بهترین راه‌های درآمدزایی از هوش مصنوعی؛ از رویا تا واقعیت

امروزه مطالب و اخبار هوش مصنوعی چنان داغ هستند که برای بسیاری از مردم سوال شده است که راه‌های کسب درآمد از هوش مصنوعی چیست؟ با انتشار عمومی سرویس ChatGPT و معرفی آن به مردم، انقلابی در شبکه‌های اجتماعی درباره هوش مصنوعی راه افتاد. در حالی که بسیاری از این می‌ترسیدند که هوش مصنوعی جای آن‌ها را در شغل‌هایشان بگیرد، عده‌ای دیگری به فکر پول درآوردن از آن بودند.
در این مقاله می‌خوانید:

در این مقاله ابتدا درباره چیستی هوش مصنوعی و چرایی استفاده از آن صحبت می‌کنیم. سپس پنج راه ساده و متداول برای درآمدزایی از هوش مصنوعی را معرفی می‌کنیم و در نهایت شغل‌هایی که در پروژه‌های هوش مصنوعی درگیر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید همه چیز را درباره درآمدزایی از این تکنولوژی جذاب بدانید، با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

هوش مصنوعی چیست؟

از زمانی که سرویس‌های هوش مصنوعی روانه بازار شدند،‌ هیاهوی بسیار زیادی حول محور این موضوع شکل گرفته است. در توضیح سرویس‌های هوش مصنوعی باید بگوییم که:

به شبیه سازی تصمیم‌های هوش انسانی در زمینه‌های مختلف، هوش مصنوعی می‌گویند. در واقع هوش مصنوعی به گونه‌ای طراحی شده است که مانند انسان فکر کند و خروجی شبیه به انسان داشته باشد. 

هوش مصنوعی چیست؟

چرا از هوش مصنوعی استفاده می‌کنیم؟

در طول تاریخ هر زمان تکنولوژی جدیدی برای کار کردن معرفی شده است، کسانی از آن سود برده‌اند که با آن کنار آمده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند. در حال حاضر بسیاری از افراد ترس این را دارند که هوش مصنوعی قرار است کل دنیا را زیر و رو کند و در قدم اول نیز آن‌‌ها را بیکار خواهد کرد. در پاسخ به این مسئله باید بگوییم که این‌طور نیست، فقط در هر زمینه‌ای افرادی که زودتر و بهتر خود را با شرایط جدید وفق دهند، موفق‌تر می‌شوند؛ پس نگران هوش مصنوعی نباشید و بدانید که بهتر است هرچه سریع‌تر خودتان را با فرصت‌های موجود در آن، آشنا کنید.

هوش مصنوعی می‌تواند شما را با علم روز جهان آشنا کند. آموزش آن نیز می‌تواند پای شما را به بازار بزرگ این تکنولوژی باز کند. از طرفی برای کسب درآمد از هوش مصنوعی لازم نیست حتما در آن متخصص باشید. فقط کافی است راه‌های درآمدزایی را در آن بلد باشید تا با نظم و خلاقیت، بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید. در ادامه ۵ راه محبوب درآمدزایی با هوش مصنوعی را به شما معرفی کرده‌ایم.

پنج راه کسب درآمد با هوش مصنوعی

اکنون که با هوش مصنوعی آشنا شدیم، می‌خواهیم به ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد از هوش مصنوعی اشاره کنیم. کسب درآمد از این فناوری نوین راه‌های خیلی زیادی دارد، با این حال اگر می‌خواهید سریع‌ترین و ساده‌ترین راه‌های درآمدزایی از هوش مصنوعی را بشناسید، پنج مورد زیر را مطالعه کنید.

۱- درآمد از هوش مصنوعی با تولید محتوا

تولید محتوا یکی از شغل‌های دیجیتال با بازه درآمدی بسیار گسترده است که افراد زیادی در آن کار می‌کنند. تولید محتوا انواع مختلفی دارد که ما به محتوای متنی در این بخش می‌پردازیم. تقریبا از زمانی که سرویس هوش مصنوعی چت جی پی تی (ChatGPT) به بازار معرفی شد، افراد زیادی به توانایی این سرویس و سایر ابزارهای هوش مصنوعی در تولید محتوای متنی پی بردند.

