دوره آزمایشی

ما پرتال را طوری ساختیم که برای کار با آن به هیچ دانش و مهارتی نیاز نباشد. در پرتال فقط با چند کلیک، یک سایت می‌سازید و ظاهر آن را مطابق با سلیقۀ خودتان تغییر می‌دهید. برای اینکه به شما ثابت کنیم ساخت سایت با پرتال چقدر راحت و سریع است، یک دورۀ 7 روزۀ آزمایشی برایتان درنظر گرفتیم.

برای استفاده از این دورۀ آزمایشی طبق مراحلی که در بخش (ساخت سایت با پرتال) توضیح دادیم، یک سایت آزمایشی رایگان برای خودتان بسازید. شما 7 روز فرصت دارید که با پرتال، امکانات آن و نحوۀ وارد کردن محصول و محتوا در سایتتان آشنا شوید. این دورۀ آزمایشی فرصت بسیار خوبی برای شماست تا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، سایت خودتان را آماده کنید.

در طول دورۀ آزمایشی پرتال می‌توانید:

  • یک سایت یا فروشگاه اینترنتی برای خودتان بسازید
  • ویدیوهای آموزشی پرتال را مشاهده کنید
  • از بین حدود 50 قالب آمادۀ پرتال، یکی را برای سایتتان انتخاب کنید
  • ظاهر قالب مثل المان‌های صفحات مختلف، رنگ، عکس‌ها و متن‌های آن را با سلیقۀ خودتان تغییر دهید
  • دسته‌بندی محصولات و مطالب سایت را ایجاد کنید
  • چند مورد از محصولات خودتان را وارد سایت کنید
  • تعدادی محتوا در سایت قرار دهید

البته پرتال آنقدر ساده است که تمام کارهای بالا را حتی در 3 یا 4 روز هم می‌توانید انجام دهید. در این دورۀ آزمایشی به شناخت کاملی از پرتال و امکانات آن می‌رسید. در نتیجه به‌راحتی می‌توانید در مورد ادامۀ همکاری با پرتال و تهیۀ یکی از بسته‌ها تصمیم بگیرید.

چطور سایت آزمایشی را ببینیم؟

وقتی سایت آزمایشی خودتان را در پرتال ایجاد کردید، آدرس آن به‌صورت name.portal.ir خواهد بود. این آدرس موقتی است و بعد از خرید یکی از بسته‌های پرتال، آدرس سایتتان به شکل name.ir تغییر می‌کند. اگر قبلاً در دورۀ آزمایشی پرتال ثبت‌نام کردید و نمی‌دانید چطور وارد بخش مدیریت آن شوید، بخش (ورود به مدیریت) راهنمای پرتال را مشاهده کنید.

مزایای دورۀ آزمایشی پرتال

در مدت استفاده از دورۀ آزمایشی پرتال، به تمام امکانات مهم و کلیدی پرتال دسترسی دارید. در نتیجه می‌توانید سایت خودتان را به‌صورت کامل طراحی کنید. همچنین به ویدیوهای آموزشی پرتال هم دسترسی دارید. با دیدن این ویدیوها، کار با پرتال و ساخت سایت را به‌صورت کامل یاد می‌گیرید و به تمام سؤالات شما پاسخ داده می‌شود.


اگر قصد همکاری با پرتال را بعد از اتمام دورۀ آزمایشی داشتید، تمام اطلاعات و تغییراتی که در دورۀ آزمایشی روی سایتتان داشتید باقی می‌ماند. یعنی شما می‌توانید سایتتان را به‌طور کامل در دورۀ آزمایشی بسازید و حتی تعدادی از محصولاتتان را هم وارد سایت کنید. به این ترتیب بعد از پرداخت اشتراک پرتال و فعال شدن سایتتان، به‌سرعت می‌توانید مشتری جذب کنید و سفارش بگیرید.


درصورتی که به زمان بیشتری برای بررسی خدمات پرتال نیاز دارید، با پشتیبانی پرتال به شمارۀ 02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید تا دورۀ آزمایشی شما را تمدید کنند. در نهایت وقتی سرویس پرتال را به‌خوبی بررسی کردید و مایل به همکاری با ما بودید، سایتتان بعد از پرداخت اشتراک پرتال فعال می‌شود و روی دامنۀ اختصاصی شما اجرا خواهد شد. در مورد تعرفۀ اشتراک پرتال به‌صورت مفصل در بخش (تعرفه‌ها) در راهنمای پرتال توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2