ساخت فروشگاه اینترنتی را رایگان یاد بگیرید!

همکاری در فروش؛ یک فرصت عالی برای درآمد آنلاین

در این مقاله به موضوع همکاری در فروش چیست می‌پردازیم و سپس بهترین راه‌های کسب درآمد از بازاریابی اینترنتی محصولات را به شما معرفی می‌کنیم که به کمک آن می‌توانید به سادگی در منزل، کسب درآمد کنید.
در این مقاله می‌خوانید:

اگر برای فروش اینترنتی، دغدغۀ تامین محصول را دارید و فعلا از پس مدیریت یک فروشگاه اینترنتی بزرگ بر نمی‌آیید، ایدۀ همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ یک روش خوب برای کسب درآمد از اینترنت است. همچنین، اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی با تعداد زیادی محصول هستید، با کمک همکاری در فروش می‌توانید محصولات‌تان را سریع‌تر و با صرف هزینۀ کمتر بفروشید. در مقاله‌های دستۀ کسب و کارهای اینترنتی، مانند 25 ایدۀ کسب درآمد با سرمایه کم، اشارۀ کوچکی به همکاری در فروش کرده‌ایم. 

در این مقاله، می‌خواهیم مفصل در مورد اینکه همکاری در فروش چیست؟ و چگونه می‌توان از آن کسب درآمد کرد، صحبت کنیم. با خواندن این مقاله، شما صاحب یک ایدۀ جالب برای کسب درآمد در منزل، با صرف حداقل هزینه و زمان، خواهید بود. حالا بدون تلف کردن وقت، به سراغ مقاله برویم و ببینیم این روش کسب درآمد آنلاین، که اخیرا سر و صدای زیادی هم به‌پا کرده است چیست و چگونه می‌توانیم با استفاده از آن منبع درآمدی برای خود دست و پا کنیم.

همکاری در فروش چیست؟

برای توجیه کامل موضوع همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ (affiliate marketing) اجازه دهید، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را که همۀ شما آن را می‌شناسید، مثال بزنیم. در این فروشگاه اینترنتی هر چیزی، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد، پیدا می‌شود. حالا فرض کنید، این فروشگاه بزرگ بخواهد در همۀ این محصولات رتبۀ بالای گوگل باشد. انجام این کار، قطعا صرف هزینه و زمان زیادی برای دیجی کالا می‌تراشد. پس چه‌کار می‌کند؟

دیجی کالا، برای قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل و معرفی همۀ محصولاتش، در کمترین هزینه و زمان، از افراد دیگر، مانند شما استفاده می‌کند. به این شکل که شما یک محصول خاص از دیجی کالا را با کمک روش‌های دیجیتال مارکتینگ مانند سئو یا بازاریابی محتوا، در نتایج بالای گوگل می‌آورید. سپس هر مشتری بعد از انتخاب گزینۀ خرید محصول، به سایت دیجی کالا منتقل می‌شود. در نهایت، شما درصدی از مبلغ آن محصول را، به‌عنوان پورسانت دریافت می‌کنید. 

همکاری درفروش، اخیرا به یکی از ایده‌های پول‌ساز آنلاین تبدیل شده است. البته، نه به این معنی که، با ورود اینترنت، کشف شده باشد! نمونۀ آن در بازارهای سنتی، بازاریاب شرکت‌ها بود که به‌صورت حضوری، با صرف زمان و انرژی فراوان، محصول را می‌فروختند. اما الان به لطف اینترنت، کار راحت شده است و در منزل هم امکان انجامش را دارید.  

البته حتما لزومی ندارد، با صاحب یک سایت یا فروشگاه اینترنتی گسترده و شناخته شده مانند دیجی کالا کار کنید؛ هر فروشگاه و کسب و کار متوسط و کوچکی هم امکان انجام این کار را دارد. به علاوه اینکه، حتی با کمک کانال‌ تلگرام و پیج‌ اینستاگرام نیز می‌توانید، در سیستم همکاری در فروش شرکت داشته باشند و از آن کسب درآمد کنید.