شما با استفاده از این سایت‌ها می‌توانید داستان نویسی کنید، مقاله برای سایت خود طراحی کنید یا یک سناریوی تبلیغاتی را آماده کنید. تنها مسئله‌ای که وجود دارد این است که نیاز به اطلاعات کمی درباره تولید محتوا دارید و باید متنی که دریافت می‌کنید را کمی ویرایش کنید. برای تولید محتوا با هوش مصنوعی فقط ChatGPT در اختیار شما نیست و ابزارهای دیگری نیز برای این کار وجود دارند که آن‌ها را در مقاله «تولید محتوا با هوش مصنوعی» معرفی کرده‌ایم.

میزان درآمد از هوش مصنوعی نیز در این روش بسیار متغیر است و همه چیز به خلاقیت، زمینه کاری و توانایی خود شما هم بستگی دارد. با این حال اگر قبلا تولید محتوا انجام داده باشید، می‌توانید با استفاده از این ابزار، درآمد خود را افزایش دهید. تصویر زیر نیز نمونه‌ای از متن تولید شده توسط ChatGPT است.

نمونه محتوای ChatGPT

۲- درآمد از هوش مصنوعی با ساخت عکس و لوگو

اکنون سراغ ساخت عکس و ویدیو با هوش مصنوعی می‌رویم. اگر اخیرا در شبکه‌های اجتماعی فعال بوده باشید، احتمالا نمونه عکس‌ها و ویدیو‌های ساخته شده با هوش مصنوعی را دیده‌اید. امروزه ابزارهای خیلی زیادی برای تولید عکس با هوش مصنوعی وجود دارند که شما می‌توانید از هر کدام آن‌ها برای درآمدزایی استفاده کنید. معروف‌ترین سرویس‌های ساخت عکس در هوش مصنوعی سرویس‌های Dall-E و Midjourney هستند که استفاده از آن‌ها نیازمند خرید اشتراک است. البته برای استفاده از Dall-E می‌توانید از سرویس بینگ هم استفاده کنید. اگر به دنبال آشنایی با سرویس‌های هوش مصنوعی بیشتری برای تولید عکس هستید، مقاله «بهترین ابزارهای هوش مصنوعی تصویر سازی» را مطالعه کنید.

شما می‌توانید طرح‌های ساخته شده با سرویس‌های هوش مصنوعی را به NFT تبدیل کنید و آن‌ها را به فروش برسانید. یا می‌توانید از این طرح‌ها در تولید محصولاتی مثل تیشرت استفاده کنید.

همچنین می‌توانید طرح‌های گرافیکی مانند لوگو را با سرویس‌های هوش مصنوعی درست کنید. هم می‌توانید این کار را برای کسب و کار خود انجام دهید هم می‌توانید از آن برای کسب درآمد استفاده کنید. برای طراحی لوگو و طرح‌های گرافیکی نیز سرویس‌های هوش مصنوعی زیادی وجود دارند که در مقاله «بهترین ابزارهای طراحی لوگو با هوش مصنوعی» به آن‌ها اشاره کردیم.

۳- درآمد از یوتیوب با هوش مصنوعی

تا اینجای مقاله درباره کسب درآمد از دو نوع تولید محتوا با هوش مصنوعی صحبت کردیم. یوتیوب یکی از بهترین پلتفرم‌های جهان برای درآمدزایی تولید کنندگان مستقل محتوا است. با استفاده از سرویس‌های هوش مصنوعی می‌توانید علاوه بر تولید محتوای متنی و عکس، محتوای ویدیوی و صوتی نیز درست کنید. ابزارهای مختلفی برای تولید محتوای ویدیویی وجود دارند که در مقاله «بهترین ابزارهای تولید محتوای ویدیویی» به آن‌ها اشاره کرده‌ایم. شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف تولید محتوا با هوش مصنوعی، ویدیویی جذاب را تولید کنید.

