💥 دوره جدید و رایگان آکادمی پرتال: آموزش کامل کار با پرتال و ساخت فروشگاه اینترنتی 💥

ایمالز

ایمالز یک سرویس مشابه ترب است. یعنی فروشنده‌های یک محصول را به مشتریان نمایش می‌دهد. وقتی وارد صفحۀ یک محصول در سایت ایمالز می‌شوید، سایت‌هایی که آن محصول را موجود دارند به شما نمایش داده می‌شود. مشتری با کلیک روی هر سایت، می‌تواند وارد آن شود و خریدش را انجام دهد. ایمالز هم مثل ترب بازدیدکنندگان زیادی دارد. سایت ایمالز در اکثر محصولات جزو رتبه‌های اول نتایج گوگل است و همچنین کاربران دائمی زیادی دارد که قبل از خرید هر محصولی، قیمت آن را در ایمالز بررسی می‌کنند.

در نتیجه، اگر سایت شما در ایمالز باشد، می‌توانید مشتریان زیادی را جذب کنید و درآمدتان بیشتر می‌شود. پرتال زیرساخت‌های لازم برای نمایش سایت شما در ایمالز را فراهم کرده است و لازم نیست دانش فنی خاصی برای استفاده از این سرویس داشته باشید. در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چطور سایتتان را در ایمالز ثبت کنید.

ثبت‌نام در ایمالز

ابتدا وارد سایت emalls.ir شوید. از نوار بالای سایت ایمالز، روی دکمۀ "ثبت فروشگاه" کلیک کنید. در ادامه صفحه‌ای برای شما باز می‌شود و باید فرم موجود در آن را پر کنید. بعد از تکمیل این فرم، کارشناسان ایمالز با شما تماس می‌گیرند و مراحل ثبت فروشگاهتان را توضیح می‌دهند.

ثبت نام در ایمالز

بعد از انجام این مراحل لازم نیست کار خاصی انجام دهید و تمام کارهای فنی توسط پرتال انجام شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که api پرتال را در اختیار ایمالز قرار دهید. برای این کار کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

اتصال سایت به ایمالز

  1. از منوی سمت راست پنل مدیریت سایتتان روی گزینۀ "برنامه‌های جانبی" کلیک کنید.
  2. در صفحۀ برنامه‌های جانبی، افزونه ایمالز را پیدا کنید و روی دکمۀ "نصب برنامه" در پایین آن کلیک کنید.
  3. در ادامه صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که یک ویدیوی آموزشی در آن قرار دارد. در این ویدیو توضیحات لازم در خصوص ایمالز را به شما دادیم.
  4. در پایین متن "لینک api سایت شما برای ارسال به ایمالز:" یک لینک وجود دارد که اگر روی آن کلیک کنید، api پرتال را دریافت می‌کنید. کافیست این api را به ایمالز بدهید.
  5. در نهایت روی دکمۀ "نصب برنامه" در پایین صفحه کلیک کنید تا افزونه ایمالز روی سایت شما فعال شود.


بعد از انجام این مراحل، ایمالز محصولات شما را شناسایی می‌کند و فروشگاهتان، در لیست فروشگاه‌های آن محصولات نمایش داده می‌شود. ایمالز فروشگاه‌ها را براساس قیمت مرتب می‌کند و اگر شما یک محصول را ارزان‌تر از بقیه بفروشید، سایت شما در ابتدای لیست نمایش داده می‌شود و مشتری بیشتری جذب می‌کنید. البته با پرداخت هزینه هم می‌توانید سایتتان را در ابتدای لیست فروشگاه‌های ایمالز قرار دهید. یک روش دیگر برای افزایش فروش سایتتان این است که فروشگاهتان را در سایت‌های پربازدید تبلیغ کنید. برای این کار می‌توانید از سرویس یکتانت استفاده کنید. در بخش (یکتانت) راهنمای پرتال به شما توضیح دادیم که چطور از این کانال فروش استفاده کنید تا درآمدتان بیشتر شود.

02191003383 داخلی 2