ساخت فروشگاه اینترنتی را رایگان یاد بگیرید!

چگونه یک سایت بسازیم؟ (آموزش کامل ساخت سایت)

اگر تا الان فکر می‌کردید، ساخت سایت کاری دشوار و زمانبر است، ما به شماثابت می‌کنیم، که این تصوری اشتباه است. چرا که روشی پیدا کرده‌ایم که در کمتر از یک ساعت شما صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا هستید.
در این مقاله می‌خوانید:

اجازه دهید همان ابتدا، این اطمینان را به شما بدهیم که بلافاصله بعد از دیدن ویدیو و خواندن مقاله آموزش ساخت سایت، می‌توانید صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا باشید؛ حتی در کمتر از یک ساعت و بدون اینکه به راهنمای دیگری نیاز داشته باشید. فقط کافی‌ست 10 دقیقه از زمان‌تان را روی این مقاله بگذارید. 

به شما پیشنهاد می‌کنیم، اول ویدیو رو ببینید. احتمالا با کمک همین ویدیو هم جواب سؤالتون رو می‌گیرید :) راستی، پیج پرتال رو توی اینستاگرام هم دنبال کنید؛ آموزش‌های زیادی اونجا گذاشتیم: portal_ir

اصلا چرا تصمیم گرفتید، سایت داشته باشید؟ به دنبال یک اتفاق خوب در کسب و کارتان هستید؟ یا اینکه می‌خواهید خودتان را بیشتر به بقیه معرفی کنید؟ اصلا از کجا معلوم که سایت به‌درد شما می‌خورد؟ خودتان به این نتیجه رسیده‌اید یا تنها به پیشنهاد بقیه، تصمیم گرفته‌اید سایت داشته باشید؟!

همین الان در بخش نظرات، کسب و کار و هدفتان از ساخت سایت را برای ما بنویسید، تا به شما بگوییم که اصلا سایت به دردتان می‌خورد یا نه؟! یا اینکه مقاله «چه کسب و کارهایی به سایت نیاز دارند؟» را بخوانید.

چگونه سایت بسازیم؟ ساده‌ترین روش ساخت سایت

چطوری سایت بسازم؟ میخوام سایت بسازم اما نمی‌دونم از کجا شروع کنم؟ چطور سایت درست کنم؟ این سوالات را خیلی در جمع افراد می‌شنویم و دغدغه این روزهای اکثر مردم این است که می‌خواهند سایت داشته باشند، اما نمی‌دانند از کجا شروع کنند. خلاصه اگر به این نتیجه رسیده‌اید، که ساخت وب سایت حتی (کوچکترین!) فایده‌ای برای‌تان دارد، پس تا چند دقیقه دیگر صاحب یکی از این وب سایت‌ها خواهید بود؛ البته قبل از آن، بیایید آموزش ساخت وب سایت را به ساده‌ترین شکل ممکن، یاد بگیرید. 

این مقاله نظرتان را کامل درمورد طراحی و ساخت سایت عوض می‌کند؛ چون در آن خبری از فرآیند و مراحل پیچیده ساخت سایت نیست. حتی اگر هیچ پیش فرضی دربارۀ ساخت سایت هم نداشته باشید، در جریان ماجرا قرار می‌گیرید.

موضوع دیگری که احتمالا ذهن‌تان را درگیر کرده است، هزینه طراحی سایت است. اصلا بیایید اول به سراغ همین موضوع برویم.

ساخت سایت خیلی سریع و ساده

ساخت سایت رایگان: افسانه یا حقیقت؟

هیچ کس بدش نمی‌آید، یک سایت رایگان داشته باشد! اما آیا به نظرتان منطقی است؟ بیایید یک بار برای همیشه این بحث را تمام کنیم: اگر کسی ادعا کند، که توانایی طراحی سایت رایگان را دارد، در حقیقت هم به شما دروغ گفته، هم حرف راستی زده است! چطور؟

فرض کنید یک بنا در حال ساخت دیوار ساختمان شماست. او برای درست کردن ملات، به آب، سیمان و یک ظرف نیاز دارد؛ که هر کدام از این‌ها هزینه‌ای دارد. حالا سر و کلۀ من پیدا می‌شود و به شما پیشنهاد ساخت دیوار رایگان را می‌دهم، اما چگونه؟

اگر شما خودتان بخواهید کار را انجام بدهید، باید آجر، سیمان، آب و ظرف تهیه کنید، ولی من ظرف و آب را به شما مجانی می‌دهم، اما آجر و سیمان را دوبرابر قیمت بازار با شما حساب می‌کنم! مدعیان طراحی سایت رایگان هم تقریبا چنین کاری با مردم می‌کنند، ولی کمی با کلاس‌تر و مودبانه‌تر! پس الان متوجه قضیه شدید؟

احتمالا نمونه‌های آن را خودتان دیگر، دیده‌اید. بعضی از سایت‌ها، طراحی رایگان را وعده داده‌اند؛ اما با ورود به سایت، هیچ خبری از ساخت سایت رایگان یا حتی ارزان نیست. 