چرا همکاری در فروش، فرصت خوبی برای کسب درآمد است؟

در سیستم همکاری در فروش، شما یا صاحب اصلی کسب و کار هستید یا واسطه‌ بین مشتری و فروشنده (بازاریاب). هر طرف ماجرا که باشید، سود می‌برید. چگونه؟ بیایید تا به شما بگوییم. اول راجع به مزیت‌هایی که برای واسطه دارد صحبت می‌کنیم، سپس به مزیت‌هایی که به صاحب کسب و کار می‌رسد، اشاره می‌کنیم.

سیستم همکاری در فروش چه مزایایی برای واسطه‌ها دارد؟ 

اگر به‌دنبال کسب درآمد از اینترنت و بدون سرمایه هستید، ایدۀ همکاری در فروش یا بازاریابی اینترنتی با مزیت‌هایی که دارد ، گزینۀ بسیار خوبی برای شروع است. ببینیم این مزیت‌ها چه هستند. 

1- افیلیت مارکتینگ، هزینۀ خاصی برایتان ندارد

کاهش هزینه ها با همکاری در فروش

  برای کسب درآمد از همکاری در فروش، به‌جز یک سایت یا اکانت شبکه اجتماعی چیز دیگری نمی‌خواهید. را‌ه‌اندازی یک سایت، با هزینه‌ای کمتر از 500 هزار تومان هم امکان‌پذیر است. شاید بگویید، حتی رایگان هم می‌توان یک سایت را طراحی کرد. پیشنهاد می‌کنیم مقالۀ طراحی سایت رایگان را مطالعه کنید تا موضوع برایتان روشن شود!

 به علاوه اینکه، چون تامین ‌محصول، نگهداری آن‌، پشتیبانی و همۀ کارهای دیگر، به‌عهده صاحب کسب و کار است، شما هزینۀ دیگری دیگری نخواهید داشت. 

2- با همکاری در فروش مسئولیت ارائه پشتیبانی را ندارید

عدم نیاز به پشتیبانی در همکاری در فروش

  این مورد یکی از مهم‌ترین مزیت‌های سیستم همکاری در فروش برای صاحبان وب‌سایت‌ و شبکه اجتماعی است. واسطه‌ها برای پاسخ‌گویی به کاربران، باید راجع به محصولات خود اطلاعات کافی داشته باشند؛ اما در این سیستم وظیفۀ پشتیبانی مشتریان به عهده خود فروشنده اصلی خواهد بود، نه شما!

3- افیلیت مارکتینگ به زمان و تخصص زیادی نیاز ندارید

به قول یکی از دوستان، همکاری در فروش یک روش و تمرین عالی برای شروع کسب درآمد از سایت یا فروشگاه اینترنتی است. فقط کافیست در یک زمینه مشخص، محتوای با کیفیت و سئو شده تولید کنید. مثلا، یک برند آرایشی را برای افیلیت انتخاب کرده‌اید. محتوای سایت‌های دیگر را بررسی کنید، سپس خودتان شروع به تولید محتوای بهتر و باکیفیت‌تر کنید. هرچه به رتبه‌های بالاتر گوگل، قرار بگیرید، ورودی و فروشتان بیشتر شده و بالطبع درآمد بالاتری دریافت می‌کنید.

برای کسب درآمد از همکاری در فروش، به‌جز تولید محتوای بهینه و باکیفیت، تقریبا به مهارت و تخصص دیگری نیاز ندارید. همین‌طور که مشغول انجام کارهای دیگر هستید، با تولید محتوای روزانه یکی دو ساعت، روی سایت کار کنید. بعد از مدتی خواهید دید، که سایتی با محتوا و رتبۀ خوب دارید که فروشندگان حاضرند برای معرفی محصولات و خدمات‌شان از آن استفاده کنند. 

