۲۵٪ تخفیف ویژه پرتال برای حمایت از کسب و کارها

چگونه یک سایت بسازیم؟ (آموزش کامل ساخت سایت)

اجازه دهید همان ابتدا، این اطمینان را به شما بدهیم که بلافاصله بعد از خواندن مقاله آموزش ساخت سایت، می‌توانید صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا باشید؛ حتی در کمتر از یک ساعت و بدون اینکه به راهنمای دیگری نیاز داشته باشید. فقط کافی‌ست 10 دقیقه از زمان‌تان را روی این مقاله بگذارید. 

اصلا چرا تصمیم گرفتید، سایت داشته باشید؟ به دنبال یک اتفاق خوب در کسب و کارتان هستید؟ یا اینکه می‌خواهید خودتان را بیشتر به بقیه معرفی کنید؟ اصلا از کجا معلوم که سایت به‌درد شما می‌خورد؟ خودتان به این نتیجه رسیده‌اید یا تنها به پیشنهاد بقیه، تصمیم گرفته‌اید سایت داشته باشید؟!

همین الان در بخش نظرات، کسب و کار و هدفتان از ساخت سایت را برای ما بنویسید، تا به شما بگوییم که اصلا سایت به دردتان می‌خورد یا نه؟! یا اینکه مقاله «چه کسب و کارهایی به سایت نیاز دارند؟» را بخوانید. 

خلاصه اگر به این نتیجه رسیده‌اید، که ساخت وب سایت حتی (کوچکترین!) فایده‌ای برای‌تان دارد، پس تا چند دقیقه دیگر صاحب یکی از این وب سایت‌ها خواهید بود؛ البته قبل از آن، بیایید آموزش ساخت وب سایت را به ساده‌ترین شکل ممکن، یاد بگیرید. 

این مقاله نظرتان را کامل درمورد طراحی و ساخت سایت عوض می‌کند؛ چون در آن خبری از فرآیند و مراحل پیچیده ساخت سایت نیست. حتی اگر هیچ پیش فرضی دربارۀ ساخت سایت هم نداشته باشید، در جریان ماجرا قرار می‌گیرید.

موضوع دیگری که احتمالا ذهن‌تان را درگیر کرده است، هزینه طراحی سایت است. اصلا بیایید اول به سراغ همین موضوع برویم.

ساخت سایت خیلی سریع و ساده

ساخت سایت رایگان: افسانه یا حقیقت؟

هیچ کس بدش نمی‌آید، یک سایت رایگان داشته باشد! اما آیا به نظرتان منطقی است؟ بیایید یک بار برای همیشه این بحث را تمام کنیم: اگر کسی ادعا کند، که توانایی طراحی سایت رایگان را دارد، در حقیقت هم به شما دروغ گفته، هم حرف راستی زده است! چطور؟

فرض کنید یک بنا در حال ساخت دیوار ساختمان شماست. او برای درست کردن ملات، به آب، سیمان و یک ظرف نیاز دارد؛ که هر کدام از این‌ها هزینه‌ای دارد. حالا سر و کلۀ من پیدا می‌شود و به شما پیشنهاد ساخت دیوار رایگان را می‌دهم، اما چگونه؟

اگر شما خودتان بخواهید کار را انجام بدهید، باید آجر، سیمان، آب و ظرف تهیه کنید، ولی من ظرف و آب را به شما مجانی می‌دهم، اما آجر و سیمان را دوبرابر قیمت بازار با شما حساب می‌کنم! مدعیان طراحی سایت رایگان هم تقریبا چنین کاری با مردم می‌کنند، ولی کمی با کلاس‌تر و مودبانه‌تر! پس الان متوجه قضیه شدید؟

احتمالا نمونه‌های آن را خودتان دیگر، دیده‌اید. بعضی از سایت‌ها، طراحی رایگان را وعده داده‌اند؛ اما با ورود به سایت، هیچ خبری از ساخت سایت رایگان یا حتی ارزان نیست. 

اگر فکر می‌کنید هنوز هم ممکن است گول کلمه "رایگان" را بخورید، «حقیقت طراحی سایت رایگان» را مطالعه کنید. 

پس هزینه ساخت سایت چقدر است؟

این هم از آن دسته سؤالاتی است که هیچ جواب مشخصی برایش وجود ندارد. یکی ممکن است سایت‌تان را با 200 هزار تومان طراحی کند، یکی هم هزینه‌ای بیش از 40 یا 50 میلیون تومان بگیرد. چون علاوه بر نرخ متفاوت طراحان یا شرکت‌ها، به سایتی که شما می‌خواهید هم بستگی دارد. 

ما با هیچ یک از این دو هزینه، کاری نداریم! می‌خواهیم در مورد هزینه‌ای صحبت کنیم که برای اکثر شما منطقی است. پس اگر می‌خواهید هزینه را بدانید، وارد صفحه قیمت طراحی سایت شوید. در این صفحه، علاوه بر سایت، تعرفه سایت فروشگاهی هم دیده می‌شود. 

هزینه‌هایی که می‌بینید، نسبت به نتیجه‌ای که قرار است تا چند وقت دیگر بگیرید، هیچ است. پس به جای نگرانی بابت این هزینه جزیی، تمرکزتان را روی موفقیت سایت‌ بگذارید؛ چون قرار است درآمدتان در همان سال اول، چندین برابر این هزینه خواهد بود.

هزینه ساخت سایت

برای ساخت سایت از کجا شروع کنیم؟ آموزش ساخت وب سایت

ما قرار نیست شما را وارد یک فرآیند سخت و پیچیده برای ساخت سایت کنیم. از زمانی که تصمیم می‌گیرید سایت داشته باشید تا ساخت آن، حتی یک ساعت هم زمان‌تان را نمی‌گیرد. ما به شما ثابت می‌کنیم که ساخت سایت بر خلاف تصور بسیاری از افراد، بسیار ساده، کم هزینه و پیش پا افتاده (در حد راه اندازی یک پیج اینستاگرام) است. 

برای اینکه باورتان شود چقدر ساده است؛ هر مرحله را پا به پای ما انجام دهید.   

مرحله اول: یک سایت انتخاب و ثبت نام کنید

به جای اینکه شما را با انواع روش‌های طراحی سایت گیج کنیم، یک راست به سراغ ساده‌ترین روش ساخت سایت یعنی استفاده از سایت ساز پرتال می‌رویم. در این روش شما هیچ نیازی به دانش فنی و کدنویسی ندارید! سرویسی آماده در اختیار شماست که تنها باید زحمت محتوا گذاری (محصول، مقاله، ویدئو و...) در آن را بکشید. 

برای این کار کافی‌ست، به آدرس https://www.portal.ir بروید. صفحه را باز می‌کنید، اولین چیزی که توجه‌تان را جلب می‌کند، دکمه سبز رنگ "همین حالا شروع کنید" است. با کلیک روی آن، اولین گام تا ایجاد سایت را برداشته‌اید. سایت فروشگاهی می‌خواهید؟ سایت شرکتی می‌خواهید یا اصلا یک سایت شخصی؟ هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید.

نگران ادامه کار نباشید؛ چون با چند ویدئوی کوتاه مو به مو به شما گفته می‌شود باید چه کار کنید. بدون اینکه نیاز باشد، گزینه‌ای را انتخاب کنید، نقشه راه دقیقا جلوی روی‌تان قرار می‌گیرد. حتی اگر باز هم سؤالی برای‌تان پیش آمد، هم می‌توانید با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید، هم درخواست پشتیبانی دهید. 

خلاصه اینکه دیگر نیازی نیست چیزی اضافه کنیم؛ فقط خودتان ببینید! تصویر زیر بخشی از صفحه اصلی سایت‌تان است. 

ایجاد سایت در پرتال

مرحله دوم: دستی به ظاهر سایت بکشید

خب حالا که سایت را دارید، بد نیست دستی به سر و روی آن بکشید. چگونه؟ با انتخاب یک قالب مناسب برای آن. بیش از 50 قالب متنوع وجود دارد و هر کدام را که دوست داشته باشید و مناسب سایت‌تان است می‌توانید انتخاب کنید. انتخاب قالب و دادن یک جلوه زیبا به سایت‌تان تنها یک تا دو دقیقه زمان می‌برد. مگر اینکه قالب‌های آماده راضی‌تان نکند؛ که در آن صورت هم می‌توانید قالب اختصاصی خودتان را سفارش دهید.

نمونه قالب‌ها را خودتان ببینید. قالب‌ها که توسط تیم پرتال طراحی شده است، تنوع زیادی دارند و حتی می‌توانید قالبی شبیه دیجی کالا (قالب جعبه) برای سایت‌تان انتخاب کنید. برای هر نوع وب سایت، قالب‌های مخصوص آن گذاشته شده است. حتی اگر خودتان هم نتوانستید مناسب‌ترین قالب را انتخاب کنید، از کارشناسان ما بخواهید تا به شما کمک کنند. 

انتخاب قالب برای سایت

مرحله سوم: سایت‌تان را فعال کنید

تا به اینجای کار، شما یک سایت دارید، اما هنوز تمام نشده است! برای اینکه یک سایت با آدرس دلخواه خودتان داشته باشید، باید سایت‌تان را فعال کنیم. چگونه؟

یکی از بسته‌های سایت یا فروشگاه را انتخاب می‌کنید. بعد از فعال‌سازی نوبت به انتخاب آدرس سایت‌تان می‌رسد. چون قطعا می‌خواهید دیگران شما را با یک آدرس خاص پیدا کنند و بشناسند. منظورمان از آدرس سایت همان دامنه است؛ یعنی همان آدرسی که کاربران برای رسیدن به شما در موتور جستجو وارد می‌کنند. مثلا دامنه پرتال www.portal.ir است. 

