چگونه یک فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی داشته باشیم؟

یکی از کارهای پردرآمدی که این روزها پیشنهاد می شود راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی است. در این مطلب یاد می گیرید که از چه راه هایی می توانید محصولات آرایشی بهداشتی خود را بفروشید.
در این مقاله می‌خوانید:

دیگر داشتن یک فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی پرفروش، در گوشه ای از شهر، رؤیا نیست؛ چون حتی بدون آن هم می توانید صاحب یک فروشگاه باشید. چطور؟ با کمک فروشگاه اینترنتی. پس دیگر موضوعی مثل نداشتن سرمایه کافی، نمی تواند جلوی شما را بگیرد. 

این همه هزینه باید صرف راه‌اندازی یک فروشگاه فیزیکی کنید؛ خودتان هر روز تایم زیادی را در آن بگذرانید؛ اگر هم چند روز تعطیل شود، هیچ درآمدی نخواهید داشت. نمونه واضح آن، همین چند ماه اخیر که بیماری کرونا اکثر کسب و کارهای سنتی از جمله فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی را تعطیل کرد. 

حالا اگر یک فروشگاه آنلاین داشتید همچنان فروش داشتید. الان هم دیر نشده است، چون سبک خرید افراد عوض شده است. آن ها یاد گرفته اند که محصولات مورد نیازشان را به صورت آنلاین بخرند. چه بهتر که شما هم صاحب یکی از این فروشگاه‌ها باشید. 

البته در این بین، دستۀ دیگری هم هستند، که یک فروشگاه آنلاین در اینستاگرام دارند، اما فروش خوبی ندارند. در این مقاله یاد می‌گیرید، که داشتن فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی خوب است یا نه؟ چگونه صاحب چنین فروشگاهی شوید؟ همچنین اینکه داشتن سایت بهتر است یا اینستاگرام؟

اصلا چرا فروش آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی؟

اگر هنوز قانع نشده‌اید، که یک شعبه آنلاین باز کنید، ابتدا این چند مورد را بخوانید، سپس به سراغ ادامه موضوع بروید. در هر مورد، فروشگاه فیزیکی با فروشگاه آنلاین مقایسه شده است. 

راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی

1. سرمایه مورد نیاز

فروشگاه فیزیکی: برای داشتن یک مغازه فیزیکی، باید هزینه اجاره یا خرید مغازه، مجوزها، هزینه برق و گاز، هزینه نگهداری از محصولات را بپردازید. برای دیده شدن باید هزینه زیادی را صرف تبلیغات کنید.

فروشگاه آنلاین: تنها هزینۀ ساخت و نگهداری یک سایت یا پیج اینستاگرام را می‌پردازید. به علاوه اینکه برای دیده شدن نیازی نیست هزینه بالایی صرف کنید. 

2. محدودیت زمانی و مکانی

فروشگاه فیزیکی: باید همیشه در مغازه حضور داشته باشید. اگر یک روز به هر دلیلی نتوانستید حاضر شوید، عملا آن روز درآمدی نخواهید داشت. به علاوه اینکه شما در شبانه روز زمان محدودی برای حضور در مغازه دارید. مثلا روزی 12 ساعت هم که کار کنید، بقیه زمان‌ها فروش نخواهید داشت. 

فروشگاه آنلاین: در هر ساعت از شبانه روز، حتی در خواب، می‌توانید فروش داشته باشید. اگر مدتی مجبور شدید به سفر بروید، یا اصلا خواستید استراحت کنید، چیزی را از دست نمی دهید. اصلی ترین دلیل داشتن کسب و کار آنلاین هم دقیقا همین است. 

اگر نتوانید در خواب درآمد داشته باشید هیچ وقت پولدار نخواهید شد. (وارن بافت)

3. تعداد مشتری و میزان فروش

فروشگاه فیزیکی: شما اگر یک مغازه داشته باشید، تعداد محدودی مشتری دارید. مشتریان شما در بهترین حالت همۀ آن کسانی هستند، که وارد پاساژ یا محله شده‌اند. به علاوه مشتریان ثابتی که همیشه به شما سر می‌زنند. 

فروشگاه آنلاین: از همه جای شهر، ایران یا حتی خارج آن می‌توانید مشتری داشته باشید. اگر فروشگاه‌تان دیده شود، هر کسی در هر نقطه می‌تواند مشتری شما باشد. بنابراین تعداد مشتریان و فروش شما بسیار بیشتر از یک فروشگاه فیزیکی است. 

روش های فروش انلاین محصولات آرایشی بهداشتی

3 روش برای فروش آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی

قبل از اینکه به سراغ روش های فروش آنلاین برویم، بگذارید یک پیشنهاد خوب به شما بدهم. شاید الان قصد راه اندازی یک فروشگاه آرایشی و بهداشتی بزرگ مثل خانومی یا روبان را داشته باشید. داشتن چنین فروشگاهی قطعا عالی است، اما صبر کنید! 

اگر می خواهید فروش خوبی داشته باشید و وجود این فروشگاه ها تهدیدی برای شما نباشد، روی یک نیچ خاص تمرکز کنید. در مقاله افزایش درآمد با کمک نیچ مارکتینگ راجع به این موضوع صحبت کرده ایم. یعنی به جای اینکه روی انواع محصولات کار کنید، یک محصول یا برند خاص را انتخاب کنید.مثلا نمونه آن وب سایت محصولات آرایشی لچیک است. 

