‌گیرد و آدرس مشتری را برای او می‌فرستد. تامین کننده که در این جا معمولا نماینده آن برند است، محصول را برای مشتری می‌فرستد و نصب می‌کند. این مورد یکی از نمونه‌های دراپ شیپینگ است.

اما خب مدل بهتر برای کسب و کارهای حضوری، اجرای دراپ شیپینگ در دفاتر فروش است. منظورم آن دفاتری است که کار فروش را صرفا به‌شکل تلفنی انجام داده و قرار نیست مشتری برای دریافت جنس به محل‌شان مراجعه کند.

مزایای دراپ شیپینگ

همین حالا تعداد زیادی از کسب و کارهای بزرگ در حال فعالیت به روش دراپ شیپینگ هستند. حتی جالب است بدانید که دیجی کالا هم با بعضی از فروشندگان به‌شکل دراپ شیپینگ همکاری می‌کند و عملا محصولاتی را در معرض فروش قرار داده که اصلا در انبار خودش موجود نیست. این محصولات توسط خود فروشندگان برای مشتری ارسال می‌شود. در هر حال بیایید با مزایای دراپ شیپینگ بیشتر آشنا شویم.

مزایای دراپ شیپینگ

1_ بدون نیاز به سرمایه زیاد

بزرگ‌ترین مزیت دراپ شیپینگ این است که به شما امکان راه‌اندازی یک فروشگاه با تعداد زیادی کالا بدون نیاز به سرمایه زیاد را می‌دهد. به‌طور عادی همانطور که بالاتر هم گفتم، قطعا برای شروع کسب و کارتان نیاز دارید سرمایه زیادی را برای تهیه محصول کنار بگذارید اما خب در این روش، شما پولی که از مشتری گرفته‌اید را بعد از کسر سود به تامین‌کننده یا تولیدکننده می‌دهید و نیاز ندارید هیچ سرمایه در گردشی داشته باشید.

2_ شروع آسان

 مراحل دراپ شیپینگراه‌اندازی کسب و کار به روش Dropshipping بسیاری از مشکلاتی که در حالت عادی وجود دارد را حذف می‌کند. مثلا:

 • دیگر نیاز نیست دائما با محصولات فیزیکی سر و کار داشته باشید،
 • از شر انبارداری راحت می‌شوید،
 • با مشکلات بسته‌بندی روبرو نیستید،
 • حمل سفارشات از شما زمان نمی‌گیرد،
 • در حسابداری به مشکل نمی‌خورید.

3_ کاهش هزینه‌های اضافه

کاهش هزینه‌ها با دراپ شیپینگ

یک کسب و کار سنتی یا عادی چه هزینه‌های اضافه‌ای دارد؟

 • مزایا و بیمه نیروها،
 • هزینه‌های آب و برق و گاز محل،
 • مالیات،
 • اجاره مکان
 • و...

اما اگر کسب و کار شما از نوع دراپ شیپینگ باشد، چنین هزینه‌هایی نخواهید داشت. در واقع بسیاری از این نوع کسب و کارها، صرفا به کمک یک لپ تاپ یا رایانه از خانه مدیریت می‌شوند! در ادامه هم در صورتی که درآمد کسب و کار بالا برود، ممکن است هزینه‌های بسیار جزئی گسترش فروشگاه اینترنتی به آن اضافه شود نه چیز دیگری.

4_ مکان جغرافیایی قابل انعطاف

دراپ شیپینگ در کسب و کار

احتمالا همه شما بارها تصاویری را مشاهده کرده‌اید که در آن یک نفر لب دریا نشسته، لپ تاپش را روی پایش گذاشته و پول در می‌آورد. خب به نظر من قطعا یکی از همین افرادی که در تصاویر می‌بینید، یک صاحب کسب و کار دراپ شیپینگ است! چراکه برای مدیریت این کسب و کارها صرفا به یک رایانه و اینترنت نیاز دارید، بنابراین در هر محلی می‌توانید کسب و کارتان را مدیریت کنید و از آن پول در بیاورید.