تنها سؤالی که ممکن است در مورد آدرس سایت یا دامنه برای‌تان پیش بیاید، پسوند دامنه است. اینکه مثلا com. و ir. چه فرقی با هم دارند؟ استفاده از کدام دامنه بهتر است؟ قیمت هر کدام چقدر است؟ اگر می‌خواهید در مورد این دو مورد و بقیه پسوندها همۀ این اطلاعات را به‌دست آورید، مقالات انتخاب و ثبت دامنه را ببینید. 

باز هم هر سوالی در مورد انتخاب دامنه و مراحل ثبت آن داشتید، کارشناسان ما همواره در دسترس شما هستند :)

مرحله آخر: سایت شما برای شروع آماده است

به همین راحتی! از الان به بعد شما صاحب یک سایت حرفه‌ای با ظاهری زیبا هستید و می‌توانید کارتان را شروع کنید. اگر تا اینجای راه را با ما آمده باشید، خودتان دیده‌اید که کمتر از یک ساعت از زمان‌تان را گرفته است. 

بعد از انتخاب یک قالب برای سایت‌ می‌توانید خیلی راحت هر جای آن را که بخواهید ویرایش کنید. هرچند پشتیبانان پرتال، شما را تنها نمی‌گذارند و هر تغییری که بخواهید را برای شما اعمال می‌کنند. 

بعد از کمی استراحت، محتوایی که می‌خواهید را در سایت وارد کنید. اگر سایت فروشگاهی دارید، محصولات‌تان را در سایت قرار دهید (مثل چیدن ویترین فروشگاه فیزیکی‌تان) ؛ اگر سایتی شرکتی یا شخصی می‌خواهید، مقالات و اطلاعات‌تان را وارد آن کنید. 

خب این مرحله‌ای است که خودتان باید زحمتش را بکشید. اگر سایت یا فروشگاه پرتال را تست کرده باشید، قطعا سادگی کار با آن را از نزدیک دیده‌اید. هر چند که اگر باز هم در ورود محتوا و مدیریت سایت مشکل داشته باشید، با یک جلسه آموزشی حضوری کامل به آن مسلط می‌شوید. 

دیگر وقت معرفی و فروش سایت است!

بازاریابی اینترنتی

یک آموزشگاه زبان خارجه را در نظر بگیرید؛ فرض کنید چند ماه را صرف راه اندازی و ساخت آن کرده‌اید. به نظرتان بعد از افتتاحیه، چند نفر برای ثبت نام به آموزشگاه شما مراجعه می‌کنند؟! وقتی که به جز همسایه‌های‌تان کسی آن را نمی‌شناسد؛ یا در شرایطی که به جز شما، صدها آموزشگاه دیگر در سطح شهر وجود دارد.

بعضی از کاربران ما، انتظار دارند یک روز بعد از راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی‌شان، از آن کسب درآمد کنند. (دیده‌ایم که می‌گوییم!) هدف شما هم از طراحی وبسایت، در نهایت کسب درآمد مستقیم یا غیرمستقیم از سایت‌تان است. غیر از این است؟ ما هم دقیقا همین را می‌خواهیم. ولی برای نتیجه دادن و رسیدن به درآمد از سایت، باید صبور باشید!

راه اندازی سایت تنها بخشی از مسیر است؛ بخش دیگر آن، فعالیت‌تان روی سایت است؛ اینکه چگونه آن را معرفی می‌کنید، چه محتوایی در آن می‌گذارید؛ از چه روش‌هایی برای تبلیغات استفاده می‌کنید. همۀ این‌ها یعنی اینکه چگونه بازاریابی اینترنتی را برای سایت‌تان انجام می‌دهید. 

نمی‌خواهیم الان ذهن‌تان را با روش‌های بازاریابی و فروش درگیر کنیم. همین که تا اینجا ما را همراهی کرده‌اید، از بسیاری از افراد دیگر جلو افتاده‌اید. فقط این اطمینان را به شما بدهیم که بلاگ پرتال، حتی بعد از راه اندازی سایت، به شما برای رسیدن به درآمد و داشتن یک سایت پرفروش آموزش می‌دهد. مثلا اینکه، فاکتورهای یک فروشگاه اینترنتی موفق چیست؟ چگونه سایت‌مان در گوگل بالا بیاید؟ چه محتوایی در سایت بگذاریم؟ چگونه مشتری را جذب کنیم؟ و هر چیزی که به دردتان بخورد.

ساخت سایت با پرتال

این را هم اضافه کنیم که...

ما نمی‌دانیم شما دقیقا در چه مرحله‌ای از راه اندازی سایت هستید، شاید حتی هنوز هیچ ایده‌ای در مورد اینکه چه محصولی می‌خواهید بفروشید و چه محتوایی می‌خواهید منتشر کنید، ندارید. نگران آن هم نباشید، شاید مقالۀ «انتخاب محصول مناسب برای فروش» دغدغه شما را حل کند و ایده خوبی از آن بگیرید.

اصلا می‌دانید همین ایده‌ها از کجا آمده‌اند؟ از محیط اطراف خودتان! کافی‌ست نگاهی به دور و برتان بیندازید و ببینید مردم و جامعه چه نیازهایی دارند؟ یا حتی چه نیازهایی را می‌توانید برای آن‌ها ایجاد کنید؟ کمی بیشتر حواس‌تان را جمع کنید!

اگر هم ایده و برنامه‌ای برای ساخت سایت دارید، که اجازه دهید به شما تبریک بگوییم، که تصمیم گرفته‌اید کسب و کارتان را وارد فضای آنلاین کنید. چون از این به بعد قرار است، حتی در خواب هم پول درآورید. (با کمک سایت یا فروشگاه اینترنتی‌تان)

فکرش را می‌کردید ساخت سایت، به این راحتی باشد؟ البته هنوز هم روش‌های دیگر ایجاد سایت، مانند طراحی سایت اختصاصی یا حتی طراحی سایت با وردپرس، دشواری‌های خودش را دارد. اما با روشی که گفتیم، خودتان دیدید که در عرض یک ساعت، سایت‌تان را ایجاد کردید. به‌علاوه اینکه از ابتدا تا انتها همراهی 24 ساعته پشتیبانان‌ ما را خواهید داشت. 

شما 7 روز این فرصت را دارید که تصمیم بگیرید، آیا می‌خواهید سایت‌تان را فعال کنید یا خیر. حتی اگر هم نخواستید با پرتال ادامه دهید، چیزی را از دست نداده‌اید! هر چند که اگر تست رایگان را امتحان کنید، بسیار مجذوب آن می‌شوید. پیشنهاد می‌کنیم نمونه کارها را هم ببینید. 

راستی، نگفتید چرا می‌خواهید وب سایت راه اندازی کنید؟ تا ببینیم اصلا به دردتان می‌خورد یا نه! انتهای همین مقاله بنویسید و مشاوره رایگان ما را بگیرید.    

دیدگاه خود را ارسال کنید

84 دیدگاه

سلام . من میخاستم که طراحی و ساخت سایت رو به صورت کامل اموزش ببینم میشه راهنمایی کنید . ممنون

سلام،
برای ساخت و ایجاد وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی کافی است بر روی پرتال ثبت نام کنید.
ممنون

عالی بود

مرسیی از شما :)
در مورد ساخت و راه اندازی سایت بازم مقاله داریم؛ یه نگاه هم به اونها بندازین :)

ممنون از راهنمایی های خوبتون 🌹
عااااااااالی بود👋🎊🌹

خوااهش میکنم
مرسیی از شما و نظری که ثبت کردین :)
خوشحال میشیم بازم به ما سر بزنین

هزینه ساخت یه وبسایت چقدر هست

هزینه ساخت سایت بنا به اینکه از چه روش و سیستمی استفاده می کنین کاملا متفاوته آقای سلیمانی.
اگه منظورتون ساخت سایت با پرتال هستش که ما یک سری پکیج داریم با قیمت های مختلف. برای سایت معمولی حدود500 هزار تومان/ فروشگاه ساده 990 فروشگاه استاندارد 2.400 و فروشگاه پیشرفته 4.900 هست.
برای اطلاعات کامل یه نگاهی به صفحه https://www.portal.ir/packages بندازید

salam.man email nadaram

سلام
ایمیل درست کردن خیلی راحته. میتونین از کسی کمک بگیرین یا اینکه خودتون توی گوگل بزنین مراحلش رو میاره.

خیلی جالب بود 😍🤩

مرسی از شما و نظرتون آقای بهرامی :)
خوشحال میشیم بازم به ما سر بزنین

سلام بسیارعالی اگرسایت حرفه ای برای املاک بسازیدبرام چقدرهزینه داره

سلام
خواهش میکنم و مرسی از شما آقای ساجد :)
سایتی که مناسب کار شما باشه، یکی از بسته های سایت ساز ما هستش و همون بسته 490 هزار تومن هم پاسخ شما رو میده.
باز اگر برای خرید سؤالی داشتید، میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا کارشناسای ما راهنماییتون کنن :)

چطورمیتوانم فایل apkرادرسایت خودم نګهدارم

لینک apk یا همون اپلیکیشن رو نیازی نیست که توی سایت بذارین. منطقیش اینه که توی کانال تلگرام یا اینستاگرام قرار بدین :)

سلام. میخوام بدونم آیا میشه یک سایت دانلود فایل راه اندازی کرد، و فایلهایی را که برای دانلود دیگران میخواهیم قرار بدیم را از طریق ریموت(آپلود از طریق لینک) به هاست منتقل کنیم و همونجا(وب) با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ باهاش کار کنیم و... منظور اینه که دیگه نیایم به هارد کامپیوتر منتقل کنیم و بعد دوباره آپلود کنیم.