یا یک نمونه دیگر، آنلاین شاپ مهرسا ارگانیک که فقط یک سری محصولات پوستی تخصصی دارد. 

نمونه آنلاین شاپ تخصصی

با یک دسته محصول خاص شروع کنید، بعد از مدتی که فروش خوبی پیدا کردید، آن وقت اگر خواستید بقیه محصولات را هم اضافه کنید. اگر این کار را انجام دهید؛ چون فروشگاه‌تان تخصصی است، راحت‌تر می توانید با فروشگاه‌های بزرگ رقابت کنید. چون گوگل هم وب‌سایت های تخصصی را دوست دارد. 

خب حالا ببینیم به چه روش‌هایی می شود، محصولات آرایشی و بهداشتی را به صورت آنلاین فروخت. 

1. فروش محصولات با کمک وب سایت فروشگاهی

در همین حین که این مقاله را می نوشتم، گفتم ببینم اصلا کیوردهای مربوط به محصولات آرایشی و بهداشتی چقدر سرچ دارد. چندین کیورد را بررسی کردم. نتیجه واقعا جالب بود! این اعداد حداقل میزان سرچ هر کیورد را به صورت میانگین نشان می دهد:

 • خرید لوازم آرایشی: 2400
 • اسپری رنگ مو: 590
 • فروشگاه لوازم آرایشی: 260
 • کرم پودر لورال: 590

از این نتیجه چه چیزی می فهمیم؟ اینکه مشتریان زیادی به دنبال محصول شما در گوگل هستند. پس خیال‌تان بابت مشتری راحت باشد. بقیه‌اش به خودتان و تلاش‌تان بستگی دارد، که نگران آن هم نباشید. چون تا دل‌تان بخواهد، مطلب آموزشی برای‌تان داریم. مثلا یک نمونه آن: 10 نکته برای افزایش فروش سایت فروشگاهی 

چگونه سایت فروشگاهی تان را راه اندازی کنید؟

ساخت سایت فروشگاهی از آنچه فکر می کنید، راحت تر شده است. خوشبختانه روش‌هایی وجود دارد، که نیاز به هیچ تجربه و دانش فنی ندارد. بدون اینکه درگیر کارهای طراحی سایت شوید، محصولات‌تان را در سایت می‌گذارید و می‌فروشید. 

اگر نمی‌خواهید زمان زیادی را صرف طراحی و اداره سایت کنید، پیشنهاد می کنم از فروشگاه ساز استفاده کنید. دقیقا مخصوص خودتان است. یک نمونه حرفه ای آن، فروشگاه ساز پرتال است. ساخت سایت با کمک آن، تنها یک ساعت زمان‌تان را می‌گیرد. نه تنها راه‌اندازی آن، بلکه کار با آن هم بسیار راحت است. بنظرم خودتان آن را امتحان کنید. 

فروشگاه ساز portal

تا 7 روز هم فرصت دارید رایگان با آن کار کنید تا با آن آشنا شوید. اگر خوشتان آمد، آن را با دامنه مخصوص به خودتان فعال می‌کنید. اگر آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی را مطالعه کنید، چند دقیقه ای آن را یاد می‌گیرید. یک نمونه از فروشگاه های آرایشی بهداشتی آنلاین ایجاد شده با پرتال، وب سایت می‌تایم metime است. 

بعد از اینکه سایت را راه انداختید، محصولات‎‌تان را در آن بگذارید. البته این به تنهایی کافی نیست. اگر می‌خواهید سایت‌تان بالا بیاید، باید در آن محتوا هم بگذارید. مثلا مقالات در مورد برندهای آرایشی، روش‌های مراقبت پوست، درست کردن انواع ماسک های صورت، مزایا و معایب هر کدام از محصولات آرایشی و...را در وبلاگ سایت بگذارید.  

هزینه ساخت سایت چقدر است؟

هزینه ساخت یک فروشگاه اینترنتی، موضوعی نیست، که بخواهید به خاطر آن بیخیال راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی شوید. چون قرار است تا چند وقت دیگر چند برابر این هزینه را در آورید.

فرض کنیم هزینه یک سایت فروشگاهی 3 میلیون هم باشد. وقتی بعد از چند ماه ماهانه 10-15 میلیون بفروشید، ارزشش را دارد این مقدار هم هزینه کنید. پس به جای اینکه خودتان را درگیر هزینه اولیه کنید، به درآمدتان در آینده فکر کنید. 

در هر صورت، اگر می خواهید راجع به هزینه های آن بیشتر بدانید، مقاله هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی را مطالعه کنید. 

2. فروش محصولات آرایشی و بهداشتی در اینستاگرام

فروش محصولات آرایشی با کمک اینستاگرام

یک روش دیگر برای فروش محصولات آرایشی بهداشتی شبکه اجتماعی اینستاگرام است. اتفاقا این نوع فروشگاه ها معمول تر و بیشتر هم هستند. برای فروش در اینستاگرام معمولا هزینه اولیه نیاز ندارید؛ اما بعد از مدتی احتمالا بخواهید هزینه ای را صرف تبلیغات کنید. اما باز هم نسبت به درآمدی که از آن خواهید داشت، ناچیز است. 

