چگونه یک سایت بسازیم؟ (آموزش کامل ساخت سایت)

اجازه دهید همان ابتدا، این اطمینان را به شما بدهیم که بلافاصله بعد از خواندن مقاله آموزش ساخت سایت، می‌توانید صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا باشید؛ حتی در کمتر از یک ساعت و بدون اینکه به راهنمای دیگری نیاز داشته باشید. فقط کافی‌ست 10 دقیقه از زمان‌تان را روی این مقاله بگذارید. 

اصلا چرا تصمیم گرفتید، سایت داشته باشید؟ به دنبال یک اتفاق خوب در کسب و کارتان هستید؟ یا اینکه می‌خواهید خودتان را بیشتر به بقیه معرفی کنید؟ اصلا از کجا معلوم که سایت به‌درد شما می‌خورد؟ خودتان به این نتیجه رسیده‌اید یا تنها به پیشنهاد بقیه، تصمیم گرفته‌اید سایت داشته باشید؟!

همین الان در بخش نظرات، کسب و کار و هدفتان از ساخت سایت را برای ما بنویسید، تا به شما بگوییم که اصلا سایت به دردتان می‌خورد یا نه؟! یا اینکه مقاله «چه کسب و کارهایی به سایت نیاز دارند؟» را بخوانید. 

خلاصه اگر به این نتیجه رسیده‌اید، که ساخت وب سایت حتی (کوچکترین!) فایده‌ای برای‌تان دارد، پس تا چند دقیقه دیگر صاحب یکی از این وب سایت‌ها خواهید بود؛ البته قبل از آن، بیایید آموزش ساخت وب سایت را به ساده‌ترین شکل ممکن، یاد بگیرید. 

این مقاله نظرتان را کامل درمورد طراحی و ساخت سایت عوض می‌کند؛ چون در آن خبری از فرآیند و مراحل پیچیده ساخت سایت نیست. حتی اگر هیچ پیش فرضی دربارۀ ساخت سایت هم نداشته باشید، در جریان ماجرا قرار می‌گیرید.

موضوع دیگری که احتمالا ذهن‌تان را درگیر کرده است، هزینه طراحی سایت است. اصلا بیایید اول به سراغ همین موضوع برویم.

ساخت سایت خیلی سریع و ساده

ساخت سایت رایگان: افسانه یا حقیقت؟

هیچ کس بدش نمی‌آید، یک سایت رایگان داشته باشد! اما آیا به نظرتان منطقی است؟ بیایید یک بار برای همیشه این بحث را تمام کنیم: اگر کسی ادعا کند، که توانایی طراحی سایت رایگان را دارد، در حقیقت هم به شما دروغ گفته، هم حرف راستی زده است! چطور؟

فرض کنید یک بنا در حال ساخت دیوار ساختمان شماست. او برای درست کردن ملات، به آب، سیمان و یک ظرف نیاز دارد؛ که هر کدام از این‌ها هزینه‌ای دارد. حالا سر و کلۀ من پیدا می‌شود و به شما پیشنهاد ساخت دیوار رایگان را می‌دهم، اما چگونه؟

اگر شما خودتان بخواهید کار را انجام بدهید، باید آجر، سیمان، آب و ظرف تهیه کنید، ولی من ظرف و آب را به شما مجانی می‌دهم، اما آجر و سیمان را دوبرابر قیمت بازار با شما حساب می‌کنم! مدعیان طراحی سایت رایگان هم تقریبا چنین کاری با مردم می‌کنند، ولی کمی با کلاس‌تر و مودبانه‌تر! پس الان متوجه قضیه شدید؟

احتمالا نمونه‌های آن را خودتان دیگر، دیده‌اید. بعضی از سایت‌ها، طراحی رایگان را وعده داده‌اند؛ اما با ورود به سایت، هیچ خبری از ساخت سایت رایگان یا حتی ارزان نیست. 

اگر فکر می‌کنید هنوز هم ممکن است گول کلمه "رایگان" را بخورید، «حقیقت طراحی سایت رایگان» را مطالعه کنید. 

