تفاوت بین سایت و فروشگاه اینترنتی

تفاوت وب سایت با فروشگاه اینترنتی در چیست؟ به سایت نیاز دارم یا فروشگاه اینترنتی؟

اگر این سوالات در ذهن شما هم شکل گرفته است، در ویدیو زیر به جواب سوال‌تان می‌رسید.

تفاوت سایت عادی و سایت فروشگاه

ما در پرتال 4 بسته متنوع برای ساخت سایت داریم که در صفحه تعرفه ساخت سایت می‌توانید امکانات هرکدام‌شان را ببینید. این 4 بسته دو نوع هستند:

1- بسته سایت ساز

2- بسته‌های فروشگاه ساز

مهم‌ترین تفاوت این دو نوع بسته در این است که بسته سایت ساز قابلیت تعریف محصول و فروش آنلاین آن را ندارد؛ اما با تهیه بسته‌های فروشگاه ساز، می‌توانید در سایت‌تان هر نوع کالایی را برای فروش قرار دهید.

بسته مبتدی پرتال از نوع سایت ساز است که با خرید آن می‌توانید یک سایت اینترنتی کامل بدون قابلیت تعریف محصول ایجاد کنید. سایت اینترنتی بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که قصد ساخت سایت شخصی، شرکتی، خبری، نمونه کار و معرفی خدمات را دارند. پس اگر می‌خواهید به طور مستقیم از سایت‌تان در آمد داشته باشید، باید یکی از بسته‌های فروشگاه ساز پرتال را تهیه کنید.

در بسته سایت ساز شما فقط می‌توانید صفحات مختلف ایجاد کنید و نوشته‌ها یا مطالب مختلفی را در سایت بنویسید. در بسته‌های فروشگاهی به جز صفحه و نوشته، امکان ایجاد محصول هم وجود دارد. پرتال 3 بسته فروشگاهی دارد که امکانات و کاربردشان متفاوت است. محصولات سایت می‌توانند به صورت کالای فیزیکی یا فایل دانلودی باشند و هیچ محدودیتی برای تعریف محصول در پرتال وجود ندارد.

02191003383 داخلی 2