تغییر چیدمان

در بخش (ابزارک‌ها) توضیح دادیم که قالب‌های پرتال از ترکیب چندین ابزارک تشکیل شده‌اند. به همین دلیل خیلی راحت می‌توانید این ابزارک‌ها را بدون نیاز به کدنویسی ویرایش کنید و ظاهر سایتتان را تغییر دهید. اگر کمی با کدنویسی و زبان نشانه‌گذاری (html) آشنا باشید، به‌راحتی چیدمان این ابزارک‌ها را تغییر می‌دهید. با این کار می‌توانید تغییرات بیشتر و جزئی‌تری را روی قالب سایتتان انجام دهید.

در قسمت (ویرایش کدهای قالب) توضیح دادیم که تمام قالب‌های پرتال متن‌باز هستند و شما به کدهای قالب سایتتان دسترسی دارید. همچنین توضیح دادیم که چطور می‌توانید کدهای قالب را تغییر دهید. بنابر این، امکان تغییر چیدمان قالب از طریق کدهای آن وجود دارد و با برنامه‌نویسی این کار را انجام می‌دهید. در صورتی که خودتان دانش برنامه‌نویسی ندارید، تیم پشتیبانی پرتال در این زمینه به شما کمک خواهد کرد و تغییرات موردنظرتان را برای شما انجام می‌دهند.

پرتال طوری طراحی شده است که دست شما تا حد امکان برای تغییرات ظاهری در سایت باز است. در بخش نمونه کارهای پرتال می‌توانید تعدادی از سایت‌های ساخته شده با پرتال را مشاهده کنید. خیلی از این سایت‌ها با کمک تیم پشتیبانی پرتال و فقط با تغییر چیدمان و جابه‌جایی ابزارک‌ها، توانستند ظاهر بسیار شیک و جذابی برای سایتشان طراحی کنند.

انتقال بخشی از قالب‌های دیگر پرتال به قالب فعلی

در قسمت (انتخاب قالب) گفتیم این امکان وجود دارد که بخشی از قالب دیگری از پرتال را به قالب فعلی سایت شما اضافه کنیم. این کار را حتی خودتان هم با کدنویسی می‌توانید انجام دهید. اگر هم دانشی در این زمینه ندارید، تیم پشتیبانی پرتال این تغییرات را به‌صورت رایگان برای شما انجام می‌دهد. فقط کافیست یک تیکت برای پشتیبانی ارسال کنید و درخواستتان را داخل آن بنویسید. کارشناسان پشتیبانی در سریع‌ترین زمان، ابزارک موردنظر شما از قالب‌های دیگر پرتال را به قالب فعلی شما اضافه می‌کنند.

ظاهر سایت اهمیت بسیار زیادی در جذب مشتری و افزایش فروش دارد. به همین دلیل تمام تلاشمان را کردیم تا دست شما را برای ایجاد تغییرات در ظاهر سایت باز بگذاریم. یکی از مواردی که تاثیر زیادی در جذابیت سایت شما دارد، رنگ و فونت آن است. پرتال این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که رنگ بخش‌های مختلف سایتتان را به دلخواه خودتان تغییر دهید.

علاوه‌بر این، امکان تغییر فونت متن‌های سایت هم وجود دارد. پرتال اکثر فونت‌های زیبا و خوانای فارسی را تهیه کرده است و می‌توانید از این فونت‌ها در سایتتان استفاده کنید. در بخش (تغییر فونت و رنگ) راهنمای پرتال، به‌صورت کامل و مفصل در مورد نحوه تغییر رنگ و فونت سایتتان توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2