پس هزینه ساخت سایت چقدر است؟

این هم از آن دسته سؤالاتی است که هیچ جواب مشخصی برایش وجود ندارد. یکی ممکن است سایت‌تان را با 200 هزار تومان طراحی کند، یکی هم هزینه‌ای بیش از 40 یا 50 میلیون تومان بگیرد. چون علاوه بر نرخ متفاوت طراحان یا شرکت‌ها، به سایتی که شما می‌خواهید هم بستگی دارد. 

ما با هیچ یک از این دو هزینه، کاری نداریم! می‌خواهیم در مورد هزینه‌ای صحبت کنیم که برای اکثر شما منطقی است. پس اگر می‌خواهید هزینه را بدانید، وارد صفحه قیمت طراحی سایت شوید. در این صفحه، علاوه بر سایت، تعرفه سایت فروشگاهی هم دیده می‌شود. 

هزینه‌هایی که می‌بینید، نسبت به نتیجه‌ای که قرار است تا چند وقت دیگر بگیرید، هیچ است. پس به جای نگرانی بابت این هزینه جزیی، تمرکزتان را روی موفقیت سایت‌ بگذارید؛ چون قرار است درآمدتان در همان سال اول، چندین برابر این هزینه خواهد بود.

هزینه ساخت سایت

برای ساخت سایت از کجا شروع کنیم؟ آموزش ساخت وب سایت

ما قرار نیست شما را وارد یک فرآیند سخت و پیچیده برای ساخت سایت کنیم. از زمانی که تصمیم می‌گیرید سایت داشته باشید تا ساخت آن، حتی یک ساعت هم زمان‌تان را نمی‌گیرد. ما به شما ثابت می‌کنیم که ساخت سایت بر خلاف تصور بسیاری از افراد، بسیار ساده، کم هزینه و پیش پا افتاده (در حد راه اندازی یک پیج اینستاگرام) است. 

برای اینکه باورتان شود چقدر ساده است؛ هر مرحله را پا به پای ما انجام دهید.   

مرحله اول: یک سایت انتخاب و ثبت نام کنید

به جای اینکه شما را با انواع روش‌های طراحی سایت گیج کنیم، یک راست به سراغ ساده‌ترین روش ساخت سایت یعنی استفاده از سایت ساز پرتال می‌رویم. در این روش شما هیچ نیازی به دانش فنی و کدنویسی ندارید! سرویسی آماده در اختیار شماست که تنها باید زحمت محتوا گذاری (محصول، مقاله، ویدئو و...) در آن را بکشید. 

برای این کار کافی‌ست، به آدرس https://www.portal.ir بروید. صفحه را باز می‌کنید، اولین چیزی که توجه‌تان را جلب می‌کند، دکمه سبز رنگ "همین حالا شروع کنید" است. با کلیک روی آن، اولین گام تا ایجاد سایت را برداشته‌اید. سایت فروشگاهی می‌خواهید؟ سایت شرکتی می‌خواهید یا اصلا یک سایت شخصی؟ هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید.

نگران ادامه کار نباشید؛ چون با چند ویدئوی کوتاه مو به مو به شما گفته می‌شود باید چه کار کنید. بدون اینکه نیاز باشد، گزینه‌ای را انتخاب کنید، نقشه راه دقیقا جلوی روی‌تان قرار می‌گیرد. حتی اگر باز هم سؤالی برای‌تان پیش آمد، هم می‌توانید با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید، هم درخواست پشتیبانی دهید. 

خلاصه اینکه دیگر نیازی نیست چیزی اضافه کنیم؛ فقط خودتان ببینید! تصویر زیر بخشی از صفحه اصلی سایت‌تان است. 

ایجاد سایت در پرتال

مرحله دوم: دستی به ظاهر سایت بکشید

خب حالا که سایت را دارید، بد نیست دستی به سر و روی آن بکشید. چگونه؟ با انتخاب یک قالب مناسب برای آن. بیش از 50 قالب متنوع وجود دارد و هر کدام را که دوست داشته باشید و مناسب سایت‌تان است می‌توانید انتخاب کنید. انتخاب قالب و دادن یک جلوه زیبا به سایت‌تان تنها یک تا دو دقیقه زمان می‌برد. مگر اینکه قالب‌های آماده راضی‌تان نکند؛ که در آن صورت هم می‌توانید قالب اختصاصی خودتان را سفارش دهید.