سلام آقای علی
چیزی که مدنظر شماست باید روی سرویس های دارای هاست اختصاصی انجام بشه. و اگر فایل هاتون حجم بالایی رو داره باید حتی سرور هم بگیرین.
متاسفانه پرتال چون هاستش اشتراکی هست، این قابلیت رو نداره.
حیف شد :) دوس داشتیم بتونیم در خدمتتون باشیم.
موفق باشید

واقعا مذخرف بود توضیحاتت. مثلا راهنمایی کردی یا فقط دنباله بازدید کننده بودی؟

سلام.
کاش دقیق تر میگفتین که کجای مطلب بهتون کمک نکرد و اینکه شما دنبال چی بودین تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم :)
بهرحال همه در نهایت به دنبال بازدیدکننده هستن.. و گوگل خودش بر اساس رفتار شما کاربران مشخص میکنه که کدوم مطلب، در جایگاه بالاتری قرار بگیره. پس یعنی احتمالا تونسته به کاربر کمک کنه.
موفق باشین

با سلام ، در مورد سایت های کلیک و پرداخت طلاعات میخوام و اینکه هزینه راه اندازی سایت تبلیغاتی که از این روش بشه درامد ازش داشت چقدره ، تشکر

سلام آقای مهدی :)
طراحی این نوع سایت ها باید بصورت اختصاصی کدنویسی بشه و هزینۀ تقریبا بالایی داره؛ یعنی حدود 50 میلیون یا حتی بیشتر.

باسلام برای جواب سوالتون برای اینکه یه اتفاق خوب درکسب وکارم بیفته تصمیم به ایجاد سایت گرفتم

سلام
مرسیی از شما بابت نظری که ثبت کردین :)
چه عالیی، چه کسب و کاری دارین؟
امیدوارم که با کمک سایت حتما به هدفتون میرسین.

ممنون ازراهنمایی وسایت خوبتون.اینجانب درحال راه اندازی کاری هستم که انشاءالله برای ساخت سایت وتبلیغات از تون مشاوره خواهم گرفت،

سلام آقای نصیری عزیز :)
خواهش می‌کنم. مرسی از شما
خیلی هم عالی که تصمیم به راه اندازی کسب و کار گرفتین. خوشحال میشیم زمینه کاریتون رو هم بدونیم :)
ما در خدمت شما هستیم.

سلام سایت خیلی خوبی دارین فقط یک سوال مثلا من یک سایتی میخواهم سایتی که بتوان از آن آهنگ دانلود کرد
من وارد پورتال شدم و در آن نوشته شده فقط برای هفت روز به طور رایگان میتوانم از سایتی که ساختم استفاده کنم ولی من میخواهم همیشه از آن استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام لیلای عزیز :)
مرسی از شما
آره برای چنین سایتی هم میتونی از یکی از بسته های پرتال استفاده کنی که مشخصاتشون رو میتونی توی صفحه https://www.portal.ir/packages ببینی.
آره درسته، پرتال این تست رایگان 7 روزه رو گذاشته تا شما بتونی مطمئن شی که آیا کار کردن با پرتال رو دوس داری یا نه. بعد از اون یکی از بسته ها رو باید خریداری و فعال کنی تا سایت رو با آدرس دامنه ای که میخوای مال خودت کنی.
یه سایت تست ایجاد کنی کامل متوجه میشی که باید چیکار کنی، اونجا هم ویدئوی آموزشی هست هم پشتیبانا میتونن کمکت کنن.
موفق باشی لیلا جان

با سلام . بنده قصد دارم یک سایت شخصی به منظور فروش فایلهای پی دی اف ، پاورپوینت و ... مطالب علمی و درسی که خودم آنها را تهیه کرده ام ایجاد نمایم . ممنون میشم بنده راهنمایی بفرمایید .

سلام آقای هاشمی عزیز :)
وقتتون بخیر
از اونجایی که قصد فروش فایل رو دارین؛ نیازه که یه سایت فروشگاهی داشته باشین، حالا برای داشتن اون یکی از ساده ترین روشها اینه که یکی از بسته های فروشگاهی پرتال رو تهیه کنین، بعدش خیلی راحت فایلا رو میزارین و میفروشین؛ بدون اینکه بخواین درگیر کارای طراحی سایت و کدنویسی بشین؛ چون پشتیبانا توی آماده کردن سایت کاملا به شما کمک میکنن. اصلا خودتون یه سر به صفحه https://www.portal.ir/packages بزنین تا امکانات و قیمت بسته دستتون بیاد.
راستی پیشنهاد میکنم مقاله آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی به صفحه https://www.portal.ir/how-to-build-an-ecommerce-website رو بخونین. علاوه بر اون میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 هم تماس بگیرین.
حالا بعد از ساخت سایت، دیگه باید با کمک روشای بازاریابی مثل کار کردن روی محتوا، سئو وتبلیغات خودتون رو به بقیه معرفی کنین.

میخوام فیلم خوصوصی را بزارم سایت

سلام.
منظورتون از فیلم خصوصی چی هستش؟

با سلام و تشكر از راهنمايي خوبتون ، بازنشسته هستم و به علت نياز مالي قصد راه اندازي فروشگاه اينترنتي دارم كه هم اوقات فراغتم را پر كند و هم مشكل مالي خود را پوشش دهم.

سلام اقای بیگوند عزیز :)
خیلی عالیه که این تصمیم رو گرفتین. چون با این کار هم قراره حسابی سرگرم بشین و هم درآمد خوبی داشته باشین. البته اگه مسیر رو درست برید و روی فروشگاهتون وقت بزارید.
اگه برای ساخت فروشگاه مطمئن هستین روی پرتال هم میتونین حساب کنین :)
یه سر به صفحه https://www.portal.ir/ بزنین و یه فروشگاه ایجاد کنین. بزرگترین مزیت پرتال اینه که کار کردن با اون بسیاار ساده است و شما نیازی به مهارت خاصی ندارین.
علاوه بر اون میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا شما رو بیشتر راهنمایی کنن.
راستی قصد فروش چه محصولی رو دارین؟ :)

من میخواهم به صورت کامل وبسایتم را به دلایل شخصی پاک کنم چگونه باید این کار را انجام بدهم خواهشا جواب بدید ؟

سلام :)
نیازی به نگرانی نیست. سایت آزمایشی شما اگه خریداری نشه، بعد از 7 روز خودش غیرفعال و از دسترس خارج میشه.

برای انجام مشاوره و کارهای حقوقی میخواهم وب سایت داشته باشم

سلام عاطفه جان :)
خیلی عالیه.
اتفاقا این نوع سایت‌ها مدتی ست که در حال پیشرفت هستن. من نمیدونم که آیا دفتر هم دارین یا نه؟!
داشتن سایت هم خودش به تنهایی میتونه براتون مشتری بیاره، هم اینکه برند شما رو به عنوان یک مشاور حقوقی تقویت کنه. در کنار خدماتی که میدین، اگر بتونین محتوای خوب و مفیدی توی سایت منتشر کنین، نتیجه خوبی می‌گیرین.
یه پیشنهاد: برای دادن اطلاعات تا میتونی دست و دلباز باش؛ بدون نگرانی بابت اینکه دیگه مشتری برای مشاوره مراجعه نمیکنه. اتفاقا با دادن اطلاعات بیشتر، تمایل بیشتری برای مراجعه به شما پیدا میکنه.
موفق باشین عاطفه عزیز

سلام من می خوام یه سایت بزنم توش بازی یا آموزشات بازی توش بزارم
ایا پولی باید بدم بخاطر ساخت؟

سلام آقای هاشمی عزیز
بله، ساخت سایت قطعا براتون هزینه ای داره؛ ولی مقدار اون به روش و سرویسی که استفاده کردین بستگی داره. اگه دنبال یه راه آسون هستین و نمیخواین زمان زیادی رو صرف طراحی و کار با سایت کنین، فروشگاه ساز رو بهتون پیشنهاد میکنم. قیمت بسته های اون هم از 490 هزار تومن تا 2.4 میلیون تومن هستش.
راستی تست رایگان 7 روزه رو بد نیست تجربه کنین :)

من برای فروش دستگاههای زغال و خود زغال به این سایت نیاز دارم .مخصوصا برای صادرات هم دستگاه و زغال .به نظر شما خوبه؟؟

سلام آقای نوظهور :)
خیلی هم خوب، در مورد صادرات که موضوعش جداس و باید مجوزهای لازم اون رو بگیرین. البته فک میکنم خیلی هم راحت نباشه . اما در مورد فروش آنلاین تصمیم خوبی رو گرفتین.
پیشنهاد میکنم یه سایت تستی روی پرتال ایجاد کنین و یکم باهاش کار کنین. احتمالا پاسخگوی نیازتون خواهد بود :) با شماره 02163404 داخلی 2 هم میتونین تماس بگیرین.
ما در خدمت شما هستیم.

