۲۰٪ تخفیف ویژه حمایت از کسب و کارها در کرونا

رشد بی‌سابقه مشاغل اینترنتی، چرا بازار کسب و کارهای آنلاین داغ است؟

در سال‌های اخیر عادات خرید مردم تغییرات زیادی داشته است. خرید اینترنتی با سرعت بالایی در حال سبقت گرفتن از خرید سنتی و حضوری است. به همین دلیل مشاغل اینترنتی روز به روز پیشرفت می‌کنند و درآمدشان بیشتر می‌شود.

کسب و کارتان را در کمتر از 1 روز آنلاین کنید

پرتال یک سرویس آنلاین برای ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی است. این سرویس تمام ابزارها و خدمات لازم برای طراحی سایت را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید در کمترین زمان ممکن یک سایت ایده‌آل برای کسب و کارتان طراحی کنید.

7 نکته مهم که در طراحی سایت باید رعایت کنید

یک سایت خوب باید یکسری از ویژگی‌ها و امکانات را داشته باشد. وقتی یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی می‌کنید لازم است از همان ابتدا سایتی را تهیه کنید که شرایط ایده‌آل برای پیشرفت بیزینس‌تان را داشته باشد.

چه محصولاتی را می‌توانیم اینترنتی بفروشیم؟

آیا می‌توانم محصولم را اینترنتی بفروشم؟ این سوال را خیلی از افرادی که قصد راه‌اندازی کسب و کار آنلاین دارند، می‌پرسند. در ادامه به شما می‌گوییم که چه محصولاتی را می‌توان به صورت اینترنتی فروخت و از آن درآمد داشت.

چطور با کمترین سرمایه یک سایت کامل بسازیم؟

خیلی‌ها فکر می‌کنند که برای راه‌اندازی سایت اینترنتی حتما باید جیب پرپولی داشت و خیلی هزینه کرد. درواقع این طور نیست و حتی با سرمایه کم هم می‌توانید یک سایت خیلی خوب و مناسب داشته باشید.

طراحی سایت چقدر هزینه دارد؟

ساخت سایت بسته به نیاز شما و نوع سایتی که احتیاج دارید متفاوت است. با این وجود یک روش ساده و کم هزینه برای طراحی سایت به شما معرفی کردیم که نسبت به بقیه روش‌ها هزینه مناسب‌تری دارد و کاملا به‌صرفه است.

طراحی یک سایت کامل چقدر زمان می‌برد؟

طراحی سایت پروسه‌ای زمان‌بر و سخت است، اما روش جدیدی وجود دارد که در کمترین زمان می‌توانید یک سایت کامل برای خودتان طراحی کنید و از آن درآمد داشته باشید.

7 ویژگی یک فروشگاه اینترنتی موفق با درآمد زیاد

فروشگاه‌های اینترنتی پرفروش و موفق چه کار کرده‌اند که تا این اندازه درآمد دارند؟ در ادامه این مطلب 7 ویژگی مهم فروشگاه‌های اینترنتی پردرآمد را به شما گفتیم که با انجام آن‌ها می‌توانید درآمدتان را بیشتر کنید.

راهنمای ساخت فروشگاه اینترنتی؛ خودتان فروشنده محصول‌تان باشید!

به جای اینکه محصول‌تان را به فروشندگان بسپارید، خودتان این کار را انجام دهید و سود بیشتری کسب کنید.ما به شما یادمی‌دهیم که چگونه فروشگاه اینترنتی خود را به‌ساده‌ترین شکل ممکن راه‌اندازی کنید.

فروشگاه های موفق اینستاگرام چه مسیری را رفته‌اند؟

روزانه ده‌ها پیج فروشگاهی در اینستاگرام می‌بینیم؛ اما از بین آن‌ها، شاید 2 یا 4 موردشان واقعا موفق باشند و فروش خوبی داشته باشند. این فروشگاه‎‌‌ها چه ویژگی هایی دارند؟

02163404 داخلی 2