نمونه قالب‌ها را خودتان ببینید. قالب‌ها که توسط تیم پرتال طراحی شده است، تنوع زیادی دارند و حتی می‌توانید قالبی شبیه دیجی کالا (قالب جعبه) برای سایت‌تان انتخاب کنید. برای هر نوع وب سایت، قالب‌های مخصوص آن گذاشته شده است. حتی اگر خودتان هم نتوانستید مناسب‌ترین قالب را انتخاب کنید، از کارشناسان ما بخواهید تا به شما کمک کنند. 

انتخاب قالب برای سایت

مرحله سوم: سایت‌تان را فعال کنید

تا به اینجای کار، شما یک سایت دارید، اما هنوز تمام نشده است! برای اینکه یک سایت با آدرس دلخواه خودتان داشته باشید، باید سایت‌تان را فعال کنیم. چگونه؟

یکی از بسته‌های سایت یا فروشگاه را انتخاب می‌کنید. بعد از فعال‌سازی نوبت به انتخاب آدرس سایت‌تان می‌رسد. چون قطعا می‌خواهید دیگران شما را با یک آدرس خاص پیدا کنند و بشناسند. منظورمان از آدرس سایت همان دامنه است؛ یعنی همان آدرسی که کاربران برای رسیدن به شما در موتور جستجو وارد می‌کنند. مثلا دامنه پرتال www.portal.ir است. 

تنها سؤالی که ممکن است در مورد آدرس سایت یا دامنه برای‌تان پیش بیاید، پسوند دامنه است. اینکه مثلا com. و ir. چه فرقی با هم دارند؟ استفاده از کدام دامنه بهتر است؟ قیمت هر کدام چقدر است؟ اگر می‌خواهید در مورد این دو مورد و بقیه پسوندها همۀ این اطلاعات را به‌دست آورید، مقالات انتخاب و ثبت دامنه را ببینید. 

باز هم هر سوالی در مورد انتخاب دامنه و مراحل ثبت آن داشتید، کارشناسان ما همواره در دسترس شما هستند :)

مرحله آخر: سایت شما برای شروع آماده است

به همین راحتی! از الان به بعد شما صاحب یک سایت حرفه‌ای با ظاهری زیبا هستید و می‌توانید کارتان را شروع کنید. اگر تا اینجای راه را با ما آمده باشید، خودتان دیده‌اید که کمتر از یک ساعت از زمان‌تان را گرفته است. 

بعد از انتخاب یک قالب برای سایت‌ می‌توانید خیلی راحت هر جای آن را که بخواهید ویرایش کنید. هرچند پشتیبانان پرتال، شما را تنها نمی‌گذارند و هر تغییری که بخواهید را برای شما اعمال می‌کنند. 

بعد از کمی استراحت، محتوایی که می‌خواهید را در سایت وارد کنید. اگر سایت فروشگاهی دارید، محصولات‌تان را در سایت قرار دهید (مثل چیدن ویترین فروشگاه فیزیکی‌تان) ؛ اگر سایتی شرکتی یا شخصی می‌خواهید، مقالات و اطلاعات‌تان را وارد آن کنید. 

خب این مرحله‌ای است که خودتان باید زحمتش را بکشید. اگر سایت یا فروشگاه پرتال را تست کرده باشید، قطعا سادگی کار با آن را از نزدیک دیده‌اید. هر چند که اگر باز هم در ورود محتوا و مدیریت سایت مشکل داشته باشید، با یک جلسه آموزشی حضوری کامل به آن مسلط می‌شوید. 

دیگر وقت معرفی و فروش سایت است!

بازاریابی اینترنتی

یک آموزشگاه زبان خارجه را در نظر بگیرید؛ فرض کنید چند ماه را صرف راه اندازی و ساخت آن کرده‌اید. به نظرتان بعد از افتتاحیه، چند نفر برای ثبت نام به آموزشگاه شما مراجعه می‌کنند؟! وقتی که به جز همسایه‌های‌تان کسی آن را نمی‌شناسد؛ یا در شرایطی که به جز شما، صدها آموزشگاه دیگر در سطح شهر وجود دارد.

بعضی از کاربران ما، انتظار دارند یک روز بعد از راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی‌شان، از آن کسب درآمد کنند. (دیده‌ایم که می‌گوییم!) هدف شما هم از طراحی وبسایت، در نهایت کسب درآمد مستقیم یا غیرمستقیم از سایت‌تان است. غیر از این است؟ ما هم دقیقا همین را می‌خواهیم. ولی برای نتیجه دادن و رسیدن به درآمد از سایت، باید صبور باشید!

