۲۰٪ تخفیف ویژه پرتال برای حمایت از کسب و کارها

ساخت سایت رایگان؛ آیا حقیقت دارد؟

اگر بگوییم قرار است شما را به یک تور 5 روزه استانبول می‌فرستیم، همۀ هزینه‌های‌تان نیز در این مدت به عهده ماست، چقدر به ما اعتماد می‌کنید؟ به نظرتان ما چرا باید این لطف بزرگ را بی دلیل در حق شما کنیم؟ کمی مشکوک نمی‌شوید که شاید کلکی در کار باشد؟!

حالا طراحی سایت رایگان را به‌جای تور مسافرتی قرار دهید. عبارتی که ماهانه به‌طور میانگین بیشتر از 1600 بار در گوگل جستجو می‌شود! که یکی از این افراد هم خود شما هستید و الان به این مقاله رسیده‌اید. حالا به‌نظرتان ساخت سایت رایگان حقیقت دارد؟ این ادعا را چقدر می‌توان جدی گرفت؟ 

قبل از هر چیز اجازه دهید، بابت اینکه بالاخره تصمیم گرفته‌اید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید؛ به شما تبریک بگوییم؛ چون اگر راه را درست بروید، قرار است اتفاقات خوبی در کسب و کارتان بیفتد. اگر یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید، می‌توانید روزانه درآمد میلیونی از آن داشته باشید، اگر یک سایت شخصی برای معرفی و برندینگ خود بسازید، بعد از مدتی افراد به سراغ شما می‌آیند و... پس می‌خواهیم درمورد یک چیز با ارزش صحبت کنیم. 

اگر به این باور رسیده باشید، که پتانسیل سایت در کسب درآمد، چقدر زیاد است، این سؤال برایتان پیش می‌آید، که چرا ساخت سایت باید رایگان باشد؟ یا اصلا شرکتی که خدمات طراحی سایت را رایگان ارائه می‌دهد چطور توانسته تا الان به کار خود ادامه دهد؟ یا حتی اگر هم این کار را برای رضای خدا انجام دهد، چقدر می‌توان به کیفیت و اعتبار آن مطمئن بود؟

اگر تاکنون با این سؤالات روبرو نشده بودید، الان وقتش رسیده برای چند لحظه به خودتان بیایید! این موضوع آنقدر اهمیت دارد که تصمیم گرفتیم، کامل در مورد آن صحبت کنیم و یکبار برای همیشه، پرونده ساخت سایت رایگان را ببندیم تا در آینده درگیر این پیشنهادات وسوسه انگیز نشوید.  

معمولا در جستجوهای‌تان برای طراحی سایت رایگان یا طراحی سایت ارزان، با یکی از سه ادعای زیر روبرو می‌شوید. اگر چیزی غیر از این است، پایین صفحه در بخش نظرات، آن را برای ما بنویسید تا در مورد آن صحبت کنیم. 

واقعیت طراحی سایت رایگان

واقعیت‌‌های ساخت سایت رایگان 

وقتی تصمیم می‌گیرید یک سایت یا فروشگاه اینترنتی داشته باشید، قطعا یکی از دغدغه‌های‌تان هزینه آن است. به همین خاطر اغلب اولین چیزی که جستجو می‌کنید، ساخت سایت رایگان یا ارزان است. به همین خاطر احتمالا با یکی از سه ادعای زیر روبرو شده‌اید. در ادامه در مورد هر کدام و واقعیت پشت پرده هر یک، صحبت می‌کنیم. 

ادعای اول: با وردپرس، رایگان سایت بسازید

«طراحی سایت رایگان با وردپرس»! جمله‌ای که هم بسیار در سایت‌ها می‌بینیم، یا از گوشه و کنار در مورد آن می‌شنویم. کامل هم اشتباه نیست؛ چون نصب وردپرس رایگان است. اما تنها نصب آن!

بسیاری از افراد با همین تصور تصمیم می‌گیرند طراحی سایت خود را با وردپرس انجام دهند. اما وقتی وارد عمل می‌شوند و با هزینه‌های آن مواجه می‌شوند متوجه می‌شوند، اصلا اینطور نیست. زمان زیادی نیاز نیست تا این موضوع را متوجه شوید. برای طراحی سایت با وردپرس از همان شروع کار باید هزینه‌ای بابت خرید هاست و دامنهبپردازید. 

