💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

اعلامیه‌ها

اعلامیه‌ها متن کوتاهی هستند که می‌توانید آن‌ها را در پنل کاربری و پنل مدیریت سایتتان نمایش دهید. این اعلامیه‌ها می‌توانند به‌صورت هشدار، اطلاعات، اخطار و موفقیت انجام کاری باشند که در 4 رنگ متفاوت در بالای پنل‌های کاربری و مدیریت نمایش داده می‌شوند. شما می‌توانید اعلامیه‌ها را طوری تنظیم کنید که در تمام بخش‌های پنل کاربری و مدیریت نمایش داده شوند یا اینکه فقط در بخش خاصی از پنل باشند. برای تنظیم اعلامیه می‌توانید به روش زیر اقدام کنید:

  1. از منوی سمت راست پنل مدیریت سایتتان روی گزینۀ "کاربران" کلیک کنید.
  2. از بین گزینه‌های باز شده، روی "اعلامیه‌ها" کلیک کنید.
  3. در صفحه‌ای که برای شما می‌شود، تمام اعلامیه‌هایی که ایجاد کرده‌اید نمایش داده می‌شود. روی دکمۀ "اعلامیه جدید" در بالای صفحه کلیک کنید.
  4. در ادامه وارد صفحه ایجاد اعلامیه می‌شوید. در بخش عنوان اعلامیه یک نام برای اعلامیه بنویسید. این نام به کاربران نمایش داده نمی‌شود.
  5. از بخش پوسته نمایش، نوع نمایش اعلامیه را انتخاب کنید.
  6. در قسمت محتوا، متن موردنظرتان را برای اعلامیه وارد کنید.
  7. در ادامه، از بخش محل نمایش، قسمت‌هایی را که می‌خواهید اعلامیه در آن‌ها نمایش داده شود را تیک بزنید.
  8. در پایان روی دکمۀ "ذخیره تغییرات" کلیک کنید تا اعلامیه ایجاد شود.

نحوه حذف اعلامیه در سایت

برای حذف اعلامیه باید به قسمت کاربران و اعلامیه‌ها بروید. سپس تیک کنار اعلامیه‌ای که می‌خواهید حذف شود را بزنید. بعد از انتخاب اعلامیه، روی دکمۀ حذف بالای صفحه کلیک کنید و بعد از آن دکمۀ حذف اعلامیه را در پنجرۀ باز شده بزنید تا اعلامیه موردنظرتان از سایت حذف شود. در پرتال امکان ایجاد چندین مدیر یا همکار برای سایتتان را دارید. به این ترتیب می‌توانید به افرادی که روی سایت شما کار می‌کنند، به بخش‌هایی از پنل مدیریت سایتتان دسترسی بدهید. در بخش تعریف مدیر در مورد این قابلیت به شما توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2