5_ افزایش انعطاف در انتخاب محصول

ویژگی‌های دراپ شیپینگ

تصور کنید می‌خواهید برای فروشگاه فیزیکی خودتان از عمده‌فروش جنس بخرید. در این شرایط باید به موارد زیادی از جمله:

 • محدودیت فضای مغازه،
 • بودجه خرید،
 • ذائقه مشتریان،
 • و...

دقت کنید. اما زمانی که می‌خواهید به فروشگاه آنلاین خودتان محصول اضافه کنید باید به چه چیزی دقت کنید؟ هیچ! در واقع فروشگاه‌های دراپ شیپینگ دست شما را حسابی برای انتخاب محصول فروشگاه‌تان باز گذاشته و عملا محدودیت خاصی را تحمیل نمی‌کنند.

6_ تست آسان

تست راحت دارپ شیپینگ

اصولا افرادی که در دنیای کسب و کار تجربه دارند یا حداقل کمی در موردش مطالعه کرده‌اند، ترجیح می‌دهند برای شروع یک کسب و کار یا حتی اضافه کردن یک دسته محصول به فروشگاه‌شان، ابتدا تست کنند.

یکی دیگری از مزایای دراپ شیپینگ این است که به شما اجازه می‌دهد با کم‌ترین ریسک ممکن محصول یا محصولات مورد نظر را تست کرده و در صورتی که بازخورد مناسب بود، کسب و کار را گسترش بدهید.

7_ ریسک پایین

dropshipping چیست؟

به نظرتان شکست خوردن در یک کسب و کار سنتی چقدر ضرر مالی دارد؟ حالا شکست خوردن در یک کسب و کار آنلاین دراپ شیپینگ چه؟

در بدترین حالت ممکن اگر در کسب و کار آنلاین‌تان شکست بخورید، تنها ضرری که داده‌اید، یک یا چند ماه زمانی است که برای آن صرف کرده‌اید. حتی بعد از شکست خوردن می‌توانید از وب سایتی که دارید هم استفاده‌های دیگری بکنید! اما در مورد کسب و کار سنتی؛ در واقع در این کسب و کارها بخش اعظم سرمایه شما در صورت شکست خوردن از بین می‌رود.

8_ گسترش آسان

مزایای Dropshipping

تصور کنید در کسب و کار عادی‌تان تعداد مشتری‌ها افزایش پیدا کرده و نزدیک به 3 برابر قبل فروش دارید. در این شرایط خب قطعا باید به‌فکر گسترش کسب و کار باشید. حالا چه مسیری پیش روی شماست؟

 • بزرگ‌تر کردن انبار،
 • بزرگ‌تر کردن فروشگاه،
 • استخدام نیروی جدید،
 • استخدام عنوان‌های شغلی جدید،
 • و...

اما در یک کسب و کار آنلاین دراپ شیپینگ شما قرار نیست هیچ کار خاصی انجام بدهید! در واقع همه فرآیندی که شما می‌خواستید در کسب و کار سنتی برایش نیرو استخدام کنید، به عهده تامین‌کننده محصول است.

اگر هم بخواهیم خیلی محتاطانه حساب کنیم، شاید ابتدا نیاز داشته باشید کمی زیرساخت سایت را گسترش بدهید. این کار با پرداخت یک هزینه اندک به شرکت طراحی سایت مورد نظر، انجام می‌شود! همینطور ممکن است بخواهید یک نفر پشتیبان محصول هم استخدام کنید تا رضایت مخاطبان بیشتر از قبل شود. همین...

آیا دراپ شیپینگ معایبی هم دارد؟

معایب دراپ شیپینگ

بله، هر روش راه‌اندازی کسب و کار و حتی هر نوع بازاریابی، علاوه بر مزایای خودش، یک سری معایب هم دارد. اما در مورد Dropshipping حتی این معایب هم به نظر چیز بزرگی نیستند و در نهایت می‌فهمیم که مزایای آن نسبت به معایبش بسیار بیشتر هستند. در ادامه این معایب را با هم بررسی می‌کنیم:

1_ حاشیه سود پایین

مهم‌ترین عیب روش دراپ شیپینگ، حاشیه سود پایین است. در واقع با توجه به اینکه در این روش محصول را از یک فروشنده یا تامین‌کننده دیگر می‌گیریم و البته محصول را به‌شکل خرد و نه عمده می‌خریم، در نهایت سود پایینی به دست می‌آوریم. این موضوع مخصوصا در بازارهایی که برای مخاطبان قیمت محصول بسیار اهمیت دارد و از طرفی رقبا اقدام به فروش محصول با قیمت‌های رقابتی کرده‌اند، دردسرساز خواهد شد.

