آپلود فایل

پرتال این امکان را به شما می‌دهد تا در بخش‌های مختلف سایتتان از تصویر، ویدیو و فایل صوتی استفاده کنید. یکی از روش‌های آپلود فایل در سایت این است که فایل را از طریق ادیتور آپلود کنید. ادیتور در بخش ایجاد صفحه متنی، ایجاد محصول و ایجاد نوشته در دسترس شما قرار دارد.

آپلود فایل در سایت

در بالای ادیتور 3 گزینه وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید عکس، ویدیو و سایر فایل‌ها را آپلود کنید. از این قسمت‌ها می‌توانید هر نوع فایلی که دارید را داخل صفحات و بخش‌های مختلف سایتتان قرار دهید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.

نکته: در قسمت تصویر صفحه، تصویر نوشته و تصویر محصول فقط می‌توانید عکس با فرمت png و jpg آپلود کنید و امکان آپلود ویدیو و فایل صوتی در این بخش وجود ندارد.

آپلود فایل از طریق بخش مدیریت فایل‌ها

در بخش مدیریت فایل‌ها می‌توانید هر نوع فایلی با هر فرمتی را داخل هاستتان آپلود کنید. علاوه‌بر این می‌توانید لینک فایلتان را برای دانلود در اختیار کاربران قرار دهید.

به بعضی از ابزارک‌های سایت مثل اسلایدر یا بنرها می‌توانید عکس با هر فرمتی اضافه کنید؛ اما به‌صورت پیش‌فرض قابلیت درج فایل ویدیویی و صوتی در ابزارک‌ها وجود ندارد. در صورتی که می‌خواهید فایل صوتی یا ویدیویی در ابزارک‌های سایتتان قرار دهید، کافیست یک تیکت برای تیم پشتیبانی پرتال ارسال کنید تا این کار را برای شما انجام دهند.

در این بخش از راهنمای پرتال هرچیزی که لازم بود در مورد فایل‌ها و آپلود آن‌ها در سایتتان بدانید به شما توضیح دادیم. اگر همچنان سؤالی در این مورد دارید، پیشنهاد می‌کنیم قسمت سؤالات پرتکرار بخش فایل‌ها را مطالعه کنید.

02191003383 داخلی 2