اگر بخواهید یک دامنه com. و یک فضای هاست حداقل داشته باشید، این هزینه حدود 400-500 هزار تومان است. بسته به حجم اطلاعاتی که می‌خواهید روی سایت قرار دهید، باید میزان هاست بیشتری بخرید. این هزینه‌ها بصورت دوره‌ای تکرار می‌شود، نه اینکه فقط یک‌بار آن را بپردازید! این تنها بخشی از هزینه طراحی سایت با وردپرس است. اما به همین جا ختم نمی‌شود.

الان شما یک سایت با ظاهری خام، ساده و با حداقل امکانات دارید. بعد از نصب، به یک قالب برای ظاهر سایت و تعدادی افزونه (برای اضافه شدن قابلیت‌های مختلف به سایت) نیاز دارید. بعضی از این قالب‌ها و افزونه‌ها رایگان هستند؛ اما احتمالا همۀ این‌ها نیازتان را برطرف نمی‌کند و مجبورید از نسخه‌های پولی مثلا قالب سفارشی یا افزونه‌های غیررایگان استفاده کنید. 

بد نیست این را هم بدانید که هزینۀ قالب و افزونه از 50 هزارتومان شروع می‌شود تا چندین میلیون می‌رسد.

هنوز تمام نشده است! شما حین کار با سایت، به احتمال زیاد با مشکلاتی روبرو می‌شوید، که گاهی برای حل آن مجبورید، هزینۀ کنید. مقدار این هزینه بسته به مشکلاتی که برایتان پیش آمده متفاوت است. اگر بخواهید مجموع این هزینه‌ها را در نظر بگیرید چیز کمی نمی‌شود. پس اگر هدفتان طراحی سایت کاملا رایگان است دور وردپرس را خط بکشید.

هزینه طراحی سایت با وردپرس

ادعای دوم: سایت ساز و فروشگاه سازهایی که رایگانند!

سایت ساز ابزاری است که با کمک آن می‌توانید سایت خود را بدون نیاز به کدنویسی و دانش فنی طراحی و مدیریت کنید. استفاده از سایت‌ساز این مزیت را برایتان دارد که نیازی به خرید هاست جداگانه ندارید. حتی در برخی موارد دامنه رایگان هم در اختیار شما قرار می‌دهند. فروشگاه ساز هم همینطور است. 

البته نه به این معنی که از هزینه خرید هاست و دامنه فارغ هستید. این هزینه در هر سایت‌سازی که می‌بینید عموما در یکی از سه دستۀ زیر جای می‌گیرند:

  1. حالت پایه آن‌ها رایگان است؛ ولی برای استفاده از امکانات بیشتر باید پول پرداخت کنید. (مانند Wix)
  2. هزینه سالانه می‌گیرند. (مانند Portal)
  3. از فروش شما سود می‌گیرند. (مانند سازیتو)

اگر سایت سازی وجود دارد که خارج از این سه حالت است و کاملاً رایگان کار می‌کند، خوشحال می‌شویم آن را به ما معرفی کنید :) 

ادعای سوم: طراحی سایت رایگان = طراحی سایت ارزان

شاید تیتر ادعای سوم کمی گیج‌کننده باشد! منظورمان سایت‌هایی است، که هنگام جستجوی عبارت "طراحی سایت رایگان" در نتایج گوگل ظاهر می‌شوند. اما وقتی وارد سایتشان می‌شوید، می‌بینید که منظورشان از طراحی سایت رایگان، طراحی سایت خیلی ارزان (به تعبیر خودشان) بوده و حتی چندین بسته و تعرفه مختلف دارند.

اگر خودتان هم همین الان "طراحی سایت رایگان" را در گوگل جستجو کنید، تعدادی از این سایت‌ها را می‌بینید. فقط کافیست سایت را باز کنید و تفاوت چیزی که همان ابتدا گفته‌اند و تعرفه‌های سایت را ببینید. برای جذب مخاطب دست به هرکاری می‌زنند! الان دیگر می‌دانید که چطور باید با آن‌ها برخورد کنید. 