راه اندازی سایت تنها بخشی از مسیر است؛ بخش دیگر آن، فعالیت‌تان روی سایت است؛ اینکه چگونه آن را معرفی می‌کنید، چه محتوایی در آن می‌گذارید؛ از چه روش‌هایی برای تبلیغات استفاده می‌کنید. همۀ این‌ها یعنی اینکه چگونه بازاریابی اینترنتی را برای سایت‌تان انجام می‌دهید. 

نمی‌خواهیم الان ذهن‌تان را با روش‌های بازاریابی و فروش درگیر کنیم. همین که تا اینجا ما را همراهی کرده‌اید، از بسیاری از افراد دیگر جلو افتاده‌اید. فقط این اطمینان را به شما بدهیم که بلاگ پرتال، حتی بعد از راه اندازی سایت، به شما برای رسیدن به درآمد و داشتن یک سایت پرفروش آموزش می‌دهد. مثلا اینکه، فاکتورهای یک فروشگاه اینترنتی موفق چیست؟ چگونه سایت‌مان در گوگل بالا بیاید؟ چه محتوایی در سایت بگذاریم؟ چگونه مشتری را جذب کنیم؟ و هر چیزی که به دردتان بخورد.

ساخت سایت با پرتال

این را هم اضافه کنیم که...

ما نمی‌دانیم شما دقیقا در چه مرحله‌ای از راه اندازی سایت هستید، شاید حتی هنوز هیچ ایده‌ای در مورد اینکه چه محصولی می‌خواهید بفروشید و چه محتوایی می‌خواهید منتشر کنید، ندارید. نگران آن هم نباشید، شاید مقالۀ «انتخاب محصول مناسب برای فروش» دغدغه شما را حل کند و ایده خوبی از آن بگیرید.

اصلا می‌دانید همین ایده‌ها از کجا آمده‌اند؟ از محیط اطراف خودتان! کافی‌ست نگاهی به دور و برتان بیندازید و ببینید مردم و جامعه چه نیازهایی دارند؟ یا حتی چه نیازهایی را می‌توانید برای آن‌ها ایجاد کنید؟ کمی بیشتر حواس‌تان را جمع کنید!

اگر هم ایده و برنامه‌ای برای ساخت سایت دارید، که اجازه دهید به شما تبریک بگوییم، که تصمیم گرفته‌اید کسب و کارتان را وارد فضای آنلاین کنید. چون از این به بعد قرار است، حتی در خواب هم پول درآورید. (با کمک سایت یا فروشگاه اینترنتی‌تان)

فکرش را می‌کردید ساخت سایت، به این راحتی باشد؟ البته هنوز هم روش‌های دیگر ایجاد سایت، مانند طراحی سایت اختصاصی یا حتی طراحی سایت با وردپرس، دشواری‌های خودش را دارد. اما با روشی که گفتیم، خودتان دیدید که در عرض یک ساعت، سایت‌تان را ایجاد کردید. به‌علاوه اینکه از ابتدا تا انتها همراهی 24 ساعته پشتیبانان‌ ما را خواهید داشت. 

شما 7 روز این فرصت را دارید که تصمیم بگیرید، آیا می‌خواهید سایت‌تان را فعال کنید یا خیر. حتی اگر هم نخواستید با پرتال ادامه دهید، چیزی را از دست نداده‌اید! هر چند که اگر تست رایگان را امتحان کنید، بسیار مجذوب آن می‌شوید. پیشنهاد می‌کنیم نمونه کارها را هم ببینید. 

راستی، نگفتید چرا می‌خواهید وب سایت راه اندازی کنید؟ تا ببینیم اصلا به دردتان می‌خورد یا نه! انتهای همین مقاله بنویسید و مشاوره رایگان ما را بگیرید.    