مزیت‌های سیستم همکاری در فروش برای صاحب کسب و کار

استفاده از یک شخص سوم یا بازاریاب، برای صاحب کسب و کار نیز خالی از لطف نیست؛ وگرنه دلش برای من و شما که نسوخته است! مزایای استفاده از سیستم همکاری در فروش یا افیلیت برای صاحبان کسب و کار را در ادامه گفته‌ایم:

1-سئوی یک سایت فروشگاهی تخصصی، ساده‌تر از فروشگاه عمومی است

بهبود سئو با همکاری در فروش

کار کردن روی سئوی یک فروشگاه عمومی با تنوع زیاد محصولات و خدمات، نیاز به هزینه، زمان و انرژی زیادی دارد؛ اما در مقابل، اگر تمرکزتان روی یک محصول خاص باشد، نتیجۀ بهتری می‌گیرید و خیلی سریع‌تر جزو چند نتیجه بالای گوگل قرار خواهید گرفت. فقط کافیست، هر یک از همکاران‌ و واسطه‌ها در یک حوزۀ خاص محتوای باکیفیت و خوب تولید کند و به‌قولی متخصص و مرجع شود. 

مثلا دیجی کالا با آن تنوع محصولاتی که دارد، به هزینه و زمان زیادی برای سئوی همۀ محصولاتش نیاز دارد؛ به این ترتیب، با تقسیم کار و صرف هزینۀ و زمان کار توانسته در عمدۀ محصولاتش رتبۀ اول تا سوم را بگیرد. 

2-شرکت‌های وابسته، اعتبار شما را بالا می‌برند 

افزایش اعتبار سایت با افیلیت

شما به‌عنوان، سایت یا فروشگاهی که تازه کارش را شروع کرده است، هیچ اعتباری ندارید. همکاری با شرکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ، خیلی سریع‌تر، شناخته خواهید شد و اعتبار و برند شما را تقویت می‌کند. مشتریان با فهمیدن ارتباط شما با فلان فروشگاه بزرگ، با اعتماد کامل از شما خرید می‌کنند. کسب این اعتبار و شناخته شدن در آینده، شما را جلو می‌اندازد. 

3-استفاده از سیستم همکاری در فروش، برایتان به‌صرفه است

کاهش هزینه با افیلیت

 واسطه‌های شما، فقط در صورتی که منجر به فروش محصول شما شوند، درصد یا پورسانت دریافت می‌کنند؛ بنابراین هیچ هزینۀ اضافی برایتان ندارد. به علاوه اینکه، سئو، بازاریابی و تبلیغات همۀ محصولات‌، برایتان هزینۀ و زمان زیادی نیاز دارد، که از صرف این هزینه نیز فارغ هستید. به‌این ترتیب‌ خودتان فقط روی تعداد مشخصی از محصولات، هزینه و زمان صرف می‌کنید ولی روی در مجموع روی همۀ محصولات‌تان، بهترین نتیجه را می‌گیرید.

4-ترافیک ورودی سایت یا پیج شما بیشتر می‌شود

افزایش ترافیک با همکاری در فروش

هر کدام از سایت‌ها یا صفحاتی که محصول یا خدمات شما را ارائه می‌دهند، کاربر را با یک لینک به سایت یا پیج شما هدایت می‌کند. به این ترتیب، هر چه تعداد سایت‌هایی که به شما لینک می‌دهند، بیشتر باشد، شانس بیشتری برای گرفتن ترافیک و ورودی و بهبود رتبه الکسای سایت‌تان، و همچنین بهبود دارید. به همان اندازه شانس تبدیل به مشتری برایتان افزایش می‌یابد. 

برای اطلاع از بهبود رتبۀ الکسای سایت، پیشنهاد می‌کنیم، مقاله روش‌های کاهش رتبه الکسا ایران در وبلاگمان را مطالعه کنید.

با سیستم‌ افیلیت مارکتینگ چه چیزهایی می‌توانید بفروشید؟

هر نوع محصولی از اسمارت فون تا یک کتاب فانتزی و بلیط شنا را با استفاده از همکاری در فروش اینترنتی ‌می‌توان فروخت. نمونه فروش محصولات فیزیکی، فروشگاه اینترنتی دیجی کالاست، که دست‌تان را برای فروش هر نوع محصول گذاشته است. 

اگر اپلیکیشن اسنپ یا تپ سی را روی تلفن همراهتان نصب داشته باشید، حتما این پیام به چشم‌تان خورده است: با دعوت هر کدام از دوستان‌تان، 10 هزار تومان از ما اعتبار رایگان بگیرید. یا اینکه برای سه سفر بعدی تخفیف ما را خواهید داشت. این یک نمونه از همکاری در فروش خدمات است. به این ترتیب کاربرها با اشتراک‌گذاری برنامه مورد علاقه خود و دعوت از دوستان، قادر به دریافت کد تخفیفی خواهند بود، که هم به سود مشتری است، هم شرکت.