شاید همین الان هم در اینستاگرام فروشگاه داشته باشید؛ اما به دلایلی فروش خوبی ندارید. در ادامه به چند نکته اشاره می‌کنم که به دردتان می خورد.

برای افزایش فروش محصول در اینستاگرام چه کار کنیم؟

همین الان بیش از صد آنلاین شاپ محصولات آرایشی بهداشتی در اینستاگرام وجود دارد. ولی آیا همگی خوب می فروشند؟ طبیعتا نه. فروش در اینستاگرام با اینکه هزینه زیادی ندارد، اما نیاز به یک سری مهارت دارد. مثلا اینکه:

 • بدانید چه افرادی را جذب کنید
 • چه محتوای متنی و بصری برای جذب مخاطب استفاده کنید
 • چه زمانی تبلیغ کنید

و بسیاری نکات دیگر که بدون انجام دادن آن ها فروش خوبی را تجربه نخواهید کرد. این چند نکته تنها بخشی از مقاله آموزشی «راه های افزایش فروش در اینستاگرام» بود. هر کسی این راهکارها را به کار گرفته، نتیجه خوبی در فروش اینستاگرامش گرفته است. 

3. فروش محصولات آرایشی و بهداشتی در مارکت پلیس

گاهی قصد دارید فروش اینترنتی داشته باشید. اما به دلایلی خودتان نمی‌خواهید سایت داشته باشید. ممکن است ساخت سایت برای‌تان پیچیده باشد؛ زمان زیادی برای کار با سایت را ندارید؛ یا اینکه فکر می کنید با وجود فروشگاه های بزرگ شما شانسی برای فروش ندارید. 

در این شرایط یک راه دارید و آن این است که محصولات‌تان را در فروشگاه های دیگر بگذارید. به ازای هر فروشی که دارید، درصدی را به آن فروشگاه می دهید. نمونه واضح آن فروشگاه دیجی کالاست. این همان مارکت پلیس market place است. 

مارکت پلیس دیجی کالا

اگر دقت کرده باشید، مدتی است که برای اکثر محصولات دیجی کالا تعدادی فروشنده مختلف می بینید. دیگر مثل سابق تنها از انبار خود برای نگهداری محصولات استفاده نمی‌کند. فروشنده‌هایی که می بینیم، همان مغازه‌هایی هستند، که محصول‌شان را از طریق دیجی کالا می‌خواهند بفروشند. 

با این کار دیگر خودتان درگیر کارهای مدیریت سایت نخواهید شد. اما با چند مورد از این فروشنده‌ها که صحبت کردم متوجه شدم که درصد زیادی از فروش را مجبورند به دیجی کالا بدهند. مثلا هزینه مالیات، انبارداری و ارسال را هم با آن درصدی که جدا در نظر گرفته است جمع می شود. در نهایت گاهی به 30 درصد هم می رسد.

پس بهتر نیست خودتان محصول را بفروشید تا همه سود آن به خودتان برسد؟! وقتی این را به صاحب آن فروشگاه پیشنهاد دادم گفت می‌خواهم این کار را انجام دهم؛ اما تا وقتی دیجی کالا هست چرا مشتری باید از من خرید کند؟

این حرف از طرفی درست است؛ اما نه کاملا. چون:

فروشگاه شما تخصصی است؛ پس شانس بیشتری برای بالا آمدن در گوگل دارد و سئوی سایت فروشگاهی راحت‌تر است. (قبل تر گفتم که یک نیچ خاص مشخص کنید.)

برای فروش محصولات آرایشی، سایت بهتر است یا اینستاگرام؟

سایت یا اینستاگرام

افرادی که در اینستاگرام فروشگاه محصولات آرایشی بهداشتی دارند، زیاد این را می‌پرسند که آیا اینستاگرام به تنهایی کافی نیست؟ سایت بهتر است یا اینستاگرام؟ 

چند نکته را می‌گویم. در نهایت خودتان تصمیم بگیرید که چه کنید.

 1. مشتری شما هم در اینستاگرام حضور دارد؛ هم وب. یعنی هم از اینستاگرام می‌توانید فروش داشته باشید، هم از طریق سایت. پس اگر می خواهید، هیچ کدام از مشتریان را از دست ندهید، بهتر است هر دو را به موازات هم داشته باشید. یک نمونه آن همان فروشگاه لچیک است که هر وب سایت دارد؛ هم پیج اینستاگرام.
 2. راه اندازی پیج اینستاگرام راحت‌تر است و نیاز به هزینه اولیه ندارد. البته بعد از مدتی باید هزینه‌ای را صرف تبلیغات کنید. 
 3. پیگیری سفارشات در اینستاگرام کار راحتی نیست؛ چون دستی انجام می شود. بنابراین اگر بعد از مدتی حجم سفارشات تان زیاد شود، کارتان پیچیده می‌شود و شاید مجبور شوید چند ادمین استخدام کنید. در صورتی که وب سایت، خودش کار چند ادمین را 24 ساعته انجام می دهد. 
 4. ممکن است در آینده اینستاگرام فیلتر شود، یا مثلا محبوبیت آن کم شود. اگر برای فروش فقط همین کانال را داشته باشید، فروشتان تا حد زیادی افت می کند. اما وب سایت همیشه برایتان باقی می ماند و هیچ زمان ارزش و اعتبارش کم نمی شود. 

