کد اینماد را قرار دادم، اما نمایش داده نمی‌شود؛ چه کنم؟


بعد از این که کد اینماد را در سایتتان قرار دادید، حتما چک کنید که به درستی نمایش داده شود. اگر بعد از مدتی اینماد روی سایتتان نمایش داده نمی‌شود، به این معنی است که مشکل از سمت خود اینماد است و سایت شما ایرادی ندارد. در این شرایط لازم نیست نگران باشید و معمولا بعد از مدتی مشکل اینماد رفع می‌شود و نماد شما در سایتتان به نمایش درمی‌آید. البته اگر تغییری در کدهای اینماد انجام دهید، نماد اعتماد در سایتتان نمایش داده نمی‌شود. پس کد اینماد را همانطور که در سایت اینماد قرار دارد کپی کرده و در جای مناسب از سایتتان قرار دهید.

دلایل عدم نمایش اینماد در سایت

گاهی اوقات سایت اینماد یا سرورهای آن با مشکلاتی مواجه می‌شود و سرویس‌های این مجموعه موقتا از دسترس خارج می‌شوند. به همین دلیل نماد اعتماد در تمام سایت‌ها نمایش داده نمی‌شود. برای این که مطمئن شوید مشکل از اینماد است، به سایت‌های فروشگاهی دیگری که اینماد دارند مثل دیجیکالا بروید. حالا می‌بینید که اینماد در سایت بزرگی مثل دیجیکالا هم نمایش داده نمی‌شود؛ پس متوجه می‌شوید که مشکل از سمت اینماد است و باید صبر کنید تا اینماد مشکل را برطرف کند.

البته ممکن است که با وجود مشکل از سمت اینماد، اما همچنان نماد اعتماد در بعضی از سایت‌های فروشگاهی نمایش داده شود. این سایت‌ها به احتمال زیاد عکس اینماد را قرار داده‌اند و اگر روی اینماد چنین سایت‌هایی کلیک کنید، احتمالا به صفحه اینماد وارد نمی‌شوید. خلاصه اینکه اگر یک مرتبه متوجه شدید که اینماد در سایت شما نمایش داده نمی‌شود، لازم نیست کار خاصی انجام و این مشکل خود به خود رفع می‌شود. اگر اینماد در سایت‌های دیگر به درستی نمایش داده می‌شد و کار می‌کرد، برای پیگیری مشکل می‌توانید با پشتیبانی پرتال تماس بگیرید تا دلیل اختلال اینماد سایت شما را بررسی کنند.

02191003383 داخلی 2