ورود به مدیریت

سایتی که با پرتال ساختید از 2 بخش تشکیل می‌شود:

  1. بخش عمومی که شامل صفحۀ اصلی سایت، صفحۀ محصولات، مطالب وبلاگ و هر چیزی است که کاربران در سایت شما می‌بینند.
  2. بخش مدیریت که فقط خودتان و افرادی که شما تعیین می‌کنید، آن را می‌بینند.

از طریق بخش مدیریت می‌توانید قسمت‌های مختلف سایتتان مثل ظاهر سایت و محتواها را تغییر دهید یا محتواها و محصولات جدیدی را ایجاد کنید. همچنین می‌توانید امکانات موردنیازتان را در سایت فعال کنید. این قسمت برای کاربرها و مشتریان سایت شما در دسترس نیست و فقط خود شما به‌عنوان مدیر سایت به آن دسترسی دارید. علاوه‌بر این، می‌توانید چند همکار تعیین کنید تا آن‌ها هم به بخش مدیریت سایتتان دسترسی داشته باشند.

شما می‌توانید مشخص کنید هر همکاری که اضافه می‌شود، به چه قسمت‌هایی از بخش مدیریت دسترسی داشته باشد. مثلاً به کسی که کار تولید محتوای سایتتان را انجام می‌دهد، فقط به بخش مدیریت وبلاگ دسترسی می‌دهید.

چطور به بخش مدیریت سایت وارد شویم؟

برای ورود به بخش مدیریت سایتتان 2 راه دارید:

  1. ورود به بخش مدیریت از طریق آدرس سایت
  2. ورود از طریق سایت پرتال

وقتی سایتتان را در پرتال ساختید، یک آدرس موقت به‌صورت myshop.portal.ir برای شما ایجاد می‌شود. زمانی که اشتراک پرتال را تهیه کنید، آدرس سایت شما به‌صورت myshop.ir خواهد بود. برای ورود به بخش مدیریت سایتتان فقط باید admin/ را به آخر آدرس سایتتان اضافه کنید.

به‌عبارت دیگر اگر آدرس سایت را به شکل myshop.ir/admin وارد کنید، می‌توانید به قسمت مدیریت سایتتان بروید. درصورتی که هنوز اشتراک پرتال را تهیه نکردید، برای ورود به مدیریت باید آدرس را به‌صورت myshop.portal.ir/admin وارد کنید.

اگر آدرس سایتتان را فراموش کردید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت portal.ir شوید.
  2. از قسمت بالای سایت، دکمۀ ورود را بزنید.
  3. سپس شماره موبایل و رمزی که با آن در پرتال ثبت‌نام کردید را وارد کنید.آموزش ورود به پنل مدیریت سایت
  4. در ادامه لیستی از سایت‌هایی که در پرتال ایجاد کردید، به شما نمایش داده می‌شود.
  5. در این قسمت فقط باید روی دکمۀ سبز رنگ ورود به مدیریت سایت کلیک کنید تا وارد بخش مدیریت سایتتان شوید.

اگر تازه در پرتال ثبت‌نام کردید، ما یک دورۀ 7 روزۀ آزمایشی داریم و در این مدت می‌توانید بدون پرداخت هزینه، یک سایت بسازید و بخش‌های مختلف آن را با سلیقۀ خودتان تغییر دهید. در صفحۀ (دوره آزمایشی) راهنمای پرتال بیشتر در مورد این دورۀ آزمایشی توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2