تغییر صفحه اصلی سایت

صفحه اصلی سایت همان صفحه‌ای است که کاربر بعد از وارد کردن آدرس سایت شما، آن را می‌بیند. این صفحه یکی از مهم‌ترین بخش‌های سایت شماست و باید جذاب و کاربردی باشد. هر کدام از قالب‌های پرتال صفحه اصلی خاص خودشان را دارند که طراحی آن با قالب‌های دیگر متفاوت است.

نحوه تغییر صفحه اصلی سایت در پرتال

شما بسته به نیاز خودتان می‌توانید یک صفحه ایجاد کنید و آن را به‌عنوان صفحه اصلی سایتتان قرار دهید. برای این کار کافیست طبق آموزش زیر عمل کنید.

  1. ابتدا وارد پنل مدیریت سایتتان شوید.تغییر صفحه اصلی سایت
  2. از منوی سمت راست پنل مدیریت، روی گزینۀ "صفحه‌ها" کلیک کنید.
  3. از بین گزینه‌های ظاهر شده، روی "فهرست صفحه‌ها" کلیک کنید.
  4. حالا لیستی از تمام صفحه‌های سایت شما نمایش داده می‌شود. در سمت چپ هر صفحه یک آیکون خانه قرار دارد. اگر روی این آیکون کلیک کنید، آن صفحه به‌عنوان صفحۀ اصلی سایت شما قرار می‌گیرد.آموزش تغییر صفحه اصلی سایت
  5. وقتی یک صفحه را به‌عنوان صفحه اصلی سایتتان انتخاب می‌کنید، آیکون خانۀ کنار آن به رنگ آبی در می‌آید. حالا اگر دوباره روی آیکون خانۀ کنار صفحه کلیک کنید، صفحۀ اصلی سایت شما به حالت اولیه برمی‌گردد.

شما در هر زمانی به همین راحتی می‌توانید صفحۀ اصلی سایتتان را تغییر دهید. یکی از موارد مهمی که باید در صفحه‌های سایتتان رعایت کنید، تنظیمات سئو است. پرتال تمام امکانات لازم برای سئو را در اختیارتان قرار می‌دهد. در بخش (بهینه‌سازی سئو) توضیح دادیم که چطور صفحه‌های سایتتان را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

02191003383 داخلی 2