معطل چه هستید؟

چه چیزی باعث شده، تا الان فروشگاه آنلاین خودتان را راه نیندازید؟ با بازخوردی که این مدت گرفتم، سعی کردم به بعضی از دغدغه های تان پاسخ دهم. اگر دلیل یا دغدغه ای غیر از این ها دارید، همین پایین آن را برای ما بنویسید تا در موردش صحبت کنیم. 

این دست و آن دست کردن هیچ نتیجه ای ندارد. جز اینکه شما را عقب می اندازد. اگر الان این کار را انجام ندهید تا چند وقت دیگر مجبور به انجام آن می شوید؛ چون می بینیم روز به روز اهمیت کسب و کارهای اینترنتی بیشتر می شود. 

راستی هر سوالی راجع یه ساخت سایت داشتید، با شماره02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه‌ها

باید هزینه ی پیج رو بدیم

سلام
متوجه منظورتون نمیشم دوست عزیز

چجوری در اینستاگرام پیج بزنم و محصول بفروشم

سلام دوست عزیز
شما باید مطالب مربوط به کسب درآمد از طریق اینستاگرام رو مطالعه کنید.
https://www.portal.ir/site/search?q=%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8:%DA%A9%D8%B3%D8%A8+%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF+%D8%A7%D8%B2+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85

پس چرا سایت برام فعال نشد که بتونم کار رو شروع کنم؟

سلام دوست عزیز
سایت آزمایشی شما ساخته میشه و میتونید تغییرات دلخواهتون رو رو سایت اعمال کنیدو اما برای فعال سازی سایت باید اشتراک یک ساله تهیه کنید

سلام، مبلغی پرداخت نشه نمیتونیم کارمون شروع کنیم؟

سلام وقت بخیر
شما 7 روز تست رایگان دارید و میتونید بدون پرداخت هیچ هزینه ای سایتتون رو بسازید و اگر از خدمات پرتال راضی بودید هزینه اشتراک رو پرداخت کنید

من پیج زدم اولش فروش خوب بود ولی الان فالورام زیاد نمیشن که فروش صورت بگیره
سایت هم زدم
من الان مشکل فروش دارم
فک میکنم مغازه داشته باشم بهتره
همه هم از محصولاتم راضین
تولید محصولات آرایشی ارگانیک
همون مشتری قبلی ها خرید میکنن' بقیه فقط نگاه میکنن
هزینه تبلیغات هم خیلی زیاده

سلام دوست عزیز
اجاره مغازه هم ایده خوبی هست اما سرمایه زیادی نیاز داره.
میتونید یک راه دیگه هم امتحان کنید. محصولاتتون رو وارد سایت ترب و ایمالز کنید و لینک بدید به صفحات سایتتون.
مشتری هایی که از این دو موتور جستجو برای خرید استفاده می‌کنند خیلی هستند. اگر قیمت رقابتی و خوبی داشته باشید، شانستون برای فروش افزایش پیدا میکنه.
برای اطلاع بیشتر از نحوه کار با ترب به این صفحه مراجعه کنید:https://www.portal.ir/help/sales-channels/torob
برای اطلاع بیشتر از نحوه کار با ایمالز به این صفحه مراجعه کنید: https://www.portal.ir/help/sales-channels/emalls

سلام وقتتون بخیر
من خواهرم خیاط هست و خیلی دلم میخاد با خواهرم به صورت همکاری باهم یک آنلاین شاپ داشته باشیم که لباس ها رو خودمون بدوزیم و بفروشیم آیا به نظرتون کار خوبیه؟ میتونم مشتری داشته باشم؟

سلام
بله قطعا می تونید مشتری داشته باشید و درآمدش هم خوبه

مطالبتون خیلی خوب بود، امید بخش بود‌. من قصد دارم شروع کنم آنلاین شاپ آرایشی بزنم. فقط نگرانیم بابت اینه که مشتری نداشته باشم بین این‌ همه آنلاین شاپ. نگرانم که دیده نشم و ضرر کنم.

سلام
باید با روش های جذب مشتری آشنا بشید و راه‌هایی وجود داره که مشتری های زیادی را به سمت آنلاین شاپ شما میاره مثل تبلیغات و...

سلام من تنها چیزی که نمیدونم اینه که محصولاتو از کجا تهیه کنم منظورم محصولات خارجی و اورجینال هست

من میتونم بهت کمک کنم که محصولاتت رو بخری مایل هستی ؟

سلام خیلی دوست دارم یه پیج آنلاین شاپ بزنم ، نظرم لوازم آرایشی بهداشتی بود ولی همه میگن خیلی زیاد شده و مشتری نیست میشه راهنمایم کنید

سلام
بهتره توی حوزه ای فعالیت کنید که علاقه دارید و در اون حوزه اطلاعات لازم رو دارید.

