اسپات‌پلیر

اگر کسب و کارتان در زمینه فروش فایل است یا دوره آموزشی ویدیویی می‌فروشید، باید از بستری امن استفاده کنید تا فایل‌های شما به‌صورت غیرمجاز منتشر نشود. بهترین گزینه برای این کار استفاده از سرویس اسپات‌پلیر است. کاری که اسپات‌پلیر انجام می‌دهد این است که فایل‌های شما را رمزگذاری می‌کند و ویدیوهای شما فقط از طریق نرم‌افزار اسپات‌پلیر اجرا خواهد شد.

نرم‌افزار اسپات‌پلیر جلوی هرگونه انتشار غیرقانونی فایل‌های شما را می‌گیرد و فقط کاربری که فایل را خریداری کرده است می‌تواند آن را ببیند. در نتیجه اگر دوره آموزشی یا فایل می‌فروشید، حتماً از اسپات‌پلیر استفاده کنید.

نحوه استفاده از اسپات پلیر در سایت

برای اتصال اسپات‌پلیر به سایتتان باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. از منوی سمت راست پنل مدیریت سایتتان روی گزینه برنامه‌های جانبی کلیک کنید. اگر از موبایل استفاده می‌کنید، سه خط بالای صفحه را بزنید و گزینه برنامه‌های جانبی را انتخاب کنید.
  2. روی دکمه نصب برنامه در کادر اسپات‌پلیر کلیک کنید.
  3. در بالای صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود یک ویدیو کامل قرار دادیم که نحوه کار و تمام اطلاعات لازم در مورد اسپات‌پلیر در آن توضیح داده شده است.
  4. ابتدا به سایت اسپات‌پلیر وارد شوید و به عنوان ناشر در آن ثبت‌نام کنید.افزونه اسپات‌پلیر
  5. بعد از ثبت‌نام در سایت اسپات‌پلیر، کلید API خودتان را دریافت کنید و در صفحه نصب برنامه اسپات‌پلیر در پنل مدیریت سایتتان وارد کنید.
  6. اگر می‌خواهید به‌صورت تستی از اسپات‌پلیر استفاده کنید، تیک گزینه "لایسنس‌ها در حالت تستی ایجاد شود؟" را بزنید.
  7. در نهایت روی دکمه نصب برنامه کلیک کنید.

بعد از انجام این مراحل، باید فایل‌های خودتان را در پنل اسپات‌پلیر آپلود کنید. در ادامه طبق آموزش ایجاد محصولات دانلودی یک محصول مجازی در سایتتان ایجاد کنید. در نهایت لینک فایل‌های خودتان را طبق ویدیو آموزشی صفحه نصب برنامه اسپات‌پلیر در پرتال وارد کنید و مشتریان می‌توانند فایل شما را خریداری کنند.

02191003383 داخلی 2