💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

آيا می‌توانم یک قسمت از قالب دیگر را به قالب سایت خودم اضافه کنم؟

هر سایت اینترنتی طاهر خاص خودش را دارد. این ظاهر در واقع قالب سایت است و هرچقدر که قالب بهتری داشته باشیم، کاربران بیشتری جذب سایت می‌شوند. پرتال بیشتر 50 قالب رایگان دارد. شما می‌توانید تمام قالب‌های پرتال را بررسی کنید و هر کدام را که دوست داشتید و به نظرتان مناسب‌تر بود، روی سایت‌تان فعال کنید. در طول سال هم معمولا چند قالب جدید به قالب‌های پرتال اضافه می‌شود و تعداد قالب‌ها بیشتر هم خواهد شد.

نتیجه این که دست شما برای انتخاب قالب و طراحی سایت‌تان در پرتال باز است. قطعا می‎‌توانید قالب دلخواه خودتان را در پرتال پیدا کرده و به سادگی آن را روی سایت‌تان فعال کنید. هر زمان که بخواهید هم امکان تغییر قالب وجود دارد. تغییر قالب در پرتال فقط با چند کلیک انجام می‌شود و اصلا به مهارت و دانش خاصی نیاز ندارد. هیچ محدودیتی هم در تعداد دفعات تغییر قالب وجود ندارد.

با تغییر قالب سایت هیچ کدام از محتواهای سایت‌تان تغییر نمی‌کند و حذف نمی‌شود. فقط محتواهای صفحه اصلی سایت مثل متن‌ها و تصاویر حذف می‌شوند و باید از اول آن‌ها را وارد کنید. به جز این مورد بقیه محتواهای سایت شما مثل محصولات، مقالات وبلاگ و دسته‌بندی‌ها با عوض کردن قالب سایت تغییر نمی‌کنند. گاهی اوقات ممکن است که بخشی از یک قالب پرتال نظر شما را جلب کرده و بخواهید فقط همان بخش را در قالب فعلی‌تان داشته باشید. در ویدیو زیر به شما توضیح دادیم که آیا می‌توان بخشی از یک قالب را در قالب دیگری اضافه کرد؟

نحوه انتقال بخشی از یک قالب به قالب دیگر

در پرتال این امکان وجود دارد که بخشی از یک قالب را به قالب دیگری منتقل کنید. با این کار محتوای سایت شما حذف نخواهد شد و فقط همان بخش از قالب موردنظرتان، به قالب فعلی سایت شما اضافه می‌شود. برای این کار فقط کافیست یک تیکت برای پشتیبانی ارسال کنید. برای ارسال تیکت هم از منوی سمت راست پنل مدیریت روی گزینه «پشتیبانی» کلیک کنید. چند گزینه جدید برای شما به نمایش درمی‌آید که از بین آن‌ها باید روی گزینه «تیکت‌های پستیبانی شما» کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود درخواست خودتان را بفرستید.

بعد از این درخواست‌تان را ارسال کردید، کارشناسان تیم پشتیبانی پرتال در کوتاه‌ترین زمان بخش انتخابی شما از یک قالب دیگر را به قالب فعلی‌تان اضافه می‌کنند. در نتیجه شما لازم نیست کار خاصی انجام دهید و تغییرات قالب به صورت کامل و رایگان توسط پشتیبانی پرتال انجام می‌شود.علاوه‌بر این، اگر تغییراتی دیگری مثل تغییر رنگ در قالب‌تان نیاز داشته باشید، تیم پشتیبانی پرتال این کار را برای شما انجام می‌دهد.

02191003383 داخلی 2