💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

فعال‌سازی

خیلی خوشحالیم که پرتال را انتخاب کردید و شما را در بین کسب و کارهای پرتالی می‌بینیم. باعث افتخار ماست که می‌توانیم به افرادی مثل شما کمک کنیم تا کسب و کارشان را شکل دهند و از طریق آن به موفقیت برسند. پرتال فقط یک سرویس برای ساخت سایت نیست، ارتباط شما و پرتال تازه بعد از راه‌اندازی سایتتان شروع می‌شود. پرتال به شما کمک می‌کند تا کسب و کارتان را رونق دهید.

برای اینکه با خدمات و امکانات پرتال آشنا شوید، یک دورۀ آزمایشی 7 روزه در نظر گرفتیم. در بخش (دوره آزمایشی) راهنمای پرتال در مورد نحوۀ استفاده از این دوره به‌صورت مفصل توضیح دادیم. اگر از امکانات پرتال راضی بودید و خدمات ما برای کسب و کار شما مناسب بود، برای ادامۀ همکاری باید سایتتان را فعال کنید. در ادامه به شما می‌گوییم که چطور باید این کار را انجام دهید.

نحوۀ فعال‌سازی سایت در پرتال

برای اینکه سایت شما با دامنۀ شخصی خودتان باز شود، ابتدا باید تعرفۀ اشتراک سالانۀ پرتال را پرداخت کنید. تعرفۀ پرتال به‌صورت 4 بستۀ مختلف است و ابتدا باید یکی از بسته‌ها که مناسب کسب و کارتان باشد را انتخاب کنید. در قسمت (تعرفه‌ها) در راهنمای پرتال در مورد هزینۀ ساخت سایت با پرتال به‌طور کامل توضیح دادیم.

  • بعد از انتخاب بستۀ مورد نظرتان، باید به بخش مدیریت سایت تستی که ایجاد کردید، وارد شوید. در بخش (ورود به مدیریت) راهنمای پرتال به شما گفتیم که چطور به بخش مدیریت سایتتان وارد شوید.
  • بعد از ورود به بخش مدیریت، در نوار پایین صفحه مدت زمان باقی‌مانده از دورۀ تستی را می‌بینید. داخل این نوار یک دکمه با نام فعال‌سازی وجود دارد.فعال سازی سایت در پرتال
  • با کلیک روی این دکمه وارد صفحۀ دیگری می‌شوید و در آن باید بستۀ مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این صفحه یک ویدیوی آموزشی تهیه کردیم که شما را در انتخاب و خرید بستۀ مناسب، راهنمایی می‌کند.
  • برای انتخاب یک بسته فقط کافیست دکمۀ انتخاب بسته که داخل آن قرار دارد را بزنید تا به مرحلۀ بعد بروید.
  • در ادامه، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که اطلاعات کلی بستۀ شما را نشان می‌دهد.
  • در پایین این صفحه دکمۀ پرداخت صورت‌حساب را بزنید.
  • 2 راه برای پرداخت هزینۀ فعال‌سازی سایت وجود دارد. روش اول پرداخت الکترونیک است که از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و با کارت‌های بانکی انجام می‌شود. روش دوم پرداخت به حساب است و با انتخاب این گزینه، اطلاعات حساب پرتال به شما نمایش داده می‌شود.
  • اگر روش دوم را برای پرداخت انتخاب کردید، اطلاعات پرداخت را در قسمت‌های مربوطه وارد کنید تا بعد از تأیید واحد مالی پرتال، سایت شما فعال شود.

پیشنهاد می‌کنیم که در صورت امکان، هزینۀ اشتراک را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی واریز کنید تا بلافاصه سایت شما فعال شود. اشتراک پرتال 365 روز است و در صورت رضایت از خدمات پرتال، سال آینده می‌توانید اشتراک سایتتان را با یک تخفیف ویژه تمدید کنید.

بعد از پرداخت هزینۀ اشتراک پرتال، لازم است مدارک شناسایی خودتان را برای ما ارسال کنید. در این مرحله دقت کنید که مدارک ارسالی باید به نام شخصی باشد که با اطلاعات آن در پرتال ثبت نام کرده‌اید. اگر شخص حقوقی هستید، باید به اسم شرکتتان داخل پرتال ثبت‌نام کنید.

فعال‌سازی سایت شما در پرتال به‌راحتی و فقط با چند کلیک ساده انجام می‌شود. با این حال، اگر به مشکلی برخورد کردید یا سؤالی در مورد بسته‌های پرتال داشتید، کافیست با پشتیبانی پرتال تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. در بخش (پشتیبانی) راهنمای پرتال در مورد خدمات پشتیبانی رایگان پرتال و نحوۀ ارتباط با تیم پشتیبانی به‌صورت مفصل توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2