دیدگاه خود را ارسال کنید

22 دیدگاه

سلام . من میخاستم که طراحی و ساخت سایت رو به صورت کامل اموزش ببینم میشه راهنمایی کنید . ممنون

سلام،
برای ساخت و ایجاد وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی کافی است بر روی پرتال ثبت نام کنید.
ممنون

عالی بود

مرسیی از شما :)
در مورد ساخت و راه اندازی سایت بازم مقاله داریم؛ یه نگاه هم به اونها بندازین :)

ممنون از راهنمایی های خوبتون 🌹
عااااااااالی بود👋🎊🌹

خوااهش میکنم
مرسیی از شما و نظری که ثبت کردین :)
خوشحال میشیم بازم به ما سر بزنین

هزینه ساخت یه وبسایت چقدر هست

هزینه ساخت سایت بنا به اینکه از چه روش و سیستمی استفاده می کنین کاملا متفاوته آقای سلیمانی.
اگه منظورتون ساخت سایت با پرتال هستش که ما یک سری پکیج داریم با قیمت های مختلف. برای سایت معمولی حدود500 هزار تومان/ فروشگاه ساده 990 فروشگاه استاندارد 2.400 و فروشگاه پیشرفته 4.900 هست.
برای اطلاعات کامل یه نگاهی به صفحه https://www.portal.ir/packages بندازید

salam.man email nadaram

سلام
ایمیل درست کردن خیلی راحته. میتونین از کسی کمک بگیرین یا اینکه خودتون توی گوگل بزنین مراحلش رو میاره.

خیلی جالب بود 😍🤩

مرسی از شما و نظرتون آقای بهرامی :)
خوشحال میشیم بازم به ما سر بزنین

سلام بسیارعالی اگرسایت حرفه ای برای املاک بسازیدبرام چقدرهزینه داره

سلام
خواهش میکنم و مرسی از شما آقای ساجد :)
سایتی که مناسب کار شما باشه، یکی از بسته های سایت ساز ما هستش و همون بسته 490 هزار تومن هم پاسخ شما رو میده.
باز اگر برای خرید سؤالی داشتید، میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا کارشناسای ما راهنماییتون کنن :)

چطورمیتوانم فایل apkرادرسایت خودم نګهدارم

لینک apk یا همون اپلیکیشن رو نیازی نیست که توی سایت بذارین. منطقیش اینه که توی کانال تلگرام یا اینستاگرام قرار بدین :)

سلام. میخوام بدونم آیا میشه یک سایت دانلود فایل راه اندازی کرد، و فایلهایی را که برای دانلود دیگران میخواهیم قرار بدیم را از طریق ریموت(آپلود از طریق لینک) به هاست منتقل کنیم و همونجا(وب) با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ باهاش کار کنیم و... منظور اینه که دیگه نیایم به هارد کامپیوتر منتقل کنیم و بعد دوباره آپلود کنیم.

سلام آقای علی
چیزی که مدنظر شماست باید روی سرویس های دارای هاست اختصاصی انجام بشه. و اگر فایل هاتون حجم بالایی رو داره باید حتی سرور هم بگیرین.
متاسفانه پرتال چون هاستش اشتراکی هست، این قابلیت رو نداره.
حیف شد :) دوس داشتیم بتونیم در خدمتتون باشیم.
موفق باشید

واقعا مذخرف بود توضیحاتت. مثلا راهنمایی کردی یا فقط دنباله بازدید کننده بودی؟

سلام.
کاش دقیق تر میگفتین که کجای مطلب بهتون کمک نکرد و اینکه شما دنبال چی بودین تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم :)
بهرحال همه در نهایت به دنبال بازدیدکننده هستن.. و گوگل خودش بر اساس رفتار شما کاربران مشخص میکنه که کدوم مطلب، در جایگاه بالاتری قرار بگیره. پس یعنی احتمالا تونسته به کاربر کمک کنه.
موفق باشین

با سلام ، در مورد سایت های کلیک و پرداخت طلاعات میخوام و اینکه هزینه راه اندازی سایت تبلیغاتی که از این روش بشه درامد ازش داشت چقدره ، تشکر

سلام آقای مهدی :)
طراحی این نوع سایت ها باید بصورت اختصاصی کدنویسی بشه و هزینۀ تقریبا بالایی داره؛ یعنی حدود 50 میلیون یا حتی بیشتر.

باسلام برای جواب سوالتون برای اینکه یه اتفاق خوب درکسب وکارم بیفته تصمیم به ایجاد سایت گرفتم

سلام
مرسیی از شما بابت نظری که ثبت کردین :)
چه عالیی، چه کسب و کاری دارین؟
امیدوارم که با کمک سایت حتما به هدفتون میرسین.