هزینه طراحی سایت

بالاخره چه کار کنیم؟ پس هزینه ساخت سایت چقدر است؟

بگذارید خیالتان را راحت کنیم: هیچ‌کس به‌صورت رایگان برای کسی کاری انجام نمی‌دهد، آن هم طراحی سایت که پروسه‌ای وقت‌گیر و هزینه‌بر است! پس اگر جایی با این ادعا روبرو شدید بدانید که کاسه‌ای زیر نیم‌ کاسه است. حتی اگر هم خواستید این کار را انجام دهید انتظار داشتن یک وب‌سایت خوب و حرفه‌ای را نداشته باشید. یا حتی اگر هم ساخت سایت رایگان باشد، بعد از آن قرار نیست سرویس و پشتیبانی خاصی بگیرید. شما می‌مانید و مشکلات سایت.

این‌ها بارزترین ادعاهایی بود که در مورد طراحی سایت رایگان می‌شود. اگر وارد این پروسه شوید با انواع ادعاها مواجه می‌شوید و در نهایت می‌بینید تنها زمان‌تان تلف شده و کاری از پیش نبرده‌اید. به‌جای آن به‌دنبال یک راهکار منطقی برای راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی باشید. 

یکی از بهترین روش‌ها برای ساخت سایت و فروشگاه، استفاده از سایت ساز و فروشگاه ساز پرتال است؛ که با کمک آن با حداقل هزینه، در کمتر از یک ساعت صاحب یک سایت خواهید بود. اگر باورتان نمی‌شود یا مقالۀ «آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی» را بخوانید؛ یا اینکه همین الان سایت تان را بسازید. (7 روز تست رایگان هم در اختیار شماست) همچنین پشتیبانی 24 ساعته را نیز خواهید داشت.

یک نکته: به‌جای اینکه تمام وقت‌تان را صرف طراحی سایت کنید، خیلی سریع سایت‌تان ارا در پرتال ایجاد و زمان‌تان را روی پول درآوردن از آن بگذارید. پولی که قطعا چندین برابر هزینه اولیه ساخت سایت است. (با استناد به مشتریان‌مان)

هر سؤالی راجع به ساخت سایت و فروشگاه دارید، با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید، تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه خود را ارسال کنید

40 دیدگاه

سلامگفن
ای برادر حرف دل من را گفتی
من بیچاره به سیستم سایت ساز کانی وب اعتماد کردم
اولاش می گفت که هیچ هزینه ای لازم نیست به خاطرش بپردازید ولی بعدش دیدم وبسایتم رو مسدود کردن

با استفاده از سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز پرتال قطعا این اتفاق دیگه براتون نمیفته :)

ضمن تشکر از مدیریت سایت بابت ارائه مطالب بسیار مفید،
پیشنهاد میکنم از صفحه " طراحی وبسایت" نوین هم دیدن فرمایید

ممنون . استفاده کریم .

خواهش می‌کنم :)

sghl
سلام

اگه ادعای بهتر بودن دارید ، من سایت میخوام ولی ارزووون و با شرایط....بسم الله خانم شریفی تماس بگیرید 09028959369

سلام
حتما این رو هم قبول دارید که هرچیز خوبی قطعا رایگان یا خیلی ارزون نیست :)
قیمت بسته هامون رو توی سایت می‌تونین ببینین
https://www.portal.ir/packages
هر سوالی داشتین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین ما در خدمت‌تون هستیم

سلام بابت ساخت سایت میشه تماس بگیرید؟؟

سلام آقا وحید
بله حتما ولی شماره ای ثبت نکردین :)
یا شمارتونو همین جا بذارید یا اینکه خودتون هر زمان راحت بودین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا کارشناسای ما کمکتون کنن. ما در خدمتیم

میخواستم بدونم از طریق تبت میشه وب سایت طراحی و هدایت کرد چون محصولات من دانلود هستش خواستم بدونم دانلود ها رو از طریق zip میشه داخل سایت از طریق تبلت قرار داد و به فروش رسون ممنون از زحماتتون

بله، چرا نشه ؟! :)
سایت های طراحی شده با پرتال، ریسپانسیو هستش و با گوشی یا تبلت هم می‌تونین کارای سایت رو انجام بدین، ولی خب شاید استفاده از سیستم پی سی یا لپ تاپ یمقدار راحت تر باشه براتون.