سلام. سرمایه اولیه برای خرید لوازم آرایشی برای شروع کار ، چقدر نیاز هست؟

عالیییییییی ومفید بود خدا قوت

سلام وقت بخیر
متاسفانه در مقالتان خیلی سطحی به مسایل فروشگاه اینترنتی پرداختید و فقط هزینه طراحی سایتش را مطرح کردید اما واقعا داشتن یک فروشگاه فقط طراحی آن است ساده ترین قسمتش طراحی فروشگاه است که بقول شما 3 میلیون می تواند هزینه داشته باشد. اما فروشگاه که طراحی می شود کجا باید باشد تا افراد ببینند و چگونه باید باشد تا افراد را تشویق و تحریک کند از آن خرید کنند. صرف داشتن یک فروشگاه اینترنتی گوگل را متقاعد می کند که آن را به بازدید کنندگان نمایش دهد تا از آن خرید کنند. آیا آن شخص می تواند خودش آدمین سایت باشد، با جی تی ماتریکس کارکند و مشکلات جدید را رفع کند، سرج کنسول، آنا لتیکس، پیج اسپید، کیورد رسرج ها، و... کار کند اگر نه، چقدر باید هزینه این کارها بکند. سئو چطور؟ یک سئو کار تازه کار حداقل 5 میلیون در ماه هزینه می خواهد. هاست چطور ؟ هاست چقدر هزینه می خواهد تا قدرت رقابت با سایت های پر امکانات را داشته باشد. در کنار اینها اگر فرض کنیم کار اصولی پیش برود برای حوزه سخت آرایشی حد اقل 12 ماه باید ماهی بین 2 تا 3 میلیون رپورتاژ برود و ماهی 2 میلیون تولید محتوای تخصصی برای وبلاک و مقالات رپورتاژ هزینه کند تا در کلمات سخت و پر سرج در صفحه اول قرار بگیرد و 16 ماه تقریبا در قسمت بالای صفحه اول ( البته در حالت خوشبینانه و بدون استفاده از بک لینگ و سئوی کلاه سیاه) لطفا مطالب را طوری ننویسید که کاربر فکر کند با سه میلیون طراحی یک سایت به در آمد میلیونی و همیشگی می رسد.
با تشکر و عرض پوزش

سلام
راه های دیگه‌ای غیر از سئو هم هست که میشه باهاش درآمد سایت رو افزایش داد و مشتری پیدا کرد. مثلا ترب و ایمالز و تبلیغات اینترنتی.

سلام خداقوت
ببخشید من میخواستم آنلاین شاپ لوازم ارایشی بهداشتی بسازم آیا نیاز هست از مرجعی مجوز بگیرم؟؟؟ چون من مکان تجاری ندارم و صرفا میخواستم از منزل لوازم ارایشی بفروشم... برای اخد مجوز اینماد چی ایا لازمه مجوز دیگه ای بهشون بدم که بهم اینماد بدن؟؟؟ باتشکر

سلام
مجوزی نیاز نداره و از خونه هم میشه کار رو انجام داد. اینماد هم مجوزی نمیخواد.

چگونه میتوانم در وب سایت محصولات زیبایی زناشویی چاقی لاغری بفروشم

از کجا باید خرید عمده انجام بدیم

سلام
از عمده فروشی ها یا مراکز پخش

سلام هزینه ساخت سایت چقدر هست

سلام
توی صفحه زیر لیست قیمت ها هست
https://www.portal.ir/packages

سلام
ببخشید من اگر بخوام آنلاین شاپ با محصولات دست ساز مراقبت پوستی بزنم ، به مجوزی یا همچین چیزی نیاز داره؟

سلام
به مجوز بهداشت و سیب سلامت نیاز دارید

بنظر بصورت اشتراکی کار کردن جواب میده

سلام ببخشید تبعه خارجی هم میتونه یعنی امکانش موجوده که بتونه یک سایت فروش باز کنه با توجه به قوانین موجود؟

سلام
بله تبعه های خارجی هم میتونن از خدمات پرتال استفاده کنن

سلام خسته نباشید، من خودمم محصولات آرایشی رو از یکی فروشگاه ها میخرم که فقط 20٪از فروش اونا بهم میرسه، میشه بگین بهترین راه کدومه؟؟؟ممنون

سلام
بهترین راه این هست که به صورت همزمان از اینستاگرام و سایت برای فروش محصول استفاده کنید.

من پیج انلاین شاپ ام رو راه انداختم و محصول لوازم ارایشی تهیه کردم ولی هنوز نتونستم فروش خوبی داشته باشم ممنون میشم اگ کمکم کنید🧡

سلام
ما توی پرتال یه سری مطالب کاربردی در مورد افزایش فروش تهیه کردیم که لینکش رو براتون گذاشتم حتما به کارتون میاد
https://www.portal.ir/blog/increase-sell

همکارم ۶ ماه نشده از طریق تبلیغات سفارش۲۰00 تا رنگ از افغانُستان گرفته

خب من از تبلیغ در اینستا حتی یک سفارش نگرفتم.از تیلیغ در تلگرام هم یک سفارش نگرفتم.البته من هر محصول ضروری آرایشی دارم.ار مژه گرفته تا مو زن بینی و وادکلن.حالا دست به دامن سایت شدم.ولی چون از طریق تبلیغات قبلا موفق نبودم انگیزه ندارم‌سه ماه از قرار داد یک سساله رفته یک پست هم نداشتم.

سلام
شما احتمالا تبلیغات خوبی نداشتید یا این که جای درستی تبلیغ نکردید. باز هم نباید ناامید بشید چون حتما در ادامه به موفقیت میرسید و شاید کمی بیشتر از بقیه طول بکشه اما به هر حال با فعالیت مستمر حتما نتیجه میگیرید.