کسب درآمد از همکاری در فروش اینستاگرام چگونه است؟

همانطور که در مقالۀ رمز و رازهای کسب درآمد از اینستاگرام گفته‌ایم، از اینستاگرام نیز می‌توان برای همکاری در فروش استفاده کرد؛ به این ترتیب که شما لینک محصول یا خدمات را در استوری یا بیوی صفحه‌تان قرار می‌دهید و به ازای هر مشتری ورودی از صفحۀ شما، درصدی از مبلغ محصول را از فروشنده یا صاحب کسب و کار دریافت می‌کنید.

اگر صاحب یک پیج تجاری با تعداد فالوورهای حداقل 10K باشید، امکان اضافه کردن لینک در استوری برایتان وجود دارد. میزان درآمد شما از این طریق، به شناخته بودن صفحه‌تان بستگی دارد. هرچقدر، محبوبیت و شهرت بیشتری داشته باشید، طبیعتا افراد بیشتری را برای فروش ترغیب می‌کنید و درآمدتان بیشتر خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد به اشتراک گذاشتن لینک در استوری، مطالعه مقاله آموزش اضافه کردن لینک در استوری، را پیشنهاد می‌کنیم.

افیلیت مارکتینگ را از کجا شروع کنم؟

اولین قدم شما برای کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش این است که یک زمینه خاص را برای فعالیت انتخاب کنید. احتمالا این ضرب المثل را شنیده‌اید که می‌گویند خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوارد کج! این ضرب المثل را قبل از شروع افیلیت مارکتینگ حتما آویزه گوش‌تان داشته باشید. اولین خشت شما برای کسب درآمد از همکاری در فروش این است که یک چهارچوب معین برای فعالیت داشته باشید. حالا این که گفتیم یعنی چه؟ یعنی هر محصولی که به دست‌تان آمد را برای فروش در سایت یا شبکه‌های اجتماعی قرار ندهید.

قبل از شروع به کار با سیستم همکاری در فروش باید هدف و نوع محصولاتی که می‌خواهید بفروشید را مشخص کنید. به این کار بازاریابی گوشه‌ای یا نیچ مارکتینگ گفته می‌شود. معنای دقیق‌تر نیچ مارکتینگ این است که فقط یک دسته خاص از محصولات را به صورت تخصصی بفروشیم. مثلا می‌توانیم در زمینه فروش کتاب و لوازم التحریر فعالیت کنیم و فقط این محصولات را در سایت بفروشیم. مهم این است که یک زمینه تخصصی برای فعالیت داشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌کنم مقاله «چگونه با نیچ مارکتینگ درآمد بالایی داشته باشیم؟» را مطالعه کنید.

بهترین سیستم همکاری در فروش ایران

بعد از این که حوزه فعالیت خودتان را پیدا کردید و خشت اول را با موفقیت و دقت در جای خود قرار دادید، نوبت به مرحله بعدی می‌رسد. قدم بعدی برای کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ این است که یک سیستم همکاری در فروش انتخاب کنید. البته این را هم بگویم که محدودیتی برای استفاده از سیستم‌های همکاری در فروش وجود ندارد. یعنی همزمان می‌توانید با دو یا چند شرکت افیلیت مارکتینگ انجام دهید. احتمالا این سوال در ذهن‌تان پیش آمده که چطور یک شرکت خوب و قابل اعتماد برای همکاری در فروش پیدا کنم. لازم نیست جای دوری بروید چون در ادامه بهترین سیستم‌های همکاری در فروش ایرانی را به شما معرفی کرده‌ایم.