اما دقت کنید که همیشه هم برای مخاطبان قیمت اهمیت ندارد و خیلی از خریداران از جمله خود من، پشتیبانی مشتریان، ظاهر سایت و رفتار مناسب را همراه با کمی قیمت بیشتر ترجیح می‌دهم. علاوه بر این، به‌نظر من این‌همه مزیتی که دراپ شیپینگ در کاهش هزینه‌های کسب و کار دارد، روی این عیب را می‌پوشانند.

2_ موجودی کالا

آن‌دسته از فروشگاه‌های دراپ شیپینگ که اقدام به فروش محصولات با تنوع بالا می‌کنند، ممکن است با مشکل موجودی کالا روبرو شوند. در واقع با توجه به اینکه خیلی مواقع فروشنده اصلی موجودی محصول مورد نظر را تمام می‌کند، ممکن است مشتریان محصولی را از شما بخرند که نه خودتان آن را موجود دارید و نه تامین‌کننده.

البته این مشکل غیر قابل حلی نیست، مثلا می‌توانید به نیروی فروشگاه بگویید هر روز صبح موجودی محصولات را با موجود فروشگاه اصلی چک کرده و مطمئن شود که همه محصولات موجود هستند. اما خب در هر حال این کار هم کمی دردسر دارد.

3_ تغییرات قیمت

در این چند ساله، تغییر قیمت دلار تاثیر زیادی روی تغییرات قیمت محصولات داشته است. این موضوع حداقل برای کسب و کارهای دراپ شیپینگ که در ایران فعالیت می‌کنند کمی مشکل‌ساز است.

مثلا ممکن است مشتری محصول را با قیمت قبلی از شما بخرد اما تامین‌کننده آن را با قیمت جدید به شما عرضه کند. برای رفع این مشکل هم باید از تامین‌کننده بخواهید هر تغییر قیمتی را به شما اطلاع بدهد. حتی می‌توانید خودتان هر روز قیمت‌ها را با تامین کننده چک کنید.

4_ خطای تامین کننده

حتی سایت دیجی کالا هم با آن عظمتش بارها در ارسال محصولاتش به مشتریان خطاهایی را مرتکب شده است. خب این قطعا برای شما هم پیش آمده و ممکن است بارها مجبور شوید به‌دلیل اشتباه تامین‌کننده در ارسال محصول به مشتریان، جوابگوی آنها باشید.

آموزش دراپ شیپینگ

آموزش دراپ شیپینگ

خب، به بخش اصلی مقاله رسیدیم. تا اینجا شما می‌دانید که دراپ شیپینگ چیست و با مزایا و معایبش آشنایی دارید. پس اجازه بدهید به سراغ نحوه اجرای آن برویم.

1_ محصول را انتخاب کنید

مرحله اول و البته سخت، پیدا کردن نوع محصول است! چرا سخت؟ چون در این مرحله اگر از قبل ایده‌ای نداشته باشید، خیلی زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک محصول مناسب می‌کنید. به‌طور کلی پیشنهاد می‌کنم برای انتخاب محصول، ابتدا به 2 چیز دقت کنید:

 • تخصص خودتان: اگر قبلا در حیطه فروش محصولی تخصص داشته‌اید، احتمالا همان محصول انتخاب خوبی است.
 • شرایط: اگر از دوستان و آشنایان کسی را دارید که بتواند یک محصول را برای شما تامین کند، استفاده از همان محصول ایده مناسبی است.

در مورد این موضوع در مقاله «پیدا کردن محصول مناسب برای فروش» هم صحبت کردیم.