اگر فکر می‌کنید هنوز هم ممکن است گول کلمه "رایگان" را بخورید، «حقیقت طراحی سایت رایگان» را مطالعه کنید. 

پس هزینه ساخت سایت چقدر است؟

این هم از آن دسته سؤالاتی است که هیچ جواب مشخصی برایش وجود ندارد. یکی ممکن است سایت‌تان را با 200 هزار تومان طراحی کند، یکی هم هزینه‌ای بیش از 40 یا 50 میلیون تومان بگیرد. چون علاوه بر نرخ متفاوت طراحان یا شرکت‌ها، به سایتی که شما می‌خواهید هم بستگی دارد. 

ما با هیچ یک از این دو هزینه، کاری نداریم! می‌خواهیم در مورد هزینه‌ای صحبت کنیم که برای اکثر شما منطقی است. پس اگر می‌خواهید هزینه را بدانید، وارد صفحه قیمت طراحی سایت شوید. در این صفحه، علاوه بر سایت، تعرفه سایت فروشگاهی هم دیده می‌شود. 

هزینه‌هایی که می‌بینید، نسبت به نتیجه‌ای که قرار است تا چند وقت دیگر بگیرید، هیچ است. پس به جای نگرانی بابت این هزینه جزیی، تمرکزتان را روی موفقیت سایت‌ بگذارید؛ چون قرار است درآمدتان در همان سال اول، چندین برابر این هزینه خواهد بود.

هزینه ساخت سایت

برای ساخت سایت از کجا شروع کنیم؟ آموزش ساخت وب سایت

ما قرار نیست شما را وارد یک فرآیند سخت و پیچیده برای ساخت سایت کنیم. از زمانی که تصمیم می‌گیرید سایت داشته باشید تا ساخت آن، حتی یک ساعت هم زمان‌تان را نمی‌گیرد. ما به شما ثابت می‌کنیم که ساخت سایت بر خلاف تصور بسیاری از افراد، بسیار ساده، کم هزینه و پیش پا افتاده (در حد راه اندازی یک پیج اینستاگرام) است. 

برای اینکه باورتان شود چقدر ساده است؛ هر مرحله را پا به پای ما انجام دهید.   

مراحل ساخت سایت

مرحله اول: یک سایت انتخاب و ثبت نام کنید

به جای اینکه شما را با انواع روش‌های طراحی سایت گیج کنیم، یک راست به سراغ ساده‌ترین روش ساخت سایت یعنی استفاده از سایت ساز پرتال می‌رویم. در این روش شما هیچ نیازی به دانش فنی و کدنویسی ندارید! سرویسی آماده در اختیار شماست که تنها باید زحمت محتوا گذاری (محصول، مقاله، ویدئو و...) در آن را بکشید. 

برای این کار کافی‌ست، به آدرس https://www.portal.ir بروید. صفحه را باز می‌کنید، اولین چیزی که توجه‌تان را جلب می‌کند، دکمه سبز رنگ "همین حالا شروع کنید" است. با کلیک روی آن، اولین گام تا ایجاد سایت را برداشته‌اید. سایت فروشگاهی می‌خواهید؟ سایت شرکتی می‌خواهید یا اصلا یک سایت شخصی؟ هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید.

نگران ادامه کار نباشید؛ چون با چند ویدئوی کوتاه مو به مو به شما گفته می‌شود باید چه کار کنید. بدون اینکه نیاز باشد، گزینه‌ای را انتخاب کنید، نقشه راه دقیقا جلوی روی‌تان قرار می‌گیرد. حتی اگر باز هم سؤالی برای‌تان پیش آمد، هم می‌توانید با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید، هم درخواست پشتیبانی دهید. 

خلاصه اینکه دیگر نیازی نیست چیزی اضافه کنیم؛ فقط خودتان ببینید! تصویر زیر بخشی از صفحه اصلی سایت‌تان است. 

