۲۰٪ تخفیف ویژه حمایت از کسب و کارها در کرونا

بالاخره هزینه راه‌ اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

یکی از دلایلی که افراد به سراغ کسب و کار اینترنتی مثلا راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی می‌روند؛ این است که سرمایه زیادی نیازی ندارد. اول بگذارید خیالتان را راحت کنم، که هزینه طراحی سایت فروشگاهی، بسیار کمتر از راه‌اندازی فروشگاه در یکی از خیابان‌های شهر است و در مقابل درآمد آن می‌تواند چندین برابر همان فروشگاه سنتی باشد!

قبل از هر چیز، اجازه دهید به شما تبریک بگوییم که تصمیم گرفته‌اید، کسب و کاری آنلاین برای خودتان داشته باشید. اگر الان این تصمیم را نمی‌گرفتید، چند وقت دیگر ناچار به انجام آن می‌شدید. 

شما برای ساخت فروشگاه‌تان باید از یکی از روش‌ های راه‌ اندازی فروشگاه اینترنتی استفاده کنید. می‌دانیم که هزینه، فاکتور مهمی در ساخت سایت است؛ اما حتما علاوه بر آن، به عوامل دیگر مانند مدیریت آسان، امنیت سایت و کیفیت خدمات را هم در نظر بگیرید. همانطور که برای خرید یک مغازه، امنیت محله آن، زیبایی ظاهری و دسترسی به نقاط شهر برای‌تان مهم است. 

برای اینکه فکر نکنید، ساخت فروشگاه اینترنتی کار سختی است، می‌خواهیم هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی را از ساده‌ترین روش شروع کنیم، سپس روش‌های دیگر را اضافه کنیم! البته فکر نمی‌کنیم که سرتان برای دردسر درد کند!

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با کمک فروشگاه ساز

دوست دارید، همین طور که در بازار یک فروشگاه دارید، یا اینکه در کنار کسب و کار تمام وقت‌تان، یک سایت فروشگاهی هم داشته باشید؛ اما مدام نگران این هستید، که نکند فرصت رسیدگی به آن را پیدا نکنم. یا اینکه من مهارت چندانی برای کار با سایت ندارم... ما نگرانی شما را درک می‌کنیم؛ به همین خاطر، روشی که پیشنهاد می‌کنیم، نه به مهارت نیاز دارد، نه زمان زیادی از شما می‌گیرد. 

با کمک فروشگاه ساز، یک سایت آماده در اختیارتان است؛ که نیاز به هیچ دانش تخصصی مانند کدنویسی ندارد. شما فقط محصول‌تان را در آن بگذارید و بفروشید! (البته به جز بازاریابی و فروش که زحمتش به عهده خودتان است)

یکی از بهترین نمونه‌ها، فروشگاه ساز پرتال است که تمام سعی‌اش حل دغدغه‌ها و نیازهای شما بوده است؛ برای فروش اصلا درگیر حل مشکلات سایت نمی‌شوید؛ چون پشتیبانان 24 ساعته در دسترس شما هستند. طراحی قالب زمانی را از شما نمی‌گیرد؛ درگیر گرفتن درگاه بانکی نمی‌شوید و... . شما با خیال راحت محصول‌تان را بفروشید. 

خب حالا هزینه استفاده از این فروشگاه ساز چقدر است؟ شما سه انتخاب دارید: 

  1. هزینه راه‌ اندازی فروشگاه کوچک (سالانه): 990 هزار تومان
  2. هزینه راه‌اندازی فروشگاه استاندارد (سالانه): 2 میلیون و 400 هزار تومان
  3. هزینه راه اندازی فروشگاه پیشرفته (سالانه): 4 میلیون و 900 هزار تومان 

این تمام هزینه‌ای است که یک سال می‌پردازید. بدون اینکه نیاز به صرف هزینه برای هاست، درگاه پرداخت، قالب و... کنید. شاید بگویید این هزینه زیادی است! تنها به دو دلیل می‌توانید این را بگویید:

  • چیز زیادی در مورد هزینه‌های راه اندازی فروشگاه اینترنتی به روش‌های دیگر نمی‌دانید.
  • به درآمد بالای یک فروشگاه اینترنتی و موفقیت آینده خودتان باور ندارید!

