کسب درآمد کنید

حالا که سایت و فروشگاه اینترنتی خودتان را ساختید و محصولات را هم به آن اضافه کردید، وقت کسب درآمد از سایت می‌رسد. تا این جای کار شما یک سایت فروشگاهی خیلی خوب و کامل دارید که مشتری می‌تواند وارد آن شود و به راحتی خریدش را انجام دهد. سوال اصلی این است که چطور مشتریان وارد سایتم شوند و کالاهای من را بخرند؟ در ویدیو زیر در مورد کسب درآمد از سایت توضیح دادیم و شما را برای جذب مشتری راهنمایی کردیم.

برای این که مشتریان از سایت شما خرید کنند لازم است که اول با روش‌هایی سایت‌تان را معرفی کنید تا مشتری وارد سایت شما شود. وقتی مشتری وارد سایت می‌شود، قیمت و ویژگی‌های محصول شما را می‌بیند و اگر خوشش آمد خریدش را از شما انجام می‌دهد. پس برای کسب درآمد از سایت باید خودتان را به مشتریان معرفی کنید. برای این که سایت خودتان را در معرض دید مشتریان مختلف قرار دهید، راه‌های زیادی وجود دارد.

یکی از راه‌های جذب مشتری برای سایت و کسب درآمد از آن این است که سایت شما در موتورهای جستجو بالا بیاید و رتبه خوبی کسب کند. همانطور که می‌دانید اکثر مشتریان برای خرید یک محصول اسم آن را در گوگل سرچ می‌کنند و وارد سایت‌هایی می‌شوند که گوگل به آن‌ها پیشنهاد می‌کند. از آنجا که سایت‌های زیادی محصولات موردنیاز مشتری را می‌فروشند، مشتری نمی‌تواند همه این سایت‌ها را ببیند و وارد آن‌ها شود. به همین دلیل فقط چند سایتی که در ابتدای لیست گوگل قرار دارند را باز می‌کند و از بین آن‌ها یکی را برای خرید محصول انتخاب می‌کند.

حالا اگر سایت شما هم جزو همین سایت‌هایی باشد که در لینک‌های اول گوگل هستند، شانس این را دارید که مشتریان، شما را ببینند و از سایت‌تان خرید کنند. البته همانطور که گفتیم تعداد زیادی سایت اینترنتی هستند که محصولاتی مثل شما دارند و به همین دلیل قرار گرفتن در رتبه‌های بالای گوگل کار سخت، زمان‌بر و پرهزینه‌ای است. خبر خوب این است که راه‌های دیگری هم برای جذب مشتری و کسب درآمد از سایت وجود دارند که نسبت به سئو و بالابردن سایت در موتورهای جستجو سریع‌تر و ارزان‌تر هستند. ما در پرتال ویدیوهای مختلفی برای شما تهیه کردیم که در آن‌ها روش‌های ساده و پربازده برای جذب مشتری و افزایش فروش سایت‌تان را معرفی کردیم. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید چند روز بعد از کامل شدن سایت‌تان به درآمد برسید.

روش‌های کسب درآمد از سایت

در ویدیوهایی که برای شما تهیه کردیم چند روش جدید و زودبازده معرفی شده که با انجام آن‌ها می‌توانید خیلی زود به درآمد برسید. وقتی از این روش‌ها موفق به کسب درآمد شدید، آن وقت می‌توانید سودی که به دست آورده‌اید را برای سایر روش‌ها مثل سئو سایت یا تبلیغات هزینه کنید تا از این طریق هم مشتری برای سایت‌تان پیدا کنید. پرتال هم تمام امکانات و زیرساخت‌های لازم برای جذب مشتری و کسب درآمد از سایت را در اختیار شما قرار داده است. پس بدون معطلی ویدیوهای ما را ببینید و در کوتاه‌ترین زمان از سایت‌تان به درآمد برسید.

02191003383 داخلی 2