بهترین سیستم همکاری در فروش کدام است؟

پیدا کردن یک سرویس برای افیلیت مارکتینگ اصلا سخت نیست. اگر در گوگل یک سرچ ساده کنید تعداد زیادی سایت برای شما می‌آید که پنل همکاری در فروش ارائه می‌کنند. با این وجود هر جایی برای فعالیت قابل اعتماد نیست. شما باید سرویسی را انتخاب کنید که پورسانت منصفانه‌ای داشته باشد و درآمدتان را به موقع و بدون تاخیر پرداخت کند. علاوه‌بر این یک سرویس همکاری در فروش خوب باید تنوع محصولاتش زیادی باید و کالاهای خود را با قیمت مناسب عرضه کند. فروشگاه‌های زیر بهترین سرویس همکاری در فروش را برای کسب درآمد دارند:

1- سیستم همکاری در فروش دیجیکالا

2- سیستم همکاری در فروش دایان شاپ

3- سیستم افیلیت مارکتینگ میهن استور

4- سیستم همکاری در فروش می مارکت

5- سیستم همکاری در فروش سبزگستر

به جز این شرکت‌ها فروشگاه‌های زیادی هستند که پنل همکاری در فروش ارائه می‌دهند اما این فروشگاه‌ها شناخته شده‌تر و معتبرتر از بقیه هستند. برای استفاده از خدمات این سرویس‌ها باید به صفحه همکاری در فروش آن‌ها بروید و در پنل افیلیت ثبت نام کنید. نحوه کار با پنل همکاری در فروش هر سایتی متفاوت است اما معمولا آموزش‌های لازم در این زمینه در سایت این سرویس‌ها وجود دارد.

بعد از انجام این کارها همه چیز برای کسب درآمد از همکاری در فروش آماده است. حالا محصولات مورد نظر خود را در سایت یا شبکه‌های اجتماعی قرار دهید و منتظر بمانید تا مشتریان از طریق سایت شما خرید کنند. بعد از مدتی هم می‌توانید پورسانت خودتان را از فروشگاهی که با آن همکاری داشته‌اید دریافت کنید.

با همکاری در فروش به سرمایه زیادی احتیاج ندارید

ما به بسیاری از افرادی که می‌خواهند با کمک یک فروشگاه اینترنتی، کسب درآمد کنند، استفاده از سیستم همکاری در فروش را برای شروع پیشنهاد می‌کنیم. فقط کافی‌ست، یک سایت راه‌اندازی و در مورد یک محصول یا خدمت، شروع به تولید محتوای با کیفیت و کامل کنید. بعد از مدتی، سایتی با رتبۀ خوب خواهید داشت که دیگران برای خرید به آن مراجعه می‌کنند.

البته ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود! اگر روی سایت‌تان کار کنید و در یک محصول خاص جایگاه خوبی پیدا کند، می‌توانید بعد از مدتی فروشندۀ اصلی این محصول شوید. به این ترتیب، همۀ درآمد فروش را خودتان دریافت می‌کنید و صاحب کسب و کارتان خواهید بود.

با این چیزهایی که گفتیم، به‌نظرمان الان دیگر جای هیچ شک و تردیدی برای کسب درآمد با افیلیت مارکتینگ، برایتان وجود ندارد. با کمک سایت ساز پرتال، می‌توانید در کمتر از یک ساعت سایت‌ تان را راه اندازی کنید. 

راستی شما، برای همکاری در فروش چه محصولی مدنظرتان است؟ اگر سوال و نظری دارید در بخش دیدگاه برای ما بنویسید. ما نیز در صورت داشتن اطلاعات، شما را راهنمایی می‌کنیم. 

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

سلام و عرض ادب
درصورتیکه یک دامنه خریداری نمایم و دی ان اس آن را به یک افیلیت مارکت مورد نظر تغییر دهم، سایت آن فروشگاه به آدرس من بالا خواهد آمد؟
اگر چنین است ، بعدا محصولات خودم را نیز می توانم اضافه کنم؟

سلام خدمت شما
بله با نام دامنه انتخابی شما بالا میاد ولی امکان اضافه کردن محصول رو ندارید.

