یکتانت

یکتانت یک سرویس تبلیغات اینترنتی است؛ یعنی با دریافت هزینه از شما، کسب و کارتان را در فضای مجازی تبلیغ می‌کند. همین تبلیغات باعث می‌شود که مشتریان زیادی با محصولات و خدمات شما آشنا شوند و در نهایت خریدشان را از شما انجام دهند.

یک راه ساده و سریع برای نمایش سایت‌تان به مشتریان این است از سرویس یکتانت استفاده کنید. حالا یکتانت چه کار می‌کند؟ کار یکتانت این است که تبلیغ سایت شما را در صدها سایت دیگر که بازدیدکننده زیادی دارند، نمایش می‌دهد. به این ترتیب کاربرانی که آن سایت‌ها را می‌بینند، تبلیغات سایت شما را دیده و با کلیک روی تبلیغ، وارد سایتتان می‌شوند.

آموزش کار با یکتانت و افزایش فروش

استفاده از سرویس یکتانت کار سخت و پیچیده‌ای نیست و هزینه تبلیغات هم براساس کاربرانی که به سایت‌تان وارد می‌شود، از شما دریافت خواهد شد. یعنی مثلا به ازای هر کلیک روی تبلیغات شما، 2000 تومان از حساب‌تان در یکتانت کسر می‌شود. سایت ساز پرتال برای راحتی کار شما در تبلیغات یک افزونه رایگان تهیه کرده است. با فعال کردن این افزونه، خیلی راحت سایت‌تان در پرتال به سرویس یکتانت متصل شده و می‌توانید در سایت‌های مختلف تبلیغ کنید.

در بخش یکتانت از راهنمای پرتال به شما توضیح دادیم که چطور می‌توانید سایتتان را به سرویس تبلیغاتی یکتانت متصل کنید. در ضمن دوره آموزشی رایگان افزایش فروش با یکتانت را هم در آکادمی پرتال برای شما قرار دادیم. در این دوره آموزشی در مورد انواع تبلیغات اینترنتی و روش ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی در یکتانت توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2