سلام
برای ساخت سایت حتما باید یک محصول فروش بره تا به کسب درآمد منجربشه؟

من به طلا و مدل های طلا و ساخت طلا علاقه مند هستم به نظرتون میشه با استفاده از سایت به کسب درآمد تو همین زمینه برسم؟
باتوجه به اینکه قطعا من نمیتونم طلایی برای فروش از خودم ارائه بدم.
ممنون

سلام سمانه عزیز :)
بله چرا نشه. راه های دیگه ای هم وجود داره که می تونی بدون داشتن طلا ازش کسب درآمد کنه. اما خب یمقدار متفاوت هست. یعنی نمیتونی فروشگاه اینترنتی داشته باشی.
مثلا اینکه میتونی یه سایت محتوایی در مورد طلا و جواهر راه بندازی، توی اون محتوای خوب قرار بدی، یا اگه بلدی ساخت طلا و جواهر رو آموزش بدی. در واقع با این کار سایتت به یه منبع خوب توی این زمینه تبدیل میشه و اگه خودت هم توش نقش داشته باشی، میتونی یه بلاگر در زمینه طلا و جواهر شناخته بشی. بعد از اون افراد میان سمتت که مثلا باهاشون همکاری عملی کنی و وارد بازار کار بشی.
چنین چیزی رو دوس داری؟ :)

سلام
من میخوام از سایت کسب در آمدی ڪنم و ایده ی من این است که تو سایت خودم نرم افزار و آهنگ و از این چیزا بنظرتون جواب میده اصلا برای یک آدم مبتدی مثلمن؟

سلام
پس یعنی اینکه شما یه فروشگاه اینترنتی می‌خواید داشته باشید. اینکه جواب میده یا نمیده به هدف خودتون بستگی داره که از این سایت چی بخواین. چون احتمالا فایل هایی که قراره بذارین رایگان هستن. پس از این جهت درآمدی نداره؛ تا زمانی که بعد از یمدت سایت تون رتبه خوبی کسب کنه که شاید اون موقع بتونین تبلیغ بگیرین و از این طریق درآمد داشته باشین. اما در هر صورت من فکر میکنم اگه به دنبال درامد هستین رو موردای دیگه فکر کنین.
راستی توی بلاگ پرتال یه مطلب آموزشی در مورد راه اندازی فروشگاه فایل داریم که احتمالا میتونه کمکتون کنه.
این آدرس رو توی نوار جستجوی گوگل وارد کنین میاد براتون:
https://www.portal.ir/complete-guide-to-create-a-file-store

سلام وقت بخیر درخصوص طراحی سایت چند سوال داشتم.
من نویسنده هستم و می خوام کتاب های خودم رو داخل سایت بزارم نه برای فروش. معرفی کتاب و فیلم و مجموعه ی عکس و غیره. البته قبلا در وبلاگم داشتم. اما متاسفانه به دلیل عدم پشتیبانی درست از دستش دادم. می خوام حداقل هزینه رو بدونم. و اینکه چقدر می تونم سایت رو شخصی سازی کنم. به طور مثال برای تمام قسمت ها بتونم از تصاویر مجموعه ی خودم استفاده کنم. ممنون از راهنماییتون. لطفاً پاسختون رو در صورت امکان برام ایمیل هم کنید که حتما پاسختون رو بدونم

سلاام سپیده عزیز :) وقت شما هم بخیر.
اول که بهت تبریک میگم که تصمیم گرفتی برای معرفی خودت یه رسانه آنلاین مثل سایت داشته باشی و امیدوارم که بهترین نتیجه رو بگیری ازش.
در مورد سایت هم با توجه به چیزی که میخوای باید یکی از بسته های سایت ساز رو انتخاب کنی که سه نوع هستش: 490 هزار، 990 و 2 میلیون و 400. اینها هر کدوم یسری امکانات داره که بنظرم یه سر به صفحه https://www.portal.ir/packages بزن تا همه جزییات رو ببینی.
در مورد سفارشی سازی هم تا جایی که بشه تیم فنی برات انجامش میدن، البته چیزی که میخوای شدنی هستش.
پیشنهاد می‌کنم یه سایت تستی که تا 7 روز رایگان هستش ایجاد کنی و یکم با فضاش آشنا بشی. هر چند که بعد از کار باهاش احتمالا به این نتیجه میرسی که انتخاب مناسبی هست :)
هر سوال دیگه ای داشتی ما در خدمتیم. با شماره 02163404 داخلی 2 هم میتونی تماس بگیری سپیده جان.
روزت بخیر

سلام خسته نباشید میخواهم یک سری نوشته هایی از دغدغه های خودم بنویسم و دوست دارم دیده بشن و نظرات بقیه رو هم راجب موقعیت های مشابهشون بدونم خاستم بپرسم راه اندازی سایت بهتره یا ساختن یک وبلاگ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

سلام ماهان عزیز :)
روزت بخیر
اول اینکه خیلی خوبه چنین تصمیمی رو گرفتی :)
من نظرم اینه حالا که میخوای وقت بذاری و محتوا تولید کنی، چرا کارت رو جدی تر و با سایت شروع نکنی؟ و توی یه بخش از اون به عنوان بلاگ نوشته هات رو نذاری؟
وبلاگ تا چند سال پیش ایده خوبی بود اما خب الان خیلی گزینه مناسبی نیستش و ممکنه خیلی از کاربرا اون رو نپسندن.
پس پیشنهاد من اینه که یه سایت شخصی بیار بالا و با انتشار محتوا، یه پروپوزال خوب برای خودت درست کن :)

عرض سلام و ادب
چطور تراک هاب صوتی ام رو به فروش بگذارم؟!
ممنون از راهنمایتان..

سلام مهدی عزیز
شما یه فروشگاه اینترنتی فایل مدنظرت هست :) اول تا یادم نرفته بگم که یه مقاله با همین موضوع توی بلاگ پرتال داریم، به این آدرس: https://www.portal.ir/complete-guide-to-create-a-file-store
اینم قطعا میتونه بهت کمک کنه.
برای این کار باید قبلش روی معرفی محتوایی که میخای منتشر کنی کار کنی. ینی باید کنار فایل های صوتی محتوا نوشتاری یا ویدیویی و... هم توی سایت منتشر کنی تا افراد جذب بشن. مثلا نمونه ش سایت دکتر شیری که همه جور محتوایی رو میبینیم توی سایتش.
پس بنظرم در کنار فایل های صوتی، یه سری محتوای رایگان خوب و جذاب توی سایت یا پیج اجتماعی که داری.
و اینکه بنظرم سعی کن روی یه موضوع خاص و مشخص کار کن و همون مخاطب ها رو جذب کن؛ چون با این کار هم برنامه مشخص تری داری و هم یه وجه تمایز بزرگ با سایت هایی که این کار رو دارن انجام میدن؛ که تازه رایگان هم هستن.
موفق باشی :)
باز سوالی بود بپرس حتما

چقدر هزینه میگیره پرتال

سلام پارسا جان
بستگی داره چجور سایتی بخواین..سایت شخصی؟ فروشگاهی؟
برای سایت از 490 هزار تا 2 میلیون و نیم هستش
و برای سایت فروشگاهی از 990 هزار تا 4میلیون و نیم هست
توی صفحه https://www.portal.ir/packages میتونین همۀ اطلاعات رو ببینین :)

سلام من برای آموزش و دادن اطلاعات روانشناسی و فروش مطالب صوتی وتصویری می خواهم سایت داشته باشم.

سلام راحله عزیز
خیلی عالیه که تصمیم گرفتی برای محتوای مورد نظرت یک وب سایت داشته باشی :)
یه نمونه خوب توی این حوزه سایت دکتر شیری هستش که احتمالا هم باهاش آشنایی داری. ولی خب اینو مدنظر داشته باش.
امیدوارم موفق باشی :)

با سلام من از افغانستان با شما در تماس شدم .
من مدیر یک مدرسه دولتی در شهرهرات افغانستان هستم می خواهم که برای مدرسه ام یک سایت بسازم ولی نمیدانم که از کجا شروع کنم هزینه هم پرداخت می کنم ولی خیلی دوست دارم که بتوانم سایت بسازم لطفا مرا راهنمایی کنید که چکار کنم

سلام وقت شما بخیر
شما صفحه سایت سایت و قیمت ها رو دیدین؟
ساخت سایت توی پرتال خیلی راحته، فقط به صفحه https://www.portal.ir/ مراجعه کنین. توی همین صفحه گزینه "همین حالا شروع کنید" رو بزنید، اسم و شماره تلفن رو وارد کنید یه سایت براتون درست میشه. بعدش هم ویدیوی آموزشی هس هم اینکه کارشناسا باهاتون تماس میگیرن تا راهنماییتون کنن.
هزینه ها هم از 490 هزار تومن تا 2 میلیون و نیم هست.
بازم میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا تلفنی راهنماییتون کنن کامل.
ما در خدمتیم

من میخواستم یک سایتی بسازم که بازی ها را رایگان در خدمت مردم بزارم چگونه این سایت رو بسازم لطفا راهنمام کنید ممنون

سلام امید عزیز :)
چیزی که شما می‌خواین یه فروشگاه اینترنتی فایل یا محصولات دانلودی هستش. اتفاقا یه مقاله آموزشی با همین موضوع هم داریم که بنظرم حتما مطالعه ش کنین. اینم آدرسش هست: https://www.portal.ir/how-to-build-an-ecommerce-website
ولی در کل ایجاد چنین سایتی هم کار پیچیده ای نیست. شما کافیه یه سایت توی پرتال ایجاد کنی. همون صفحه اصلی portal.ir، بعد وارد فضای مدیریتی سایت که شدین چنتا ویدیوی آموزشی کامل راهنمایی‌تون میکنه، بعدش یه قالب انتخاب میکنی، بعد از خرید یکی از بسته ها هم سایت به نام خودتون ثبت میشه و میتونین هر چیزی دارین توش آپلود کنین.
اگه‌م با شماره 02163404 داخلی 2 هم تماس بگیرین کارشناسا میتونن راحت تر راهنمایی‌تون کنن.
راستی هدفتون از ایجاد این سایت چیه؟ با توجه به اینکه گفتین بازی ها رایگانه :)

خب خیلی خوب بود ولی از سایت شما هم باید چقدر بابت وب سایت خودم پرداخت کنم؟

سلام
خواهش میکنم و مرسی از شما :)
هزینه بسته های سایت و فروشگاه خب متفاوت هستش. شما سایت شخصی می‌خواین یا فروشگاهی؟
مثلا هزینه سایت از 490 هست تا 2.5 میلیون
و فروشگاه از 990 تا 4.5 میلیون

سلام من هنوز یچیو نفهمیدم ایا درست کردن سایت فروشگاهی از همین روش ک شما زدید رایگانه یا ن یا اصن درست سایت رایگان هست یا خیر

سلام.
وقت شما بخیر :)
نه رایگان نیست، هم سایت فروشگاهی هزینه داره براتون و هم انواع دیگر سایت ها. این هزینه شامل هاست، دامنه، خرید قالب و افزونه، گرفتن درگاه پرداخت، پشتیبانی و...
حالا همۀ این هزینه ها رو ما یکجا در بسته های پرتال آوردیم و دیگه نیازی نیست برای هر کدوم وقت بذارید. اگه م میخواید بیشتر در مورد هزینه ها و امکانات بدونین حتما به صفحه https://www.portal.ir/packages سر بزنین. اطلاعات کامل اونجا هستش.