ایجاد سایت در پرتال

مرحله دوم: دستی به ظاهر سایت بکشید

خب حالا که سایت را دارید، بد نیست دستی به سر و روی آن بکشید. چگونه؟ با انتخاب یک قالب مناسب برای آن. بیش از 50 قالب متنوع وجود دارد و هر کدام را که دوست داشته باشید و مناسب سایت‌تان است می‌توانید انتخاب کنید. انتخاب قالب و دادن یک جلوه زیبا به سایت‌تان تنها یک تا دو دقیقه زمان می‌برد. مگر اینکه قالب‌های آماده راضی‌تان نکند؛ که در آن صورت هم می‌توانید قالب اختصاصی خودتان را سفارش دهید.

نمونه قالب‌ها را خودتان ببینید. قالب‌ها که توسط تیم پرتال طراحی شده است، تنوع زیادی دارند و حتی می‌توانید قالبی شبیه دیجی کالا (قالب جعبه) برای سایت‌تان انتخاب کنید. برای هر نوع وب سایت، قالب‌های مخصوص آن گذاشته شده است. حتی اگر خودتان هم نتوانستید مناسب‌ترین قالب را انتخاب کنید، از کارشناسان ما بخواهید تا به شما کمک کنند. 

انتخاب قالب برای سایت

مرحله سوم: سایت‌تان را فعال کنید

تا به اینجای کار، شما یک سایت دارید، اما هنوز تمام نشده است! برای اینکه یک سایت با آدرس دلخواه خودتان داشته باشید، باید سایت‌تان را فعال کنیم. چگونه؟

یکی از بسته‌های سایت یا فروشگاه را انتخاب می‌کنید. بعد از فعال‌سازی نوبت به انتخاب آدرس سایت‌تان می‌رسد. چون قطعا می‌خواهید دیگران شما را با یک آدرس خاص پیدا کنند و بشناسند. منظورمان از آدرس سایت همان دامنه است؛ یعنی همان آدرسی که کاربران برای رسیدن به شما در موتور جستجو وارد می‌کنند. مثلا دامنه پرتال www.portal.ir است. 

تنها سؤالی که ممکن است در مورد آدرس سایت یا دامنه برای‌تان پیش بیاید، پسوند دامنه است. اینکه مثلا com. و ir. چه فرقی با هم دارند؟ استفاده از کدام دامنه بهتر است؟ قیمت هر کدام چقدر است؟ اگر می‌خواهید در مورد این دو مورد و بقیه پسوندها همۀ این اطلاعات را به‌دست آورید، مقالات انتخاب و ثبت دامنه را ببینید. 

باز هم هر سوالی در مورد انتخاب دامنه و مراحل ثبت آن داشتید، کارشناسان ما همواره در دسترس شما هستند :)

مرحله آخر: سایت شما برای شروع آماده است

به همین راحتی! از الان به بعد شما صاحب یک سایت حرفه‌ای با ظاهری زیبا هستید و می‌توانید کارتان را شروع کنید. اگر تا اینجای راه را با ما آمده باشید، خودتان دیده‌اید که کمتر از یک ساعت از زمان‌تان را گرفته است. 

بعد از انتخاب یک قالب برای سایت‌ می‌توانید خیلی راحت هر جای آن را که بخواهید ویرایش کنید. هرچند پشتیبانان پرتال، شما را تنها نمی‌گذارند و هر تغییری که بخواهید را برای شما اعمال می‌کنند. 

بعد از کمی استراحت، محتوایی که می‌خواهید را در سایت وارد کنید. اگر سایت فروشگاهی دارید، محصولات‌تان را در سایت قرار دهید (مثل چیدن ویترین فروشگاه فیزیکی‌تان) ؛ اگر سایتی شرکتی یا شخصی می‌خواهید، مقالات و اطلاعات‌تان را وارد آن کنید. 

خب این مرحله‌ای است که خودتان باید زحمتش را بکشید. اگر سایت یا فروشگاه پرتال را تست کرده باشید، قطعا سادگی کار با آن را از نزدیک دیده‌اید. هر چند که اگر باز هم در ورود محتوا و مدیریت سایت مشکل داشته باشید، ویدیوهای آموزشی در این مورد تهیه کردیم. با دیدن این ویدیوها به صورت کامل کار با پرتال و نحوه قرار دادن محصول و مقاله در آن را آموزش می‌بینید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم دوره رایگان آموزش ساخت و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی را در آکادمی پرتال مشاهده کنید.

دیگر وقت معرفی و فروش سایت است!

بازاریابی اینترنتی

یک آموزشگاه زبان خارجه را در نظر بگیرید؛ فرض کنید چند ماه را صرف راه اندازی و ساخت آن کرده‌اید. به نظرتان بعد از افتتاحیه، چند نفر برای ثبت نام به آموزشگاه شما مراجعه می‌کنند؟! وقتی که به جز همسایه‌های‌تان کسی آن را نمی‌شناسد؛ یا در شرایطی که به جز شما، صدها آموزشگاه دیگر در سطح شهر وجود دارد.