سلام
مشکل من اینکه لوازم ارایشی که تک فیلم تست میکنیمو باید چیکار کنیم
پلمپ باز شده
لطفا کمکم کنید نیاز دارم به کمکتون

سلام
اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم اما معمولا یا خودتون باید استفاده کنید یا بدید به اطرافیان

سلام

مرسی ازنکات جالب ودقیق تون من میخوام سایت ارایسی بزنم چون خودم مغازه ارایشی بهداشتی دارم وبرندهای زیادی هم دارم پیج اینستاهم دارم دلی زبادجواب نداده

سلام
خواهش میکنم لطف دارید، بسیار عالی امیدوارم خیلی زود به موفقیت برسید. اگر مشاوره رایگان برای طراحی سایت خواستید با شماره 02163404 تماس بگیرید تا راهنمایی‌تون کنیم.

سلام
من هم میخوام یک شغل اینترنتی داشته باشم،ولی نمیدونم چه طوری از کوجا شروع کنم
فروش لوازم آرایش رو دوست دارم ولی اطلاعات خاصی ندارم و نمیدونم لوازم رو هم از کوجا تهیه کنم
نمیدونم سایت بزنم یا تو اینیستا شروع کنم من کلا اینیستا ندارم ولی اگه بخوام شغل مو راه بندازم نصب میکنم ولی خب مشکل فالور هست
حالا اگر هم این ها شد اگر کسی ازم بخواد خرید کنه چه طوری براش ارسال کنم از پست این چیزا سر در نمیارم
میشه لطفا از صفر تا صد این کارو بهم بگید
من میخوام خودم در آمد کسب کنم و آویزون خانوادم نشم ☹

سلام
خیلی هم عالی امیدوارم زودتر کسب و کار خودتون رو راه بندازید و به موفقیت برسید. ببینید اگر بخواید اصولی کار کنید باید آموزش های اینستاگرام رو تهیه کنید و ببینید. توی وبلاگ هم که آدرسش رو براتون گذاشتم تعداد زیادی مقاله داریم که جواب تمام سوالات تون داخلش هست.
https://www.portal.ir/blog

مهمترین موضوع اینه که چطور میتونیم این محصولات آرایشی بهداشتی رو مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده بخریم. اینو اگه ممکنه توضیح بدین

سلام
ببینید تولیدکننده اصولا محصولاتش رو یکجا میفروشه. مثلا یه خط تولید رو به یه توزیع کننده میده تا پخش کنه. حالا شما اگه اینقدر سرمایه داری که این همه محصول رو بخری، میتونی از تولیدکننده تهیه کنی. اگه هم سرمایه لازم رو نداری باید از توزیع کننده ها یا عمده فروش ها بخری.

همون مجوزهای داخل مقاله کفایت میکنه لازم نیست از صنف مورد نظر مثلا اینجا صنف محصولات آرایشی مجوز بگیریم البته اونها احتیاج به جا و مکان داره

سلام
خیر برای فروشگاه اینترنتی به هیچ مجوز دیگه‌ای نیاز نیست.

سلام از مجوز لازم هم بگید چی نیاز داره

سلام
داخل مقاله ای که لینکش رو براتون گذاشتم در مورد مجوزهای لازم توضیح دادیم
https://www.portal.ir/necessary-licenses-for-online-store

سلام خسته نباشید من میخوام یه انلاین شاپ بزنم ولی بودجه اولیه رو ندارم متاسفانه گفتم شاید اگه گوشواره هامو بفروشم بتونم شروع کنم نظر شما چیه به نظرتون چیکار کنم🥺

سلام
میتونید اول در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید و محصولی هم نداشته باشید. بعدش که مشتری سفارش داد محصول رو تامین کنید و بفرستید. بعد هم که از این طریق پول درآوردید میتونید باهاش سایت فروشگاهی تهیه کنید

سلام و عرض ادب
عذرخواهم من دنبال راه اندازی پیج لوازم آرایشی هستم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم؟ جنس بخرم یا سفارش بگیرم بعد بخرم؟ چقدر جنس بخرم؟ تو پیج چی بزارم؟ لوازم آرایشی از کجا بخرم؟ با چقدر شروع کنم؟

سلام
ببینید این که چطور شروع کنید بستگی به بودجه و سرمایه شما داره. اگه سرمایه زیادی ندارید اول سفارش بگیرید بعد محصول رو تهیه کنید و برای مشتری بفرستید. بهتره در ابتدای کار هم تنوع محصولات خیلی زیاد نباشه و روی یک سری محصولات خاص تمرکز کنید. برای خرید لوازم آرایشی هم می‌تونید به عمده فروشی های شهرتون بردید و از اونجا با قیمت مناسب بخرید. برای شروع کار پیج هم حتما تولید محتوا داشته باشید. مثلا ویدیو از انواع آرایش‌ها بذارید و برندها رو معرفی کنید و غیره.