اگر سری به صفحه تعرفه بزنید، می‌بینید که این هزینه در مقابل امکاناتی که بعد از آن دارید، چیز زیادی نیست. مهم تر از همه، پشتیبانی 24 ساعته دارید، که چیز کمی نیست! 

می‌پرسید اصلا چرا پرتال؟ پیشنهاد می‌کنیم، مقاله «35 دلیل برای آنکه سایت ساز پرتال را انتخاب کنید» را مطالعه کنید. برای اینکه خودتان به چشم ببینید، تست 7 روزه رایگان آن را از دست ندهید. روی تصویر زیر کلیک و فروشگاه آزمایشی خود را ایجاد کن.

طراحی فروشگاه اینترنتی

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی با کمک وردپرس

خب شاید بگویید، به‌جای صرف این همه هزینه، از وردپرس که رایگان هم است، استفاده می‌کنم. بله وردپرس رایگان است؛ اما تنها فایل دانلود آن رایگان است. بعد از آن تازه عملیات ساخت فروشگاه و هزینه‌هایش شروع می‌شود. باید قالب نصب کنید، افزونه‌های مختلف از جمله افزونه ووکامرس فروشگاهی را اضافه کنید، هاست و دامنه بخرید، درگاه پرداخت تهیه کنید و...

همۀ این‌ها هم هزینه دارد؛ هم زمان می‌برد. اجازه دهید دقیق‌تر در مورد هزینه ساخت فروشگاه با وردپرس صحبت کنیم. البته این هزینه‌ها "کمترین حالت" ممکن است. وگرنه اگر بخواهید یک سایت خوب داشته باشید و در عین حال خیال‌تان هم راحت باشد، باید حداقل 2 یا 3 میلیون هزینه کنید؛ البته اگر بخواهید ساخت آن را به شرکت یا افراد دیگر بسپارید، باید هزینه‌ای بیش از این بپردازید.

هزینه پایه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس شامل موارد زیر است:

خرید دامنه com دات: 164 هزار تومان

قیمت بقیه دامنه‌ها:

قیمت دامنه های مختلف

قیمت هاست یکساله لینوکس با امکانات عمومی: 400 یا 500 هزار تومان

قیمت قالب فروشگاهی وردپرس: از 80 تا 300 هزار تومان (البته قالب سفارشی مبلغ بیشتری ممکن است داشته باشد.)

قیمت افزونه پرگاس (همه امکانات مورد نیاز در پلاگین فروشگاه‌ساز وردپرس): 69 هزار تومان

قیمت درگاه پرداخت اینترنتی شرکت ایران کیش: 30 هزار تومان

قیمت سئوی ووکامرس پرمیوم: 19 هزار تومان

قیمت افزونه مدیریت تب‌های ووکامرس: 30 هزار تومان

قیمت افزونه  Yoast سئو : 45 هزار تومان

قیمت افزونه صدور فاکتور: 30 هزار تومان

این‌ قیمت ابزارهایی بود که برای یک فروشگاه معمولی نیاز دارید (که می‌شود چیزی حدود 1,000,000 تومان). اگر بخواهید فروشگاه بزرگتری داشته باشید، یا باید افزونه‌های دیگری را بخرید یا سفارش طراحی  و توسعه آن‌ها را بدهید. تازه فقط همین نیست؛ در بحث پشتیبانی وردپرس اگر خودتان برنامه‌نویسی بلد نباشید، یا باید کسی را استخدام کنید، یا با پرداخت هزینه، پشتیبانی را به کارشناسان بسپارید. 

یا مثلا در مورد درگاه پرداخت بانکی، هر چند الان با یک هزینه 20 یا 30 هزار تومان هم می‌توانید درگاه آنلاین بگیرید، اما بنظرتان استفاده از این درگاه‌ها قابل اعتماد است؟ پس برای اطمینان ناچارید از برخی درگاه‌های باکیفیت که هزینه‌ای حدود 1 میلیون تومان است استفاده کنید. به‌‎هر حال پای پول‌تان وسط است؛ ریسک نکنید!

یک نکته: علاوه بر این‌ها، اگر تصمیم دارید یک فروشگاه بزرگ با تراکنش بالا داشته باشید، احتمالا با وردپرس به مشکل بخورید. چون اضافه کردن افزونه‌های مختلف به سایت مانند ووکامرس، سپس قرار دادن محصولات متعدد در آن، سرعت سایت را کم می‌کند. کاربران هم که به هیچ وجه سایت‌های کند و اعصاب خردکن را دوست ندارند. 