بعضی از کاربران ما، انتظار دارند یک روز بعد از راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی‌شان، از آن کسب درآمد کنند. (دیده‌ایم که می‌گوییم!) هدف شما هم از طراحی وبسایت، در نهایت کسب درآمد مستقیم یا غیرمستقیم از سایت‌تان است. غیر از این است؟ ما هم دقیقا همین را می‌خواهیم. ولی برای نتیجه دادن و رسیدن به درآمد از سایت، باید صبور باشید!

راه اندازی سایت تنها بخشی از مسیر است؛ بخش دیگر آن، فعالیت‌تان روی سایت است؛ اینکه چگونه آن را معرفی می‌کنید، چه محتوایی در آن می‌گذارید؛ از چه روش‌هایی برای تبلیغات استفاده می‌کنید. همۀ این‌ها یعنی اینکه چگونه بازاریابی اینترنتی را برای سایت‌تان انجام می‌دهید. 

نمی‌خواهیم الان ذهن‌تان را با روش‌های بازاریابی و فروش درگیر کنیم. همین که تا اینجا ما را همراهی کرده‌اید، از بسیاری از افراد دیگر جلو افتاده‌اید. فقط این اطمینان را به شما بدهیم که بلاگ پرتال، حتی بعد از راه اندازی سایت، به شما برای رسیدن به درآمد و داشتن یک سایت پرفروش آموزش می‌دهد. مثلا اینکه، فاکتورهای یک فروشگاه اینترنتی موفق چیست؟ چگونه سایت‌مان در گوگل بالا بیاید؟ چه محتوایی در سایت بگذاریم؟ چگونه مشتری را جذب کنیم؟ و هر چیزی که به دردتان بخورد.

ساخت سایت با پرتال

این را هم اضافه کنیم که...

ما نمی‌دانیم شما دقیقا در چه مرحله‌ای از راه اندازی سایت هستید، شاید حتی هنوز هیچ ایده‌ای در مورد اینکه چه محصولی می‌خواهید بفروشید و چه محتوایی می‌خواهید منتشر کنید، ندارید. نگران آن هم نباشید، شاید مقالۀ «انتخاب محصول مناسب برای فروش» دغدغه شما را حل کند و ایده خوبی از آن بگیرید.

اصلا می‌دانید همین ایده‌ها از کجا آمده‌اند؟ از محیط اطراف خودتان! کافی‌ست نگاهی به دور و برتان بیندازید و ببینید مردم و جامعه چه نیازهایی دارند؟ یا حتی چه نیازهایی را می‌توانید برای آن‌ها ایجاد کنید؟ کمی بیشتر حواس‌تان را جمع کنید!

اگر هم ایده و برنامه‌ای برای ساخت سایت دارید، که اجازه دهید به شما تبریک بگوییم، که تصمیم گرفته‌اید کسب و کارتان را وارد فضای آنلاین کنید. چون از این به بعد قرار است، حتی در خواب هم پول درآورید. (با کمک سایت یا فروشگاه اینترنتی‌تان)

فکرش را می‌کردید ساخت سایت، به این راحتی باشد؟ البته هنوز هم روش‌های دیگر ایجاد سایت، مانند طراحی سایت اختصاصی یا حتی طراحی سایت با وردپرس، دشواری‌های خودش را دارد. اما با روشی که گفتیم، خودتان دیدید که در عرض یک ساعت، سایت‌تان را ایجاد کردید. به‌علاوه اینکه از ابتدا تا انتها همراهی 24 ساعته پشتیبانان‌ ما را خواهید داشت. پشتیبانان پرتال تمام امور سایت‌تان مثل تغییر رنگ و جابه‌جایی ابزارک‌ها را به صورت رایگان انجام می‌دهند. پس نگران چیزی نباشید و باخیال راحت فروشگاه اینترنتی خودتان را راه‌اندازی کنید.

شما 7 روز این فرصت را دارید که تصمیم بگیرید، آیا می‌خواهید سایت‌تان را فعال کنید یا خیر. حتی اگر هم نخواستید با پرتال ادامه دهید، چیزی را از دست نداده‌اید! هر چند که اگر تست رایگان را امتحان کنید، بسیار مجذوب آن می‌شوید. پیشنهاد می‌کنیم نمونه کارها را هم ببینید. با پرتال می‌توانید هر نوع سایتی که در نظر دارید را بسازید. در صفحه نمونه کارها می‌توانید به صورت دسته‌بندی شده انواع سایت‌هایی که با پرتال ساخته شده‌اند را ببینید.