با سلام .
من پخش کننده لوازم آرایشی هستم که هر سری یه چیز به بازار میارم و پخش میکنم الان میخوام بدونم چطور میتونم توی اینستا گرام به فروش برسم چه موقع پست بزارم و چجوری فالورهام و بالا ببرم مرسی

سلام
ما مقالات مختلفی در مورد اینستاگرام و راه اندازی کسب و کار داخل این شبکه اجتماعی تهیه کردیم که لینکش رو توی کامنت گذاشتم. این مقالات رو که بخونید حتما جواب سوالاتتون رو میگیرید.
https://www.portal.ir/site/search?q=%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8:%DA%A9%D8%B3%D8%A8+%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF+%D8%A7%D8%B2+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85

بیخشید نیخوام به صورت اینترنتی لوازم آرایشی بفروشم

سلام
به به چقدر عالی امیدوارم موفق باشید
ببینید الان بیزینس آرایشی بهداشتی بیشتر توی اینستاگرام جریان داره و خیلی از مشتری ها و کسب وکارهای اونجا فعالیت دارن. البته اینستاگرام هم مشکلات خودش رو داره ممکنه فیلتر بشه، مردم کمتر اعتماد میکنن و این که خرید سخت تره. به همین دلیل شما اول یه پیج اینستاگرام بزنید و فعالیت خودتون رو شروع کنید. بعد از اون سایت فروشگاهی هم بزنید و براش نماد اعتماد بگیرید تا مشتریاتون بتونن راحت خرید کنن. اگر هم سوالی در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی داشتید با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید تا بیشتر راهنمایی تون کنیم😇

سلام وقت بخیر ممنون از مطالب خوبتون من دو روزه تو اینستا یه پیج آرایشی و بهداشتی راه اندازی کردم میشه در موردش نظربدید ممنون میشم
Rose_shop_bu

سلام
باید تولید محتوا کنید و مطالب جذاب تهیه کنید نه این که فقط عکس و توضیح محصولات رو بذارید. پیشنهاد میکنم مقالات ما رو در زمینه بازاریابی اینستاگرام مطالعه کنید
https://www.portal.ir/site/search?q=%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8:%DA%A9%D8%B3%D8%A8+%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF+%D8%A7%D8%B2+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85

ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون واقعا مطالبتون آموزنده و مفیده موفق و موید باشید

سلام
مرسی که از ما حمایت می‌کنید و خوشحالیم که مقالات ما براتون مفید بوده😍

من نمیدونم چجوری محصول تهیه کنم یعنی اصلا از کجا بیارم

سلام
اتفاقا یه مقاله کامل توی پرتال نوشتیم که بهتون یاد میده چطور محصول تهیه کنید لینکش هم اینه:
https://www.portal.ir/how-to-supply-goods-for-online-store

سلام
از بعضی از مطالب سایت شما بازدید کردم
سایت بسیار جالبی دارید با مطالب بسیار خوب و ظاهر زیبا و البته سؤ خوب
لطفا از سایت های من هم دیدن نمایید و نظرتان را برای بهتر شدن سایتام بگویید
عالی بودین
اولین سایتم در مورد مطالب آموزشی و محصولات زنانه و دخترانه است به نام لیدی مد کالا
https://www.ladymodkala.ir
بعدی در مورد کالاهای دیجیتال هست به نام رابوکالا
https://www.rabokala.ir
بعدی در مورد خانه و طراحی لوازم داخلی خانه هست به نام خانه چین
https://www.khanecheen.ir
بعدی در مورد انواع لوازم بازی و مطالی آموزش و محصولات آن هست به نام گیمینگ تولز
https://www.gamingtools.ir
همه سایت ها هم محصولات برای فروش دارن و هم مطالب آموزشی و هم مقاله

سلام
ممنون و تشکر از لطف شما.
به نظر من روی سئو سایت بیشتر کار کنید. همچنین عکس های بالای سایت هم کیفیتشون کمه. در کل یه مقدار سایت هاتون شلوغ و به هم ریخته هست و بهتره منظم‌تر و مدرن‌تر بشن.

سلام وقت بخیر یک سوال داشتم محصولاتی که من باید بفروشم مربوط به یک شرکت دیگری است ومن باید با فروش آن پورسانت بگیرم ایامیتوانم سایت بزنم ومحصولاتشان را بفروشم...

سلام
بله چرا که نه. خیلی از سایت‌های اینترنتی از همین روش دارن کسب درآمد می‌کنند.

سلام می خواستم بدونم که برای بسته بندی و پست کردن محصول چه نکاتی رو باید رعایت کرد و اینکه هزینه بسته بندی با خودمونه؟یکی هم اینکه آیا درسته که باید با اداره پست قرارداد داشته باشیم؟ اگه نه لطفا روششو بگین با تشکر از راهنمایی های خوبتون

سلام
ارسال محصول خیلی راحته. کالا رو می‌برید اداره پست و تحویل میدید. بسته بندی هم با خودتون هست. میتونید هزینه‌اش رو روی قیمت کالا اعمال کنید. نیازی هم به قرارداد با شرکت پست نیست.