برای اینکه بتوانید در یوتیوب به درآمد برسید، باید بتوانید کانال خود را در این شبکه اجتماعی مانیتایز (Monetize) کنید. مانیتایز شدن کانال یوتیوب به این معنی است که محتوای آپلود شده در آن بازدید خوبی خورده است و به درآمدزایی رسیده است. امروزه کانال‌های مختلفی در یوتیوب توانسته‌اند با محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی، کانال خود را مانیتایز کنند. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره یوتیوبر شدن هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله «راهنمای کسب درآمد در یوتیوب» را مطالعه کنید.

کسب درامد از یوتیوب

۴- درآمد از هوش مصنوعی با طراحی سایت

سه مورد قبلی که درباره درآمدزایی با هوش مصنوعی مطرح کردیم، همگی درباره تولید محتوا بودند. اما شما با استفاده از هوش مصنوعی نیز می‌توانید یک سایت آماده برای خود طراحی کنید. در مقاله «طراحی سایت با هوش مصنوعی» این کار را به صورت کامل به شما آموزش داده‌ایم. همچنین می‌توانید از سرویس‌ها و ابزارهای هوش مصنوعی در قسمت‌های مختلف سایت خود نیز استفاده کنید. 

البته باید نکته‌ای را نیز به شما بگوییم؛ ابزارهای هوش مصنوعی طراحی سایت همگی خارجی هستند و امکان استفاده کامل از آن‌ها برای کاربران ایرانی وجود ندارد. حتی اگر بتوانید اشتراک این سرویس‌ها را نیز خریداری کنید، امکان اتصال درگاه پرداخت نیز به سایت شما وجود نخواهد داشت.

اگر می‌خواهید یک سایت آماده با تمام امکانات را در کمتر از ۵ دقیقه بسازید، می‌توانید از سرویس پرتال استفاده کنید. ما در پرتال یک سایت آماده کامل با امکان شخصی سازی با قالب‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهیم. همچنین می‌توانید با ایجاد یک سایت تستی هفت روزه، سرویس ما را به صورت رایگان تست کنید. در تمام مسیر ساخت سایت نیز کارشناسان مجرب ما همراه شما خواهند بود.

۵- درآمد از هوش مصنوعی با ساخت محتوای صوتی

علاوه بر مواردی که به آن اشاره کردیم، شما با استفاده از هوش مصنوعی می‌توانید محتوای صوتی هم تولید کنید. احتمالا بازخوانی موسیقی‌های معروف با صداهای خواننده‌ها یا افراد دیگر را در اینترنت شنیده‌اید. معروف‌ترین سرویس برای این کار سایت Amper Music است که برای استفاده از آن باید اشتراک خریداری کنید. از طرفی سرویس‌های دیگری نیز وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ویدیوها یا صداهای تبلیغاتی را به زبان فارسی تولید کنید و در اختیار کارفرمای خود قرار دهید.

برای درآمد داشتن از هوش مصنوعی با ساخت محتوای صوتی، باید آن را با مهارت‌های دیگر یا سرویس‌های دیگر هوش مصنوعی ترکیب کنید.

کسب درآمد از ترکیب مهارت‌ها با هوش مصنوعی

تا اینجای مقاله پنج مورد از ساده‌ترین و سریع‌ترین تکنیک‌های درآمدزایی از هوش مصنوعی را به شما گفتیم. اما در این قسمت پیشنهادی برای شما داریم. در استفاده از این تکنولوژی تک بعدی نباشید. سعی کنید مهارت‌های مختلفی که ما در این بخش را گفتیم را با هم ترکیب کنید تا خروجی جذاب‌تری را در نهایت تحویل بگیرید. اجازه دهید یک مثال برای شما بزنم.

یکی از مواردی که بین کاربران ایرانی ترند شده است، بازسازی یک آهنگ معروف با صدای یک خواننده دیگر است. برای مثال شما می‌توانید با استفاده از سایتی مانند amper music، یک موسیقی این چنینی تولید کنید. سپس با استفاده از ابزارهای تولید ویدیو با هوش مصنوعی که در بالاتر به آن پرداختیم، یک ویدیوی مرتبط برای این آهنگ بسازید. در نهایت هم با سایت‌های تولید عکس یک کاور سایز یوتیوب برای ویدیوی خود بسازید و این دست ویدیوها را در کانال خود آپلود کنید. البته این مسیر پیچ و خم‌های خاص خود مانند حق کپی‌رایت را دارد اما شما با این روش می‌توانید به کسب درآمد با هوش مصنوعی در یوتیوب برسید.