راستی، نگفتید چرا می‌خواهید وب سایت راه اندازی کنید؟ تا ببینیم اصلا به دردتان می‌خورد یا نه! انتهای همین مقاله بنویسید و مشاوره رایگان ما را بگیرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

سلام..من میخوام یه سایت بسازم ولی نمیخوام سایت مربوط به فروشگاه باشه ولی هرکاری کردم نتونستم توی سایت پورتال سایتی بسازم که مربوط به فروشگاه نباشه.سایتی که من میخواستم بسازم رو اینطوری طراحی کرده بودم که سایتی باشه که مردم بیان و سوالات مختلفشون رو به صورت ناشناس مطرح کنن و بقیه کاربران هم به صورت ناناس با ارسال نظر به اون ها کمک کنن و هر کس در حد توانش به سوالات پاسخ بده و راه حلی پیشنهاد کنه

سلام خدمت شما
پرتال فروشگاه ساز برای فروشگاه های اینترنتی و سایت ساز برای سایت شرکت ها یا سایت شخصی داره.
اما متاسفانه قالب سایت مدنظر شما در پرتال وجود نداره.

سلام .بنده یک سایت به زبان انگلیسی تجاری برای صادرات بادام میخواستم امکانش هست

سلام
بله امکانش هست، برای راهنمایی بیشتر با شماره 02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم

سلام من دوست دارم شغل شخصی خودم رو راه اندازی کنم فایل های آموزشی ونویسندگی وتحقیق و خواندن کتاب های فوق العاده انگیزشی وآموزشی برای آگاهی بیشتر مردم

سلام .
من می خوام کار خدمات آرایش دائم انجام بدم ساخت سایت به دردم می خوره؟

سلام
بله میتونید از این طریق مشتریان بیشتری جذب کنید.

سلام وقت بخیر من فروش پوشاک دارم آیا زدن فروشگاه یا سایت کمکی به من میکنه و باید سایت بزنم یا فروشگاه ؟

سلام
بله اگر روی فروشگاهتون کار کنید حتما فروش خوبی خواهید داشت. برای فروش محصول باید فروشگاه بزنید.

سلام سایت فروشگاهی اما بیشتر همکاری در فروش لطفا راهنمای کنید

سلام در مقاله ای که لینکش رو گذاشتم توضیح دادیم
https://www.portal.ir/what-is-affiliate-marketing

برای کسب درآمد

سلام رحیم هستم میخوام یه سایت فرهنگی درست کنم،با این محصول که شما توصیه می کنید میشه به هدفم برسم؟،سپاس

سلام
بله شما هر نوع سایتی رو میتونید درست کنید

سلام من میخوام سایت درست کنم نمیدونم از کجا شروع کنم تازه محصول ندارم ولی میخوام در امد داشته باشم

سلام و خسته نباشید واقعیت این که خیلی دوست داشتم شغل اینترنتی را تجربه کنم به خاطر یک دریافتی نقدی از گوگل با سایت خوشگل پورتال آشنا شدم با اینکه تا حالا موفق به دریافت جایزه نقدی نشدم اما فکر کنم با راهنمای و تخصص و مشاوره شما عزیزان موفق به کسب و کار عالی برسم.من واقعیت را برای شما عزیزان عرض کردم و از زدن حرف دروغ به شدت بدم میاد حدود چهار سال میشه که بیکار هستم.فقط این حرف‌ها را زدم که در قبال ساخت سایت و مشاوره حق الزحمه شما عزیزان را یکجا نمیتوانم پرداخت کنم.خواهشی که از شما داشتم اینکه اگه ممکن باشه به صورت قسطی پرداخت کنم.ممنون و تشکر از زحمات شما عزیزان..اصغرعیوضی

سلام
لطفا با شماره 02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم.

با سلام به خدمت استاد گرامی برای اینکه یه کسب کار ایده عال داشته باشد برای همین می خواهم داشته باشم با تشکر

برای کار خدمات دندانپزشکی سایت رو میخوام

سلام من محصولات سنتی درست میکنم باید فروشگاه بزنم یا سایت ؟
واینکه باید مثل اینستا تبلیغ و فعالیتی انجام داد یا باید فقط صبر کرد؟!!

