آمار بازدیدکنندگان

پرتال این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا به‌راحتی بتوانید اطلاعات کاملی در مورد افرادی که از سایتتان بازدید کرده‌اند، داشته باشید. برای مشاهده آمار بازدیدکنندگان سایتتان، از منوی سمت راست پنل مدیریت روی گزینۀ "آمار بازدیدکنندگان" کلیک کنید تا به این بخش منتقل شوید.

اطلاعات موجود در بخش آمار بازدیدکنندگان

در بخش آمار بازدیدکنندگان سایتتان در کنار آمار تعداد افرادی که وارد سایت شما شده‌اند، اطلاعات بسیار مفید دیگری هم به شما داده می‌شود. در بالای قسمت آمار بازدیدکنندگان چند تب وجود دارد که در هر کدام از آن‌ها می‌توانید اطلاعات خاصی را در مورد کاربران سایتتان مشاهده کنید.

تب اول یا همان افراد، اطلاعاتی کلی در مورد تعداد افرادی که سایت شما را دیده‌اند، نمایش می‌دهد. در این قسمت می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان و بازدیدها را در هر روز و ساعت‌های مختلف مشاهده کنید.

در بخش صفحه‌ها می‌توانید ببینید که کاربران از کدام صفحه‌های سایتتان بازدید کرده‌اند و بازدید هر صفحه چقدر بوده است.

در بخش موقعیت‌های جغرافیایی هم می‌توانید ببینید که بازدیدکنندگان سایت شما از چه کشورهایی بوده‌اند.

در بخش تکنولوژی‌ها هم سیستم‌عامل افراد بازدیدکننده و مرورگر آن‌ها به شما نمایش داده می‌شود.

در بخش ارجاع دهنده‌ها هم می‌توانید ببینید که بازدیدکنندگان سایت شما از کجا وارد سایت شده‌اند.

نکته: در بخش آمار بازدیدکنندگان فقط اطلاعات 90 روز گذشته به شما نمایش داده می‌شود. همچنین فقط می‌توانید اطلاعات روز جاری، روز گذشته و 7 روز اخیر را مشاهده کنید و برای بازه زمانی قدیمی‌تر، اطلاعات به‌صورت 30 روزه نمایش داده می‌شود. برای اینکه اطلاعات قدیمی‌تر از 90 روز را با جزئیات بیشتر مشاهده کنید، باید از ابزار گوگل آنالیتیکس کمک بگیرید.

02191003383 داخلی 2