ساخت سایت با پرتال

پرتال بستری را برای شما فراهم کرده است تا بدون نیاز به برنامه‌نویسی یا هر دانش فنی دیگری، بتوانید یک سایت یا فروشگاه اینترنتی کامل برای خودتان بسازید. به همین دلیل، فرآیند ساخت سایت در پرتال بسیار ساده است و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. فقط با چند کلیک می‌توانید یک سایت اینترنتی در پرتال ایجاد کنید.

شما می‌توانید یک سایت آزمایشی روی پرتال ایجاد کنید و با بخش‌های مختلف، تنظیمات و خدمات پرتال بیشتر آشنا شوید. فقط کافیست مراحل زیر را انجام دهید تا سایت شما آماده شود.

  1. ابتدا روی دکمۀ ثبت‌نام بالای صفحه کلیک کنید.آموزش ساخت سایت و ثبت نام در پرتال
  2. در پنجره‌ای که باز می‌شود، نوع سایتی که می‌خواهید بسازید را انتخاب کنید.نحوه ساخت سایت اینترنتی با سایت ساز پرتال
  3. اگر می‌خواهید فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید، اطلاعاتی مثل سابقۀ فروش اینترنتی، تعداد محصول، زمینۀ کاری و … از شما خواسته می‌شود. این اطلاعات صرفاً جهت راهنمایی شماست و تیم پشتیبانی پرتال باتوجه به این اطلاعات کمکتان می‌کنند تا سایت مناسب خودتان را ایجاد کنید.
  4. بعد از این مراحل، فقط کافیست شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتان را وارد کنید و روی دکمۀ مرحله بعد بزنید.آموزش ساخت سایت با سایت ساز پرتال بدون کدنویسی
  5. در ادامه یک رمز عبور برای حساب کاربری خودتان انتخاب کنید.راهنمای کار با سایت ساز پرتال
  6. بعد از این کار یک نام زیبا برای سایتتان انتخاب کنید.

روش انتخاب اسم سایت در پرتال

به شما تبریک می‌گوییم، سایتتان به همین راحتی آماده شد و حالا یک کسب و کار آنلاین و پولساز دارید. اطلاعات سایت شما مثل آدرس موقت آن و سایر موارد، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. تا اینجا شما یک سایت آماده دارید و فقط باید ظاهر آن را مطابق سلیقه و نیاز خودتان تغییر دهید.

ویدیوهای آموزشی پرتال

یکی از مزایای پرتال این است که در این مسیر، شما را قدم به قدم راهنمایی می‌کند. به همین دلیل خیلی راحت و سریع می‌توانید سایتتان را مطابق نیازتان تغییر دهید.

بعد از اینکه سایتتان را ساختید، تعدادی ویدیو برایتان آماده کردیم که خیلی دقیق و کامل شما را راهنمایی می‌کنند. برای شروع، روی دکمۀ مرحله بعد بزنید.

در ادامه یک ویدیوی کوتاه 2 دقیقه‌ای برای شما نمایش داده می‌شود. توصیه می‌کنیم حتماً این ویدیو را بادقت تا انتها تماشا کنید. در این ویدیو، اطلاعات خیلی مفیدی در مورد کار با پرتال به شما گفتیم.

ویدیو آموزشی کار با سایت ساز پرتال

بعد از دیدن ویدیو، روی دکمۀ ورود به مدیریت سایت کلیک کنید. حالا می‌توانید پنل مدیریت سایتتان را ببینید. پیشنهاد می‌کنیم اول از همه به سراغ ویدیوهای آموزشی بروید. این ویدیوها را به‌صورت دسته‌بندی شده و منظم در پنل مدیریت سایتتان می‌بینید.

در این ویدیوها تمام موارد لازم را به‌صورت گام به گام به شما توضیح دادیم و بعد از دیدن آن‌ها به‌راحتی می‌توانید سایتتان را مدیریت کنید. این ویدیوهای آموزشی همیشه در دسترس شما هستند و هروقت که لازم داشتید، می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

اگر بعد از تماشای ویدیوهای آموزشی همچنان مشکل یا سؤالی داشتید، تیم پشتیبانی پرتال از ساعت 8 صبح تا 10 شب در روزهای عادی و از ساعت 8 صبح تا 5 بعداز ظهر روزهای تعطیل در خدمت شما هستند. می‌توانید از طریق تیکت یا تماس با شمارۀ 02191003383 داخلی 2 با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا از مشاورۀ رایگان تیم متخصص پرتال بهره ببرید.

تا اینجای کار با نحوۀ ساخت یک سایت آزمایشی در پرتال آشنا شدید. در بخش (ورود به مدیریت) راهنما، روش ورود به بخش مدیریت سایتتان را توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2