سلام
میتونید سایت فروشگاهی بزنید و برای جذب مشتری و افزایش سرعت رشدتون میتونید تبلیغات کنید

سلام. ببخشید هزینه یک سایت ساده چقدر درمیاد؟

سلام
داخل لینک زیر هزینه های ساخت سایت درج شده
https://www.portal.ir/packages

سلام وقت بخیر من یک شرکت دارم که چند منظور است میخوام قسمت کارهای خدماتی رو فعال کنم و به سایت یا یک اپی که رو گوشی بشه دانلود کرد رو چطور بسازم یا لازمه یا نه و راهنمای درباره هزینه هاشم بکنید تشکر

با یکی از آشنایان در زمینه ایجاد سایت که صحبت کردم گفت تا سر جمع 2 تا 5 میلیون میتونم سایت خوبی ایجاد کنم بنظر شما آیا این سایت راه اندازی شده میتونه قابل آپدیت و تغییرات بروز و قابلیت ارتقا داشته باشه که نخواهم دنبال ایجاد سایت دیگه باشم

سلام
باید ببینید که سایت رو روی چه بستری برای شما ایجاد میکنه و چه قابلیت هایی داره

سلام

وب سایت آموزس ریاضی می خوام داشته باشم

سلام
میتونید توی پرتال ثبت نام کنید و 7 روز مهلت تست رایگان به شما تعلق میگیره. ویدیوهای آموزشی هم توی پنل هست که آموزش کامل رو داخلش قرار دادیم.

هدف معرفی خود

سلام از چه نوع سایتی می توان برای همکاری در فروش استفاده کرد

سلام
هم می‌تونید سایت فروشگاهی بزنید هم می‌تونید سایت وبلاگی بسازید و از طریق همکاری در فروش کسب درآمد کنید.

میخوام ی سایت برای پخش رمان بزنم

سلام
میتونید توی پرتال ثبت نام کنید و سایت خودتون رو بسازید. 7 روز هم مهلت تست دارید.

با تشکر از شما میخواستم یه سایتی مثل سنجاق یا آواره وغیره راه اندازی کنم

با سلام و تشکر . به دو دلیل نیاز به سایت دارم . اول جهت فروش اینترنتی بهتر . دوم اینکه مانند جی میل و یا شماره تلفنم یک آدرس اینترنتی داشته باشم برای همیشه...

سلام وقت بخیر من میخوام یه فروشگاه
کشاورزی داشته باشم... میشه کمک کنید
و هزینه زدن سایت بهم بگید..
واینکه چطور میتونم فروش بیشتری تو زمینه کشاورزی داشته باشم

سلام
هزینه ساخت سایت در لینک زیر هست
https://www.portal.ir/packages

سلام
من سایت ساختم وا میخوام در ان برنامه ادلود کنم و روی ان ها قیمت بزارم
اگه میشه بهم توضیح بدید ک چگونه اینکارو بکنم

سلام
شما میتونید موقع ایجاد محصول در سایت گزینه محصول دانلودی رو انتخاب کنید و محصولتون رو به عنوان یک محصول دانلودی ثبت کنید. بعد فایلتون رو داخل سایت و بخش مدیریت فایل ها آپلود کنید و لینکش رو داخل محصول فرار بدید. اگر هم راهنمایی لازم داشتید به پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.

سلام اگه بخام یک سایت برای اموزش یک برنامه بسازم چقدر هزینه میخواد؟

سلام
لیست قیمت پکیج‌های پرتال رو از لینک زیر می‌تونید ببینید:
https://www.portal.ir/packages

سلام ببخشید من تو کسب مجوز اینماد به مشکل خوردم ، من محصولم مجوز نداره محصول من گاوصندوقه، بعد اینکه من کسب کار خانگیه ، مغازه ندارم که بخوام مجوزم داشته باشم، توی تکمیل فرم نظر سنجی هم زده بودم کسب و کار خانگی، ولی الان نمیدونم باید برای کسب مجوز چیکار باید کنم تو این مرحله موندم

سلام
با پشتیبانی پرتال تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

سلام هدر سایت کجاست برای اینماد میخوام نمیتونم پیداش کنم

سلام
این موارد رو تیکت بزنید تا تیم پشتیبانی این کار رو برای شما انجام بده

سلام
وقتتون بخير
اينجا طراحي وب سايت انجام ميشه يا دامنه؟
متشكرم

سلام
پرتال یه سایت ساز هست که می‌تونید باهاش سایت بسازید و دامنه هم به صورت رایگان به شما داده میشه

سلام خسته نباشید
میخام سایت بزنم خرید فروش کنم
مثله دوچرخه و...... درآمد خوبی داره توی سایت
اگر داره میشه کمک کنید

چگونه سایتی بدرد کارمن میخو ه

سلام
بسته مبتدی پرتال به درد شما میخوره و میتونید امکاناتش رو داخل لینک زیر ببینید
https://www.portal.ir/packages

با عرض سلام و احترام
تمایل دارم با ایجاد سایت در آمد خود را افزایش بدم.

