آیا تغییر قالب شامل هزینه می شود؟

قالب سایت در اصل همان ظاهر سایت شماست و چیزی است که کاربرتان با ورود به سایت می‌بینید. هر سایتی با توجه به نوع فعالیتش به قالب مخصوص احتیاج دارد. مثلا یک سایت فروشگاهی باید قالبی داشته باشد که برای فروش محصول مناسب باشد و در عین حال سادگی و جذابیت هم داشته باشد. قالب یک سایت تا حدودی سلیقه‌ای است و هرکسی باتوجه به علاقه و نوع فعالیتش یک قالب را برای سایتش انتخاب می‌کند.

قالب‌های موجود در سایت ساز پرتال

پرتال بیشتر از 50 قالب رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد، به همین دلیل هرکسی با هر سلیقه و نیازی می‌تواند قالب موردنظر خودش را در بین قالب‌های بی‌نظیر پرتال پیدا کند. شما به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید هر قالبی که دوست داشتید را از بین قالب‌های پرتال انتخاب کنید و سایت‌تان را با آن بسازید. اگر هم از قالبی که انتخاب کردید خوش‌تان نیامد یا خواستید برای تنوع قالب سایت‌تان را عوض کنید یا به هر دلیل دیگری، این امکان وجود دارد که به راحتی و در 1 دقیقه قالب جدیدی برای سایت‌تان فعال کنید و ظاهر سایت را کاملا تغییر دهید.

تغییر قالب سایت

در ضمن پرتال به صورت پیوسته در حال طراحی و ساخت قالب‌های جدید که هر چند وقت یکبار قالب جدیدی به مجموعه قالب‌های پرتال اضافه شده و می‌توانید از آن‌ها روی سایت‌تان استفاده کنید. هیچ محدودیتی هم برای تغییر قالب سایت وجود ندارد و هرچقدر که بخواهید می‌توانید قالب سایت را تغییر دهید. البته نیازی نیست که هر بار قالب سایت را تغییر دهید و بهتر است که یک قالب خاص داشته باشید تا مشتریان و کاربران به آن عادت کنند و سایت شما با همین ظاهر شناخته شود.

احتمالا شما همین الان یکی از قالب‌های پرتال را برای سایت‌تان انتخاب کرده‌اید، اما می‌خواهید قسمتی از آن را تغییر دهید. حالا این سوال برای‌تان ایجاد شده که آیا تغییر قالبی که انتخاب کردید هزینه دارد یا نه؟ در ویدیو زیر به طور کامل در این مورد توضیح دادیم و با دیدن آن جواب سوال‌تان را به دست می‌آورید.

اگر تغییری که می‌خواهید روی سایت‌تان اعمال کنید ساده باشد و انجام آن وقت‌گیر و سخت نباشد، تیم پشتیبانی پرتال این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهد. این تغییرات مثل تغییر رنگ قالب، تغییر چیدمان قالب، تغییر ابزارک‌ها و کارهایی از این قبیل هستند که به زمان زیادی احتیاج ندارند. تیم پشتیبانی پرتال تمام این کارها را به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهند. فقط کافیست یک تیکت با موضوع تغییر در قالب سایت برای پشتیبانی بفرستید تا در کمترین زمان ممکن این تغییرات را در سایت شما انجام دهند و سایت شما به شکل دلخواه‌تان در بیاید.

بعضی از تغییرات بنیادی و اساسی هستند و انجام آن‌ها به زمان زیادی نیاز دارد. مثلا اگر بخواهید صفحه جدیدی برای شما طراحی شود یا کارهایی از این قبیل جزو تغییرات اساسی هستند. برای انجام این تغییرات ابتدا باید با تیم پشتیبانی از طریق تیکت در ارتباط باشید. بعد از این درخواست‌تان را فرستادید، باتوجه به زمان لازم برای انجام تغییرات یک مبلغ منصفانه و منطقی برای انجام این تغییرات به شما اعلام می‌شود. اگر خواستید تغییرات انجام شود، به پشتیبانی اعلام می‌کنید و کار قالب شما در سریع‌ترین زمان انجام خواهد شد.

در نتیجه اگر تغییرات قالب شما ساده و سریع باشد و انجام آن به زمان زیادی نیاز نداشته باشد، قطعا تیم پشتیبانی پرتال آن را به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهند؛ اما اگر تغییرات موردنظر شما زمان‌بر و اساسی باشد، تیم پشتیبانی مبلغی نه چندان زیاد را به عنوان هزینه تغییرات به شما اعلام می‌کند که با پرداخت آن تغییرات موردنظر شما به صورت کامل انجام می‌شود.

02191003383 داخلی 2