بالاخره هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس چقدر است؟

طبق آخرین بررسی‌های من، سفارش فروشگاه اینترنتی وردپرسی بسته به امکانات آن، چیزی بین 4 تا 6 میلیون تومان برایتان آب می‌خورد. پس الان دیگر گول قیمت‌های پایین را نمی‌خورید؛ چون اطلاعات‌تان بیش از بقیه است!

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی 

یک روش سوم هم برای ساخت فروشگاه اینترنتی وجود دارد؛ و آن طراحی اختصاصی است. اگر طراحی سایتی که می‌خواهید با دو روش قبل امکان پذیر نباشد، مجبورید طراحی اختصاصی سایت‌تان را به یک شرکت بسپارید. این شرکت‌ها اگر کارشان درست باشد، کدهای سایت شما را، از صفر می‌نویسند (بدون کپی کردن!) و برای‌ شما، یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و یک قالب مخصوص خودتان می‌سازند. 

هزینه طراحی سایت فروشگاهی به‌صورت اختصاصی، بیشتر از سایر روش‌هاست. علاوه بر این، تعرفۀ مشخصی ندارد. مثلاً ممکن است شرکتی برای ساخت فروشگاه اینترنتی، 50 میلیون تومان پول بگیرد. شرکت دیگری همان سایت را با 10 میلیون تحویل‌تان بدهد. این مبلغ برای فروشگاه‌های پیشرفته تا مبلغ 100 میلیون تومان هم می‌رسد. البته همانطور که گفتم تعرفه و قیمت مشخصی در این بازار وجود ندارد و ممکن است مبالغی بیش از این نیز در برخی شرکت‌ها درخواست شود!

درباره پشتیبانی این وب‌سایت‌ها هم، معمولاً یک سال اول رایگان است، اما از سال دوم به بعد، باید سالانه مبلغی حدود 500 یا 600 هزار تومان پرداخت کنید.

 جمع‌بندی پایانی

خب حالا که دید خوبی نسبت به هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی پیدا کردید، اولین قدم را بردارید؛ ما از آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی تا درآمدزایی از آن و افزایش فروش اینترنتی نیز همراه شما خواهیم بود. مثلا اینکه به شما می‌گوییم: 

صادقانه بگوییم، تمام این اعداد و ارقامی که در موردشان صحبت کردم، مربوط به بهمن ماه 98 است و با این وضع بالا و پایین (البته فقط بالا!) رفتن قیمت‌ها خیلی اطمینانی به آن‌ها نیست. به هر حال سعی کردیم که سوالات شما، درباره قیمت‌ها و تعرفه‌های مختلف طراحی سایت را تا جای ممکن پاسخ بدهیم. 

هر سؤالی در ارتباط با راه اندازی سایت فروشگاهی داشتید، در بخش نظرات از ما بپرسید، یا با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید. 

دیدگاه خود را ارسال کنید

21 دیدگاه

اطلاعات جالبی ارائه کردین...فوق العاده بود

ممنون از شما :)

سلام
اطلاعات به قول معروف بازاری و بدون حاشیه ای رو در سایتتون قرار دادید
تشکر میکنم
اگر روی جزئیات ساخت سایت هم باز مطلب بزارید. ممنون میشم

سلام . ممنون :) وقت شما بخیر
اتفاقا مقالات زیادی درباره طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در وبلاگ سایت گذاشتیم. وارد وبلاگ پرتال بشید و توی قسمت سرچ، عبارت طراحی سایت رو وارد کنید.

با سلام و احترام
ببخشید با این وضع قیمت ها آیا میصرفه سایت زدن ؟؟!!!!!!

