کسب درآمد از اینترنت برای نمایندگان پرتال

دریافت پنل نمایندگی برای افرادی مناسب است که به دنبال راهکاری مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت هستند.
در این مقاله می‌خوانید:

اگر با سایت ساز پرتال آشنایی ندارید، بهتر است بدانید که پرتال نرم افزاری تحت وب است که محیط کاربری ساده با امکاناتی قدرتمند را برای آسان سازی روند طراحی سایت ایجاد کرده است. به این ترتیب، هر فردی که قصد راه اندازی وب سایت دارد، می تواند به راحتی از امکانات پیشرفته پرتال جهت ساخت وب سایت خود استفاده کند.

هدف اولیه راه اندازی سایت ساز پرتال در واقع، آسان کردن طراحی سایت برای آن دسته از افرادی است که به دانش و تخصص برنامه نویسی تسلط ندارند. به همین دلیل، تیم طراحی سایت پرتال سعی کرده است تمام ابزار لازم برای ویرایش و طراحی سایت را از طریق یک رابط گرافیکی در اختیار کاربران قرار دهد.

سامانه سایت ساز پرتال، کاملاً بومی است و از هیچ ابزار خارجی برای ساخت آن استفاده نشده است. به همین دلیل، تمام قسمت های آن به زبان فارسی است و یک راهنمای جامع دارد که می توانید پیش از استفاده آن را مطالعه نمایید. همچنین، سامانه پرتال، هر ماه به صورت رایگان بروزرسانی می شود، وب سایت های موجود در آن با موبایل و تبلت سازگارند و برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده اند، رابط کاربری قوی دارد و از همه مهم تر اینکه تیم پشتیبانی پرتال به صورت رایگان و 24 ساعته پاسخگوی سوالات مشتریان هستند.

ویژگی مهم دیگر سامانه سایت ساز پرتال، ارائه پنل نمایندگی و کسب درآمد از اینترنت است که در این مقاله قصد داریم به طور مفصل دربارۀ آن توضیح دهیم.

پنل نمایندگی پرتال چیست؟

سایت ساز پرتال جهت راحتی کاربران، امکانات خود را به صورت سه بستۀ مبتدی، پیشرفته و حرفه ای با تعرفه های متفاوت تنظیم کرده است. به این ترتیب، کاربران می توانند با توجه به نیازها و بودجۀ خود، یکی از این سه بسته را برای کسب و کار خود انتخاب کنند.

در کنار پنل عادی، پرتال پنلی اختصاصی برای افراد علاقمند به کسب درآمد از اینترنت در نظر گرفته است. به این شکل که کاربران آشنا یا علاقمند به بازاریابی اینترنتی می توانند با دریافت یک پنل نمایندگی از سایت ساز پرتال، کسب و کار خود را آغاز کنند. پیشنهاد دریافت پنل نمایندگی برای افرادی مناسب است که به دنبال راهکاری مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت هستند.

با دریافت نمایندگی از سایت ساز پرتال، یک وب سایت آماده به همراه تمامی امکانات موجود در سامانۀ پرتال در اختیار کاربر قرار می گیرد. این وب سایت با نام و لوگوی اختصاصی شما راه اندازی می شود و در هیچ کجای آن به این موضوع که شما نماینده سایت ساز پرتال هستید، اشاره نمی شود. به این ترتیب، شما می توانید با پرداخت یک هزینه اولیه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نمایید.

پنل نمایندگی پرتال

پنل نمایندگی پرتال نیز مانند پنل های کاربری، به تخصص در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی نیاز ندارد و از همان ابتدا کلیۀ امکانات لازم در اختیار کاربر قرار می گیرد. اگر کمی با فضای اینترنت آشنایی داشته باشید قطعاً می دانید که تقاضای راه اندازی وب سایت بسیار بالاست.

کسب درآمد از پنل نمایندگی پرتال

خب، شاید اکنون برای شما سوال پیش آمده است که چگونه می توان با کسب نمایندگی پرتال، از اینترنت کسب درآمد کرد؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که نمایندگان سایت ساز پرتال می توانند به چند روش کسب درآمد کنند. این روش ها عبارتند از:

فروش وب سایت

همانطور که می دانید با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت، راه اندازی یک وب سایت به نیاز اصلی شرکت ها، سازمان ها، موسسات و ... تبدیل شده است. شما اگر بتوانید در هر ماه چند وب سایت به فروش برسانید، درآمد ماهیانه میلونی خواهید داشت.

