💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

امورمالی

پرتال امکانات کامل و پیشرفته‌ای را برای مدیریت مالی سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از این امکانات به‌راحتی می‌توانید روی پرداخت‌هایی که در سایتتان انجام می‌شود، نظارت داشته باشید. حتی این امکان هم در پرتال وجود دارد که سایتتان را از طریق api به نرم‌افزار حسابداری خودتان متصل کنید تا حساب‌هایتان یکپارچه شود.

کیف پول

سایت شما دارای قابلیت کیف پول برای کاربران است. با این قابلیت کاربران سایت می‌توانند مبالغ دلخواهشان را به کیف پولی که در سایت شما دارند واریز کرده و از طریق اعتبار کیف پولشان از سایتتان خرید کنند. حتی شما می‌توانید به عنوان تخفیف، هدیه یا هر مناسبت دیگری کیف پول کاربران سایتتان را به میزان دلخواهتان شارژ کنید. کاربران شما می‌توانند از این مبلغ برای خریدهایشان استفاده کنند. در بخش کیف پول راهنمای پرتال بیشتر در این مورد توضیح دادیم.

صورت‌حساب

یکی دیگر از ویژگی‌های پرتال این است که شما می‌توانید برای کاربرانتان صورت‌حساب ایجاد کنید تا آن را پرداخت کنند. مثلاْ مشتری شما یک محصولی را خریداری کرده است و می‌خواهد یک محصول دیگر را هم همراه آن سفارش دهد. در این حالت می‌توانید یک صورت‌حساب برای کاربر ایجاد کنید تا هزینه محصول را پرداخت کند. در بخش صورت‌حساب‌ها بیشتر در این مورد توضیح دادیم.

هر پرداختی که مشتریان در سایت شما انجام می‌دهند از طریق پنل مدیریت سایتتان قابل مشاهده است. شما می‌توانید پرداختی‌های مشتریان را به‌راحتی مدیریت کرده یا پرداختی جدیدی را ایجاد کنید. مثلاً اگر کاربری هزینه سفارش را از طریق کارت به کارت پرداخت کرد، بعد از بررسی فیش واریزی می‌توانید وضعیت پرداخت آن را تأیید کنید. در بخش پرداخت‌ها در این مورد توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2