💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

ایجاد لینک

پرتال این امکان را به شما می‌دهد تا هر صفحه‌ای که لازم دارید را در سایتتان ایجاد کنید و لینک آن را داخل منوی سایت قرار دهید. به این ترتیب کاربران سایت به‌راحتی می‌توانند به صفحه‌های مهم سایت شما دسترسی داشته باشند. شاید بخواهید لینک صفحه‌ای خارج از سایت خودتان مثل لینک پیچ اینستاگرامتان را داخل منوی سایت قرار دهید.

نحوه ایجاد لینک در منو سایت

در پرتال می‌توانید هر لینکی که بخواهید را داخل منوی سایت قرار دهید. برای ایجاد لینک در منو کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. ابتدا وارد پنل مدیریت سایتتان شوید.آموزش ایجاد لینک در پرتال
  2. از منوی سمت راست پنل مدیریت، روی گزینۀ "صفحه‌ها" کلیک کنید.
  3. از بین گزینه‌های ظاهر شده، روی "ایجاد لینک" کلیک کنید.
  4. در صفحۀ ایجاد لینک چند بخش وجود دارد. در قسمت "عنوان لینک" یک اسم برای لینکی که قرار است وارد کنید بنویسید.
  5. در بخش "آدرس لینک" نشانی صفحۀ مورد نظر را مثل نمونۀ وارد شده، داخل کادر بنویسید.
  6. از قسمت "جایگاه لینک" می‌توانید این لینک را به‌صورت مستقل داخل منو قرار دهید یا اینکه آن را به‌عنوان زیرمجموعۀ یک صفحه یا لینک دیگر قرار دهید.
  7. در صورتی که تیک گزینۀ "لینک در پنجره‌ی جدید باز شود؟" را بردارید، لینکی که ایجاد کردید در همان تب مرورگر برای کاربر باز می‌شود.
  8. در نهایت روی دکمۀ "ذخیره لینک" کلیک کنید تا لینک شما ایجاد شود.

به همین سادگی و بدون دانش فنی خاصی، فقط با چند کلیک ساده می‌توانید لینک‌های دلخواه خودتان را ایجاد کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های پرتال این است که می‌توانید برای هر صفحه از سایتتان رمز عبور تعیین کنید تا فقط افرادی که رمز عبور را دارند، بتوانند محتوای صفحه را مشاهده کنند. در بخش (محافظت از صفحه) در مورد روش استفاده از این قابلیت پرتال توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2