سلام. روز شما بخیر
اتفاقا الان با این وضع قیمت‌ها، به صرفه ترین و در عین حال پردرآمدترین کارها، راه‌اندازی سایت و کسب و کارهای اینترنتی هست :)

سلام من در اصفهان هستم و هزینه طراحی سایت رو به من یه شرکت 1میلیون و نیم گفتن
این اختلاف هزینه برای چیه؟

سلام
ببینید واقعیتش اینه که هزینه طراحی سایت هیچ تعرفه مشخصی نداره، و به خود شرکت، سیستمی که برای طراحی سایت استفاده میکنین و گاهی انصاف شرکت بستگی داره.
تعرفه ما رو توی صفحه سایت میتونین ببینین :)
راستی شما سایت‌تون رو با وردپرس طراحی کردن واستون؟

تشکر از اطلاعات خوب شما و همچنین بروز بودن اطلاعات شما

مرسی از شما علی جان :)
بازم به ما سر بزنین

یه موضوع معروفی هست که میگن هیچ کس چرخ رو از نو اختراع نمیکنه. کسی که کد سایت شما رو از صفر می نویسه نه تنها کارش درست نیست بلکه هیچ چیز از برنامه نویسی ندونسته. بهتره دیگران رو با این جملات عوام فریبانه گیج نکنید.

سلام آقای مهدی :)
سایت هایی که به صورت اختصاصی کدنویسی میشن، بعضا از ابتدا کدنویسی میشه تا دقیقا با نیاز کاربر هماهنگ باشه. البته فعالیت ما در این زمینه نیستش :)
ما سایت ساز و فروشگاه ساز پرتال رو داریم

توضیحاتتون جالب بود.
ممنون

مرسی از شما علی جان

اطلاعات مفیدی بود.
ممنونم.

خواهش میکنم :)
مرسی از نظرتون

سلام هزینه وارد کردن محصولات در سایت به ازای هر محصول چقدره ؟

سلام.
بسته به تعداد محصولاتی که دارین یه هزینه مشخص داره :)
البته اگه سایت یا فروشگاهتون رو از پرتال گرفته باشین.
با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا کارشناسا کامل شما رو راهنمایی کنن.

سلام
دوست دارم فروشگاه اینترنتی داشته باشم. ولی موندم بازار چی تو اینترنت خوبه که با هزینه پایین شروع کنم.

سلام آقای نظری عزیز :)
اینکه چه محصولی را میخواید بفروشید اونقدری که درگیرتون کرده، مهم نیست. چون هر محصولی را انتخاب کنید یا الان نیازش وجود داره و همه بهش آگاهن، یا اینکه خودتون نیازش رو ایجاد می‌کنین که بازم میتونین بفروشین.
مثلا همین الان دیجی کالا رو باز کنین، یه دسته و یه محصول رو انتخاب کنین و روی همون محصول خاص کارتون رو شروع کنین. نگران فروش هم نباشین، چون اگه بتونین سایتتون رو توی گوگل بیارین بالا، جور کردن محصول هم حل میشه.
بدون نگرانی شروع کنین؛ ما هم کنارتون هستیم :)

هزینه راه اندازی فروشگاه چقدر است

سلام محمد امین عزیز
اگه منظورت ساخت فروشگاه با پرتال هستش که هزینه ش از 990 هزار تومن تا 4.900میلیون هست. البته خبر خوب اینه که روی این قیمت ها 25 درصد تخفیف وجود داره . یعنی از 740 تا 3.600 هستش.
تا قبل اینکه تخفیف ها برداشته بشه یکی از این بسته ها رو فعال کنین :)