2_ وب سایت‌تان را طراحی کنیدطراحی سایت برای دراپ شیپینگ

بهتر است قبل از اینکه به‌سراغ تامین کننده بروید، وب سایت‌تان را ساخته باشید تا در موقع ملاقات، کمی شما را جدی بگیرند.

اما خب به‌طور خلاصه، یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راهکارها، استفاده از فروشگاه ساز پرتال است. پیشنهاد می‌کنم همین حالا به صفحه فروشگاه ساز بروید، ظاهر دلخواه سایت‌تان را انتخاب کنید و بدون نیاز به پرداخت حتی 1 ریال، به‌مدت 7 روز از سایت‌تان استفاده کنید.

بعد از آنهم می‌توانید در صورت نیاز، هزینه نگهداری سالانه سایت را بپردازید. در مورد قیمت‌ها، در صفحه تعرفه طراحی سایت به‌طور کامل توضیح داده‌ایم.

3_ تامین‌کننده را بیابید

پیدا کردن تامین کننده برای اغلب محصولات واقعا کار سختی نیست. من خودم هر موقع نیاز به پیدا کردن یک تامین‌کننده عمده محصولات داشته باشم، به‌سراغ سایت دیوار و شیپور می‌روم.

اما خب در خود گوگل هم می‌توانید با جستجو کلمات مرتبط، به کسب و کارهای بزرگ تامین‌کننده برسید. بعد از پیدا کردن تامین کننده باید با او در مورد نحوه ارسال محصول برای مشتری توافق کنید. علاوه‌بر این در رابطه با اطلاع به شما در مورد موجودی کالا، تغییرات قیمت و همینطور حاشیه سود هم صحبت کنید.

4_ عکس محصولات را بگیرید

در مرحله چهارم، باید عکس محصولات را تهیه کنید. برای این کار ابتدا از خود تامین کننده اجازه بگیرید. گرفتن عکس محصولات هم با یک دوربین نیمه‌حرفه‌ای یا حتی دوربین موبایل‌تان امکان‌پذیر است. همینطور می‌توانید با یک عکاس متخصص همکاری کنید. در مورد این موضوع هم مقاله «گرفتن عکس جذاب از محصولات» را بخوانید.

بعد از گرفتن عکس‌ها، باید اطلاعات محصولات را در سایت وارد کنید. اگر سایت‌تان را با سایت ساز پرتال ساخته‌اید، نگران نباشید چون نحوه کار با این سایت ساز را به‌شکل ویدیویی و کامل در ویدیوهای کوتاه به شما آموزش داده‌ایم.

5_ بازاریابی اینترنتی را شروع کنید

خب، تا الان شما صاحب یک کسب و کار دراپ شیپینگ هستید و از این به بعد باید برای رشد کسب و کارتان تلاش کنید. اولین کار شما این است که برای کسب و کارتان مشتری جذب کنید. پیدا کردن مشتری برای کسب و کار اینترنتی کار سختی نیست و فقط باید اصول آن را یاد بگیرید. مطالعه مقالات ما در زمینه افزایش فروش اینترنتی خیلی به شما کمک می‌کند.

مهم‌ترین قدم برای جذب مشتری، شروع بازاریابی اینترنتی است. اگر با آن آشنایی ندارید حتما مقاله «دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟» را بخوانید. همینطور دسته‌بندی مقالات بازاریابی اینترنتی در وبلاگ ما کمک زیادی به شما خواهد کرد.

بازاریابی برای دراپ شیپینگ

با کمترین سرمایه صاحب یک کسب و کار شوید

در اواسط مقاله هم گفتم، همین حالا تعداد زیادی کسب و کار اینترنتی پرفروش در سطح وب وجود دارند که در حال فعالیت از روش دراپ شیپینگ هستند. بنابراین تصور نکنید که راه‌اندازی کسب و کار به این روش غیر ممکن است. راه‌اندازی سایت یکی از مهم‌ترین قدم‌ها برای شروع این کسب و کار است. فروشگاه ساز پرتال با یک هزینه مناسب سایت فروشگاه کاملی برای شما ایجاد می‌کند. حالا می‌توانید بدون هیچ هزینه دیگری کسب درآمد از اینترنت را آغاز کنید. اگر هم سوالی در مورد طراحی سایت داشتید با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید.

