میلرلایت

میلرلایت (Mailerlite) یک سرویس ایمیل مارکتینگ کاربردی و حرفه‌ای است که به وسیله آن می‌توانید کمپین‌های بازاریابی ایمیلی ایجاد کنید. با کمک میلرلایت می‌توانید خبرنامه‌ها و تبلیغات ایمیلی انبوه به کاربران سایتتان ارسال کنید. میلرلایت به شما این امکان را می‌دهد تا ایمیل‌های مختلف با طرح و محتوای دلخواهتان را ایجاد کنید و آن‌ها را برای تعداد زیادی از افراد بفرستید. برای این کار ابتدا باید یک لیست از آدرس ایمیل‌ها داشته باشید تا ایمیل شما به این آدرس‌ها ارسال شود. پرتال یک برنامه‌جانبی بسیار کاربردی دارد که اگر آن را فعال کنید، آدرس ایمیل کاربران، مشتریان و افرادی که عضو خبرنامه سایت شما شده‌اند به‌صورت خودکار به میلرلایت منتقل می‌شوند.

فعال کردن افزونه میلرلایت در پرتال

برای فعال کردن این برنامه باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. اول از همه به سایت میلرلایت بروید و در آن ثبت‌نام کنید.اتصال سایت به میلرلایت
  2. بعد از ثبت‌نام در میلرلایت، از منوی سمت راست پنل مدیریت سایتتان روی گزینه برنامه‌های جانبی کلیک کنید. اگر با موبایل وارد سایت شده‌اید، منوی بالا سمت راست صفحه که با سه خط مشخص شده است را بزنید و گزینه برنامه‌های جانبی را انتخاب کنید.
  3. در صفحه برنامه‌های جانبی روی دکمه نصب برنامه میلرلایت کلیک کنید.
  4. سپس کلید API میلرلایت را دریافت کنید و آن را در کادر کلید Api در صفحه نصب برنامه میلرلایت در پرتال وارد کنید.
  5. در بخش منبع اطلاعات باید مشخص کنید که کدام دسته از آدرس‌های ایمیلی که در سایت شما ثبت می‌شود باید به اکانت میلرلایت شما منتقل شوند. 
  6. در نهایت روی دکمه نصب برنامه کلیک کنید تا افزونه میلرلایت روی سایت شما فعال شود.

از حالا به بعد ایمیل‌هایی که در سایت شما ثبت می‌شوند به اکانت میلرلایت شما هم اضافه خواهند شد و می‌توانید این آدرس‌های ایمیل را به کمپین‌های ایمیل مارکتینگ خودتان اضافه کنید.

02191003383 داخلی 2