باعرض سلام و خسته نباشید سوالاتی داشتم که امیدوارم بتونین جواب بدین،
دیدم ارزونترین فروشگاه سالی 1 میلیون هزینه داره،برای من که تو فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنسول بازی هستم آیا قیمت تمام شده جنس طوری میشه که بقیه از شهرهای بزرگ خرید نکنن و مشتری من بشن؟میخوام اگه فروشگاهی دارم قیمتش از هر فروشگاهی کمتر باشه
۲.وقتی که تونستم فروشگاه رو راه بندازم چطور باید واردکننده های عمده رو پیدا کنم و ازشون خریدکنم طوری که قیمت کالاها همچنان پایین باشه؟
۳.آیا برای من که میترسم فروشگاهم نگیره و همون پولو از دست بدم،بهتر نیست اول از سایت دیوار و شیپور شروع کنم و بعد سایت بزنم؟اینطوری هم میتونم مشتری پیداکنم و هم هزینه ساخت فروشگاه رو دربیارم،ولی یه بدی که داره اینه که عمده نمیتونم بخرم و درنتیجه قیمتشون میره بالا و احتمال اینکه کسی بخره کمه،ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام محمد عزیز
خیلی هم عالی که چنین تصمیمی گرفتی. ولی در مورد اینکه کل بازار رو بتونی دست بگیری خب هیشکی نمیتونه به شما تضمین بده. چون بخشیش به نوع کارتون بستگی داره؛ بخشی هم به نوع فعالیت رقبای شما. راستی قبلش فروش آنلاین این محصول رو یه بررسی کنین. ببینین چجوری کار کردن رقبا. چون باید بهتر از اونها عمل کنید. راجع به اینکه چجوری محصول رو تامین کنید راستش دقیقا نمیدونم بهترین راهش چیه که بیشترین سود را داشته باشه براتون. برای اون باید از یه استراتژی درست برای قیمت گذاری استتفاده کنید. این مقاله رو یه نگاه بندازین:
https://www.portal.ir/pricing-strategies
تا جایی که میدونم عمده فروش این نوع محصولا خیابان شهرداری هستش. شاید هم بتونید از جای دیگه وارد کنید. ولی مسئله گارانتی و ضمانت روهم در نظر بگیرید اگه اون مهمه تنها راهش گرفتن نمایندگی هست.
و اما درمورد مسئله سوم: مگه هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی چقدره؟ 2-3 میلیون هم بشه. حتی اگه توی بدترین حالت هم کارتون نگیره سرمایه خیلی زیادی رو از دست نمیدین. چون میدونید نیازی نیست از همون اول محصول رو بخرید و توی سایت بذارید؟! شما سایت رو راه بنداز، روی اون کار کن تا توی گوگل بیاد بالا، بعد از مدتی که سفارش ها اومد سمتت میتونی بری دنبال تامین محصول. اولش هم میتونی اصلا تک فروشی کنی بعدش که زیاد شد و سایت شناخته شد، تامین کننده با بهترین قیمت پیدا میکنی. پس بنظرم جای نگرانی وجود نداره .

سلام گفتین که هزینه قالب ها و افزونه ها ولی در وردپرس چندین هزار افزونه و قالب وجود داره و نیاز مارو تا حد زیادی مرتفع میکنع! :)

سلام
وقت شما بخیر باشه
بله درسته؛ تعداد افزونه های وردپرس خیلی زیاده و متنوع هستن. پرتال توی این چند سال تلاش کرده که کاربردی ترین افزونه ها رو طراحی کنه و همچنان هم داره این کار رو ادامه میده. شاید تعداد افزونه هاش زیاد نباشه ولی همه اونها کاربردهای بسیاری دارن چون از خود کاربرا این بازخورد رو گرفتین و نیازشون رو دیدیم :)

سلام
خداقوت
واقعا گیج شدم
الان چند روز درگیرم
با شما هم تماس گرفتم...
نمی دونم کار درست چیه؟

درود آقای غلام دوست.
چرا گیج شدین؟ اینکه سایت بزنین یا نه؟ :)
برا چه کاری میخواید

درود بر شما
از خدمات که سایرین دوستان دارند،بعضی هاش حقه ولی بابتش هزینه می گیرن ولی انصافا هیچکدوم جز شرکت شما و دوتا از شرکتهای خوب دیگه پیگیر نیستید،الان سر دوراهی کار درست چیه قرار گرفتم...
ممنون که پاسخگو هستید.

خواهش میکنم :)
راستش من دقیقا نمیدونم که کسب و کارتون چیه و سایت رو به چه منظوری میخواید. ولی در مورد سایت زدن یا نزدن بنظرم شک نکنید؛ اگه الان انجامش ندین ممکنه بعدا دیر بشه. اگه م بین انتخاب پرتال برای سایت زدن مردد موندین باز مزایا و معایبش رو کنار هم بذارید ببینید بهتره ازش استفاده کنید یا نه. یکی از بهترین راه هایی که مطمئنتون میکنه اینه که ازین فرصت تست رایگان 7 روزه استفاده کنید. اگه هنوز امتحانش نکردید همین الان اینکارو بکنید.
توی کار با سایت هم هرجاش مشکل داشتید تیکت بزنید یا اینکه با پشتیبانی تماس بگیرید. اینم شماره تماس 02163404 داخلی 2.

ممنونم خانم شریفی
واقعا قدردان شما هستم که زمان تون رو صرف راهنمایی من می کنید.
ممنون میشم اگه ایمیل شما رو داشته باشم.