به هر روش دیگه ای هم که بخواید سایت یا فروشگاه خوب راه اندازی کنید، هزینه ای رو باید صرف کنید.

سلام عرض خسته نباشید
بنده علاقه خیلی زیادی به سایت فوتبال یا همون ورزش دارم تقریبا از همه جای ورزش خبر دارم بچه که بودم واسه دل خودم وبلاگ میزدم خودمو خوشحال میکردم
چیز زیادی درباره سایت نمیدونم ولی اگه یک درصد شانس داشته باشم سایت بزنم و سایت پیشرفت کنه اونو انجام میدم

سلام جواد عزیز
چه خوب که قبلا هم وبلاگ نویسی می‌کردین :)
اره قطعا یکی هم هدفش از سایت علاقه به نوشتن هست که اتفاقا این هدف هم بعد از مدتی با خودش چیزای دیگه هم میاره. چون کاری رو که از روی علاقه و دل انجام میدیم، معمولا خوب از آب در میاد.
پس پیشنهاد می کنم که این سایت رو راه بندازین :)

خیلی ممنون بابت راهنماییتون ولی من نمیتونم بعد از ویرایش رفرش کنم تا درست میشه راهنمایی کنید.

سلام، وقتتون بخیر
شاید نتتون مشکل داره اگه بازم درست نشد یا تیکت بزنید یا با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید تا بچه های پشتیبانی راهنماییتون کنن.

من دبیر زیست هستم و با تدریس میخوام کسب درامد کنم

سلام مهری عزیز :)
چه عالی. خیلی خوبه که می خواید کارتون رو وارد فضای آنلاین کنید. چون با این کار توی هرشرایطی می تونین کلاس ها و دوره های آموزشیتون رو برگزار کنین. مثلا الان که توی این وضعیت همه آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها تعطیل شده.
اگه بتونین خودتون رو هم معرفی کنین و محتوای خوبی توی سایت بگذارین، حتما نتیجه خوبی می گیرین.
براتون آرزوی موفقیت داریم :)
پرتال هم در خدمت شماست.

تبلیغ برای فروش ماهی قزل آلا و بدلیجات و میوه خشک و...

سلام آقای امیدرضا
بسیار هم خوب
فقط اینکه یه مقدار محصولاتتون متنوع و متفاوته! همۀ اینها رو توی یک سایت میخواید بفروشید؟!

سلام
اگه یه سایتی یه شخصی درست کرد مثلا مثل دیجی کالا و بالافاصله یه شخص دیگه اون ایده رو دزدید و یه سایت دیگه با همون محتوا ولی با شکل متفاوت ایجاد کرد از احاظ حقوقی میشه پیگیر شد یا نه.با تشکر

سلام آقای چمازی :) روزتون بخیر
متاسفانه اینجور کسب و کارها جایی ثبت نمیشن که بشه بعد از اون ادعای مالکیت کرد. مثل اختراع نیست که برای ثبتش مراحل قانونی رو طی کنید. یه ثبت دامنه هستش فقط که اونم توی یه سایته و اطلاعات دقیقی از محتواتون از شما نمی گیره. به علاوه اینکه مثلا همون دیجی کالا، ایده جدیدی نبود، فقط توی ایران یمقدار تازگی داشت.
ولی اگر اون سایت محتواش با شما یکی باشه، خب خودکار از طرف گوگل جریمه میشه و جایگاه سایتش افت پیدا میکنه. پس نگران این نباشید. شما اگه تونسته باشید مخاطب خودتون رو پیدا کنید، اون هم قطعا متوجه اصالت محتوا خواهد شد. و اون سایت هم قطعا نمیتونه همیشه به همین روند ادامه بده.
موفق باشید :)

سلام. روزتون بخیر. من کسب و کار اینترتی دارم. تو اینستا و تلگرام فعالم . الان دارم به تشکیل وب سایت فکر میکنم.

سلام. روزتون بخیر :)
چه عالی که الان هم کسب و کار اینترنتی دارید. توی چه زمینه ای مشغول هستین؟ پیج فروشگاهی دارید؟
پس دیگه الان وقتشه برای توسعه کارتان و گسترش اون یه سایت هم راه بندازین دیگه. با توجه به اینکه تجربه کار در فضای آنلاین رو دارید، کار با سایت هم کاری سختی نیست براتون.
پرتال در خدمت شماست بهرحال :) میتونین همین الان هم یه سایت تست ایجاد کنید و یکم باهاش کار کنید.

سلام
یک فروشگاه آنلاین میخوام ایجاد کنم
البته در اینستاگرام شناخته شده هستم با 11کا فالوور و اونجا مشتری دارم اما میخوام کسب و کارم رو گسترده تر کنم و محصولات بیشتری بیارم...
فقط نمیدونم تا فروش و دریافت مبلغ از مشتری چقدر باید هزینه کرد؟!
چون واقعا آخر نفهمیدم این مبلغ اولیه رو بدم تمام است یا باید برای آپشن های دیگه هزینه داد یا خیر!

فکر می کنم این موضوع اشاره نشده و من هنوز متوجه نشدم و نمیتونم پول واریز کنم... لطفا راهنمایی کنید
09039472304

سلام آقای فرخ زاد عزیز
روزتون بخیر باشه :)
خیلی هم عالی که چنین تصمیمی برای گسترش کسب و کار و افزایش فروشتون گرفتین.
ببینید هزینه هایی که برای پرتال گفته شده، همۀ اون چیزی هست که باید بپردازید. پکیج ها کامل هستش. شما این هزینه را برای یک سال استفاده از فروشگاه می پردازید و تمام. مگر اینکه بخواید یک سری تغییرات خاص مثلا تغییر در قالب سایت بدین که اگر تیم فنی ببینه کار زیادی میبره، بسته به مقدار اون، یک هزینه اضافه پرداخت می کنید. در غیر اینصورت هزینه دیگه ای نیاز نیست پرداخت کنید. یعنی تنها هزینه خرید پکیج ها هستش که از 990 تا 4.5 میلیون.
من شماره شما رو به تیم فروش میدم تا فردا با شما تماس بگیرن. هر چند خودتون هم میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید :)

سلام، من میخواهم آموزش زنبورداری راه بندازم. نیاز به سایت دارم تا مطالب مهم و تبلیغات و نیز فروش مصالح لازم برای این کار رو فراهم کنم. به نظر شما سایت شخصی باشه یا شرکتی یا چی؟ راهنماییم میکنید؟

سلام آقای شکیبا عزیز :)
خیلی هم عالی که چنین ایده‌ای دارید و می‌خواید به صورت آنلاین اون رو انجام بدین. از اونجا که شما تصمیم دارید یه محصول هم توی سایت بفروشید پس باید یه سایت فروشگاهی داشته باشید برای اون. چون نیاز به درگاه پرداخت دارید.
پس خیلی راحت میتونین یک سایت فروشگاهی راه بندازین، توی بلاگ اون محتوای آموزشی بزارین یا هر بخش دیگه ای. یا مثلا ویدئوی آموزشی تهیه کنید و توی اون بذارین. در کنارش هم ابزار مورد نیاز اون رو بفروشید. اتفاقا خیلی هم ایده خوبی هست؛ چون در کنارش میخواید آموزش هم بدین و محتوای کاربردی تولید کنید، سایتتون بعد از مدتی رتبه و جایگاه خوبی کسب میکنه و از اون طرف برای فروش محصولات خوب هستش.
پیشنهاد میکنم یه سایت توی پرتال ایجاد کنید و یکم با اون کار کنید تا با فضای آشنا بشید. اگه بعد از 7 روز مطمئن شدید، یکی از بسته های فروشگاهی که مشخصاتش توی صفحه https://www.portal.ir/packages هست رو انتخاب و خریداری کنید.
سوال دیگه ای داشتید ما در خدمتیم.
با شماره 02163404 داخلی 2 هم میتونین تماس بگیرین.

با سلام
من می خوام یه سایت بازی درست کنم
که هزینه ای نداشته باشه
بعد منم زیاد سنی ندارم
ایا پروتال مانند یک بولاگ عمل می کند یا نه.

سلام دوست عزیز :)
پرتال رایگان نیست. برای استفاده از سایت اون باید یک هزینه ای رو پرداخت کنی که مقدار اون با همۀ امکاناتش رو میتونی توی صفحه https://www.portal.ir/packages ببینی.

با سلام میخواستم بدونم اگه بخوام یه سایت ساده آهنگ بسازم چقدر هزینه میخواد؟

سلام آرمین عزیز
چیزی که شما مدنظرتون هس یه سایت فایل یا محصولات دانلودی هستش که هزینه اون از 990هزار تومن شروع میشه و بیشتر. ولی همین بسته کوچیک هم کار شما رو راه میندازه :)

سلام وقتتون بخیر
من فروشگاه محصولات چرم دارم و میخوام یک سایت داشته باشم و محصولاتم رو بذارم و از طرفی میخوام بازدید خوبی داشته باشه میتونید راهنماییم کنید.