برای تغییر نام سایت باید هزینه پرداخت کنم راهنمایی کنین

سلام آقای صفوی
تغییر اسم سایت همون تغییر دامنه میشه که اون شامل هزینه خرید دامنه شماست.
اگه میخواین قیمت هر کدوم از دامنه ها رو هم بدونین، مقاله "هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی" رو از توی بلاگ پرتال، جستجو و مطالعه کنید.

سلام منو اگر میشه بی زحمت خذف بفرمایید.

سلام
اگه منظورتون سایت آزمایشی که ایجاد کردین هست، اون بعد از 7 روز خودش حذف میشه :)

سلام سایت شما رایگان است

سلام
روزتون بخیر :-)
نه پرتال و نه هیچ سایت ساز دیگری رایگان نیست، حتی وردپرس که به تصور خیلی ها رایگان هست هم در جریان کار هزینه های زیادی میتراشه براتون، درکل داشتن سایت با هر سیستمی رایگان نیستش..تنها تفاوت توی هزینه هاس، پرتال چندین پکیج هم برای سایت و هم فروشگاه داره که قیمت هاش رو میتونین توی صفحه تعرفه ها از صفحه اصلی سایت ببینید.

سلام میشه کمکم کنید ی سایت فروش فایل داشته باشم .... نمیدونم چجوری و از کجا باید شروع کرد

سلام سارای عزیز :)
اره حتما. برای سایت فروش فایل نیازمند یک سایت فروشگاهی هستی؛ حالا واسه اون چند تا روش وجود داره، مثلا طراحی سایت اختصاصی (که هزینه بالایی داره)؛ یا استفاده از سیستمای مدیریت محتوا مثل وردپرس و مورد سوم هم استفاده از یه فروشگاه ساز هس که از همه راحتتره و نه نیازه کدنویسی باد باشی نه زمان و هزینه زیادی میگیره ازت. برای استفاده از اون میتونی از فروشگاه ساز پرتال استفاده کنی. همین رو توی گوگل وارد کنی، صفحه ایجاد سایت برات باز میشه و میتونی همون موقع یه فروشگاه بسازی. اتفاقا اخیرا مقاله ای با همین عنوان یعنی فروشگاه اینترنتی فایل رو به بلاگ اضافه کردیم. توی آدرس portal.ir تب بالا راهنما/ بلاگ رو باز کنی، میتونی مقاله رو ببینی و مطالعه کنی.
من باز در خدمت هستیم سوالی داشتی :)

سلام
من یه سر به وبسایت سی فایو زدم با 100 قالب سایت فقط یک هفته رایگانه بعدش باید 395 یا 595 هزار تومان برای ساخت سایت بپردازی...
من توی گوگل سرچ کردم که بهترین سایت ساز رایگان کدومه؟یه سایتی بود خارجی با اسم x... بقیشو یادم نیست...خخخخخ

سلام
بله همۀ سرویس های سایت ساز و فروشگاه ساز یک هزینه ای رو دارن؛ تنها تفاوت اونها توی مقدار هزینه و خدمات هستش.

سلام حالا نمیشه به جای 7روز 20روز به ما فرصت بدین؟

سلام آقای مسعود.
حالا شما سایتتون رو ایجاد و باهاش کار کنید همون 7 روز رو :) اگه زمان بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داشتید ما در اختیارتون میذاریم. با شماره 02163404 داخلی 2 هم میتونین تماس بگیرین برای این موضوع.