درامد از هوش مصنوعی

مثالی که در این بخش برای شما مطرح کردیم، یک مثال فرضی و پایه بود. ما این مثال را مطرح کردیم که بدانید با داشتن خلاقیت، می‌توانید استفاده‌ مفیدتری از هوش مصنوعی داشته باشید. همان‌طور که در متن متوجه شدیم، بیشتر درآمدی که از سرویس‌های هوش مصنوعی کسب می‌شوند، از راه تولید محتوا هستند. شما نیز باید بدانید درآمدزایی در دنیای محتوا نیازمند خلاقیت، تمرکز و شناخت بازار هدف است تا بتوانید درآمد خوبی را کسب کنید. شما با داشتن استمرار، نظم و تعهد در برنامه خود، می‌توانید به سادگی تمام مواردی که گفتیم را رعایت کنید.

آخرین راهی که برای درآمدزایی در هوش مصنوعی وجود دارد،‌ مربوط به برنامه‌نویسی این تکنولوژی و شرکت در پروژه‌های آن است که مسیری طولانی، سخت و جالب دارد. در ادامه، راه فعالیت در هوش مصنوعی و کسب درآمد در پروژه‌های هوش مصنوعی را به طور کامل به شما گفته‌ایم.

درآمد برنامه‌نویس هوش مصنوعی چقدر است؟

یکی از مشاغلی که در آینده کار زیادی برای آن وجود خواهد داشت، کار کردن در پروژه‌های هوش مصنوعی است. با توجه به اینکه این تکنولوژی به عنوان یک علم نوپا در حال گسترش است، مشاغل زیادی در آن ایجاد خواهند شد. اگر می‌خواهید به عنوان برنامه‌نویس هوش مصنوعی درآمد داشته باشید، ۶ شغل و تخصص مختلف وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را در نظر بگیرید:

  • مهندسی هوش مصنوعی (AI Engineer)
  • مهندسی ماشین لرنینگ (Machine Learning Engineer)
  • مهندسی داده (Data Engineer)
  • مهندسی رباتیک (Robotics Engineer)
  • مهندسی نرم‌افزار (Software Engineer)
  • متخصص علم داده (Data Scientist)

همه مشاغلی که در بالا به آن اشاره کردیم، به عنوان برنامه‌نویس‌ها و متخصصان هوش مصنوعی شناخته می‌شوند که درآمد خوبی نیز دارند. در ادامه نحوه کار در این زمینه‌ها و درآمد برنامه‌نویس هوش مصنوعی را بررسی می‌کنیم.

اینفوگرافیک مشاغل هوش مصنوعی

کسب درآمد با شرکت در پروژه‌های هوش مصنوعی

در این بخش، تک‌تک مهارت‌هایی که در بالا به آن اشاره کردیم را بررسی می‌کنیم و به مقدار درآمد ماهیانه آن‌ها می‌پردازیم. توجه داشته باشید درآمدهایی که در این بخش قرار دادیم، همگی میانگین هستند و شما در هر کدام از مشاغل زیر می‌توانید درآمدهای بالاتر یا پایین‌تری را کسب کنید.

مهندسی هوش مصنوعی (AI Engineer)

مهندسی هوش مصنوعیمهندسان هوش مصنوعی افراد متخصصی هستند که با استفاده تکنیک‌های ماشین لرنینگ و AI، برنامه‌ها و اپلیکیشن‌هایی را توسعه می‌دهند که به افراد و ارگان‌ها در راستای عملکرد بهینه‌تر کمک می‌کنند. مهندس‌های هوش مصنوعی روی توسعه ابزارها، سیستم‌ها و فرایندهایی کار می‌کنند که هوش مصنوعی را برای برطرف کردن مشکلات در دنیای واقعی آماده می‌کنند. الگوریتم‌هایی که با علم «داده» طراحی شده‌اند، که به آن‌ها اجازه می‌دهد به مرور زمان عملکرد بهتری از خود نشان دهند. به زبان ساده‌تر می‌توانیم بگوییم سرویس‌های هوش مصنوعی به گونه‌ای عمل می‌کنند که به مرور زمان عملکرد بهتری از خودشان نشان می‌دهند. مهندسان هوش مصنوعی در نهایت به کسب و کارها کمک می‌کنند تا هزینه‌های خود را کم و بهره‌وری بیشتری داشته باشند.

