۳۰٪ تخفیف ویژه حمایت از کسب و کارها در کرونا

پرتال چگونه به موفقیت شما کمک می‌کند؟

پرتال یک سرویس آنلاین است که با هدف کمک به کسب و کارها راه‌اندازی شده است. اولین نکته‌ای که در مورد ما باید بدانید این است که سرویس پرتال چطور به کسب و کار شما کمک می‌کند؟ در ویدیو زیر به شما توضیح دادیم که استفاده از پرتال چطور شما را به موفقیت می‌رساند:

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا قصد دارید تازه کسب و کار خودتان را تاسیس کنید، قطعا نیاز دارید که خودتان را در فضای مجازی معرفی کنید. در صورتی که محصولی برای فروش دارید، لازم است که این محصول را در اینترنت معرفی کنید و برای فروش قرار دهید. حالا چالش اصلی اینجاست که چطور باید کسب و کار، محصولات و خدمات خودمان را در فضای اینترنت به مشتریان معرفی و عرضه کنیم؟

هدف پرتال دقیقا این است که این کار را برای شما ساده و سریع کند. بدون شک روش‌های زیادی برای بازاریابی در اینترنت وجود دارد، با این حال هر کسب و کاری برای حضور در فضای مجازی به سایت نیاز دارد. شما در یک سایت اینترنتی می‌توانید خودتان را معرفی کنید و محصولات و خدمات‌تان را به مشتریان بفروشید.

راه‌های مختلفی برای ساخت سایت در اینترنت وجود دارد و به همین دلیل پیدا کردن راه مناسب برای ایجاد سایت، ممکن است گیج کننده باشد. این موضوع باعث شد که پرتال سرویسی را ایجاد کند که هرکسی با هر سطح دانشی، می‌تواند به کمک این سرویس یک سایت اینترنتی راه‌اندازی کند.

سایت ساز و فروشگاه ساز پرتال تمام موانع و سختی‌هایی که ساخت یک سایت اینترنتی دارد را برطرف کرده است تا هر کسب و کاری بدون نیاز به هزینه بالا، سایت اینترنتی داشته باشد. البته هدف پرتال فقط این نیست که یک سایت اینترنتی به شما بدهد، بلکه پرتال تمام تلاش خود را کرده است تا بتوانید از سایت‌تان به درآمد بالایی برسید.

پرتال بستری را فراهم کرده است تا کسب و کارهای مختلف بتوانند در کمترین ممکن درآمدزایی از اینترنت را شروع کنند. به عبارت دیگر با پرتال دیگر لازم نیست چند ماه وقت صرف کنید تا سایت شما درست شود. به راحتی در کمتر از 1 هفته می‌توانید سایت فروشگاهی خودتان را با پرتال بسازید و ده‌ها محصول برای فروش در سایت‌تان قرار دهید. به این ترتیب در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سایت‌تان به درآمد می‌رسید.

علاوه‌بر این، فروشگاه ساز پرتال تمام امکاناتی که برای کسب درآمد از اینترنت نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. حالا این امکانات چه هستند؟ یکی از ویژگی‌های پرتال این است که امکان اتصال درگاه‌های پرداخت مختلف به سایت‌تان را دارید. مثلا می‌توانید از درگاه بانک ملت برای سایت‌تان استفاده کنید یا این که درگاه شرکت زرین پال را به سایت‌تان وصل کنید.

درگاه های پرداخت اینترنتی

یکی دیگر از امکانات فروشگاه ساز پرتال این است که می‌توانید به راحتی سایت‌تان را به موتور جستجوی محصول ترب و ایمالز وصل کنید. وقتی سایت شما در سرویس ترب و ایمالز باشد، مشتریانی که برای خرید محصول به این سایت‌ها می‌روند، سایت شما را می‌بینند. همین موضوع باعث می‌شود که مشتریان از این 2 سایت به فروشگاه شما بیایند و خریدشان را انجام دهند.

در نهایت ویژگی اصلی پرتال این است که پشتیبانی رایگان به شما ارائه می‌کند. پشتیبانی پرتال هر مشکلی که در سایت‌تان باشد یا هر تغییری که در ظاهر سایت‌تان بخواهید را برای شما انجام می‌دهد. برای این تغییرات هم لازم نیست هزینه اضافی بپردازید. در کنار این موارد، تعدادی ویدیوی آموزشی کوتاه تهیه شده است که تمام آموزش‌های لازم برای ساخت سایت دلخواه‌تان را در این ویدیوها پیدا می‌کنید.

در اصل پرتال در کنار سایت و فروشگاه اینترنتی، مجموعه کاملی از خدمات مثل:

  • درگاه‌های پرداخت متنوع
  • روش‌های مختلف برای ارسال کالا
  • امکان تعریف کوپن تخفیف
  • اتصال به پنل پیامک
  • وصل کردن سایت به موتورهای جستجوی ترب و ایمالز
  • نمایش آمار سایت و فروشگاه
  • امکان اتصال به نرم افزارهای مالی
  • پشتیبانی رایگان
  • بیشتر از 50 قالب رایگان
  • و ...

را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هیچ کمبودی برای فعالیت در اینترنت نداشته باشید. همه این امکانات به شما کمک می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن از سایت‌تان به درآمد برسید و این درآمد روز به روز بیشتر شود.

فروشگاه ساز پرتال قابلیت‌ها و ویژگی‌های زیادی دارد که به صورت مداوم هم به این ویژگی‌ها اضافه می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی کامل با پرتال، یک سایت تستی بسازید و تمام قابلیت‌های پرتال را چک کنید. پرتال 7 روز تست رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بیشتر با قابلیت‌های این سرویس آشنا شوید.

02191003383 داخلی 2