ممنون ازراهنمایی وسایت خوبتون.اینجانب درحال راه اندازی کاری هستم که انشاءالله برای ساخت سایت وتبلیغات از تون مشاوره خواهم گرفت،

سلام آقای نصیری عزیز :)
خواهش می‌کنم. مرسی از شما
خیلی هم عالی که تصمیم به راه اندازی کسب و کار گرفتین. خوشحال میشیم زمینه کاریتون رو هم بدونیم :)
ما در خدمت شما هستیم.

سلام سایت خیلی خوبی دارین فقط یک سوال مثلا من یک سایتی میخواهم سایتی که بتوان از آن آهنگ دانلود کرد
من وارد پورتال شدم و در آن نوشته شده فقط برای هفت روز به طور رایگان میتوانم از سایتی که ساختم استفاده کنم ولی من میخواهم همیشه از آن استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام لیلای عزیز :)
مرسی از شما
آره برای چنین سایتی هم میتونی از یکی از بسته های پرتال استفاده کنی که مشخصاتشون رو میتونی توی صفحه https://www.portal.ir/packages ببینی.
آره درسته، پرتال این تست رایگان 7 روزه رو گذاشته تا شما بتونی مطمئن شی که آیا کار کردن با پرتال رو دوس داری یا نه. بعد از اون یکی از بسته ها رو باید خریداری و فعال کنی تا سایت رو با آدرس دامنه ای که میخوای مال خودت کنی.
یه سایت تست ایجاد کنی کامل متوجه میشی که باید چیکار کنی، اونجا هم ویدئوی آموزشی هست هم پشتیبانا میتونن کمکت کنن.
موفق باشی لیلا جان

با سلام . بنده قصد دارم یک سایت شخصی به منظور فروش فایلهای پی دی اف ، پاورپوینت و ... مطالب علمی و درسی که خودم آنها را تهیه کرده ام ایجاد نمایم . ممنون میشم بنده راهنمایی بفرمایید .

سلام آقای هاشمی عزیز :)
وقتتون بخیر
از اونجایی که قصد فروش فایل رو دارین؛ نیازه که یه سایت فروشگاهی داشته باشین، حالا برای داشتن اون یکی از ساده ترین روشها اینه که یکی از بسته های فروشگاهی پرتال رو تهیه کنین، بعدش خیلی راحت فایلا رو میزارین و میفروشین؛ بدون اینکه بخواین درگیر کارای طراحی سایت و کدنویسی بشین؛ چون پشتیبانا توی آماده کردن سایت کاملا به شما کمک میکنن. اصلا خودتون یه سر به صفحه https://www.portal.ir/packages بزنین تا امکانات و قیمت بسته دستتون بیاد.
راستی پیشنهاد میکنم مقاله آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی به صفحه https://www.portal.ir/how-to-build-an-ecommerce-website رو بخونین. علاوه بر اون میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 هم تماس بگیرین.
حالا بعد از ساخت سایت، دیگه باید با کمک روشای بازاریابی مثل کار کردن روی محتوا، سئو وتبلیغات خودتون رو به بقیه معرفی کنین.

میخوام فیلم خوصوصی را بزارم سایت

سلام.
منظورتون از فیلم خصوصی چی هستش؟

با سلام و تشكر از راهنمايي خوبتون ، بازنشسته هستم و به علت نياز مالي قصد راه اندازي فروشگاه اينترنتي دارم كه هم اوقات فراغتم را پر كند و هم مشكل مالي خود را پوشش دهم.

سلام اقای بیگوند عزیز :)
خیلی عالیه که این تصمیم رو گرفتین. چون با این کار هم قراره حسابی سرگرم بشین و هم درآمد خوبی داشته باشین. البته اگه مسیر رو درست برید و روی فروشگاهتون وقت بزارید.
اگه برای ساخت فروشگاه مطمئن هستین روی پرتال هم میتونین حساب کنین :)
یه سر به صفحه https://www.portal.ir/ بزنین و یه فروشگاه ایجاد کنین. بزرگترین مزیت پرتال اینه که کار کردن با اون بسیاار ساده است و شما نیازی به مهارت خاصی ندارین.
علاوه بر اون میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا شما رو بیشتر راهنمایی کنن.
راستی قصد فروش چه محصولی رو دارین؟ :)

من میخواهم به صورت کامل وبسایتم را به دلایل شخصی پاک کنم چگونه باید این کار را انجام بدهم خواهشا جواب بدید ؟

سلام :)
نیازی به نگرانی نیست. سایت آزمایشی شما اگه خریداری نشه، بعد از 7 روز خودش غیرفعال و از دسترس خارج میشه.