خب به انتهای مقاله رسیدیم.در این مقاله ابتدا فهمیدیم که دراپ شیپینگ چیست، با مزایا و معایبش آشنا شده و در نهایت به آموزش آن پرداختیم. سوال، نظر یا تجربه‌ای دارید؟ در بخش نظرات منتظر شما هستم. همچنین اگر به عنوان تامین کننده می‌توانید با فروشگاه‌ها همکاری کنید حتما در قسمت نظرات بنویسید تا کسب و کارها با شما آشنا شوند.

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

سلام ميخواستم بدونم ايا شما دوره مربيگري خصوصی (1 1on ) داريد برای دراپ شیپینگ ؟ (ساکن هلند)

سلام
خیر دوست عزیز نداریم

سلام من میخوام بدونم که چیزی از این مقاله فهمیدم درسته یانه

دراپشیپینگ یعنی اینکه ما با یک تامین کننده مثلا یه عمده فروش در سایت ترب معامله میکنیم که مثلا من جنس اون رو توی سایت آمازون ثبت میکنم با قیمت بالا تر و اون سودی که از فروشش بدست می آورم رو بردارم
همین هس دیگه ؟؟

سلام
بله سود فروش به عهده خودتونه و قیمت محصول هم ثابت هست

سلام و خسته نباشید...

من دبی هستم و فروشگاه عمده فروشی شوینده، بهداشتی و مراقبتی در دبی دارم دارم.
و همچنین اکانت تیک تاک با فالور بالا دارم.
حالا میخاهم از طریق تیک تاک کسب در آمد بکنم و مشتری بگیرم. باید چه مراحلی را طی کنم ؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید ...

سلام
مقاله مربوط به تیک تاک رو بخونید:
https://www.portal.ir/how-to-make-money-from-tiktok

سلام
من میتونم بجای اینکه یک تأمین کننده پیدا کنم کالا های شیپور و دیوار را برای فروش استفاده کنم.

سلام
میتونید از دیوار و شیپور کالا رو خریداری کنید و بعد از اطمینان کیفیت کالا اون رو برای فروش بزارید. در غیر این صورت نمیتونید با شیوه دراپ شیپینگ جنسی رو بفروشید.

درود چطوری با افراد خارجی حرف بزنیم در سایت باید زبان انگلیسی بلد باشیم

سلام خدمت شما
اگر بخواید با سایت های خارجی به روش دراپ شیپینگ همکاری کنید بله باید زبان انگلیسی بلد باشید.

درود برای دراپشیپینگ به زبان انگلیسی نیاز داریم

سلام
خیر میتونید با سایت های ایرانی هم به روش دراپ شیپینگ همکاری کنید

چطوری با سایت هایی مثل امازون دراپ شیپینگ رو انجام بدیم .
محصول رو از اونا بخریم بعد خودمون بفروشیم ؟؟

سلام دوست عزیز
برای دراپ شیپینگ با سایت های خارجی مثل آمازون هم طبق آموزشی که در مقاله گفتیم باید عمل کنید. یک سایت بسازید و از فروش هر محصول پورسانت دریافت کنید. فقط باید مشتری های خارجی رو جذب کنید که امکان ارسال محصول به آدرس مشتری وجود داشته باشه.

سلام خسته نباشید. آیا دراپ شیپینگ کردن در سایت های ایرانی مانند ترب و دیجیکالا و با سلام قانونی است؟

سلام بله قانونی هست

سلام ببخشید چطور می‌توانیم از داپ شیپینگ درآمد دلاری (بین المللی)داشته باشیم؟

سلام خدمت شما
میتونید با شرکت هایی مثل آمازون به صورت دراپ شیپینگ همکاری کنید. مثل دیجی کالا به شما یک کد یا لینک همکار فروش میدن. با ساخت سایت یا پیج اینستاگرامی باید مشتری جذب کنید و لینک خرید خودتون رو به مشتری بدید.
به ازای هر خرید مشتری پورسانت دریافت میکنید. برای برداشت پول هم باید یه حساب خارجی داشته باشید.