سلام من نه سایت دارم نه محصول نه سرمایه راهنماییم کنید لطفا

سلام میشه که همزمان برای چندتا پیج اینستاگرام پیج همکاری زد؟ یا فقط برای یک پیج میشه اینکارو کرد؟ یعنی مثلا چندتا پیج لباس زنانه فروشی را باهاشون صحبت کنیم و محصولاتشون رو تو پیجمون بفروشیم؟ یا فقط یه پیج لباس زنانه رو باید اجناسش رو براشون بفروشیم؟

سلام
بله میشه همزمان با چندین فروشگاه همکاری کرد

سلام وقتتون بخیر ببخشید از طریق کانال تلگرام هم میشه یا فقط باید سایت باشه؟

سلام
بله تلگرام هم میشه

سلام، وقت بخیر.
ببخشید چطور می‌تونیم در زمینهٔ سئو آموزش ببینیم و فعالیت کنیم؟

سلام
میتونید از سایت novin.com دوره آموزشی سئو تهیه کنید و یاد بگیرید. یا از آموزش های رایگان سطح وب استفاده کنید.

خیلی عالی، کاربردی، واقعا مطالب مفید به این میگن

فروش تلفن همراه
هرگونه فنون فروش رو خوب بلدم

من حدود هفت سال فروشنده موبایل بودم واز تمام مساعل فنی گوشی مطلعم حتی در برخی موارد کار تعمیر هم انجام میدهم حتی نرم افزار لطف میکنید توضیح بفرماییید یا همون راهنمایی ممنون میشم

سلام
شما میتونید با پرتال یه سایت فروشگاهی بسازید و از طریق اون کالاهای موردنیازتون رو بفروشید. اگر سرمایه کافی برای تهیه این کالاها رو ندارید میتونید ککالاهای فروشگاه های دیگه رو بفروشید و از اونها پورسانت بگیرید.

آیا سایتی برای فروش روغن ماشین هم وجود دارد

سلام
بله دیجی کالا و سایت‌های دیگه‌ای هستن که میفروشن

سلام ممنون خیلی خوب بودفقط درآمد حاصل از همکاری د فروش رو به طور متوسط از یه فروشگاه تویک ماه یا در هر فروش میگید ممنون میشم

سلام
ببینید به طور دقیق نمیشه گفت که درآمدش چقدر هست. بستگی به فعالیت شما داره و این که چقدر بتونید مشتری جذب کنید.

آیا نیاز به مدرک تحصیلی است ؟

سلام
خیر نیازی نیست

خیلی عالی بودش ممنونم

لوازم آرایشی و بهداشتی

چطوری بپرسیم که میخواد یا نه توضیح دقیق نبود

سلام
متوجه منظورتون نشدم اگر ممکنه واضح تر توضیح بدید

سلام مقاله بسیار جامع و مفیدی بود
با این مقاله تونستم به کسب درآمد از همکاری در فروش برسم در سایتم های کانتنت به بررسی بهترین هاستینگ های ایرانی پرداختم و ازتون ممنونم که منو با این راه درآمدزایی آشنا کردید

سلام
خواهش می‌کنم البته بیشتر کار رو خودتون انجام دادین. خیلی‌ها این مقالات رو می‌خونن اما همینطوری از اون می‌گذرن. اما شما به روشی که گفتیم عمل کردید و نتیجه اون رو دیدید.

خب چجوری عضو بشسم برای همکاری؟

سلام
باید با سایتی که میخواهید محصولاتش رو بفروشید هماهنگ کنید

سلام
فکر میکنم انواع لوازم وتجهیزات کاشت ناخن
گزینه خوبی برای فروش باشد چون امروزه خانم ها دنبال گزینه هایی هستند که خودشان درخانه وبه راحتی ناخن بکارند
خوشبختانه انواع لوازم کاشت ناخن افزایش یافته وخانمها مشتاق به خرید واستفاده آنها هستند

سلام
وقت شما بخیر باشه.
آره دقیقا
اینم یه گزینه عالی هست.
مرسی که به این مورد اشاره کردید :)

سلام من میخوام که با سایت ها و فروش های آنلاین همکار کنم و کسب درآمد داشته باشم میشه راهنماییم کنیم ک الان از کجا بدونم کدوم سایتی فروش آنلاین دارن و منم میتونم درامد داشته باشم

سلام وقتتون بخیر باشه.
والا لیست فروشگاه هاش رو ندارم. اگه توی گوگل سرچ کنید فروشگاه های همکاری در فروش میاره براتون.