خواهش می کنم :)
خدمت شما:
ftm.sharifi13@gmail.com
البته همینجا و زیر همین مقاله، هم هر سوالی داشته باشید، جواب میدیم.

با عرض سلام و ادب
سوالم اینه که وقتی ما با وورد پرس سایتی برامون نوشته میشه و داده میشه ما با هزینه حالا سالیانه نهایتا یک میلیون اونو تو گوگل بالا میاریم و ماله ماست و هیچ گونه ترسی از اجاره ای بودن سایت نخواهیم داشت. حالا اگه ما سایتی که بصورت اجاره سالیانه از شما دریافت کنیم چه تضمینی وجود داره که بعد چند مدت کار کردن و شناخته شدن سایت رو از دسترس ما خارج نکنین و یا مثله صاحبخانه ها قیمتی فضایی نگین و مارو از هدفی که چند سال در حاله پیمایشیم نندازین؟ شما فرمان پیشرفت مارو در دست دارین و میتونین حتی بعد موفقیت و به شهرت رسیدن فرمان رو کج کنین

سلام اقای شیدایی گورچین عزیز :)
بله ما کاملا متوجه نگرانی شما هستیم. اما واقعا اینطوری که فکر میکنید نیستش. پرتال الان بیش از 5 ساله که داره این خدمات رو ارائه میده و روز به روز هم برنامه های تازه ای برای توسعه خودش داره. در مورد کیفیت هم میتونید از مشتریایی که توی سایت نمونه کارهاشون رو گذاشتیم بپرسید. شاید در ظاهر مثل اجاره موقت باشه ولی واقعیت این نیست فقط هاست اشتراکی ابری هست. این سرویس ها رو همه جای دنیا هم دارن مثل شاپیفای و ویکس. هزینه ای که سالیانه پرداخت میکنید برای پشتیبانی 24 ساعته، نگهداری از سایتتون و دادن امکانات اضافه به شماست. ما از گرفتن سایت شما برای خودمون چه منفعتی میتونیم ببریم؟ :) هدفمون موفقیت شما هست تا خودمون هم موفق تر بشیم.

سلام
ببخشید.الان طراحی سایت با ورد پرس همچین قیمت هایی هست که داخل سایتون هست.و یه سوال دیگه الان سایت هایی که به برنامه نویسی نیاز دارن بهتر از ورد پرس هستن؟

سلام وقتتون بخیر باشه.
طراحی سایت هزینه های مختلفی داره. ولی در کل کمتر از یکی دو میلیون نمیشه.
راجع به بهتر بودن نمیشه هیچ نظر قطعی داد. بستگی به سایتی که میخواید و امکانات مورد نیازتون داره. یه جا وردپرس نیازتون رو برطرف نمیکنه؛ مجبورید اختصاصی کدنویسی کنید. اما در حالت کلی بهتره بیخودی خودتون رو درگیر کارای طراحی سایت اختصاصی نکنید. چون نیاز به پشتیبان دائمی هم دارید. تازه هزینه ش هم فوق العاده بالاست.

سلام میشه بدون فروشگاه هم به درآمد چند میلیونی رسید

سلام وقتتون بخیر باشه.
منظورتون با کمک سایت غیر فروشگاهی هست؟
اگه اینه که بله میشه. مثلا یه راهش آموزش و تولید محتوا در سایت هست. راجع به یه حوزه و موضوع محتوا میذارید.

سلام
من قصد ساخت یک فروشگاه دارم حدودا پانصد کالا کدام بسته مقرون به صرفه هست و هزینه چقدر میشه درضمن بعد از پرداخت من شما چه خدماتی ارائه میکنید من یک 7روزه ثبت کردم مراحل بعد؟؟

سلام
بسته کوچک برای شما مناسب است

سلام میخواستم بدونم برای راه اندازی وب سایت اینترنتی برای خرید و فروش کالا چقدر هزینه میخواد همچنین هزینه لازم برای گرفتن مجوز چقدره؟

سلام
هزینه ای که باید پرداخت کنید فقط برای خرید یکی از پکیج‌های پرتال هست. به جز اون هزینه دیگه‌ای نداره. قیمت پکیج‌های پرتال هم توی صفحه تعرفه هستش. سایت فروشگاهی نیازی به هیچ مجوزی نداره. اگر خواستید برای اعتمادسازی میتونید نماد اعتماد بگیرید.

ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02163404 داخلی 2