💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

پرداخت‌های کاربران

مدیر سایت می‌تواند به لیست پرداخت‌هایی که در سایت انجام شده است دسترسی داشته باشد. برای مشاهده پرداخت‌های کاربران باید مراحل زیر را دنبال کنید:

پرداخت‌های کاربران در سایت

  1. از منوی سمت راست پنل مدیریت سایتتان روی گزینه امور مالی کلیک کنید.
  2. از بین گزینه‌های باز شده روی پرداخت‌های کاربران کلیک کنید.
  3. حالا می‌توانید لیست تمام پرداخت‌هایی که در سایتتان انجام شده است را ببینید.
  4. از بالای این صفحه می‌توانید پرداخت‌ها را براساس تاریخ یا وضعیتشان فیلتر کنید.

شما می‌توانید پرداخت‌های کاربران را از این قسمت تأیید یا رد کنید و حتی آن‌ها را حذف کنید. البته توصیه می‌کنیم به‌جای حذف پرداخت‌ها، آن‌ها را در حالت تأیید نشده قرار دهید.

با کلیک روی گزینه ثبت پرداخت می‌توانید برای هر کاربری که خواستید یک پرداخت دستی ایجاد کنید. از طریق ثبت پرداخت می‌توانید کیف پول کاربر را شارژ کنید. مثلاً مشتری شما بعد از ثبت سفارش و پرداخت وجه، می‌خواهد محصولی که سفارش داده است را با محصول دیگری عوض کند. در این حالت می‌توانید مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را به کیف پولش منتقل کنید تا بتواند با اعتبار آن، محصول دیگری از سایت شما خریداری کند.

مشاهده کل پرداختی های کاربران

برای اینکه مجموع تمام پرداختی‌هایی که در سایت شما انجام شده است را ببینید، از منوی سمت راست پنل مدیریت سایت روی گزینه امورمالی کلیک کنید. از بین گزینه‌های باز شده روی "کیف‌پول" کلیک کنید. روبه‌روی متن "کل پرداختی‌های کاربران" می‌توانید مبلغ کل پرداخت‌های انجام شده در سایتتان را ببینید.

در این بخش از راهنمای پرتال سعی کردیم تمام نکات مهم در مورد امورمالی سایتتان را توضیح دهیم. اگر همچنان سؤال یا مشکلی دارید، حتماً قسمت سؤالات پرتکرار این بخش را مشاهده کنید.

02191003383 داخلی 2