سلام
آیا سایت ساز پرتال برای نسخه های فروشگاه ساز خود قابلیت سیستم همکاری در فروش را آورده است؟

سلام آقای موسوی
یعنی منظورتون اینه که شما یه سایت بزنید که بقیه بتونن از همکاری در فروش استفاده کنن؟ یه سایت مشابه دیجی کالا؟
اگه اونه که نه متاسفانه هنوز چنین قابلیتی رو نداریم :) امیدواریم در آینده نزدیک اضافه بشه.

سلام ، من در سیستم همکاری در فروش چند سایت عضو هستم و میخواستم محصولاتی که اون سایت ها دارن رو در یک سایت جمع کنم و با ارجاع دادن لینک بعد هر کلیک روی محصول از فروشگاه خودم برن به فروشگاه مشخص شده و اینکه میخواستم برای دیده شدن سایتم در سایت های مثل ایمالز و ترب محصولات و به نمایش بگزارم و برای نمایش گزاشتن در اون سایت ها نیاز به نماد اعتماد الکترونیک هست ولی من نماد ندارم میخواستم بدونم من به عنوان یک شخصی که در سیستم همکاری در فروش هستم و خودم فروشگاه ثابت ندارم یا دفتر ندارم فقط یک دامنه و سایت دارم چطور میتونم نماد بگیرم آیا میشه همه اینکار هارو انجام داد. ممنون

سلام آقای حسینی عزیز.
اینماد رو فقط درصورتی که سایتتون درگاه پرداخت داشته باشه باید بگیرید. پس در صورتی که همکاری در فروش باشه نیازی نیستش. چون شما فروشنده اصلی نیستین.

من از محصولات همکاری فروش در پیج اینستاگرام استفاده کردم
https://www.instagram.com/takhfifhat/
از چند سایت مختلف همکاری در فروش

با سلام خدمت شما
من یک فروشگاه طراحی کردم و میخوام بدونم چطور اطمینان کنم که این همکاری در فروش یک طرفه نیست یعنی از طریق ما تبلیغ میکنن ولی پورسانتی نمیدن
چون من در دیجی کاکا عضو شدم و مطالب رو در فروشگاهم گذاشتم ولی یک مشکل پیش اومد و بهشون تیکت زدم و تا الان 2 ماه است جواب ندادن 8 بار تیکت زذم
ممنون میشم جواب بدین

درود آقای عمرانی عزیز
تا جایی که می‌دونم تعداد فروش و مشتریانی که از طریق سایت شما برای دیجی کالا رفته، قابل دسترسی ست و بر همون اساس پورسانت شما محاسبه میشه.
پیشنهاد میکنم با سیستم افیلیت دیجی کالا ارتباط برقرار کنید تا مشکلتون حل بشه. شاید توجهی به تیکت ها نداشته باشن.

با سلام
برای بورس خرید کالاهای بوزسی و سهام چطور میشه از همکاری در فروش استفاده کرد و چطور میشه وصل شد به شرکت ها یا اشخاص ‌‌‌‌‌‌‌‌‌فروشنده و خریدار و همچنین کارگزاران

سلام دوست عزیز :-)
راستش اطلاعاتی در مورد سیستم همکاری در فروش بورس ندارم. اما معمولا روند کار همه اونها یکی هستش، شما خدمات و محصول رو توی سایت خودتون میذارید و بعد به سایت مورد نظر لینک میکنید تا کاربر وارد اون سایت بشه.

سلام و شب تون خوش
من تولیدی کننده لباس های راحتی منزل هستم با برند سوی استایل.تولید با تنوع بالا.ممنون میشم با من تماس بگیرید تا با هم یک بتونیم یک پیج و یک سایت خوب برای فروش طراحی کنیم و سود خوبی همه ی ما با هم ببریم..۰۹۱۲۲۳۷۴۱۵۰

سلام جناب نوری
وقت شما بخیر
خیلی هم عالی. ما در زمینه طراحی سایت میتونیم در خدمتتون باشیم. در واقع پرتال یه فروشگاه سازه که با کمک اون میتونین خیلی راحت و یک ساعته فروشگاهتون رو باهاش راه اندازی کنین.
اگه با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید بچه های پشتیبانی کامل راهنماییتون می کنن.

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2