درود آقای علیزاده عزیز :)
چه عالی که چنین تصمیمی گرفتین. شما هر محصولی که داشته باشین میتونین اون رو از طریق سایت هم بفروشین. از جمله محصول خودتان که خیلی هم خوبه.
برای اینکه سایتتون بازدید خوبی باشه باید توی گوگل جایگاه خوبی پیدا کنه. ینی اینکه شما باید روی یک سری از کلمات و عباارات کلیدی که سرچ بالایی داره، خوب کار کنید تا اگر کاربری اونها رو جستجو کرد، سایت شما بالا بیاد. در این صورت وارد سایت شما شده و بازدید بالا میره. علاوه بر اون به موازاتش میتونین توی شبکه های مجازی مثل اینستاگرام فعالیت کنید و برای سایتتون ورودی بیارید.
اگر قصد همکاری با پرتال رو داشتید، تیم پشتیبانی و فروش کامل شما رو راهنمایی میکنن.
هر سوال دیگری هم داشتید بفرمایید :)

قصدم از ساخت ساین اینکه هم درامدی داشته باشم و هم سرگرم بشم

سلام وقت شما بخیر باشه :)
چه عالی که چنین تصمیمی رو گرفتین. با کمک سایت به این اهدافی که دارین میتونین برسین. و سایت ابزاری هست که در هر شرایطی اون رو برای خودتون دارید و از بین نخواهد رفت.
موضوعی که میخواید کار کنید رو انتخاب کردین؟ خوشحال میشیم اون رو هم بدونیم تا اگه تجربه ای داریم در اختیارتون بذاریم :)

سلام
هرسایتی بزنیم وکسب درآمد کنیم یه درصدی هم به شما میرسد؟

درود دوست عزیز
نه اینطور نیست. درآمد و فروش شما برای خودتون هست. تنها هزینه اولیه خرید سایت رو میپردازین:-)

سلام.وقتتون بخیر.من برای پروژه درسی باید یک سایت شبیه سازی کنم یا یک سایت جدید درست کنم.اگه بخوام این کار رو انجام بدم نیازی به کد نویسی نیس؟خوش حال میشم نظرتون رو راجع به این موضوع بگین.
و اینکه هزینه ای باید پرداخت کنم؟

سلام دوست عزیز
وقت شما بخیر
منظورتون از شبیه سازی چی هستش دقیقا؟ اگه هدفتون تنها اینه که یه سایت درست کنید پس فکر نمی کنم فرقی داشته باشه که اون رو با چه روشی انجام بدین. مثلا اگه دنبال یه روش طراحی سایت بدون کدنویسی هستین می تونین از سایت ساز پرتال استفاده کنین. ایجاد سایت با کمک اون هیچ کاری نداره و یک ساعته انجام میشه.
راجع به هزینه هم بله باید یه مقدار که البته چیز زیادی نیستش، هزینه صرف کنید. از 400 هزار تومان هستش تا 2.5 میلیون.
البته بهتره قیمت های جدید رو از صفحه https://www.portal.ir/packages چک کنید.
موفق باشید :)

من یک نویسنده هستم و میخواهم سایتی را طراحی کنم

سلام
وقت شما به خیر باشه :)
چه عالی که چنین تصمیمی رو گرفتین. چون بهتره نوشته های شما حتما جایی ثبت بشه و وب سایت شخصی میتونه این بستر رو براتون فراهم کنه. تازه علاوه بر اون، بعد از مدتی میتونین از مزایای داشتن سایت که شامل دیده شدن و برندینگ هست استفاده کنین. مثلا اینکه دوره آموزشی برگزار کنین، در مورد یه موضوع مشخص صاحب نظر بشین و مشاوره بدین و خیلی از آورده هایی که قطعا تنها با سایت میتونین بدستشون بیارین. سایت شخصی رسانه اصلی شما به عنوان یک نویسنده است و هیچ چیزی جایگزین اون نمیشه.
براتون آرزوی موفقیت میکنم :)

با سلام
بنده بیش از سی سال تعداد متنابهی مجوز نمایندگی خدمات پس از فروش اجاقهای پیلوت - التون - لوفرا - لوکاتی - تاکنو -و......را در تبریز دارم
جهت معرفی آنلاین نمایندگی خدمات پس از فروش اجاقهای فردار و تسهیل دسترسی مشتریان و دریافت نظرات مشتریان و در صد رضایتمندی از نحوه خدمات ارایه شده را دارم لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید با سپاس اصلی نژاد

سلام دوست عزیز
روز شما بخیر
شما با کمک یه سایت شرکتی راحت میتونین این کار رو انجام و خدماتتون رو معرفی کنید. از طرفی هم خودتون و کسب و کارتون رو بیشتر معرفی می کنین تا بشناسنتون.
برای ساخت سایت هم هیچ کار سختی لازم نیست انجام بدین. توی صفحه ساخت سایت https://www.portal.ir/ گزینه شروع رو بزنین تا سایت ایجاد بشه. بعد از اون با شما تماس میگیرین تا اگه سوالی داشتین راهنماییتون کنن.

میخام در رابطه با شغلم که فروش لیبل زن هست درست کنم. انشاله که موفق بشم. مرسی از راهنمایی شما

درود آقای شرفی عزیز :)
چه عالی. اتفاقا سرچ و تقاضای نسبتا خوبی هم توی گوگل داره و میتونین یه فروش اینترنتی خوب ازش داشته باشید. حتی با دیجی کالا هم میتونین رقابت کنین؛ چون فقط قراره روی همین یک محصول خاص کار کنین.
پرتال هم میتونه به شما کمک کنه. هر سوالی هم بود ما در خدمتیم.
قطعا که همینطوره و موفق میشید با تلاشتون :)

سلام بسیارمقاله عالی بود خوندم ولذت بردم
من درموردملک ومشارکت لازم دارم هنوز امتحان نکردم واسه ساختش
بنظرتان خوبه که اقدام کنم؟

درود جناب بقایی عزیز :)
خواهش میکنم. خیلی هم عالی.
فقط اینکه من متوجه کسب و کارتون نشدم..توی چه زمینه ای فعالیت دارید؟ سایت رو برای چی میخواید؟ این رو بگین که من راهنماییتون کنم.

کسی هست. اینجا. با این روش سایت ساخته باشه؟؟
مورد اعتماده؟

سلام اگر بشه به این راحتی یک سایت ساخت خیلی خوب میشه. تمایل دارم یک سایت داشته باشم تا درآن تبلیغات بازاریابی رو قرار بدم و کسب درآمد کنم.ولی نمیدونم میتونم سایتورو بسازم یا خیر.

سلاام ناهید عزیز :)
روزت بخیر
چه عالیی که چنین تصمیمی رو گرفتی و میخوای کسب و کار آنلاینت رو راه بندازی. این عالیه :)
چرا نتونی اخه؟ باور کن دقیقا به همین سادگی هس که خوندی. من ازت میخوام همین الان از صفحه https://www.portal.ir/ که لینکش رو توی مقاله هم گذاشته بودیم یه سایت ایجاد کنی. فقط همین...بقیه راه بهت نشون داده میشه. تا وارد سایت میشه کلی ویدیو آموزشی هست که قدم به قدم بتو یاد میده چیکار کنی. علاوه بر اون هرجا نیاز داشتی میتونی با پشتیبانی تماس بگیری. تا 7 روز وقت داری رایگان باهاش کار کنی.
نگران نباش و زودتر شروع کن :)

میشه سایت اموزش زبان اسپانیایی باز کرد.

سلام آقای شاکری عزیز :9
روز شما بخیر باشه
بله که میشه. البته یکم بیشتر در مورد نوع فعالیتتون توضیح بدین که بیشتر راهنماییتون کنیم.
مثلا اگه بخواید محتوای آموزشیتون رو در قالب پکیج توی سایت بذارید و بفروشید باید یه سایت فروشگاهی فایل راه اندازی کنید که پرتال میتونه این کار رو براتون انجام بده.
با شماره 02163404 داخلی 2 هم می تونین تماس بگیرین.

سلام می‌ خوام سایتی در رابطه با مشکلات نرم افزاری گوشی و کامپیوتر و سایتی برای دانلود بازی و نرم افزار های اندروید و ویندوز بسازم.
آیا به نظر شما این سایت ارزش هزینه کردن داره؟
و در آینده می توان از چنین سایتی پول در آورد؟

سلام می‌ خوام سایتی در رابطه با مشکلات نرم افزاری گوشی و کامپیوتر و سایتی برای دانلود بازی و نرم افزار های اندروید و ویندوز بسازم.
آیا به نظر شما این سایت ارزش هزینه کردن داره؟
و در آینده می توان از چنین سایتی پول در آورد؟

درود آقای علوی عزیز :)
وقتتون بخیر باشه.
بله اتفاقا این موضوع یعنی تعمیرات گوشی و سیستم های کامپیوتری الان زیاد هم توی گوگل سرچ میشه و اگه اطلاعات خوب و کاملی رو توی سایت بذارید و روی سئوش کار کنید بعد از مدتی جایگاه خوبی پیدا میکنه. ینی اینکه میتونین از طریق همین سایت مشتری بگیرین. پس ارزش هزینه کردن داره و میتونه یه منبع درآمد خوب باشه :)
موفق باشید.