درسته که سایت حرفه ای و رایگان کسی به آدم نمیده ولی تو زمونه ای که پول نفت خودمونو بهمون نمیدن انتظار از فضای هاست مجانی که مال خارجیام هست توقع بیجایی نیست؟ البته من یه سایت فروشگاهی کاملا مجانی توfile24.ir درست کردم. همه امکانات مورد نیاز منو فعلا داره از انتخاب غالب مختلف تا درگاه پرداخت و سامانه ثبت و پیگیری مجانی حتی امکان عضو شدن که خیلی کارساز و با درآمدی که قطعا ایجاد میکنه میشه خود سایتو ارتقا بدی و دامنه بخری

سلام وقتتون بخیر
من نمیدونم شما از سیستم مدیریت محتوا یا سایت سازی استفاده کردین ولی خب یک سری از هزینه‌ها بعدا ممکنه بعدا ایجاد بشه.
در هر صورت، اگه تونستین بدون هزینه یک سایت خوب داشته باشین که خیلی هم عالی هستش :)
موفق باشید

I am sina and i want to making site
?I dont know what am i do

Hi dear sina
this is very simple.. you should refer to this page and crate a website:
www.portal.ir
after that you choose a template for your website. in addition there is some
training videos on main page that help you to make your website
.
ساخت سایت با کمک پرتال اصلا کار پیچیده ای نیست. فقط کافیه به صفحه www.portal.ir که توی همین مقاله هم بش اشاره کردیم مراجعه کنی. اونجا سایت یا فروشگاه رو انتخاب و یکیو ایجاد می‌کنی. یه سری ویدیوی آموزشی هم میبینی که کامل راهو بهت نشون داده. بعدش یه قالب برای سایت انتخاب میکنی و در نهایت هم محتواتو میذاری توی سایت.
البته یه تست رایگان 7 روزه هم وجود داره که بعد ازون واسه اینکه صاحب اصلی سایت با ادرس دلخواه خودت بشی باید یکی از بسته ها رو خریداری کنی.
هر سوالی داشتی میتونی با شماره 02163404 داخلی 2 هم تماس بگیری تا تیم فروش و پشتیبانی راهنماییت کنه.

سلام از توضیحات خوب شما خیلی ممنونم ولی من یک سایت رایگان با تمام امکانات دارم.
تا هروقت بخوام می تونم همین جوری نگهش دارم بعدش می تونم با پول یا بی پول با پسوند های زیادی ثبتش کنم.
فقط باید مطالب بروز توش قرار بدم.

سلام روزتون بخیر :)
بسیار هم عالی. توی چه زمینه ای هست سایت‌تون؟

سلام بعد از۷روز ازمایشی هزینه ایجاد سایت چقد این سایت ایجاد میشه تا چه زمانی فعال میمونه

سلام وقت شما بخیر باشه :)
سایتی که میخرین تا یک سال برای شماست، بعد از اون برای تمدید سالیانه یه هزینه رو پرداخت می کنین. که این هزینه بابت هاست، پشتیبانی و همۀ امکانات سایت‌تون هستش.
قیمت سایت ها هم بسته به اینکه چه نوع سایتی بخواید متفاوته.
مثلا بسته های فروشگاهی از 990 هزار تا 4.5 میلیون هست و سایت های شخصی یا شرکتی از 490 تا 2.5 میلیون تومان هستش.

سایت شمارو کی درست کرده

سلام
وقت شما بخیر :)
پرتال حدود 6 سال پیش، توسط یه تیم داخلی که الان هم در شرکت حضور دارن، کدنویسی شده و بالا اومده.

سلام ما یک سایت ساختیم و نماد اعتبار الکترونیک داره خطر نداره

سلام
نماد اعتماد داره یا نداره؟!
اگه سایت فروشگاهی هستش، بهتره داشته باشین تا کاربران با اعتماد ازتون خرید کنن.
نداشتنش برای شما که خطری نداره، ولی ممکنه باعث بی اعتمادی مشتری بشه.

سلام به‌‌ نظر‌ من‌ شما کلک میزنید‌ همین

همین طوری‌ که دوستان گفتن سایت ساز های زیادی وجود داره که خوده بنده هم یک سایت‌ ساز میشناسم کاملا‌ رایگان است فقط تنها شرط‌ش‌اینه که باید مطالب سایت رو زود به زود بروز کنیم تا ربات مترو تشخیص بده

شما دارید بخاطر سود و منفعت خودتان‌ کلی چرت و پرت سر هم میکنید‌

درضمن‌ وردپرس‌ بهترین گزینه است برای سایت سازی
کدنویسی‌نمیخواد برای نصب‌خودش هم پول نمیتوان قالب رایگان داره افزونه‌ رایگان هم داره‌
هاست رایگان رو میتوانید گیر بیاری‌ دامنه هم که ۵ هزار تومان است
دامنه ir پس همه چی ‌حله