سلام
در چه حوزه ای فعالیت دارید؟

خیلی خوب بود

و چقدر حرفه ای دوستان میخوان برای راه اندازی سایت پول بگیرن و واقعا تحسین برانگیز.

سلام دوست عزیز
شما در هر صورت برای ساخت سایت باید پول بدهید. ما هم صادقانه و شفاف توضیح دادیم که چطور میشه یک سایت راه اندازی کرد. مزایا و معایب هر روش رو هم گفتیم. در نهایت نتیجه گیری رو هم به عهده خود شما گذاشتیم. اگر مایل بودید میتونید خدمات پرتال رو هم به صورت رایگان تست کنید و اگر راضی بودید کسب و کارتون رو با پرتال ایجاد کنید و ادامه بدید.

برای یه داستان واقعی مذهبی

سلام. ی سوال داشتم
من چند سال پیش ی سایت برام طراحی کردن. به دلایلی هاست و دامنه رو تمدید نکردم.. فعلا غیر فعال شد .. آیا بعد از چند سال دوباه میتونم فعالش کنم؟

سلام
هاست که نه نمیشه دیگه اما دامنه اگه کسی نگرفته باشه میتونید خریداریش کنید.

سلام خسته نباشید بنده ارایشگر هستم میخاستم یه سایت راه اندازی کنم هزینه سایت چنده میخام اموزش بدم ودر کنارش محصولات کارمم بفروشم باید چکار کنم

سلام
هزینه ساخت سایت داخل لینک زیر هست:
https://www.portal.ir/packages
اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره 02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم.

من میخام سایت اموزش زبان کره ای بزارم ینی رایگان یاد بم در قالب یکسایت به صورت اصولی ایا این هم هزینه داره ایا/چون فروش نیس و نمیخام ازش پول دربیارم

سلام
بله هزینه طراحی سایت داخل لینک زیر هست:
https://www.portal.ir/packages

سلام خسته نباشید.من قبلا کار کیک خونگی انجام میدادم و یک سالی میشه تعطیل کردم.
الان میخواستم یه سایت بزنم وتجربیاتمو در مورد کیک پزی وآشپزی آموزش بدم.بنظرتون میتونم باراه اندازی یک سایت دراین زمینه موفق باشم.در واقع یه سایت با آموزش آشپزی وکیک پزی

سلام
بله حتما میتونید موفق بشید در این زمینه. سایتهای مختلفی هستن که به این شکل فعالیت دارن

سلام. وقت شما بخیر
چند سوال:
- من قصد دارم یک سایت فروشگاهی برای خرید دوره اموزشی بزنم.
10 تا محصول دارم که حجم هرکدوم تقریبی بین 2 تا 5 گیگ میشه. یعنی نیاز به هاست حداقل 50 گیگ دارم که باتوجه به خدماتی که شما ارائه میدین، گزینه فروشگاه استاندارد و پیشرفته برام مناسبه.
- و با توجه به اینکه اگه کسی خرید انجام بده، باید فایل دانلود کنه، این یعنی از فضای ترافیک کم میشه، حالا اگه من بطور ماهیانه حدود 10 تا 20 فروش داشته باشم، احتمالا ترافیک 128 گیگ، استاندارد برام کافیه.
- حالا سوالی که دارم این هست که، اولا من درست تحلیل کردم؟
- دوما آیا میتونم به مرور که فروشم بیشتر میشه، سایتو ارتقا بدم به پیشرفته تا نگرانیم از بابت ترافیکم حل بشه؟ این ارتقا به چه شکل هست؟ یعنی ما به تفاوت پرداخت میشه و از زمان پرداخت ما به تفاوت اون ارتقا محاسبه میشه؟ اینو دقیق با جزئیات برام بگید.
- من بودجم بسیار محدوده و اینطوری نیست که بتونم یک دفعه سایت پیشرفته بخرم (هرچند اونم واقعا هزینه ی گزافی محسوب نمیشه)، ولی بهرحال باید گزینشی عمل کنم، ممنون میشم دلسوزانه راهنماییم کنید. و اگه نکته ی دیگه ای وجود داره.
- اگه از طریق ایمیل بهم اطلاع بدید مچکرم.

سلام
بله تحلیل شما درسته و معلومه که حسابی که تحقیق کردید در مورد خدمات ما :)
برای شروع کار بسته استاندارد مناسبه و بعد از مدتی که فروشتون بیشتر میتونید مابه التفاوت بسته پیشرفته رو بدید و به این بسته ارتقا پیدا کنید. بعد از ارتقا، زمان بسته تغییری نمیکنه. یعنی اگه بعد از 10 ماه به پیشرفته ارتقا بدید، 2 ماه میتونید استفاده کنید و بعد باید تمدید کنید. پیشنهاد می‌کنم برای اطلاعات دقیق تر و کاملتر با شماره 02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم.