تمدید وب سایت

مشتریان باید در هر سال بر اساس قرار دارد خود، اشتراک وب سایت شان را تمدید کنند. بنابراین پس از یک سال، شما علاوه بر مشتریان جدید، از مشتریان قبلی تان هم درآمد کسب می کنید.

طراحی اختصاصی

درست است که سایت ساز پرتال دارای قالب های بسیار متنوعی برای کسب و کارهای گوناگون است و هر ماه نیز بر تعداد قالب های موجود در سامانه افزوده می شود، اما برخی مشتریان به دنبال قالبی اختصاصی برای وب سایت خود هستند. به این ترتیب، شما می توانید در ازای دریافت مبلغی، خوتان برای مشتریان تان طراحی سایت کنید. همچنین، در صورتی که با طراحی سایت آشنایی ندارید می توانید انجام این کار را به یک طراحی سایت بسپارید.

مدیریت و پشتیبانی از سایت

مدیریت محتوا و پشتیبانی از وب سایت ها هم می تواند یکی دیگر از خدمات شما به مشتریانتان باشد. در این شرایط، شما در ازای دریافت مبلغی ماهانه، مدیریت وب سایت مشتریان خود را به عهده می گیرید.

ارائه نمایندگی به کاربران

شما هم می توانید با تعرفه دلخواه خود به دیگران نمایندگی مشابه بدهید و از این طریق درآمده داشته باشید.

خدمات پرتال به نمایندگان

مطمئن باشید که با دریافت نمایندگی از پرتال، در صورت بروز هر گونه مشکل در پنل نمایندگی خود می توانید بر روی تیم پشتیبانی طراحی سایت پرتال، حساب باز کنید. برخی از ویژگی ها و خدماتی که سایت ساز پرتال به نمایندگان می دهد به شرح زیر است:

سامانه فارسی

سایت ساز پرتال، یک سامانه فارسی است که توسط طراحان و برنامه نویسان مجرب ایرانی ساخته شده است. به همین دلیل تمام امکانات و نیازهای کاربران ایرانی شناسایی شده و در قالب یک رابط کاربری زیبا در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

بروزرسانی مرتب سامانه

سامانۀ پرتال، به صورت مرتب بروزرسانی می شود تا نمایندگان و کاربران آنها بتوانند تجربه کاربری از سایت ساز پرتال داشته باشند. همچنین، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در هر یک از این بروزرسانی ها، تمام استانداردهای روز جهانی را در اختیار نمایندگان قرار دهیم.

پشتیبانی همه روزه

در هر زمانی که در کار با پنل کاربری خود با مشکل روبرو شدید، می توانید بر روی کمک تیم پشتیبانی پرتال حساب کنید. کارشناسان فنی پرتال، همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب پاسخگوی تماس های شما هستند.

تعرفه های پائین

اگر قیمت بسته های پیشنهادی پرتال را دیده باشید، مطمئناً می دانید که ما برای راه اندازی و ساخت سایت هزینۀ معقولی دریافت می کنیم. بنابراین سود بالای شما تضمین شده است.

استقلال شغلی

درست است که شما نماینده سایت ساز پرتال هستید، اما نیازی نیست این موضوع را با مشتریان خود در میان بگذارید. با دریافت پنل نمایندگی، شما می توانید تنها با نام تجاری خود فعالیت کنید بدون آنکه نامی از سایت ساز پرتال ببرید.

ضمانت بازگشت هزینه

اگر به دلیل موجهی از سامانه پرتال ناراضی بودید، تضمین می کنیم که مبلغ پرداختی تان به شما باز گردانده می شود.

تعریف بسته های اختصاصی

شما می توانید بسته های موجود در پنل سایت ساز خود را به دلخواه انتخاب کنید. سود حاصل از فروش بسته های سایت ساز، به طور کامل به شما تعلق می گیرد.

استفاده آزمایشی

پرتال به شما این امکان را می دهد تا به مدت 14 روز به صورت آزمایشی از پنل نمایندگی خود استفاده کنید و در صورت داشتن رضایت، مبلغ را به پرتال واریز نمایید.

در دنیای امروزی که به اینترنت و فضای مجازی وابسته شده است، بسیاری از کسب و کارها فعالیت خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند. عدۀ بسیاری در حال حاضر از طریق اینترنت کسب درآمد می کنند. چرا شما جزو آن افراد نباشید؟ برای دیدن تعرفه پنل نمایندگی به صفحه نمایندگی پرتال مراجعه نمایید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ دریافت نمایندگی سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید
ارسال دیدگاه
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی
02191003383 داخلی 2