گزارش فروش

هر کسب و کاری که داشته باشید، بخش از وظیفه شما این است که میزان فروش و درآمدتان را محاسبه کنید. پرتال با قابلیت گزارش فروش، این کار را برای شما بسیار ساده و سریع کرده است. شما به‌راحتی می‌توانید میزان فروش و پرداختی‌ها را در بازه‌های زمانی مختلف بررسی کنید.

نحوه دسترسی به گزارش فروش فروشگاه اینترنتی

برای مشاهده گزارش فروش سایتتان باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. از منوی سمت راست پنل مدیریت سایتتان روی گزینه "فروشگاه" کلیک کنید.
  2. از بین گزینه‌های باز شده روی "گزارش فروش" کلیک کنید.

در این صفحه اطلاعات مختلفی از فروشگاهتان به شما نمایش داده می‌شود. از بالای صفحه می‌توانید این اطلاعات را براساس تاریخ، وضعیت پیگیری و وضعیت پرداختی فیلتر کنید.

تعداد سفارش‌ها و مبلغ آن‌ها در نموداری به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید عملکرد فروشگاه را به‌راحتی بررسی کنید و ببیند در چه روزهایی فروشتان بیشتر بوده است.

در ادامه، پرفروش‌ترین محصولات به همراه تعداد فروششان به شما نمایش داده می‌شود. همچنین مشتریانی که بیشتر از همه از شما خرید کرده‌اند به همراه محصولاتی که سفارش داده‌اند را مشاهده می‌کنید.

در این بخش می‌توانید استان‌ها و شهرهایی که بیشتر از همه از شما خرید داشته‌اند و تعداد و مبلغ سفارش‌های آن‌ها را ببینید. همچنین دسته‌های پرفروش سایتتان به همراه تعداد و مبلغ فروش به شما نمایش داده می‌شود.

با استفاده از این اطلاعات می‌توانید تحلیل جامع و کاملی از فروش‌های سایتتان داشته باشید و به‌راحتی آن‌ها را بررسی کنید. برای این که اطلاعات کاملی از بازدیدکنندگان و صفحه‌های پربازدید سایتتان داشته باشید، باید از ابزار گوگل آنالیتیکس استفاده کنید که در بخش بعدی در مورد آن توضیح دادیم.

02191003383 داخلی 2