سلام من میخاستم یه سایت طراحی کنم که بتونم محصولاتمون رو که می‌سازیم توش نشون بدم از نمونه کارهامون گرفته تا کارهایی که توانایی ساختشو داریم و اینکه سایتمون جزو صفحه اولی ها باشه نظرتون و هزینه ساخت اینچنین سایتی چقدره حدودا ممنون

درود آقای تهرانی عزیز
وقتتون بخیر :)
سایتی که شما مد نظرتون هس فروشگاهی باید باشه که بتونین محصولتون رو بفروشید. برای چنین سایتی اگه بخواید از پرتال استفاده کنین میتونین از سه تا بسته ای که داریم یکیو انتخاب کنین. هزینه هاشم از 740 هزار تومان تا 3.600 میلیون تومان هستش :) و همه امکانات رو داره توی خودش.
من پیشنهاد میکنم یه سایت تست ایجاد کنین و چند روز باهاش کار کنین تا مطمئن شین که کار کردن باهاش چجوریه. هر سوالی هم داشتین بچه های پشتیبانی به شما جواب میدن 02163404 داخلی 2 :)
خوشحال میشیم نوع محصولتون رو هم بدونیم

سلام من یه سایت به زبان htlm و css نوشتم ولی فقط به صورت یه فایل میخوام اون سایتو توی گوگل بزارمش اگه میشه راهنمایی کنید.

سلام مهیار عزیز
شما باید یه هاست و دامنه برای خودتون بگیرین و سورس فایل رو توی هاست آپلود کنین و دامنه رو توی سرچ کنسول گوگل ثبت کنین تا همون css و html رو بتونه بشناسه.

سلام.من شغلم پخش براکت هست و کارگاه تولید هم ماله خودمه و میخاستم یه سایت براش درست کنم و اگه تاثیری داشته باشه از طریق این سایت هم جنسامو معرفی کنم و بفروشم.میشه راهنمایی کنید که چقد هزینه برمیداره و ایا بدردم میخوره

درود جناب کسایی رنجبر :)
وقتتون بخیر باشه.
چه عالی. بله که میتونین اینکارو کنین. اتفاقا من الان یه بررسی ریز هم کردم که ببینم محصول شما چقدر توی گوگل سرچ داره و دیدم که آره تعدادی افراد اون رو جستجو میکنن. پس قطعا داشتن سایت هم میتونه معرفیتون کنه؛ هم اینکه از طریق اون فروش داشته باشید.
شما نیاز به یه سایت فروشگاهی دارید که هزینه اون هم از 740 هزار تومن تا 3.700میلیون هستش. سه تا بسته داریم که هر کدوم رو بخواید میتونید استفاده کنید.
سوال دیگه ای بود ما در خدمتیم :)

سلام خسته نباشید من می خوام یه سایت انیمه درست کنم رایگان بعد از تبلیغات درآمد به دست بیارم این جز سایت اختصاصی حساب میشه؟چقدر باید هزینه کنم؟

سلام محمد عزیز
سایت انیمه منظورت اینه که توش لیست انیمه ها رو بذاری و بیان دانلود کنن؟
اگه چنین سایتی مدنظرته که باید یه سایت فایل یا محصولات دانلودی داشته باشی. نه نیازی نیست اختصاصی باشه. با پرتال هم میتونی چنین سایتی داشته باشی. هزینه ش هم از 740 هزار تومان شروع میشه تا 3.6 میلیون :)
ما در خدمتیم

سلام ببخشید تو بخش ساخت سایت تو قسمت ثبت نام یه جا نوشته پست الکترونیکی_ اختیاری. منظور این نفهمیدم اگه میشه بی زحمت یه راهنمایی کنید تا متوجه بشم راستی اگه یه سایت بسازم میتونم ازش درآمد مالی داشته باشم و درآمد مالی چقدر هست و آیا درآمد روزانه هست یا ماهانه ممنون میشم پاسخ بدید

سلام آقای آریافر عزیز :)
ببینید اون قسمت که پست الکترونیکی زده باید جیمیل‌تون رو وارد کنین. البته اجباری نیست یعنی وارد هم نکنین اتفاقی نمیفته و میتونین سایت رو ایجاد کنین.
بله سایت میتونه یه منبع درآمد باشه. البته همش به این بستگی داره که خودتون چجوری کار کنید. مثلا ما مشتری که ماهانه 50 یا 100 میلیون درآمدش بوده داشتیم، کسی هم هنوز نداشته داریم. باز میران درآمدش به اینکه چه نوع سایتی هم باشه بستکی داره: فروشگاهی باشه، شخصی باشه.
میزان درآمدش واقعا هیچ مقدار مشخصی نداره. نه ارتباطی به ماهانه نداره. درآمد سایت لحظه ای هس و هر زمان میتونه درآمد داشته باشه.

سلام میخواستم بدونم کمترین هزینه برای ساخت یه سایت چقدر هست؟؟

سلام
وقت شما بخیر باشه
اگه منظورتون سایت شخصی یا شرکتی هس که کمترین هزینه اون 490 هزار تومن هستش البته تا چند وقت دیگه یه تخفیف روی بسته داریم و با تخفیف شده 360 هزار تومن. بهتره تا قبل از اینکه تخفیف تموم بشه سایتتون رو راه اندازی کنین.
اگه م سایت فروشگاهی که قابلیت پرداخت داشته باشه میخواید هزینه اون از 740 هزار تومن شروع میشه

سلام .
وقت بخیر .
من یه سایت میخوام که بتونم توش مطالبی که خودم و یا اساتید و دکترها در قالب آموزش و یا وبینار انجام میدیم رو ارائه کنم .
در واقع هم میخوام فایلهایی که به صورت وبینار و یا فایلهای ویدئویی و یا فایلهای صوتی هست رو و همچنین کتاب و یا فایلهای پی دی اف رو نمایش بدم و به فروش برسونم ـ
بخشی از این فایلها و محصولات ب صورت معرفی و رایگان هست و بخش دیگه برای فروش ـ
چه آپشنی رو به من پیشنهاد میکنید ؟

درود آقای جهانگیر عزیز :)
وقتتون بخیر باشه. بسیار هم عالی
چیزی که شما میخواید یه سایت فروشگاهی فایل باید باشه. که توی پرتال هزینه اون از 740 شروع و تا 3.600 میلیون هستش (یعنی همون تعرفه سایت های فروشگاهی پرتال). البته این قیمت ها بعد از تخفیفه. پس بهتره توی این مدت باقیمونده بسته ای که میخواید رو خریداری و کارتون رو شروع کنید.
بچه های پشتیبانی هم میتونن به شما کمک کنن از همون لحظه ایجاد سایت :)

سلام
من میخواستم یک سایت برا تبلیغات محصولی مثل فروش سیب زمینی،هم در داخل و خارج کشور داشته باشم باید چیکار کنم؟؟
هزینه چقد میشه؟؟
بعد آیا همین ساخت سایت درواقع برنو سازی هم محسوب میشه؟؟؟
ممنونم میشم ب سوالام پاسخ دهید.
میشه جوابتانرو ب ایمیلم هم ارسال کنید

سلام فریبای عزیز
دقیقا متوجه منظورت نشدم که سایت رو به چه منظوری میخوای. تبلیغات سیب زمینی ؟
ولی حالا در کل اگه نمیخوای فروش داشته باشی باید یه سایت معمولی داشته باشی. هزینه ش هم از 740 هزار تومن هست تا تقریبا 2.400 میلییون. البته اگه بخوای از سرویس های پرتال یعنی خودمون استفاده کنی.
اگه هم میخوای محصول بفروشی باید یه سایت فروشگاهی شامل درگاه پرداخت راه اندازی کنی که اون هزینه ش از 990 هزار تومن تا 4.900 میلیون هستش. البته خبر خوب اینه که الان روی همه بسته ها 25 درصد تخفیف داریم. که این فرصت هم محدوده :)

کارم چرمدوزی هست و دوست دارم فروش کارم بالا بره و بتونم کارهام بیشتر دیده بشه

سلام وقت شما بخیر باشه.
چه عالی که چنین تصمیمی گرفتین. محصولتون هم بسیار عالیه برای فروش آنلاین و اگه روی اون زمان بذارید قطعا اتفاق خوبی توی فروشتون میفته. فروش آنلاین حتما فروش تون رو بیشتر میکنه مخصوصا الان که دیگه خیلی از کسب و کارها دورکار شده و افراد عادت خرید آنلاین پیدا کردن.
در نهایت مرسی که محصول و هدفتون رو با ما در میون گذاشتید. ما در خدمتیم.
مقالات آموزشی ما برای افزایش فروش یا داشتن بهترین فروشگاه آنلاین رو هم دنبال کنید :)

سلام من کارهای دستی مثل ساخت دستبند گردنبند پابند و گوشواره انجام میدم و طراحی یک شکل ولی رنگ بندی زیاد نمیدونم ساخت سایت من ک بخوام همه کارهامو ببینن و جزو شخصی یا ... و هزینشو هم بهم بگید ،ممنون میشم

سلام تینای عزیز
خیلی خوبه که چنین تصمیمی رو گرفتی. اتفاقا یه مقاله مربوط به فروش محصولات هنری در سایت و اینستاگرام داریم که حتما میتونه بهت کمک کنه. اینم آدرسش: https://www.portal.ir/how-to-sell-art-online

دقیقا متوجه سوال دومت نشدم. اما راجع به هزینه ساخت سایت، چون میخوای محصولاتت رو بفروشی باید یه سایت فروشگاهی داشته باشی که هزینه ش توی پرتال از 990هزار تومن تا 4.900 میلیون هستش. اما..اما الان روی همه این قیمت ها 25 درصد تخفیف هم داریم. پس با کم کردن این 25 درصد خیلی به صرفه ترم میشه.