بیخشیدهزینه‌هم‌داره‌‌یا‌رایگانه؟

سلام
7 روز اول رایگانه اما بعدش هزینه داره

من مخئام چون برنامه ساختم ونیاز به هاست وب دارم به نظرتون من چبکار کنم

سلام وقتتون بخیر . ببخشید من سوالی که برام پیش اومد اینکه میتونم تو پیج اینستام ادرس سایت رو به اسم پیج خودم( همون اسمی که تو سایت باهاش ثبت نام کردم منظورمه ) تو بیو اینستا بزارم ادرس سایتمو ؟ یا باید اسم پورتال ....چیزی باشه تو بیو اینستام که مردم از پیجم بتونن وارد سایت بشن و خریداری کنن ؟ در حقیقت تو بیو اینستام چطوری ادرس سایتمو بنویسم ؟ مثلا www.mah.online shop.ir ؟ یا اسم پورتالی چیزی باید کنارش حتما نوشته بشه ؟ و اینکه هزینه رو نوشتید کل ۱سال ۲ میلیون و ماهانه فرضا ۱۵۰ تومن یعنی که من اقساطی میتونم هر ماه پرداخت کنم ؟

سلام
اصلا نیازی نیست اسم پیج رو تغییر بدید و فقط باید آدرس سایت رو داخل بایو یا توی استوری قرار بدید. هزینه هم سالانه هست و باید یکجا پرداخت کنید.

سلام ببخشید من می خواهم سایتم را حذف کنم باید چه کار کنم

سلام
لازم نیست کاری کنید خود به خود حذف میشه

سلام من میخوام ی سایت برای فروش سنگ هام بزنم چطوری میتونم

سلام
آموزش های همین صفحه رو دنبال کنید و یک سایت بسازید

سلام و وقت تان بخیر .
ممنون ازاینکه این خدمات را بصورت رایگان دراختیار همه قرار می دهید. راستش من مدت دوماه میشه که در یکی از ایالت های کشور بریذیل اقامت دارم. و دراین مدت یک چیزی را که احساس کرده ام اینه که جای محصولات آجیل کشورهای مانند ایران و افغانستان خیلی خالی هست و بعضی های شان مثل پسته کشور شیلی هم که هست خیلی گران هست مثلا همان پسته که در ایران بیشتر از ده دلار آمریکاه نیست اینجا نزدیک به چهل دلار امریکا است . گرچند من خودم سایت دارم و لی ازاینکه اون سایت اولا اینکه مربوط کاری دیگه ای میشه دوما زبان اش انگلیسی هست. لذا به این فکر افتادم که این محصولات را اگر بتوانیم به صورت آنلاین فعال کنم فکر کنم که خیلی نتیجه خوب خواهد داد ولی مشکل اینه که زبان اینجا پرتقالی بریذیلی هست نظر شما در مورد ایجاد یک چنین سایت برای ما چی هست
جهان سپاس .

سلام، برای زدن سایتی که نیاز به حجم زیاد برای آپلود و آرشیو داشته باشه مثل سایت های فیلم و سریال و در کنارش pdf های داستان، که نیازمند حجم نامحدود برای ذخیره هست، هزینه ها چطوری هست؟
و احتمال پاک شدن وجود داره اگه آره چطور پشتیبانی نیاز هست که این اتفاق نیافتد و چقدر هزینه داره؟
آیا شما کل این خدمات رو ارائه میدید یا باید از جاهای مختلف تهیشون کنیم؟
اگر درمورد نوع سرور ها و هزینه آنها برای این نمونه سایت ها هم توضیح بدید ممنون میشم

سلام
برای دریافت فنی و توضیحات بیشتر در این مورد با پشتیبانی پرتال به شماره 02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید

مرارهنمایکنین ازصفرچجوری ساخته میشه

سلام
توی این مقاله کامل راهنمایی کردیم که چه کار کنید

سلام وقت بخیر میخوام تمام جزییات وب سایت یاد بگیرم اموزش کامل میدهید؟

سلام
ساخت سایت با پرتال خیلی راحته و ویدیوهای آموزشی زیادی توی سایت قرار دادیم که صفر تا صد طراحی سایت رو بهتون آموزش میده. هر جایی هم مشکل داشتید پشتیبانی پرتال بهتون کمک میکنه.

سلام، برای انتشار نوشته هایم شروع به ساختن سایت میخوام بکنم

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2