ببخشید چگونه دراپ شیپینگ را راه اندازی کنیم

سلام دوست عزیز
شما یا باید پیج اینستاگرامی بسازید یا یک سایت
بعد تامین کننده هایی که به روش دراپ شیپینگ همکاری میکنند رو پیدا کنید و کارتون رو شروع کنید

من میخام تو زندگی خود پیشرفت کنم و بهترین زندگی واسه خانواده بسازم

سلام عرض ادب براي دراپ شيپينگ حتما بايد حساب پي پال داشته باشيم يا هر حساب ارزي خارجي ميشه انجام داد؟؟

سلام دوست عزیز
خیر برای استفاده از روش دراپ شیپینگ در سایت های ایرانی نیازی به داشتن حساب پی پال نیست.

برای ورود به این کار دوره لازم دارم اما نمیدونم چطور دریافت کنم

سلام دوست عزیز
شما میتونید تو گوگل عبارت «دوره آموزش دراپ شیپینگ» جستجو کنید و ویدئوهای مربوطه رو مشاهده کنید. ویدئوهای یوتیوب هم آموزش‌های رایگان خوبی در مورد روش دراپ شیپینگ داره.

برا واریز پول باید حساب پیپال داشت!؟ چحوری برداشت کنیم!؟

سلام دوست عزیز
خیر برای سایت های ایرانی نیازی به داشتن حساب پی پال نیست.

من وارد این بزنامه شدم ولی کامل نمی دونم چه جوری کار کنم من یک مشاوره میخوام که کامل بهم یاد بده ازتون خیلی ممنونم

سلام من الان چه جوری میتونم راه اندازی کنم و مشغول به کار بشم

سلام خسته نباشید از چه سنسنی میتونن کار رو شروع کنن؟

سلام
از 18 سال به بالا میشه شروع کرد

لطفا روش کار و مراحلشو توضیح دهید یا معرفی کنید ویدیو آموزشی ببینیم
سپاس 🫂

سلام
سرچ کنید توی اینترنت آموزش های مختلفی داره که براتون میاره

سلام من یه سوال داشتم برای اینکه بخوایم کارمونو راه اندازی کنیم اول باید چیکار کنیم و مطوری سایت بسازیم
میشه یکم بهتر توضیح بدید
ممنون

این اطلاعات رو تقریبا همه جا هست
میشه بگید از چه طریقی باید ریالی که از مشتری میگیریم رو چنج کنیم ؟؟

سلام خسته نباشید من ارایشگر هستم و تازه با دراپ شیپینگ اشنا شدم دوس دارم کنار کنارم انجام بدم
ولی موضوع اصلی اینه که من خارج از ایرانم و کمی مشکل دارم کمک میشه بکتید

سلام
توی خارج از ایران هم شرکت های زیادی هستن که دراپ شیپینگ انجام میدن. میتونید با اونها کار کنید.

من عمده فروش ظروف گرانیتی هستم

سلام و خسته نباشید
فروشگاه ساز شما چندتا از ویژگی ها و app های کاربردی شاپیفای مثل oberlo داره؟؟؟
یا برنامه ای که ریو ها‌ رو بشه انتقال داد
و یا حتی app که بر اساس لوکیشن واحد پول هر کشور داخل سایت برا قیمت ها نشون بده؟؟؟
اگر نرم افزار های مشابه مخصوصا شبیه به oberlo دارید که از علی اکسپرس جنس عینا بیاد تو سایت عالی میشه
و درگاه دلاری پی پال رو هم به سایت متصل میکنید؟؟؟ من خودم پی پال دارم؟؟؟
یا حتی درگاه بین المللی ارزی بر مبنای ویزا و مستر کارت خودتون ارائه میدید؟؟؟
این دو تا چیز مسئله مهمی برا راه اندازی دراپ شیپینگ هستش مخصوصا نحوه اتصال درگاه پرداخت.

سلام
ما این امکانات رو نداریم برای کار شما شاپیفای بهترین گزینه هست.

ارسال دیدگاه
 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2