میانگین درآمد در اروپا و آمریکا: سالانه ۱۱۳ هزار دلار

مهندس ماشین لرنینگ (Machine Learning Engineer)

مهندسی ماشین لرنینگمهندس‌های ماشین لرنینگ متخصصانی هستند که ساختار وظایف هوش مصنوعی در ماشین لرنینگ را طراحی می‌کنند و می‌سازند و در نهایت روی آن تحقیقاتی انجام می‌دهند. در واقع این افراد کاری می‌کنند که سیستم هوش مصنوعی، به درستی وظایف خود در زمینه ماشین لرنینگ را انجام دهد؛ چرا که اگر این‌طور نباشد، سرویس هوش مصنوعی به درستی نمی‌تواند عملکرد خود را به مرور زمان بهبود دهد. مهندس ماشین لرنینگ از طرفی به عنوان یک رابط بین اعضای تیم متخصصان داده هم ایفای نقش می‌کند؛ به گونه‌ای که با کمک آن‌ها می‌تواند مدل‌های کارآمدی برای طراحی سیستم هوش مصنوعی پیاده کند. آن‌ها موارد تجربی را با هم تست می‌کنند و نتایج آزمون خود را تحلیل می‌کنند تا با استفاده از آن بتوانند سیستم‌های ماشین لرنینگ را توسعه دهند.

میانگین درآمد در اروپا و آمریکا: سالانه ۱۲۳ هزار دلار

مهندس داده (Data Engineer)

مهندسی دادهمهندس داده سیستم‌هایی را برای جمع‌آوری، مدیریت و تبدیل داده خام به داده‌های مفید را برای متخصصان داده، تحلیل‌گران کسب و کار و سایر بخش‌های تخصصی مجموعه طراحی می‌کند. این افراد داده‌ها را قابل خواندن و قابل دسترسی می‌کنند تا یک مجموعه از آن برای رشد و بهینه‌سازی عملکرد خود استفاده کند. مهندسی داده در واقع می‌تواند پل ارتباطی بین بخش‌های مختلف فنی در یک مجموعه باشد. مهندسی داده و تحلیل آن یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های هر پروژه فناوری اطلاعات (IT) است.

میانگین درآمد در اروپا و آمریکا: سالانه ۱۰۴ هزار دلار

مهندس رباتیک (Robotics Engineer)

مهندسی رباتیکمهندسان رباتیک، برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های رباتیک را برای صنایع مختلف مانند صنایع خودروسازی، تولید محصول، صنایع دفاعی و صنایع دارویی می‌سازند. در واقع یک مهندس رباتیک یک محصول یا پیش‌نمونه (پروتوتایپ) را برای آزمایش و تست طراحی می‌کند. بعضی از این موارد ممکن است در خط تولید محصولات یک کارخانه استفاده شوند، یا صرفا ممکن است برای نظارت بر کار دستگاه‌های دیگر طراحی شوند. در واقع مهندسی رباتیک ترکیبی از المان‌های مهندسی مکانیک، مهندسی برق و علوم کامپیوتر را در خود جای داده است.

میانگین درآمد در اروپا و آمریکا:‌ سالانه ۹۹ هزار دلار

مهندس نرم‌افزار (Software Engineer)

مهندس نرم‌افزارمهندسین نرم‌افزار، که گاهی با عنوان توسعه دهنده یا Developer هم شناخته می‌شوند، وظیفه ساخت و نگهداری نرم افزار برای کامپیوترها و نرم‌افزارهای دیگر را دارند. آن‌ها از زبان‌های برنامه‌نویسی، پلتفرم‌های مختلف و معماری‌های گوناگون برای توسعه هر چیزی (از بازی کامپیوتری بگیرید تا سیستم‌های کنترل شبکه) استفاده می‌کنند. علاوه بر این یک مهندس نرم افزار وظیفه تست، پیشرفت و نگهداری نرم‌افزارهای ساخته شده توسط دیگران را نیز می‌تواند داشته باشد. اگر ذهن تحلیلگری دارید و از حل مشکلات و توسعه سیستم‌های دیجیتال لذت می‌برید، این زمینه کاری برای شما مناسب است.