برای انجام مشاوره و کارهای حقوقی میخواهم وب سایت داشته باشم

سلام عاطفه جان :)
خیلی عالیه.
اتفاقا این نوع سایت‌ها مدتی ست که در حال پیشرفت هستن. من نمیدونم که آیا دفتر هم دارین یا نه؟!
داشتن سایت هم خودش به تنهایی میتونه براتون مشتری بیاره، هم اینکه برند شما رو به عنوان یک مشاور حقوقی تقویت کنه. در کنار خدماتی که میدین، اگر بتونین محتوای خوب و مفیدی توی سایت منتشر کنین، نتیجه خوبی می‌گیرین.
یه پیشنهاد: برای دادن اطلاعات تا میتونی دست و دلباز باش؛ بدون نگرانی بابت اینکه دیگه مشتری برای مشاوره مراجعه نمیکنه. اتفاقا با دادن اطلاعات بیشتر، تمایل بیشتری برای مراجعه به شما پیدا میکنه.
موفق باشین عاطفه عزیز

سلام من می خوام یه سایت بزنم توش بازی یا آموزشات بازی توش بزارم
ایا پولی باید بدم بخاطر ساخت؟

سلام آقای هاشمی عزیز
بله، ساخت سایت قطعا براتون هزینه ای داره؛ ولی مقدار اون به روش و سرویسی که استفاده کردین بستگی داره. اگه دنبال یه راه آسون هستین و نمیخواین زمان زیادی رو صرف طراحی و کار با سایت کنین، فروشگاه ساز رو بهتون پیشنهاد میکنم. قیمت بسته های اون هم از 490 هزار تومن تا 2.4 میلیون تومن هستش.
راستی تست رایگان 7 روزه رو بد نیست تجربه کنین :)

من برای فروش دستگاههای زغال و خود زغال به این سایت نیاز دارم .مخصوصا برای صادرات هم دستگاه و زغال .به نظر شما خوبه؟؟

سلام آقای نوظهور :)
خیلی هم خوب، در مورد صادرات که موضوعش جداس و باید مجوزهای لازم اون رو بگیرین. البته فک میکنم خیلی هم راحت نباشه . اما در مورد فروش آنلاین تصمیم خوبی رو گرفتین.
پیشنهاد میکنم یه سایت تستی روی پرتال ایجاد کنین و یکم باهاش کار کنین. احتمالا پاسخگوی نیازتون خواهد بود :) با شماره 02163404 داخلی 2 هم میتونین تماس بگیرین.
ما در خدمت شما هستیم.

سلام
برای ساخت سایت حتما باید یک محصول فروش بره تا به کسب درآمد منجربشه؟

من به طلا و مدل های طلا و ساخت طلا علاقه مند هستم به نظرتون میشه با استفاده از سایت به کسب درآمد تو همین زمینه برسم؟
باتوجه به اینکه قطعا من نمیتونم طلایی برای فروش از خودم ارائه بدم.
ممنون

سلام سمانه عزیز :)
بله چرا نشه. راه های دیگه ای هم وجود داره که می تونی بدون داشتن طلا ازش کسب درآمد کنه. اما خب یمقدار متفاوت هست. یعنی نمیتونی فروشگاه اینترنتی داشته باشی.
مثلا اینکه میتونی یه سایت محتوایی در مورد طلا و جواهر راه بندازی، توی اون محتوای خوب قرار بدی، یا اگه بلدی ساخت طلا و جواهر رو آموزش بدی. در واقع با این کار سایتت به یه منبع خوب توی این زمینه تبدیل میشه و اگه خودت هم توش نقش داشته باشی، میتونی یه بلاگر در زمینه طلا و جواهر شناخته بشی. بعد از اون افراد میان سمتت که مثلا باهاشون همکاری عملی کنی و وارد بازار کار بشی.
چنین چیزی رو دوس داری؟ :)

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02163404 داخلی 2