با سلام و خسته نباشید ، من میخواستم برای کار یدکی یک سایت خیلی خوب راه اندازی کنم برای اینکه مشتری جذب شود
و میخواستم هرکس موضوعی بااین کار مرتبط سرچ کند ،صفحه سایت ما بالا قرار گیرد
و برای آشنایی با اجناسی که داریم و قیمت هایش برای مردم میخواهیم راه اندازی کنیم،
هزینه اش چقدر میشود؟؟

سلام عطیه عزیز
چه خوب که چنین تصمیمی گرفتین.
آیا توی سایت میخوای فروش هم داشته باشی یا اینکه نه، فقط یه معرفی از محصول و خدماتتون باشه؟ و اینکه منظورت برای استفاده از سرویس پرتال هستش؟
اگه بخوای فروش داشته باشی که یه سایت فروشگاهی باید راه اندازی کنی که هزینه اون با پرتال از 990 هزار تومن تا 4.900 میلیون میشه.
ولی اگه نیازی به درگاه پرداخت نداشته باشی، همون سایت شرکتی میشه که هزینه اون هم از 490 تا 2.600 میلیون هستش.
اماا الان یه تخفیف خوب 25 درصدی روی بسته هامون داریم که بنظرم اون رو از دست ندی. یعنی از این هزینه ها 25 درصد کم کن.
تعرفه بسته ها رو توی صفحه https://www.portal.ir/packages میتونی با جزییات ببینی.
ما در خدمتیم :)

سلام. سپاس از مطلبی که گذاشته بودید. راستش من برای کاری توی یک سایت خارجی نیاز به ایمیل شخصی داشتم. email work برای همین هرجا سرچ کردم دیدم باید یک سایت داشته باشم تا بتونم ایمیل اینفو بسازم. خوشحال میشم شما منو راهنمایی کنید.

سلام آقای مصطفایی عزیز
بله باید یه سایت داشته باشید :)

سلام
ممنون بابت سایت آموزشی شما
تو گزینه ثبت نام که میزن تو جای پست نمیدونم چی بزارم؟

سلام
وقت شما بخیر باشه
منظور پست الکترونیک شما هس که باید ایمیلتون رو وارد کنید.

سلام من میخوام یه سایت بازی تخته نرد راه اندازی کنم

سلام
خیلی هم خوب :)
البته با پرتال فکر نکنم چنین سایتی رو بتونین راه اندازی کنین.
موفق باشید

سلام مقاله خوبی بود من دربرخی ضمینه ها تجربه دارم بعضی مواقع کلاس گذاشتم ولی بایدازبچه هام بگزرم تابه کارهام برسم واینکه نیازمندکاروپیشرفت وپول هستم مرسی

سلام
وقت شما بخیر باشه.
آره هر چه سریع تر یه کسب و کار آنلاین راه بندازین :)
موفق باشید.

سلام من برای رونق کسب و کارم می خوام یه سایت درست کنم

سلام وقتتون بخیر باشه
چه عالی که چنین تصمیمی رو گرفتین :)
خوشحال میشیم کسب و کارتون رو هم بدونیم. البته اگه تمایل داشته باشید :)

الان وقتی یکی از بسته ها رو انتخاب کردم باید قیمتش رو پرداخت کنم؟

سلام آیدا جان
بله درسته
البته بدون انتخاب بسته میتونی تا 7 روز رایگان با پنل کار کنی. ولی اگه بخوای یکی از بسته ها رو با اسم دامنه خودت فعال کنی باید هزینه اون رو بپردازی.

برای فروش محصولات دکوری،و برای اعتماد بیشتر

سلام وقت شما بخیر باشه
چه عالی. اتفاقا محصولتون هم خوبه برای فروش آنلاین.
راستی یه مقاله آموزشی درمورد فروش آنلاین محصولات هنری داریم که با کار شما هم مرتبطه تا حدی. بد نیست اونم مطالعه کنید:
https://www.portal.ir/how-to-sell-art-online

سلام برای کسب درآمد از وبلاگ با گذاشتن اخباری ورزشی یا جوک یا هر چیز دیگر

درود جناب فتاح زاده عزیز
برای کسب درآمد از این طریق باید سایتتون رتبه و محبوبیت بالایی پیدا کنه تا بعد از مدتی از طریق تبلیغات درآمد داشته باشید. البته من به شما پیشنهاد می کنم که یه موضوع خاص مشخص کنیدو فقط روی اون کار کنید.
موفق باشید.

سلام خسته نباشین
برای ایجاد سایت همسریابی و پرداخت انلاین و ساخت پروفایل و پیام دادن مخاطب ها بهم که دارای اشتراک باشه برای قابلیت های پیام و... هزینش چقدر میشه ؟

سلام فاطمه جان
وقت شما بخیر باشه :)
راستش ساخت چنین سایتی کلا خلاف قانونه، این رو میدونین که خودتون؟
واسه همین در جریان نوع سایت و هزینه ش نیستم که بهتون بگم. چون خودمون انجامش نمیدیم.

سلام.
سایتی که من تو سایت شما ساختم.
آیا شما دسترسی به محتوای آن خواهید داشت یا خیر. چون قرتره من روی این سایتم فیال آپلود کنم و .... به نظرم زیاد قابل اطمینان نیست.بخصوص اگ
ر بخواهی یه درگاه پرداخت اینترنتی متصل به یکی از شبکه های شتاب رو در اون قرار بدی.

سلام شهلای عزیز
متوجه نگرانیت هستم؛ اما خب این موضوع مختص پرتال نیستش. شما از هر سرویسی که استفاده کنید بالاخره یکی هست که به اطلاعات شما دسترسی داره. مثلا اون شرکت هاستینگ، طراح سایت و...
به هرحال یکی هست که میتونه به اطلاعات دسترسی داشته باشه. اگه قرار بود مشکلی براتون پیش بیاد این همه سایت وجود نداشت. راجع به درگاه پرداخت هم اصلا جای نگرانی وجود نداره؛ چون هیشکی (از جمله ما) نمیتونه به اون دسترسی پیدا کنه؛ مگه اینکه نفوذی چیزی توش ایجاد بشه.

برای اجاره ویلا می خواستم

سلام وقت شما بخیر باشه
خیلی هم عالی. موفق باشید :)

من میخوام سایت بزنم ک توش هم برنامه و هم فیلمو موزیک باشه و باهاش کسب درامدم کنم چ سایتی نیازه؟و اگه من مثلا ی فیلم بزارم سایت و زیرنویسش رو از سایت دیگه ای قرار بدم مشکلی پیش میاد؟

سلام عسل عزیز
وقتت بخیر باشه
برای این کار باید یه سایت فروشگاهی فایل داشته باشی. اتفاقا یه مطلب آموزشی و کامل راجع به ساخت سایت فایل و محصولات دانلودی داریم. اینه آدرسش:
https://www.portal.ir/complete-guide-to-create-a-file-store
کار سختی نیست. مقاله بالا رو بخونی کامل دستت میاد. برای درآمد ازش هم میشه هم محصولات دانلودی رو بفروشی هم بعد از مدتی که جایگاه خوبی پیدا کرد از طریق تبلیغات ازش درآمد داشته باشی.
آره میتونی فایل فیلم رو بذاری و زیرنویس رو از سایت دیگه استفاده کنی. البته این قابلیت در پرتال هنوز وجود نداره.

سلام. سبد کالا چجوری تعبیه میشه و اینو چطوری میشه فعال کرد؟

سلام سروناز عزیز
وقت شما بخیر باشه.
شما از کاربرای پرتال هستین؟
سبد کالا توی سایت های فروشگاهی هستش و نیازی نیست شما کاری انجام بدین.
فقط حواستون باشه که سایتتون فروشگاهی باشه نه شخصی یا شرکتی. البته اگه از کاربرای پرتال هستین.

سلام اگر بخواهیم در فروشگاه فایل اشتراک ماهانه و یکساله قرار بدیم که در بعضی سایت ها هم همینطوره آیا این کار امکان پذیر هست و اگر هست چگونه ؟

درود آقای فرزادنیا عزیز
وقتتون بخیر باشه.
بله امکان پذیر که هست چون این نوع سایت ها رو زیاد دیدیم. ولی متاسفانه توی پرتال هنوز چنین امکانی وجود نداره. یه افزونه ست که میتونین اون رو روی سایت های وردپرسی نصب کنید.

برای امثال شما متاسفم که از مردم و ایمیلشون سواستفاده میکنید ... من سایت رو ساختم ولی هیچ کاری روی نمیشه انجام داد و از ایمیل من برای نشون دادن سایت و مزخرفات خودتون سواستفاده کردید متاسفم همین و بس

سلام
وقت شما بخیر باشه.
میشه بگید چه سوء استفاده ای میشه از ایمیل کرد؟ :)
خب نتونستین با سایت کار کنید می گفتید که تیم پشتیبانی راهنماییتون کنن.

سلام این افزونه اشتراک رو روی سایت شما نمیشه نصب کرد؟

سلام.
وقت شما بخیر باشه.
منظورتون افزونه اشتراک آیکون شبکه های اجتماعی روی سایت هستش؟
اگه اینه که آره؛ پرتال داره این امکان رو.

من دکترا الکترونیک هستم هم مقالات دارم هم اختراع وهم محصول برای فروش

سلام آقای خلیلی عزیز.
خیلی هم عالی. پس محتوای سایتتون هم آماده س تقریبا.
شروع کنید سریع :)

من میخواهم یه سایت برا فروش آیتم و گیم های پلی فرم ایتم داشته باشم
آیا اصلا سایت به درد من میخوره؟

سلام
وقت شما بخیر باشه.
من خیلی متوجه نشدم میخواید چیکار کنید؟ یکم بیشتر توضیح بدین تا راهنماییتون کنم.

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02163404 داخلی 2