سلام. وقت شما بخیر
ببینید هیچ فروشنده و ارائه دهنده ای، مشتری رو مجبور به خرید خدمات نمیکنه. درنهایت این مشتریه که تصمیم میگیره از اون استفاده کنه یا نکنه.
بهرحال یکی هم مثل شما ترجیح میده از روش های دیگه که اون هم بعد از مدتی مسائل خودش رو داره استفاده کنه.
بله وردپرس هم سیستمی عالی برای طراحی سایته اما قطعا برای کار با اون نیاز به آموزش هست و هزینه های جاری دیگه که در خلال کار بوجود میاد.
موفق باشید 🌱

سلام. من پارسال برام یه سایت نوشتند ولی از ش استفاده نشد . حالا چطور میتونم از وضعیت اون سایت مطلع بشم و ازش بخوام استفاده کنم چطور میشه؟

درود آقای شریعت عزیز :)
شما از مشتریان پرتال هستین یعنی؟ اگه سایت تست ایجاد کرده بودین که اگه یک هفته بعد فعالش نکنید، حذف میشه ولی اگر اون رو خریداری کرده بودین، تیم پشتیبانی میتونه اطلاعات رو در اختیارتون بذارن.
با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا بچه ها راهنماییتون کنن.

نمیشه برای پلن شماره دو cdn جدا وصل کرد؟

سلام میلاد عزیز
روی همه بسته ها cdn هستش و الان نمیشه چیز جدایی روی اونها نصب کرد. اما ممکن است در آینده cdn رو برداریم تا بتونین این کارو خودتون انجام بدین.

با سلام
آیا سایت آموزشی هم طراحی میکنید؟

سلام مهدی عزیز
وقت شما بخیر
منظورتون سایتی که توش فایل های آموزشی بذاریده؟
اره این قابلیت رو هم دارد :)

باسلام
اگه مثلاً ما بخواهیم که سایت آموزشی بسازیم که قابلیت آپلود فایل های صوتی و تصویری و متنی داشته باشد و همچنین امکان خرید آنلاین محصولات نیز در سایت فراهم باشد،باید کدام گزینه را در ساخت وبسایت بزنیم چون در آنجا ایجاد سایت شرکتی،شخصی و فروشگاهی وجود دارد و طراحی سایت آموزشی نیست و اگر انتخاب کردیم به نظر شما کدام تعرفه با امکاناتی که بالا گفتم مناسب است؟

سلام مهدی عزیز
سایتی که شما میخواید سایت فروشگاهی فایل هستش. شما باید گزینه سایت فروشگاهی رو انتخاب کنید. که برای خرید باز سه تا بسته با قیمت ها و امکانات متفاوت داره. بین اون سه تا بسته فروشگاهی یکیو به دلخواه انتخاب کنید. راستی تا چند وقت دیگه تخفیف هم داریم که به نفعتونه تا دیر نشده سایتتون رو فعال کنین.
موفق باشید.

من یک سایت سایت ساز و اپ بسازم اشکالی که نداره؟اخه من دارم کار مثل شما می کنم

سلام آقای شهباز
دقیقا متوجه منظورتون نشدم. یعنی شما می خواید یه سایت ساز طراحی کنید؟
خب اگه قصد انجام این کار رو دارید چطور نمی دونید قالب رو توی سایت بذارید؟
اگه امکانش هست منظورتون رو واضح تر برسونید تا اگه بتونیم راهنماییتون کنم.

و چجوری قالب داخل سایت بگذارم

توی قالب که مثل سایت خودتون هست دارم این کار را اجرایی می کنم.ولی نمی دانم کار با ان چگونه است.مثلا قالب چجوری تو اون صفحه بذارم ؟
بله می خوام سایت ساز طراحی کنم

آهان
راستش من اطلاعاتی در این زمینه ندارم که کمکتون کنم.
پرتال رو تیم برنامه نویسی چند سال پیش طراحی کردن و متاسفانه من دانش فنی در این زمینه رو ندارم. وگرنه حتما راهنماییتون میکردم.