با سلام و عرض ادب یکی از سوالات مهم اینه آیا برای فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز به مجوز از صنف داریم یا خیر (اینماد و نماد کسب کار مجازی میگیریم) ولی به مجوز اتحادیه نیاز هست یا خیر ممنون اگر پاسخ بدید

سلام
فقط همون نماد اعتماد کافیه و به مجوز نیازی نداره

سلام وقت بخیر من الان حدود یکماهه پیج فروش لوازم ارایشی زدم بااینکه فعالیت خوبی واسه پیج دارم و محصولاتم قیمت مناسبی دارن اما بازدید پیج کمتراز ده نفر هستن نمیدونم از کجا و چجوری باید شروع کنمو به مسیرم ادامه بدم که فروش خوبی ازطریق اینستاگرام داشته باشم لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام
ما مقالات مختلفی در مورد روش‌های افزایش فروش نوشتیم که پیشنهاد می‌کنم اون‌ها رو مطالعه کنید. لینکش پایین کامنت هست. قطعا به شما کمک می‌کنند که فروش‌تون بیشتر بشه.
https://www.portal.ir/blog/increase-sell

سلام من یه پیج برای آنلاین شاپ زدم و محصول رو هم سفارش دادم و همه چی اوکیه میخواستم بدونم میشه راجب ارسال لوازم ارایشی با پست هم توضیح بدید؟ چون اولین باره میخام اینکارو انجام بدم چجوری ارسال کنم که لوازم خراب نشن مثلن سایه نریزه و هم هزینش کم در بیاد توی پست شما نظری نداربد؟

سلام
این که محصول سالم به دست مشتری برسد به نوع بسته بندی شما بستگی دارد. نکته مهم در بسته بندی این است که محصولات رو طوری داخل جعبه قرار بدید که محکم باشند و تکان نخورند. برای این کار میتونید از روزنامه یا پلاستیک حبابدار استفاده کنید.

سلام خیلی ممنون از توضیحاتتون
من دو دِل هستم که تو اینستا فروش آرایشی بهداشتی بزنم یا گل و گیاه

سلام
در هر زمینه‌ای که مهارت و تجربه بیشتری دارید فعالیت کنید.

سلام،ممنون ازتوضحاتتون،منم میخوام انلاسن شاپ بزنم همه ی کارهاشم اوکی کردم ولی همش باخودم فکرمیکنم میگم من اطلاعات زیادی درمورد لوازم ارایش ندارم،ایا میتونم پیشرفت کنم؟

سلام
چرا که نه. هر کسی می‌تواند در کارش پیشرفت کند. شما هم با همین اطلاعاتی که دارید شروع کنید و به تدریج با مطالعه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سلام وقتتون بخیر
من چجوری میتونم سایت بزنم ؟ اصلا اعتمادی هست به سایت؟

سلام
وقتتون بخیر.
بله شما هم میتونید یه سایت داشته باشید. با پرتال به راحتی میتونید اینکارو انجام بدید.
اعتماد سازی دست خود شماست که چقدر بخواید روش کار کنید.

نمیدونم مامانمینا میگن ضرر میکنی اگه انلاین شاپ بزنی منم اولین بارمه ۱۶ سالمه و نیخام ازالان دستم تو جیب خودم باشه. علاقع زیاااادیم ب لوازم ارایشی و فعالیت تو اینستاگرام دارممم

سلام
خیلی از پیج‌های اینستاگرامی با همین لوازم آرایش درآمد میلیونی دارند. چندتا از این پیج‌ها رو نشون خانواده بدید متوجه میشن که کار درستی میخواهید انجام دهید.

سلام خیلی ممنون از مطالبتون
ببخشید همونطور که میدونید ظاهر پیج برای جذب مخاطب خیلی اهمیت داره،من سوالی که دارم اینه از محصولات خودمون باید عکس بگیریم؟ چجوری میتونید عکس های حرفه ای داشته باشیم و پیجمون جذاب باشه

سلام فاطمه جان
آره بهتره خودتون از محصول عکس و فیلم بگیرید. چون عکسای آماده رو توی خیلی از پیج ها میشه پیدا کرد. پس بهتره شما از این نظر متمایز باشید و عکسای مخصوص به خودتون رو داشته باشید یا نهایتا اگه میخواید از عکس های آماده استفاده کنید روی اونها یمقدار کار کنید. راجع به عکس محصول یه مقاله داریم که میتونه بهتون کمک کنه:
https://www.portal.ir/best-tips-for-product-photography

درود بر شما عزیزان من پیج اینستا دارم در مورد لوازم ا رایشی وبهداشتی میخوام وب سایت هم بزنم اما کلی سوال در ذهنم هست ودر مورد تامین لوازم ا رایشی و بهداشتی هرکسی خواست با این شماره تلفن تماس بگیره 09122864149

سلام وقتتون بخیر باشه.
شما محصول رو دارید؟ یا هنوز اون رو هم تامین نکردید؟
با پرتال به راحتی میتونید یه سایت فروشگاهی داشته باشید. هر سوالی داشتید میتونید با این شماره تماس بگیرید:
021633404 داخلی 2

بززگترین مشکل بنظرم پیدا کردن منبع فروش هست. چجوری با شرکت‌های لوازم مورد نظر ارتباط برقرار کنیم.

سلام. وقتتون بخیر باشه
آره مخصوصا در شروع این مشکل بیشتره ولی خب اولش میتونید با عمده فروشا همکاری کنید بعد از اینکه مقدار بیشتری سفارش گرفتید، کم کم وارد همکاری با تامین کننده های بزرگتر میشید و میتونید با حاشیه سود بیشتر محصول رو بفروشید.

منم قصد دارم یه فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی راه اندازی کنم و به این کار خیلی علاقه دارم اما نمیدونم محصولات را از کجا تهیه کنم اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه .با تشکر

ارسال دیدگاه
 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2