میانگین درآمد در اروپا و آمریکا: سالانه ۱۱۹ هزار دلار

متخصص علم داده (Data Scientist)

علم دادهآخرین تخصصی که در این لیست برای کسب درآمد از پروژه‌های هوش مصنوعی به آن اشاره می‌کنیم، متخصص علم داده یا Data Scientist است. دیتا ساینتیست سوال‌هایی که باید درباره عملکرد یک تیم پرسیده شود را پیدا می‌کند و با استفاده از الگوهای مشخص و تحلیل داده‌های موجود، به آن‌ها پاسخ می‌دهد. آن‌ها معمولا مدل‌های پیش بینی کننده از روند‌ها و خروجی‌های مجموعه را طراحی می‌کنند. متخصصین علم داده هم گاهی برای بهبود تحلیل‌های خود، از ماشین لرنینگ استفاده می‌کند.

میانگین درآمد در اروپا و آمریکا: سالانه ۱۲۷ هزار دلار

جمع‌بندی

ممکن است تصور کنید کسب درآمد از دنیای اینترنت یک رویا باشد، اما دیدیم که این‌طور نیست. در واقع راه‌های زیادی برای درآمد آنلاین وجود دارند که یکی از آن‌ها کسب درآمد از هوش مصنوعی است. هزاران نفر به طور روزانه در حال درآمدزایی از اینترنت هستند؛ بنابراین شما هم می‌توانید یکی از آن‌ها باشید. هرچند برای درآمدزایی در اینترنت باید تلاش مستمر داشته باشید و از ابزارهای درست استفاده کنید.

ما در این مقاله بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های کسب درآمد از هوش مصنوعی در اینترنت را معرفی کردیم. اما فراموش کنید که تمام این مسیرها و روش‌های درآمدزایی، نیازمند برنامه‌ریزی، نظم و آموزش هستند. ما در این مقاله به شما به دروغ راه یک شبه پولدار شدن را آموزش نداده‌ایم، اما در عوض راه‌هایی را به شما معرفی کردیم که چه با هوش مصنوعی چه غیر آن، می‌توانید درآمدزایی کنید و مسیر شغلی خود را معرفی کنید.

اگر سوالی درباره این موضوع داشتید یا تجربه‌ای درباره درآمدزایی با هوش مصنوعی داشتید، آن را با ما در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید. همچنین اگر سوالی درباره ساخت سایت با پرتال داشتید نیز می‌توانید با کارشناسان مجموعه ما به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۳۳۸۳ داخلی ۲ تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین راه‌های درآمدزایی از هوش مصنوعی چیست؟

راه‌های زیادی برای درآمدزایی از هوش مصنوعی وجود دارند که پنج مورد از بهترین آن‌ها تولید محتوای متنی، ساخت عکس و لوگو، ساخت ویدیو برای یوتیوب، طراحی سایت با هوش مصنوعی و تولید محتوای صوتی هستند.

بهترین شغل‌های مربوط به هوش مصنوعی چیست؟

تخصص‌های زیادی در پروژه‌های هوش مصنوعی درگیر هستند، اما بهترین مشاغل مربوط به این تخصص مهندسی هوش مصنوعی، ماشین لرنینگ، مهندسی داده، مهندسی نرم افزار و متخصص علم داده هستند. 

چرا باید از هوش مصنوعی استفاده کنیم؟

هوش مصنوعی یک فرصت استثنایی برای پیشرفت و درآمدزایی است که می‌توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. به هر حال این تکنولوژی آینده دنیا است و هر چه بیشتر از آن بدانید، به شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

سلام خسته نباشید ممنون متن جالبی بود. راه خوبی برای آموزش هوش مصنوعی میشناسید؟

سلام ممنون از شما
میتونید داخل یوتیوب و آپارات ویدیو آموزشی رایگان هوش مصنوعی رو ببینید تا شناخت بیشتری پیدا کنید.

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2