من می خواهم لغو اش کنم چی کار کنم؟

سلام
نیازی نیست کاری انجام بدین. اگه سایت را توی این 7 روز فعال نکنین، خودش بعد از این مدت حذف میشه. نگران اون نباشین.

سلام نظریتون رو کاملاً رد میکنم چون بنده هم دامنه رایگان دارم هم هاست رایگان

سلام
اره درسته هر چیز رایگانی ممکنه وجود داشته باشه. ولی همش این نیست. کیفیت کار هم مهمه. برا حرفه ای بودن حداقل نیاز به یه دامنه و هاست معتبر دارین که اون قطعا هزینه داره.

سلام خدمت همه سروران
متاسفانه در کشور ما مردم سریع در دام تبلیغات های رنگارنگ و بظاهر زیبا ،ولی درعمل بینهایت فریبنده را میخورند
البته من اصلا این طور نیستم ولی ناخواسته درگیر این موضوعات شدم و مسیرم را نود درجه تغییر داد ونمیدانم چه اسمی برایش در نظر بگیرم،: من در نظر داشتم وب سایتی داشته باشم که بیشتر مربوط به کارم باشه ودر اول. راه خودم این طور فکر میکردم ولی منجر شد به پرداخت یک میلیون تومان بابت سایت و اپلیکیشن که قرار بود شرکت مربوطه حتی سورس هارا نیز با این مبلغ در اختیار خودم قرار دهد ولی هرگز این اتفاق نیافتاد
در اصل این هزینه ای بود که پرداخت کردم تا بفهمم که میتوان از راه تبلیغات های پوچ و فریبنده درامد خوبی کسب کرد چرا که تقریبا اکثر مردم خودشان موافق هستند که هر روز مثلا با یک رنگ جدید اجازه دهند که افرادی از انها سواستفاده کنند حتی در بعضی موارد بصورت کلان نیز میباشد

چرا ایرانی ها نمیتوانند از وسایل یا امکاناتی که حالا در هر صورت در اختیارشان است درست استفاده کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟
ودر هر زمینه فقط دنبال جنبه منفی ان هستند
ومتاسفانه اعتماد ها و اعتبار ها فقط وسیله ای برای دزدی وکلاهبرداری و وووو شده است

واقعا چرا ؟؟؟

راستی من برای این که بفهمم خودم باید تلاش کنم و وبسایتم رو خودم بسازم و هرچند سختی های زیادی متحمل شدم ولی در نتیجه لذت بخش بود برای من و در هر مرحله ای که پیش میرفتم بیشتر علاقه پیدا میکردم ولی هر بهایی که پرداخت کردم اصلا تاثیری روی کارم نداشت
ولی هنوز نتوانستم این موضوع رو حضم کنم که چرا در اول کار اون بهای الکی یا تاوان بیهوده و پوچ رو دادم
متاسفانه الان وقتی با افرادی مواجه میشوم که با این حال که اطلاع رسانی میکنی که به این دلایل این کارا به این صورت انجام ندهید ولی هیچ کس اهمییتی نمیدهد انگار بخودشان قول دادند که حتما باید بازیچه دیگران باشند
دوستان ببخشید خیلی طولانی شد عذرخواهی میکنم درنهایت امیدوارم مفید قرار بگیرد.

سلام روزتون بخیر باشه
خیلی هم عالی که در نهایت از عملکردتون راضی بودین :)

سلام روز بخیر
ببخشید میشه از قالب های سایت شخصی پرتال خارج از پرتال استفاده کرد؟

سلام اقای مهدی
نه متاسفانه. قالب های پرتال مخصوص خودش هست.

ببخشید برای فعال سازی سایت باید پول بدیم

سلام
آره بعد از 7 روز تست، برا اینکه اون سایت با دامنه مخصوص خودتون ثبت بشه لازمه که یکی از بسته ها رو بخرید و فعال کنید. قیمت هاشم میتونین از صفحه تعرفه ببینید. راستی این قیمت ها تا چند روز آینده تغییر میکنه. بهتون پیشنهاد میکنم همین الان یکی از بسته ها رو فعال کنید :)

سلام هزینه یک سایت ساده در حد چنتا عکس نمونه طرح نمایش دادن شماره تلفن چ قدی میشه

سلام آقای مرتضی
اگه منظورتون با استفاده از سایت ساز پرتال هستش که حدودا 500-600 هزار تومن میشه. البته با روش های دیگه مثل وردپرس هم از این کمتر نمیشه. چون هم باید هاست و دامنه بگیرید، هم قالب و اینکه یکی هم اون رو براتون طراحی کنه که اون هم هزینه زیادی براتون داره. اگه خودتون بلدید که خیلی خوب.

من عاشق گیمم

سلام و خسته نباشید
دوتا سوال:
1- آیا اپلیکیشن ربطی به سایت ساختن داره؟ اگر بله، میشه از طریق شما این کار رو انجام داد؟
2- آیا سایتی که از طریق پرتال مسازیم CEO ی خوبی داره؟ از چه طریقی شناسونده میشه به مردم و در سرچ ها بالا میاد؟
بعد از ساخت سایت معلوم میشه که سایت ما زیرمجموعه ی سایت شما هست؟

سلام شبنم عزیز.
وقتت بخیر باشه.
بله پرتال هم اپ ارائه میده ولی وب اپلیکیشن ینی مثل سایت هست تقریبا. اون اپلیکشن اصلی نیست. اما برنامه ش رو داریم که درآینده این رو هم اضافه کنیم.
سایت های پرتال، سئو بیس هستن یعنی پتانسیل بالایی برای بالا اومدن دارن. ولی خب باز هم به خودتون بستگی داره که چقدر روی سایت کار کنید مثلا محتوای خوب بذارید، عکس ها رو بهینه کنید و ...
بعد از ساخت سایت در حالت عادی پرتال پایین سایت زده شده اما به راحتی میتونید اون رو بردارید. این دیگه دست خودتون هست :)

من میخوام یک سایت بسازم چطور هست

سلام. وقتتون بخیر باشه.
با پرتال خیلی راحت میتونید اینکارو انجام بدید. روی گزینه سبز رنگ لینکی که میفرستم کلیک کنید، شماره تلفن و اسمتون رو وارد کنید، نوع سایت رو فروشگاهی انتخاب کنید.بعدش که وارد پنل مدیریت سایت میشید چندتا ویدیوی آموزشی میبینید که کامل آموزش دادیم چجوری باید با سایت کار کنید.
https://www.portal.ir/

سلام من اومدم که سوال بپرسم سایت ایجاد شد. راهنمایی و مشاوره نیاز دارم. و مبلغ هزینه های لازمه رو هم میخوام بدونم

سلام اقای رشادی
از صفحه ای که آدرسش رو براتون میفرستم یه سایت تستی ایجاد می کنید. تا 7 روز رایگانه.
برای ایجاد سایت هم کار خاصی نیاز نیست انجام بدید، فقط یه شماره تلفن و اسم وارد میکنید. بعدش توی پنل مدیریت همه چی آموزش داده شده توی ویدیوها.
https://www.portal.ir/
تعرفه بسته ها هم توی صفحه زیر هست:
https://www.portal.ir/packages

درود
تشکرفراون

قربان شما آقای بابک

برین کد نویسی یاد بگیری واستون نون و آب بشه سایت ساز هارو ول کنین

کسی که فقط یک سایت برای خودش میخواد داشته باشه و زمان زیادی هم نخواد صرف ساخت اون کنه، چه نیازی به کدنویسی داره؟!

سلام دوست عزیز ممنونم از رهنمای خوبت جمله ها رک و کار امد بودن من یک درگاه خام میخواهم و اگر با من همکاری میکنید باعث افتخار من است من طراحی زود رس انجام میدهم این را باید ببینید و استراتژی مفقی برای جزب کار بر با چند ترافیک من فردا با شما تماس میگیرم.

سلام وقت شما بخیر باشه.
متوجه منظورتون نشدیم:)

سایت رایگان هست یا نه اگه هست راهنمایی کنید چطور باید یک سایت رایگان بسازیم مرسی.

سلام وقتتون بخیر باشه.
والا تقریبا به هر روشی که بخواید سایت داشته باشید باید یک هزینه ای رو صرف کنید و رایگان نیست.

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02163404 داخلی 2